Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Суханевич М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Гузій С. Г. 
Особливості фізико-хімічних процесів структуроутворення штучного каменю в системі KVB2DO - AlVB2DOVB3D - SiOVB2D - HVB2DO / С. Г. Гузій, Б. Я. Константиновський, М. В. Суханевич // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 602. - С. 36-40. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н307.6 + Л41-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Будівельні матеріали та поводження з відходами. Будівельні матеріали з відходів паливно-енергетичної, гірничо-видобувної і збагачувальної промисловості / уклад.: М. А. Мохорт, Ю. Г. Гасан, М. В. Суханевич; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2009. - 60 c. - Бібліогр.: с. 59. - укp.

Охарактеризовано відходи паливно-енергетичної, гірничо-видобувної та збагачувальної промисловості. Висвітлено питання в'яжучих матеріалів з використанням відходів паливно-енергетичної, гірничо-видобувної та збагачувальної промисловості, бетонів і розчинів на основі відходів даних видів промисловості. Проаналізовано вироби на основі зол і шлаків ТЕС.

Охарактеризованы отходы топливно-энергетической, горнодобывающей и обогащающей промышленности. Освещены вопросы вяжущих материалов с использованием отходов топливно-энергетической, горнодобывающей и обогатительной промышленности, бетонов и растворов на основе отходов данных видов промышленности. Проанализированы изделия на основе зол и шлаков ТЭС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н392 я73-2

Шифр НБУВ: ВА725986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Суханевич М. В. 
Поводження з відходами та їх використання для одержання будівельних матеріалів : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл., які навчаються за напрямом підготов. 6.040106 "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" / М. В. Суханевич; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К. : КНУБА, 2011. - 151 c. - Бібліогр.: с. 147-150. - укp.

Окреслено шляхи зменшення забруднення довкілля на базі розвитку безвідходних і маловідходних технологій. Розглянуто основні методи утилізації та знешкодження летких і рідких відходів і забруднень. Значну увагу приділено переробці промислових відходів у різних галузях промисловості (чорній і кольоровій металургії, паливно-енергетичній, гірничо-видобувній та збагачувальній, хімічній, лісовій та деревообробній, будівельній промисловості та міському господарстві) на ефективні будівельні матеріали. Наведено методи зберігання та знешкодження небезпечних відходів, способи іммобілізації радіоактивних відходів. Визначено шляхи економії мінеральних та енергетичних ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н39 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751124 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
4.

Теоретичні основи товарознавства будівельних матеріалів : метод. вказівки / уклад.: М. В. Суханевич; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2009. - 27 c. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розкрито основи товарознавчої оцінки будівельних матеріалів (БМ), їх класифікацію, описано основні споживні властивості згідно з вимогами державних стандартів, а також органічних і неорганічних БМ природного і штучного походження.

Раскрыты основы товароведческой оценки строительных материалов (СМ), их классификация, описаны основные потребительские свойства в соответствии с требованиями государственных стандартов, а также органических и неорганических СМ природного и искусственного происхождения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.8-9 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р116524 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Пушкарьова К. К. 
Використання шлакомістких цементів, модифікованих природними цеолітами, для одержання гідроізоляційних покриттів проникної дії / К. К. Пушкарьова, М. В. Суханевич, К. В. Бондар, О. Є. Разумова // Зб. наук. пр. ВАТ "УкрНДІВогнетривів ім. А. С. Бережного". - 2010. - Вип. 110. - С. 587-592. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Встановлено можливість використання шлакомістких цементів з домішкою природного або випаленого цеолітів для одержання гідроізоляційних матеріалів проникної дії. До складу в'яжучої композиції, що містить 70 % портландцементу, 30 % доменного гранульованого шлаку і 5 % природного або випаленого цеоліту, вводили комплексну домішку, що складалася з суміші солей електролітів (карбонати, сульфати та нітрати натрію). Вивчено міцність покриттів, нанесених на основу з дрібнозернистого бетону, з використанням приладу ОМШ-1 та водопоглинання покриттів з використанням трубки Карстенса. Встановлено, що найбільшою міцністю (11,22 МПа) і найменшим водопоглинанням (0,5 мл) характеризуються покриття на основі шлакопортландцементу, модифікованого 5 % природного цеоліту, з комплексною домішкою солей електролітів, в складі якої переважають сульфати та карбонати натрію. Одержане покриття за дослідженими показниками не поступається аналогам порівняння гідроізоляційних матеріалів проникної дії, представлених на ринку України, та може бути використане для гідроізоляції бетонних поверхонь від прямої дії води - фундаменти, басейни, колектори тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л456.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Пушкарева Е. К. 
Гидроизоляционные покрытия проникающего действия на основе шлакосодержащих цементов, модифицированных природными цеолитами / Е. К. Пушкарева, М. В. Суханевич, Е. В. Бондарь // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2014. - № 3/6. - С. 57-62. - Библиогр.: 16 назв. - рус.

Исследованы физико-механические свойства гидроизоляционных покрытий проникающего действия на основе шлакосодержащего цемента, модифицированного добавкой природного цеолита и комплексом солей-электролитов, которые наносятся на влажный бетон, проникают в поровое пространство и повышают его прочность, морозостойкость и водонепроницаемость в несколько раз. Разработанные материалы отличаются повышенной долговечностью, сохраняя эксплуатационные свойства на протяжении долгого времени.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н307.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Суханевич М. В. 
Технологія приготування сумішей як метод впливу на механічні властивості композиційних матеріалів на основі цементу і водної поліуретанової дисперсії з вуглецевими нанотрубками / М. В. Суханевич, М. Є. Устименко // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 31. - С. 345-352. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати досліджень механічних властивостей композицій на основі двох типів цементів і водних поліуретанових дисперсій, та дисперсій з вуглецевими нанотрубками за різними технологіями приготування сумішей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л456-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Суханевич М. В. 
Наукові засади отримання гідроізоляційних розчинів на основі цементних композицій, модифікованих вуглецевими нанодобавками : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.23.05 / М. В. Суханевич; Київський національний університет будівництва і архітектури. - Київ, 2020. - 42 c. - укp.

Увагу приділено питанням розробки наукових засад одержання гідроізоляційних розчинів різного механізму дії (проникного та поверхневого) на основі портландцементів, алюмосилікатів каркасної (цеолітів) і шаруватої (бентонітів) будови, модифікованих комплексними добавками на основі вуглецевих наноречовин (неочищених вуглецевих нанотрубок і терморозширеного графіту) та пластифікаторів різного складу. Запропоновано принципи композиційної побудови гідроізоляційних розчинів поверхневого та проникного механізму дії на основі наномодифікованих цементних композицій, що враховують направлене управління процесами структуроутворення на всіх ієрархічних рівнях структури - нано-, мікро- та мезорівнях. Установлено фізико-хімічні закономірності процесів гідратації та тверднення наномодифікованих цементних систем, що полягають у прискоренні кристалізаційних процесів у присутності вуглецевих нанодобавок, які виступають підкладками для епітаксіального нарощування та формування щільно розташованих і зрощених гідросилікатних фаз, що дозволяє одержати щільну водонепроникну структуру штучного каменя. Розроблено комплексний підхід до управління властивостями цементних розчинів на всіх рівнях структури з одержанням довговічних гідроізоляційних покриттів із покращеними експлуатаційними характеристиками, в тому числі з підвищеною водонепроникністю, атмосферо- та корозійною стійкістю. Здійснено промислове впровадження й оцінено техніко-економічну ефективність використання наномодифікованих гідроізоляційних розчинів для підвищення довговічності бетонних конструкцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н307.5 + Н332.001

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445123 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського