Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Костромін Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Мішалов В. Г. 
Діагностика та хірургічне лікування хворих з аневризмою аорти та супутньою критичною ішемією нижніх кінцівок / В. Г. Мішалов, В. А. Черняк, Г. О. Костромін, О. Г. Ужанов // Клініч. хірургія. - 2004. - № 4-5. - С. 95-96. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.112 + Р457.862.035

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Мішалов В. Г. 
Профілактика інфекційних ускладнень в реконструктивній хірургії мультифокального атеросклерозу у хворих з критичною ішемією органів і тканин / В. Г. Мішалов, В. А. Черняк, Н. Ю. Літвінова, В. М. Селюк, О. І. Осадчій, Г. О. Костромін // Клініч. хірургія. - 2002. - № 11-12. - С. 49-50. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кошевський Ю. І. 
Оцінка цереброваскулярного резерву у хворих на критичну хронічну ішемію нижніх кінцівок, поєднану з ураженням брахіоцефальних артерій / Ю. І. Кошевський, В. А. Черняк, Г. О. Костромін, Т. Ч. Мустафаєв // Хірургія України. - 2007. - № 1. - С. 14-19. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити безпечність функціональних проб оцінки цереброваскулярного резерву (ЦВР) у хворих на критичну хронічну ішемію нижніх кінцівок (XIНК), поєднану з ураженням брахіоцефальних артерій (БЦА), шляхом порівняння їх впливу на показники центральної гемодинаміки; визначити стан ЦВР у пацієнтів на різних стадіях ХІНК. Обстежено 280 хворих на ХІНК, поєднану з ураженням БЦА, які перебували на лікуванні у відділенні серцево-судинної хірургії Центральної міської клінічної лікарні Києва з 2000 до 2005 рр. Залежно від методу визначення ЦВР хворі були розподілені на дві групи (А і Б), по 140 осіб у кожній. Висновки: порівняння двох найпоширеніших методик оцінки ЦВР доводить переваги гіперкапнічної проби, оскільки її проведення не погіршує центральної гемодинаміки на відміну від компресійної проби. Найістотніші зміни системного систолічного, діастолічного артеріального тиску та частоти серцевих скорочень під час виконання компресійної проби виявлено у пацієнтів, хворих на критичну ХІНК. Результати гіперкапнічної проби показали, що у пацієнтів з IIIА і IV ст. ХІНК без болю у стані спокою ЦВР був недостатнім за стенозів внутрішньої сонної артерії понад 70 %, а з IIIБ і IV ст. ХІНК з болем у стані спокою - за стенозів внутрішньої сонної артерії понад 50 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.035

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Костромін Г. О. 
Хірургічне лікування хворих на аневризму черевного відділу аорти у поєднанні з ішемічною хворобою серця / Г. О. Костромін // Хірургія України. - 2009. - № 2. - С. 102-105. - Бібліогр.: 37 назв. - укp.

Висвітлено проблему хірургічного лікування хворих на аневризму черевного відділу аорти у поєднанні з ішемічною хворобою серця, вибір тактики та показання до хірургічного лікування, дані щодо рівня виживання та летальності після хірургічного втручання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.112.036-5 + Р410.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського