Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Сліщук Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Сліщук Г. І. 
Молекулярно-генетичний аналіз регіонів мітохондріону, асоційованих з цитоплазматичною чоловічою стерильністю, у кукурудзи / Г. І. Сліщук, Н. Е. Кожухова, Ю. М. Сиволап // Цитология и генетика. - 2011. - 45, № 3. - С. 15-19. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Досліджено молекулярно-генетичний поліморфізм 86 ліній кукурудзи світової та української селекції з S-, C- і T-типами цитоплазматичної чоловічої стерильності (ЦЧС) і нормальним мітохондріоном дикого типу за допомогою полімеразної ланцюгової реакції регіонів мітохондріону. Система молекулярних маркерів дозволила детектувати та ідентифікувати певний тип ЦЧС у ліній кукурудзи, а також диференціювати лінії з певним типом ЦЧС як від ліній з іншим типом ЦЧС, так і від ліній із нормальною цитоплазмою дикого типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*441.142 + П212.2-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сліщук Г. І. 
Біоінформатичний аналіз вторинної структури тринскриптів інтрона 1 гена IBwhpD1 кукурудзи / Г. І. Сліщук, Н. Е. Волкова, Ю. М. Сиволап // Biopolymers and Cell. - 2012. - 28, № 2. - С. 156-160. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*440.171 + П212.2-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Баранов Ю. О. 
Біоінформатичний аналіз гена, що кодує гранулоасоційовану крохмальсинтазу кукурудзи / Ю. О. Баранов, Г. І. Сліщук, Н. Е. Волкова, Ю. М. Сиволап // Цитология и генетика. - 2014. - 48, № 3. - С. 18-23. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Проведено вирівнювання нуклеотидних послідовностей гена Wx і його гомологів та побудовано дендрограму, яка у цілому відображає філогенетичні зв'язки родини Poaceae. Зроблено припущення щодо давнього горизонтального переносу гена Wx від Zea mays до Dimeria lawsonii. Розроблено праймери до поліморфного регіону екзонів 8 - 10. Проведено in silico ПЛP-аналіз.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сліщук Г. І. 
Молекулярно-генетичний аналіз локусів, асоційованих з цитоплазматичною чоловічою стерильністю і відновленням фертильності, у кукурудзи : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.22 / Г. І. Сліщук; НАН України, Ін-т харч. біотехнології та геноміки. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Досліджено поліморфізм ділянок мітогеному, асоційованих з розвитком цитоплазматичної чоловічої стерильності (ЦЧС) трьох типів (техаського, молдавського, чаруа), підтверджено їх зв'язок з певним типом ЦЧС. Методами біоінформатики досліджено поліморфізм і філогенію генів-відновників фертильності техаського типа. Розроблено ПЛР-праймери для диференціації домінантних і рецесивних алелів генів Rfl та Rfl. Досліджено ген whpl, асоційований з геном-відновником фертильності молдавського типу, методами біоінформатики та молекулярної генетики. Охарактеризовано поліморфізм цього гена, до різних регіонів гена whpl розроблений дизайн праймерів. Поліморфізм промотору й інтрону асоційований з відновленням фертильності. Досліджено первинну структуру гена whpl, знайдено нові алелі, нуклеотидні послідовності опубліковано в генбанку NCBI. За даними біоінформатичного аналізу та моделювання трансіфиптів гена whpl розроблений можливий механізм відновлення фертильності у кукурудзи з молдавським типом ЦЧС із залученням мяРНК-опосередкованого сайленсінгу. Розроблено маркерну систему для комплексної оцінки генотипів кукурудзи за ознаками ЦЧС і відновлення фертильності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414074 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського