Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Семченко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Карпець І. П. 
Виробництво льоноволокна та його використання / І. П. Карпець, А. Ф. Скорченко, Л. А. Чурсіна, З. Л. Литвин, В. І. Семченко, Н. М. Защепкіна. - К. : "Нора-Прінт", 2002. - 128 c. - укp.

Висвітлено взаємозв'язок між будовою стебла льону, вмістом волокна та його якістю. Розглянуто умови вирощування високоякісного стеблостою льону-довгунцю, який забезпечує максимальні показники врожаю та якості продукції. Описано способи перетворення соломи на тресту. Охарактеризовано процеси модифікації та використання довгого та короткого волокна на існуючому технологічному обладнанні льонокомбінатів. Проаналізовано досвід використання котонізованого льоноволокна в Україні та інших країнах світу для виробництва тканин різного призначення та нових нетрадиційних товарів.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: ВА619687 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Семченко В. І. 
Властивості котонізованого волокна залежно від селекційного сорту льону-довгунця та ступеня вилежки трести : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.03 / В. І. Семченко; Херсон. держ. техн. ун-т. - Херсон, 1999. - 20 c. - укp. - рус.

Викладено результати досліджень з питань котонізаційної здатності волокна поширених в Україні селекційних сортів льону-довгунця та одержаного із трести різного ступеня вилежування. Зокрема, визначено вихід і якість котоніну із короткого волокна, виробленого внаслідок переробки трести, отриманої із соломи сортів Могильовський, Томський-16 та Мрія за різного ступеня її вилежування. Досліджено хімічний склад цього волокна з визначенням вмісту в ньому таких основних хімічних компонентів, як целюлоза, лігнін, пектинові речовини та з'ясована їх роль в процесах котонізації та якості продукції. Отримано всебічну інформацію про фізико-хімічні властивості лляного котоніну та його прядивну здатність в залежності від використання в технологічному процесі його виготовлення різних сортів льону-довгунця та трести з неоднаковою відокремлюваністю волокнистого шару від деревини.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА305070 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Воронич-Семченко Н. М. 
Зміни когнітивних функцій школярів за умов йододефіциту / Н. М. Воронич-Семченко, С. В. Варунків, В. А. Семченко, В. О. Воронич // Галиц. лікар. вісн.. - 2016. - 23, № 2. - С. 10-12. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.120.23 + Р120.121.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського