Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Honchar A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Honchar A. 
Psychological potential of school graduates in choosing a profession of market economy / A. Honchar // Неперерв. проф. освіта: теорія і практика. - 2014. - № 1/2. - С. 127-130. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Розкрито психологічний потенціал випускників ЗНЗ, що сприяє вибору ринкової професії. Описано принципи цілісності інноваційно-інформаційного простору у виборі економіко-підприємницьких професій. Визначено, що основними показниками розвитку в учнів особистісної готовності до професійно-підприємницької професії є економіка мислення та поведінки (знання конкретного соціально-економічного середовища та співвіднесення його з вимогами професійної діяльності, з власними інтелектуальними можливостями); рівень мотивації досягнень та успішності в навчанні; здатність до прийняття рішень у ситуаціях вибору; володіння способами самопізнання та саморозвитку; уміння вчитися за умов сумісної (партнерської) діяльності. Підсумовано, що психологічний потенціал випускника школи у виборі професії – це ефективна дія в конкретній ситуації, що базується на принципі – "робити життя кращим за будь-яких умов". Поняття ефективної дії, яку ще називають діловою активністю, розглянуто як головний фактор у розумінні основ розвитку психологічного потенціалу випускника школи. Зазначено, що ефективність дій залежить від результативності певного "психологічного прибутку" у вигляді нового досвіду, знання, покращання спілкування (відкриття нових його форм) з партнером, нового бачення ситуації і себе в ній, успішної матеріальної діяльності, розробки плану, знаходження нових форм самовираження тощо.

Раскрыт психологический потенциал выпускников ОУЗ, способствующий выбору рыночной профессии. Описаны принципы целостности инновационно-информационного пространства в выборе экономико-предпринимательских профессий. Определено, что основными показателями развития у учащихся личностной готовности к профессионально-предпринимательской профессии является экономика мышления и поведения (знание конкретной социально-экономической среды и соотношение ее с требованиями профессиональной деятельности, с собственными интеллектуальными возможностями); уровень мотивации достижений и успешности в обучении; способность к принятию решений в ситуациях выбора; владение способами самопознания и саморазвития; умение учиться в условиях совместной (партнерской) деятельности. Подведен итог того, что психологический потенциал выпускника школы в выборе профессии - это эффективное действие в конкретной ситуации, основанное на принципе - "делать жизнь лучше в любых условиях". Понятие эффективного действия, которое еще называют деловой активностью, рассмотрено как главный фактор понимания основ развития психологического потенциала выпускника школы. Указано, что эффективность действий зависит от результативности определенной "психологической прибыли" в виде нового опыта, знания, улучшения общения (открытие новых его форм), нового видения ситуации и себя в ней, успешной материальной деятельности, разработки плана, нахождения новых форм самовыражения и т. п.

Раскрыт психологический потенциал выпускников общеобразовательных учебных заведений, способствующий выбору рыночной профессии. Описаны принципы целостности инновационно-информационного пространства в выборе экономико-предпринимательских профессий. Определено, что основными показателями развития в учащихся личностной готовности к профессионально-предпринимательской деятельности является экономика мышления и поведения (знание конкретной социально-экономической среды и соотнесение его с требованиями профессиональной деятельности, с собственными интеллектуальными возможностями); уровень мотивации достижений и успешности в обучении; способность к принятию решений в ситуациях выбора; владение способами самопознания и саморазвития; умение учиться в условиях совместной (партнерской) деятельности. Подведен итог: психологический потенциал выпускника школы в выборе профессии – это эффективное действие в конкретной ситуации, основанный на принципе - "делать жизнь лучше в любых условиях". Понятие эффективного действия, которое еще называют деловой активностью, рассмотрено как главный фактор понимания основ развития психологического потенциала выпускника школы. Указано, что эффективность действий зависит от результативности определенной "психологической прибыли" в виде нового опыта, знания, улучшение общения (открытие новых его форм) с партнером, нового видения ситуации и себя в ней, успешной материальной деятельности, разработки плана, нахождения новых форм самовыражения и т.п.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю940

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Honchar A. 
Geo- and hydro-acoustic complex as a study of interconnection between processes in waters and bottom sediments = Гідрогеоакустичний комплекс як інструмент вивчення взаємозв'язку процесів у водній товщі та донних відкладеннях / A. Honchar, S. Fedoseienkov // Геодинаміка. - 2016. - № 2. - С. 101-108. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Запропоновано сучасний вітчизняний гідрогеоакустичний комплекс, що є інструментом вивчення взаємозв'язку водної товщі та донних відкладів як елементів складної геогідродинамічної системи. Наголошено на актуальності донного профілювання і розглянуто питання спільного представлення результатів зйомки рельєфу дна та його грунтових карт у вигляді тривимірних зображень (3D). Вирішено питання одержання невідомої інформації про стан донних відкладів, осторонь від носія гідроакустичного профілографу, за допомогою методу просторової інтерполяції. Наведено результати комплексного дослідження структури верхніх шарів донних грунтів і рельєфу донної поверхні за допомогою розробленого комплексу в межах проекту "Створення системи спостережень за впливом господарської діяльності на природні комплекси та оперативного контролю негативних змін у їх складі". Зазначений напрям робіт поєднував геофізичні та геохімічні методи досліджень акваторії р. Дніпро, контактну та дистанційну зйомку верхнього шару донних відкладень. Контактна зйомка забезпечувала як аналіз розподілу та депонування важких металів у донних відкладах, так контроль і підтвердження результатів дистанційної зйомки. Попередній аналіз результатів свідчить про наявність закономірностей розповсюдження певних літологічних типів донних відкладень - замулені ділянки відповінадають районам мінімальної гідродинамічної активності, а також активної господарської діяльності. Проблематика гідрофізичного моніторингу, необхідність проведення тривалих спостережень і складність гідроакустичних досліджень на шельфі залежить не тільки від збору та зберігання інформації, але й передбачає комплексне опрацювання даних з метою вилучення закономірностей і знань, створюючи умови для спільної роботи фахівців різного профілю. Розроблений гідрогеоакустичний комплекс здатен вирішувати ці задачі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського