Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Трішин О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Гноєвий І. В. 
Система сталого виробництва і ефективного використання кормів за цілорічно однотипної годівлі високопродуктивних корів : метод.-практ. посіб. / І. В. Гноєвий, О. К. Трішин; Харк. держ. зоовет. акад. М-ва аграр. політики України, Ін-т тваринництва УААН. - Х., 2007. - 97 c. - Бібліогр.: с. 94. - укp.

На підставі аналізу роботи молочного комплексу "Кутузівка" (Харківщина) та ЗАТ "Агро-Союз" (Дніпропетровщина) розкрито можливості одержання високих надоїв молока у разі застосування повнораціонних кормових сумішей, складених з урахуванням фактичного хімічного складу кромів, і за умови цілорічно однотипної годівлі корів.

На основе анализа работы молочного комплекса "Кутузовка" Харьковской области и ЗАТ "Агро-Союз" Днепропетровской области раскрыты возможности получения высоких надоев молока благодаря применению полнорационных кормовых смесей, составленных с учетом фактического химического состава кормов, при условии круглогодичного однотипного кормления коров.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-45я8

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА692411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гноєвий В. І. 
Годівля високопродуктивних корів : посібник / В. І. Гноєвий, В. О. Головко, О. К. Трішин, І. В. Гноєвий; Харк. держ. зоовет. акад., Ін-т тваринництва УААН. - Х. : Прапор, 2009. - 368 c. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Висвітлено науково-практичні аспекти годівлі корів молочних порід для досягнення їх високої продуктивності та відтворювальної здатності за сучасних умов господарювання в Україні. Визначено шляхи створення повноцінної стабільної та економічно ефективної кормової бази в молочному скотарстві, умови нормованого забезпечення корів енергією і найбільш важливими поживними та біологічно активними речовинами за фазами їх лактації, а також в сухостійний період. Наведено правила, які забезпечують ефективне використання окремих кормів і раціонів у цілому. Проаналізовано досвід молочного комплексу "Кутузівка" щодо створення системи годівлі високопродуктивних корів на промисловій основі з застосуванням повнораціонних кормових сумішок, удосконалених рецептів кормів, цілорічно однотипної годівлі, профілактики хвороб корів.

Освещены научно-практические аспекты кормления коров молочных пород для достижения их высокой продуктивности и восстановительной способности в современных условиях хозяйствования в Украине. Определены пути создания полноценной стабильной и экономически эффективной кормовой базы в молочном скотоводстве, условия нормированного обеспечения коров энергией и наиболее важными питательными и биологически активными веществами по фазам их лактации, а также в сухостойкий период. Даны правила, обеспечивающие эффективное использование отдельных кормов и рационов в целом. Проанализирован опыт молочного комплекса "Кутузовка" по созданию системы кормления высокопродуктивных коров на промышленной основе с применением полнорационных кормовых смесей, усовершенствованных рецептов кормов, годового однотипного кормления, профилактики болезней коров.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-455.46я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА721116 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гноєвий В. І. 
Люцерна : монографія / В. І. Гноєвий, І. В. Гноєвий, В. М. Кандиба, О. К. Трішин, Г. І. Котова, Є. В. Руденко, С. О. Шаповалов, Г. І. Котова; НААН України, Харк. держ. зоовет. акад., Ін-т тваринництва. - Х. : Бровін О.В., 2014. - 249 c. - Бібліогр.: с. 241-249 - укp.

Наведено ботанічну та біологічну характеристику люцерни, показано її значення в кормових і польових сівозмінах. Визначено продуктивні та якісні показники люцерни у порівнянні з іншими бобовими травами. Розглянуто процес інтенсивного вирощування люцерни на незрошуваних і зрошуваних землях, увагу приділено її захисту від бур'янів, шкідників і хвороб. Виявлено способи підвищення насіннєвої продуктивності люцерни. Розглянуто можливості використання зеленої маси люцерни на кормові цілі, надано її характеристику за основними показниками якості. Показано ефективність різних режимів скошування люцерни, наведено хімічні та біологічні засоби для підвищення якості консервованих кормів із неї. Надано відомості про особливості, поживність та використання сінного борошна з люцерни.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА774835 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Трішин О. К. 
Впровадження технології знерожування телят / О. К. Трішин, Є. З. Петруша, І. О. Геймур // Вісн. аграр. науки. - 2003. - № 2. - С. 31-35. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень, а також виробничого випробування з ефективності різних методів позбавлення рогів телят молочного періоду. Визначено оптимальний вік для позбавлення рогів, вплив його на ріст і розвиток ремонтних телиць та їх наступну молочну продуктивність за умов безприв'язного утримання на глибокій солом'яній підстилці.

Приведены результаты экспериментальных исследований, а также производственного испытания по эффективности разных методов обезроживания телок молочного периода. Определены оптимальный возраст для обезроживания, влияние его на рост и развитие ремонтных телок, их следующую молочную продуктивность в условиях беспривязного содержания на глубокой соломяной подстилке.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.481.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Трішин О. К. 
Біологічно активні речовини силосу з сої як стимулятори жирномолочності корів / О. К. Трішин, В. І. Гноєвий, І. В. Гноєвий, В. С. Кисличенко, О. Л. Левашова // Вісн. аграр. науки. - 2005. - № 11. - С. 40-44. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено вміст біологічно активних речовин фенольної природи у вегетативній масі кукурудзи, сої, амаранту та в силосі, заготовленому з цих культур, а також продуктивність та жирномолочність корів після заміни в їх раціонах кукурудзяного силосу на кукурудзяно-соєвий. Установлено, що під впливом біологічно активних речовин, які містяться в кукурудзяно-соєвому силосі, у корів підвищуються середньодобові надої молока та жирномолочність, що підтверджено за виробничих умов дослідного господарства "Кутузівка" на Харківщині.

Исследовано содержание биологически активных веществ фенольной природы в вегетативной массе кукурузы, сои, амаранта и в силосе, заготовленном из этих культур, а также продуктивность и жирномолочность коров после замены в их рационах кукурузного силоса на кукурузно-соевый. Установлено, что под влиянием биологически активных веществ, находящихся в кукурузно-соевом силосе, у коров повышаются среднесуточные надои молока и жирномолочность, что подтверждено в производственных условиях опытного хозяйства "Кутузовка" Харьковской области.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-60

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бугай Т. А. 
Техніко-технологічні властивості дозатора комбікорму на доїльному роботі MONOBOX / Т. А. Бугай, В. І. Гноєвий, І. В. Гноєвий, О. А. Науменко, О. К. Трішин // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2020. - Вип. 209. - С. 94-96. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Досвід свідчить, що нові техніко-технологічні досягнення в країнах Західної Європи, які імпортуються в Україну, у вигляді програмних алгоритмів разом з сучасним обладнанням, вимагають адаптації для умов вітчизняних ферм. Це повною мірою стосується і доїльних роботів, оскільки від якості їх роботи залежить рівень продуктивності корів, рентабельність виробництва молока і строки окупності доїльних роботів (1, 2, 3). Мета досліджень - з'ясувати функціональні властивості дозатора комбікорму на доїльному роботі MONOBOX фірми GEA, який у поєднанні з комп'ютером програмує і контролює процес забезпечення корів комбікормом залежно від їх потреб. Встановлено, що дозатор комбікорму доїльного роботу MONOBOX фірми GEA є багатофункціональним дозуючим засобом, який забезпечує нормоване згодовування комбікорму залежно від рівня продуктивності, віку, вгодованості корів, тощо. Відсутній прямий зв'язок між кількістю споживання комбікорму і 96 кількістю його порцій та тривалістю поїдання, оскільки його потреба в автоматизованому режимі може змінюватись у зв'язку з індивідуальними особливостями корів. Ефективність використання комбікорму на доїльному роботі зумовлена правильним його розподіленням для згодовування на кормовому столі та роботі, для чого має бути визначена норма і верхня межа його споживання залежно від продуктивності корів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського