Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Несвітайлова К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Арабська Л. П. 
Бурштинова кислота та можливості її застосування у педіатрії / Л. П. Арабська, О. А. Смірнова, С. І. Толкач, К. В. Несвітайлова // Перинатология и педиатрия. - 2006. - № 1. - С. 72-76. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведені дослідження у 3-х групах дітей 6 - 7-ми річного віку - учнів 1-го класу початкової школи для визначення клінічної ефективності біологічно активної домішки "Янтарин-Детокс дитячий" показали, що даний препарат переноситься дітьми добре, не викликаючи ускладнень. Препарат покращує загальний стан дитини та нервової системи, нормалізує сон, апетит, усуває головний біль, слабкість, покращує функціонування психічних процесів, розумову працездатність, має антиоксидантну та детоксикаційну дію. У педіатрії препарат можна рекомендувати як профілактичний засіб респіраторних захворювань, під час лікування неврозоподібних, астено-вегетативних станів, вегето-судинних дистоній з церебральними ангіоспазмами, у разі патології печінки та жовчовивідних шляхів, як антиоксидантний та антигіпоксичний засіб, а також його можна рекомендувати мешканцям районів екологічного неблагополуччя. Біодомішка активізує функціональні процеси та розумову працездатність, рекомендована для призначення школярам курсами по 2 місяці 2 - 3 рази на рік для покращання успішності в школі та профілактики ОРВІ.


Ключ. слова: діти, бурштинова кислота, розумова працездатність
Індекс рубрикатора НБУВ: Р733-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лапшин В. Ф. 
Імунореабілітація дітей з рецидивним бронхітом / В. Ф. Лапшин, Т. Р. Уманець, К. В. Несвітайлова // Соврем. педиатрия. - 2007. - № 1. - С. 48-52. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено результати використання фітопрепаратів "Бронхипрет" та "Тонзилгон Н" ("Біонорика АГ", Німеччина) у дітей з рецидивним бронхітом на різних етапах реабілітації. Встановлено, що поєднане застосування цих фітопрепаратів в комплексі відновного лікування позитивно впливає на клінічний перебіг захворювання, знижує частоту випадків гострої респіраторної інфекції та підвищує ефективність реабілітації у 1,3 раза у порівнянні з традиційним лікуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Несвітайлова К. В. 
Механізми формування індивідуальних типів імунорезистентності у здорових дітей / К. В. Несвітайлова, Л. В. Квашніна, І. М. Маньковська // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 2. - С. 33-37. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проведено комплексное обследование особенностей иммунной системы, перекисного окисления липидов, системы антиоксидантной защиты и клеточного метаболизма у 160-ти здоровых детей г. Киева в возрасте 7-ми - 9-ти лет. Выявлена гетерогенность показателей иммунного статуса и метаболизма, которые в определенной степени обуславливали адаптационные возможности организма в зависимости от уровня физического развития и особенностей конституции у детей. Выделены 3 типа иммунорезистентности - стабильный, компенсированный, субкомпенсированный и рассмотрены механизмы их формирования.


Ключ. слова: иммунорезистентность, дети
Індекс рубрикатора НБУВ: Р731.1 + Р731.154

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Квашніна Л. В. 
Особливості метаболічної адаптації здорових дітей молодшого шкільного віку у процесі систематичного навчання та шляхи корекції її порушень / Л. В. Квашніна, В. П. Родіонов, А. В. Костенко, К. В. Несвітайлова, В. В. Матвійчук // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - № 4. - С. 10. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Костенко А. В. 
Особливості оксидантно-прооксидантного балансу та енергетичного метаболізму у здорових дітей молодшого шкільного віку / А. В. Костенко, К. В. Несвітайлова, Л. В. Квашніна, В. В. Матвійчук // Соврем. педиатрия. - 2007. - № 4. - С. 148-152. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Під час дослідження прооксидантно-антиоксидантного стану у здорових дітей молодшого шкільного віку, показників мітохондріального окиснення виявлено неоднозначні зміни, які характеризують формування певних метаболічних типів, що віддзеркалюють рівень неспецифічної резистентності. Визначено найбільш інформативні показники, на підставі яких можна встановити особливості перебігу адаптаційних процесів та ефективність метаболічної корекції, спрямованої на нормалізацію рівня вільнорадикального окиснення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Несвітайлова К. В. 
Патофізіологічні механізми рецидивування та хронізації бронхіту у дітей молодшого шкільного віку : Автореф. дис... канд. мед. наук / К. В. Несвітайлова; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. - К., 2007. - 23 c. - укp.

Визначено патофізіологічні механізми виникнення рецидивів бронхіту та його переходу в хронічний стан у дітей віком від 7-ми до 10-ти років. Досліджено патогенетичні закономірності формування різних типів імунологічної та неспецифічної резистентності у здорових дітей та у дітей з рецидивним і хронічним бронхітом. Проаналізовано фактори ризику та міру їх вираженості у дітей, хворих на хронічний бронхіт, який виник на фоні рецидивного бронхіту. Доведено, що хронічний бронхіт у дітей молодшого шкільного віку виникає за поєднання і значної вираженості вторинного (набутого) імунодефіцитного стану, значної активації процесів перекисного окиснення ліпідів з порушенням компенсаторних реакцій в системі антиоксидантного захисту, порушень енергетичного метаболізму та лізосомального апарату імунокомпетентних клітин. Наведено відомості про адаптаційні особливості здорових і хворих дітей молодшого шкільного віку за показниками клітинного та гуморального імунітету, прооксидантно-антиоксидантного балансу, енергетичного стану імунокомпетентних клітин, що допомагає прогнозувати перебіг бронхітів у дітей, профілактичні та лікувальні заходи проти рецидиву та переходу бронхіту у хронічну форму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350916 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Несвітайлова К. В. 
Зміни експресії мРНК і білків антиоксидантних ферментів у лейкоцитах крові дітей, хворих на бронхіальну астму, при інтервальному гіпоксичному тренуванні / К. В. Несвітайлова, О. О. Гончар, Т. І. Древицька, Л. П. Арабська, М. М. Стешенко, О. М. Бакуновський, Т. В. Серебровська, І. М. Маньковська // Фізіол. журн. - 2011. - 57, № 6. - С. 23-30. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського