Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Iukalo A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Iukalo A. V. 
Milk-coagulation and proteolytic activity of "Glek" - Carpathian enzyme preparation = Молокосвертывающая и протеолитическая активность карпатского энзимного препарата "Глек" / A. V. Iukalo // Biotechnologia Acta. - 2015. - 8, № 2. - С. 91-95. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958.02-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100178 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Iukalo A. V. 
Identification of protein fractions of milk cows casein complex = Ідентифікація протеїнових фракцій казеїнового комплексу молока корів / A. V. Iukalo // The Ukr. Biochem. J.. - 2015. - 87, № 4. - С. 87-91. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Зазначено, що на сьогодні відома ціла низка біологічно активних пептидів, які утворюються в процесі протеолізу різних казеїнових фракцій. Використання цього протеїнового комплексу, враховуючи складну гетерогенну природу казеїнів, тісно пов'язане з необхідністю його оперативної ідентифікації. Мета роботи - створення електрофоретичної системи для швидкої ідентифікації окремих фракцій під час серійних досліджень казеїнового комплексу. Враховуючи аномальний характер взаємодії казеїнів з додецилсульфатом натрію та близькі значення їх молекулярних мас, за основу взято анодну систему електрофорезу в однорідному поліакриламідному гелі. У такій системі казеїни розділяються за їх зарядами та розташовуються на електрофореграмі відповідно до сучасної класифікації. Як дезагрегувальний агент до складу гелю додається сечовина. На підставі проведених досліджень на виготовленому в лабораторії приладі типу Стадієра зі змінною формою електрофоретичної камери встановлено умови швидкої ідентифікації казеїнових фракцій. У цьому випадку змінено склад гелю та скорочено термін, що надало можливість вже за 45 хв ідентифікувати основні фракції казеїнів. Метод може бути корисним для оперативної ідентифікації фракцій казеїну та за експрес-аналізу натуральності молока та молочних продуктів. У такій системі типова електрофореграма казеїну істотно відрізняється від тієї, що є характерною для протеїнів бобів сої.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л95-101

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського