Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Сіріца Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Сіріца Г. В. 
Стан вакциноіндукованого імунітету проти кору у дітей та підлітків з різними проявами туберкульозної інфекції : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.02.02 / Г. В. Сіріца; ДУ "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського" АМН України. - К., 2008. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.25 + Р733.514.25-25 + Р733.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361777 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Антибіотикочутливість збудників ранової інфекції при термічних опіках / А. Я. Цыганенко, В. Л. Ткаченко, H. І. Коваленко, Г. В. Сіріца, К. В. Євсюкова // Експерим. і клініч. медицина. - 2012. - № 3. - С. 6-10. - укp.

На підставі дослідження якісного та кількісного складу збудників інфекції опікових ран установлено провідну роль S. aureus, Е. faecalis, Е. aerogenes та S. epidermidis у розвитку цієї інфекції. Виявлено, що стафілококи та бета-гемолітичний стрептокок, виділені із гнійних вогнищ опікових ран, були найбільш чутливими до цефалоспоринів, іміпенему та ванкоміцину, ентерокок - до іміпенему та ванкоміцину, а кишкова та синьогнійна палички - до іміпінему й цефепіму.

На основании исследования качественного и количественного состава возбудителей инфекции ожоговых ран установлена ведущая роль S. aureus, Е. faecalis, Е. aerogenes и S. epidermidis в развитии этой инфекции. Обнаружено, что стафилококки и бета-гемолитический стрептококк, выделенные из гнойных очагов ожоговых ран, были наиболее чувствительны к цефалоспоринам, имипенему и ванкомицину, энтерококк - к имипенему и ванкомицину, а кишечная и синегнойная палочки - к имипинему и цефепиму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.154.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мінухін В. В. 
Вивчення протимікробної активності ефірної олії мануки та її комбінацій з антибіотиками по відношенню до збудників опікової інфекції в дослідах in vitro / В. В. Мінухін, Н. І. Коваленко, В. Л. Ткаченко, Г. В. Сіріца // Експерим. і клініч. медицина. - 2013. - № 3. - С. 14-18. - укp.

У ході дослідження виявлено синергізм протимікробної дії ефірної олії мануки та ряду антибіотиків по відношенню до умовно-патогенних мікроорганізмів - збудників опікової інфекції. Встановлено, що найефективнішими були комбінації олії мануки з азитроміцином, доксицикліном, цефоперазоном і цефотаксимом. Зроблено висновок, що олія мануки може бути рекомендована не тільки як самостійний препарат, але і як базовий компонент для створення нових лікарських препаратів

В ходе исследования выявлен синергизм противомикробного действия эфирного масла мануки и ряда антибиотиков в отношении условно-патогенных микроорганизмов - возбудителей ожоговой инфекции. Установлено, что наиболее эффективными были комбинации эфирного масла мануки с азитромицином, доксициклином, цефоперазоном и цефотаксимом. Сделан вывод, что масло мануки может быть рекомендовано не только как самостоятельный препарат, но и как базовый компонент для создания новых лекарственных препаратов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського