Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Podhalanski A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Podhalanski A. 
A secelction of case studies regarding the changes brought on by tourist traffic in the areas containing examples of preserved timber architectural heritage on the border between Poland and Ukraine = Підбір тематичних досліджень стосовно змін, зумовлених туристичними потоками у районах, що містять приклади збереженої дерев'яної архітектурної спадщини, на прикордонні між Польщею та Україною / A. Podhalanski // Architectural studies. - 2015. - 1, № 2. - С. 63-70. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Карпатський туристичний трафік (Польщі) розвивається в різних формах, починаючи з 1960-х років. Спочатку - неорганізований, пізніше став популярним у районі Бєщад і викликав оновлення інтересу до дерев'яних архітектурних пам'яток - туризм перетворився від організованих молодіжних таборів для хлопчиків і дівчат до кваліфікованого туризму. Культурний туризм став його остаточною формою. Створено туристичні стежки, зокрема слідами дерев'яної архітектури, а введення збережених дерев'яних православних церков до списку світової спадщини ЮНЕСКО спричинило стимулювання цих змін. Унікальні будівлі стали частиною музею під відкритим небом, водночас музеї самі почали застосовувати нові методи маркетингу та організовувати виставки для того, щоб підвищити обізнаність про те, що вони можуть запропонувати. У головних містах регіону, музеї забезпечили хороші умови для виставок найцінніших колекцій картин, ікон, скульптури й артефактів народного мистецтва. Таким чином, можна спостерігати послідовне пожвавлення історичних споруд, збереження яких було виконане під пильним оком влади. Експозиції культури регіону могли б бути цільнішими та динамічнішими з запровадженням промування українських мультикультурних традицій, які були так характерні для регіону Галичини та його сьогоднішнього прикордоння, особливо щодо культури лемків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж44045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського