Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Хурані Іяд Фахід$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Хурані Іяд Фахід 
Генетичні передумови розвитку легеневих ушкоджень і шляхи їх профілактики у хворих на рак грудної залози : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.07 / Хурані Іяд Фахід; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2012. - 36 c. - укp.

Вперше розкрито основні механізми розвитку постхіміо-променевих легеневих пошкоджень у хворих на рак грудної залози (РГЗ), висвітлено роль оксидативного стресу та медіаторів запалення та фіброзу. Вперше досліджено біохімічні зміни в крові та легеневій тканині під впливом хіміо-променевої терапії у щурів різних генетичних ліній. Вперше досліджено поширеність поліморфізму С677Т гена MTHFR (метилентетрагідрофолатредуктаза) у хворих на РГЗ і виявлено його вплив на розвиток постхіміо-променевих легеневих ушкоджень. Вперше встановлено пряму кореляційну залежність гіпергомоцистеїнемії від поліморфізму С677Т гена MTHFR у таких хворих. Вперше вивчено роль мутації гена ММП-12 (матриксна металопротеїназа) в розвитку постхіміо-променевих легеневих ушкоджень у хворих на РГЗ. Вперше доведено, що у гетерозиготних носіїв алеля AG гена ММП-12 в поєднанні з мутацією С677Т гена MTHFR значно зростає ризик розвитку фіброзу легень після хіміо-променевої терапії. Визначено вплив кверцетину та тіотриазоліну на рівень прозапальних, прооксидантних і профібротичних цитокінів в експерименті та у хворих на РГЗ. Вперше досліджено вплив кверцетину та тіотріазоліну на якість життя таких хворих після комбінованого хіміо-променевого лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5 + Р412.3-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392036 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського