Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Tryhuba A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Tryhuba A. 
Examining the effect of production conditions at territorial logistic systems of milk harvesting on the parameters of a fleet of specialized road tanks / A. Tryhuba, O. Zachko, V. Grabovets, O. Berladyn, I. Pavlova, M. Rudynets // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 5/3. - С. 59-70. - Бібліогр.: 27 назв. - англ.

Проведено дослідження впливу мінливих виробничих умов і складових транспортних процесів на потребу у спеціалізованих автомобілях для систем заготівлі молока. На підставі прогнозування добових обсягів заготівлі молока від сімейних молочних ферм встановлено, що існує 2 періоди надходження молока впродовж календарного року інтенсивний (з травня до вересня) та неінтенсивний (інші місяці). На підставі хронометрування транспортних процесів із використанням автоцистерн Hyundai HD-65 STD+Г6-ОТА-3,9 виконано виробничі експерименти. Встановлено, що тривалості транспортних операцій описуються законом розподілу Вейбулла. Питомі тривалості завантаження автоцистерн Hyundai HD-65 STD+Г6ОТА-3,9 у сімейних молочних фермах та їх розвантаження у переробному цеху мають математичне сподівання відповідно 0,92 і 0,52 год/тону молока, а їх середньоквадратичне відхилення 0,018 і 0,008 год/тону молока. На прикладі виробничих умов Бродівського району Львівської області проведено імітаційне моделювання транспортних процесів доставки молока від виробників до переробного цеху з урахуванням мінливих виробничих умов і складових транспортних процесів. Встановлено, що зі зростанням добового обсягу заготівлі молока від 6 до 66 тонн/добу, зростають оцінки математичного сподівання сумарної добової кількості виконаних маршрутів автоцистернами Hyundai HD-65 STD+Г6-ОТА-3,9 за лінійною залежністю. Пробіг цих автоцистерн і тривалість їх використання, зі зростання добового обсягу заготівлі молока, зростають за поліноміальними залежностями другого ступеня. Вантажообіг змінюється частково дискретно від 820 до 4610 т-км, що зумовлено зміною технологічною потребої кількості автоцистерн. Встановлено, що потреба у спеціалізованих автомобілях Hyundai Hyundai HD-65 STD+Г6ОТА-3,9 упродовж календарного року змінюється від 1 до 4 одиниць. Із січня по березень та жовтня по грудень окремого календарного року слід організовувати виконання транспортних процесів у одну зміну, а з квітня по вересень у дві зміни. Отримані розподіли мінливих складових виробничих умов і транспортних процесів, а також залежності показників використання автоцистерн від обсягів заготівлі молока, є основою створення інформаційної системи підтримки прийняття рішень у логістичних системах заготівлі молока. Також вони є основою планування роботи парку спеціалізованих автомобілів і проектування логістичних систем заготівлі молока.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-642 + О335.44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Tryhuba A. 
Studying the influence of production conditions on the content of operations in logistic systems of milk collection / A. Tryhuba, N. Pavlikha, M. Rudynets, I. Tryhuba, V. Grabovets, M. Skalyga, I. Tsymbaliuk, N. Khomiuk, V. Fedorchuk-Moroz // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 3/3. - С. 50-63. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Розроблено алгоритм узгодження змісту та часу виконання робіт у логістичних системах заготівлі молока з виробничими умовами. Обгрунтовано доцільність виконання 11-ти управлінських операцій, що забезпечують узгодження заготівельно-транспортних робіт (ЗТР) із добовими обсягами надходження молока-сировини у пункти його заготівлі. Проведені дослідження базуються на імітаційному моделюванні виконання ЗТР і різним їх змістом і врахування мінливості виробничих умов. На підставі імітаційного моделювання виконання робіт у логістичній системі заготівлі молока з урахуванням мінливості виробничих умов і можливих варіантів змісту робіт виконано прогнозування їх функціональних показників в окремі періоди календарного року. Обгрунтовано, що зі зростанням кількості робіт щодо заготівлі молока, зростають кількісні значення показників виконання цих робіт і зменшуються кількісні значення показників виконання транспортних робіт. За результатами досліджень встановлено, що впродовж календарного року у заданій логістичній системі заготівлі молока зміст виконання ЗТР і виробничі умови значно впливають на показники цих робіт. Обгрунтовано попередній висновок, що зі зростанням кількості робіт щодо заготівлі молока, зростають кількісні значення показників виконання цих робіт і зменшуються кількісні значення показників виконання транспортних робіт. Зокрема, що кількісне значення цих показників упродовж календарного року змінюється у 1,2 - 3 рази. Це пояснюється зміною обсягів заготівлі молока впродовж календарного року. Отримані результати вказують на доцільність щодобового узгодження змісту виконання транспортних робіт із виробничими умовами у заданій логістичній системі заготівлі молока.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-642

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ratushnyi R. 
Substantiating the effectiveness of projects for the construction of dual systems of fire suppression / R. Ratushnyi, P. Khmel, A. Tryhuba, E. Martyn, O. Prydatko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 4/3. - С. 46-53. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Обгрунтовано доцільність системної діяльності транскордонних оперативно-рятувальних підрозділів завдяки створенню дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Дуальні системи пожежогасіння - це тимчасово створювані системи (на період ліквідації пожеж на кордонах) із ресурсів двох сусідніх держав для обмеження розвитку та ліквідації пожеж, а також захисту від них людей і матеріальних цінностей. Об'єктами конфігурації таких систем є кількість і склад технічних засобів для ліквідації пожеж, чисельність і фах пожежників-рятувальників, а також витратні матеріали для ліквідації пожеж. Виконано аналіз взаємозв'язків між об'єктами конфігурації дуальних систем транскордонного пожежогасіння та обгрунтовано доцільність розроблення інструментарію для визначення результативності проектів створення дуальних систем. Запропоновано 3 варіанти визначення результативності проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Вони лежать в основі розробленої геометричної моделі обгрунтування конфігурації проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Встановлено, що діапазон зміни параметрів пожежно-рятувальних підрозділів двох держав змінюється від 0 до 1, що впливає на результативність проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Встановлено відсутність екстремуму залежності результативності проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння від кількості залучених сил і засобів двох сусідніх держав. Обгрунтована залежність максимального значення результативності проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння від її параметрів вказує на потребу врахування характеристик мінливого проектного середовища, а також організаційних складових цих проектів. За результатами геометричного моделювання обгрунтовано взаємний вплив п'яти показників на результативність проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ratushnyi R. 
Substantiating the effectiveness of projects for the construction of dual systems of fire suppression / R. Ratushnyi, P. Khmel, A. Tryhuba, E. Martyn, O. Prydatko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 4/3. - С. 46-53. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Обгрунтовано доцільність системної діяльності транскордонних оперативно-рятувальних підрозділів завдяки створенню дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Дуальні системи пожежогасіння - це тимчасово створювані системи (на період ліквідації пожеж на кордонах) із ресурсів двох сусідніх держав для обмеження розвитку та ліквідації пожеж, а також захисту від них людей і матеріальних цінностей. Об'єктами конфігурації таких систем є кількість і склад технічних засобів для ліквідації пожеж, чисельність і фах пожежників-рятувальників, а також витратні матеріали для ліквідації пожеж. Виконано аналіз взаємозв'язків між об'єктами конфігурації дуальних систем транскордонного пожежогасіння та обгрунтовано доцільність розроблення інструментарію для визначення результативності проектів створення дуальних систем. Запропоновано 3 варіанти визначення результативності проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Вони лежать в основі розробленої геометричної моделі обгрунтування конфігурації проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Встановлено, що діапазон зміни параметрів пожежно-рятувальних підрозділів двох держав змінюється від 0 до 1, що впливає на результативність проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння. Встановлено відсутність екстремуму залежності результативності проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння від кількості залучених сил і засобів двох сусідніх держав. Обгрунтована залежність максимального значення результативності проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння від її параметрів вказує на потребу врахування характеристик мінливого проектного середовища, а також організаційних складових цих проектів. За результатами геометричного моделювання обгрунтовано взаємний вплив п'яти показників на результативність проектів створення дуальних систем транскордонного пожежогасіння.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Tryhuba A. 
Establishing patterns of change in the indicators of using milk processing shops at a community territory / A. Tryhuba, M. Rudynets, N. Pavlikha, I. Tryhuba, I. Kytsyuk, O. Korneliuk, V. Fedorchuk-Moroz, I. Androshchuk, I. Skorokhod, D. Seleznov // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 6/3. - С. 57-65. - Бібліогр.: 24 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л95-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського