Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Чурсіна О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Бережной Ю. І. 
Виробництво і використання вогнетривів у Донецькій області. Аналіз ситуації і прогноз на перспективу / Ю. І. Бережной, Ю. А. Потапов, В. В. Кисіль, Я. А. Мороз, О. В. Чурсіна // Металлург. процессы и оборудование. - 2009. - № 1. - С. 5-9. - укp.

Представлено аналіз виробничо-фінансового стану вогнетривких підприємств Донецької області та структуру виробництва основних видів їх продукції. Надано прогноз використання вогнетривкої продукції підприємствами гірничо-металургійного комплексу Донецької області і України на 2009 р. та основні тенденції розвитку вогнетривких підприємств на середньострокову перспективу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л424 + У9(4УКР-4ДОН)305.551.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25185 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Чурсіна О. О. 
Розвиток наукових основ технології колоїдної стабілізації вин : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.18.05 / О. О. Чурсіна; НААН України, Нац. ін-т винограду і вина "Магарач". - Ялта, 2012. - 40 c. - укp.

Досліджено розвиток теоретичних і науково-технічних положень технології колоїдної стабілізації вин на основі досліджень закономірностей формування комплексу біополімерів і регулювання його складу шляхом спрямованого використання технологічних прийомів виробництва вина, розробки системи контролю та створення нових допоміжних матеріалів з заданими функціональними властивостями. Залежно від технології виробництва вина виявлено п'ять типів комплексу біополімерів, встановлено їх склад, подано кількісну й якісну оцінку. Встановлено закономірності формування колоїдних помутнінь, визначальну роль в яких відіграє окиснення фенольних речовин у комплексі біополімерів. Показано, що зворотний характер колоїдних помутнінь обумовлюють низька молекулярна маса білкових речовин і висока частка полісахаридів. Встановлено, що цільова дія допоміжних матеріалів визначається їх функціональною активністю по відношенню до переважаючого компонента комплексу біополімерів залежно від його властивостей, подано критерії їх оцінювання. Обгрунтовано механізм колоїдної стабілізації вин, що дозволило удосконалити технологію обробки виноматеріалів на основі регулювання складу комплексу біополімерів. Запропоновано систему контролю процесу стабілізації. Розроблено технологію виробництва нового препарату (еножелатину) з низькою молекулярною масою і високим вмістом вільних аміногруп на основі використання ферментативного гідролізу. Проведено промисловий випуск еножелатину в ПАТ "Лисичанський желатиновий завод". Розроблено технологію застосування еножелатину у виноробстві. Проведено міжвідомчі приймальні випробування технології в ДК "НВАО "Масандра" і ПрАТ "Одесавинпром".


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874.043 + Л753

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390329 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського