Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Полтавцева О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Леуш С. С. 
Варіанти клінічного перебігу урогенітального кандидозу та деякі аспекти лікувальної тактики / С. С. Леуш, Г. Ф. Рощіна, Є. І. Парпалей, О. Ф. Полтавцева, О. М. Божок // Медицина залізнич. трансп. України. - 2003. - № 1. - С. 32-35. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Результаты проведенных исследований свидетельствуют, что использование препарата "Фунголон" при вагинальном кандидозе и для профилактики системного кандидоза на фоне использования антибиотиков, позволяет провести эффективное, относительно быстрое и экономически выгодное лечение.


Ключ. слова: урогенітальний кандидоз, вагінальний кандидоз, системний кандидоз, рецидивний кандидоз, фунголон (флуконазол)
Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-3 + Р715.016-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Леуш С. С. 
Особенности клинического течения и лечения различных форм урогенитального кандидоза / С. С. Леуш, Г. Ф. Рощина, О. Ф. Полтавцева, И. В. Мацидонская, Л. С. Ткач // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2003. - № 2. - С. 72-75. - Библиогр.: 13 назв. - рус.

Відзначено, що результати досліджень свідчать про високу ефективність фунголону, який застосовано в разі вагінального кандидозу та для профілактики системного кандидозу на тлі використання антибіотиків. Фунголон дозволяє досягти відносно швидкого клінічного та бактерицидного ефекту й економити кошти на лікування.


Ключ. слова: урогенитальный кандидоз, вагинальный кандидоз, системный кандидоз, рецидивирующее течение кандидоза, фунголон (флуконазол)
Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-3 + Р715.016-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Полтавцева О. М. 
Антропологія музичної тілесності : Автореф. дис... канд. філософ. наук : 09.00.04 / О. М. Полтавцева; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2005. - 19 c. - укp.

Показано доцільність застосування до музики сучасної феноменологічної інтерпретації тіла як не протилежності душі/духу, що полягає у можливості легітимізації тілесної компоненти у філософії музичної культури. Запропоновано тезу про античну предуготовленість людського тіла до мистецтва, яка є необхідною передумовою існування мистецтва взагалі та музики зокрема. Виявлено, що "потяг" до "замовчування" тіла в музиці зумовлений онтологічною розбіжністю між раціональним і чуттєвим, духовним і тілесним, іманентною всій європейській метафізичній традиції, і позначився на концептуальному баченні музики. Проаналізовано філософські тексти про музику Шеллінга та піфагорійців, Гегеля та Шопенгауера, Аристотеля, Платона та Канта та показано наявність стійких опозицій "душа/дух - тіло", "раціональне - чуттєве", "розумне задоволення - фізична насолода", де слабкий термін піддавався систематичному витісненню. Розкрито тенденції позитивної інтерпретації тілесного аспекту музичної реальності в текстах С.К'єркегора, Ф.Ніцше, Т.Адорно, що вказує на деструкцію опозиційних структур і дозволяє розглядати філософські передумови "музичної тілесності". Висвітлено генеалогічний зв'язок між тілесним досвідом освоєння світу й "антропоморфними" властивостями музичної мови. Запропоновано положення про темпоральну естетизацію слухацької тілесності у процесі музичного сприйняття, а також ідею про те, що в музичному творі містяться метазвукові перцептивно-афективні структури, які означують "позамузичні" смисли музичного дискурсу (наведено "робоче" визначення музичного перцепту й афекту), - в якому набули розвитку ідея Р.Інгардена про іманентність

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю212.26 + Ю812.453.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337934 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського