Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Корицька О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Корицька О.  
Фонди кредитних порук та їх вплив на банківське фінансування малих і середніх підприємств у Польщі / О. Корицька // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2005. - № 526. - С. 323-328. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто основні аспекти функціонування фондів кредитних порук у Польщі, представлено показники їх діяльності. Окреслено схему співпраці банку, фонду та підприємства-позичальника. Чітко визначено значення діяльності фондів для розвитку сектора малих і середніх підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ПОЛ)262.2 + У9(4ПОЛ)291.9-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корицька О. І. 
Макроекономічний підхід до вивчення інформаційного забезпечення оцінювання діяльності промислових підприємств України / О. І. Корицька // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 722. - С. 110-115. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Охарактеризовано та узагальнено наявний статистично-фінансовий інструментарій, що використовується для розкриття інформації стосовно діяльності промислових підприємств України. На рівні обласного управління статистики розглянуто особливості процесу збору та обробки таких даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: С612.0 + У9(4УКР)301

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Струк Н. С. 
Оцінка ефективності структурних змін у промисловому виробництві України / Н. С. Струк, О. І. Корицька // Бізнес Інформ. - 2015. - № 2. - С. 148-155. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета роботи - визначення структурних змін у промисловому виробництві України на основі відносних показників структурних змін та аналізі ефективності таких змін. Встановлено, що пріоритетом трансформаційних змін у промисловому виробництві є досягнення максимальної ефективності розвитку. Проведено аналіз динаміки зміни структури промислового виробництва за видами економічної діяльності на основі показників доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), чисельності зайнятих працівників, витрат на персонал, усіх витрат діяльності промислових підприємств у 2010 - 2013 рр. Здійснено розрахунок показників рівня структурних змін, а також альтернативного коефіцієнта структурних змін - коефіцієнта косинуса. На основі показника еластичності проаналізовано залежність між витратами на персонал та кількістю зайнятих працівників; кількістю зайнятих працівників та доходом від реалізації продукції; усіма витратами діяльності та доходом від реалізації продукції за видами діяльності. З'ясовано основні тенденції структурних змін у 2010 - 2013 рр. Зауважено, що найбільші зміни спостерігаються у 2013 р. порівняно з 2010 р. Здійснено оцінку ефективності динаміки структури промислового виробництва України за видами економічної діяльності. Перспективами подальших досліджень є проведення комплексного аналізу діяльності промислового виробництва і побудова інтегрального показника ефективності промислового виробництва України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-961-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Корицька О. І. 
Оцінювання ефективності промислового виробництва України в умовах євроінтеграційних процесів : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. І. Корицька; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Львів, 2017. - 21 c. - укp.

Обгрунтовано та поглиблено теоретико-методичні засади та надано практичні рекомендації щодо оцінювання ефективності промислового виробництва (ПВ) України за умови євроінтеграційних процесів. З'ясовано сутність поняття "ефективності промислового виробництва". Сформовано інформаційно-аналітичну систему показників комплексного оцінювання ефективності ПВ України та наведено їх метаописи. Удосконалено процедуру здійснення аналізу ПВ України. Проведено ранжування видів ПВ за критерієм його приросту. Досліджено ефективність структурних змін у ПВ України. Здійснено прогноз індексів ПВ України на короткострокову перспективу у "Demetra+". Удосконалено науковий підхід до порівняльного аналізу ПВ України та країн - членів ЄС за групами індикаторів. Запропоновано загальну схему стратегії розвитку ПВ України для підвищення його ефективності в умовах євроінтеграційних процесів, де окреслено системні проблеми та поточні несприятливі тенденції розвитку ПВ, визначальну ідею такої стратегії, стратегічні напрями та цілі розвитку ПВ, форми їх реалізації. Розроблено методичний підхід до комплексного оцінювання ефективності ПВ України й побудовано інтегральний показник оцінювання ефективності, що дало змогу обчислити загальну ефективність ПВ і визначити найефективніші види ПВ України в умовах євроінтеграційних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА428183 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Cадова У. Я. 
Оцінювання готовності закладів вищої освіти в Україні до викликів цифрової економіки (на прикладі економічних спеціальностей) / У. Я. Cадова, Т. М. Степура, О. І. Корицька, О. С. Кіндзюр // Бізнес Інформ. - 2021. - № 12. - С. 79-86. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування теоретичних і практичних засад модернізації вищої освіти в Україні в умовах розвитку цифрової економіки на прикладі економічних спеціальностей. Для її реалізації основними завданнями поставлено: визначити попит на "цифрові" кадри економічного фаху в Україні та основні побажання роботодавців; дослідити можливість навчання за освітньою програмою "Цифрова економіка" в закладах вищої освіти України; виявити основні тенденції адаптації системи вищої освіти в Україні до вимог цифровізації. Проведено оцінювання готовності закладів вищої освіти в Україні до викликів цифрової економіки (на прикладі економічних спеціальностей). Визначено основні вимоги роботодавців до професійних якостей працівників на ринку праці в умовах цифрової економіки, серед яких крос-галузева спеціалізація та мультимовність. Охарактеризовано основні напрями популярних професій майбутнього: великі дані та розширена аналітика, штучний інтелект, робототехніка. Здійснено моніторинг освітніх пропозицій закладів вищої освіти, зокрема економічних спеціальностей, на відповідність розвитку диджиталізації в Україні. Виявлено нові освітні програми за спеціалізацією "Цифрова економіка". Встановлено, що при вступі у 2021 р. абітурієнти мали можливість подавати документи до 14 закладів вищої освіти, при тому, що у 2018 р. таких закладів було лише 2. Досліджено, що кількість заяв вступників на такі освітні програми з кожним роком зростає, як і кількість зарахованих на навчання студентів за обраною освітньою програмою. У підсумку зроблено висновок, що для виявлення відповідності системи вищої освіти в Україні викликам цифрової економіки потрібні додаткові напрацювання, зокрема щодо детального аналізу наповнення освітніх програм (їх фахових компетентностей і переліку компонент професійної підготовки), у тому числі за спеціалізацією "Цифрова економіка", що стане напрямом подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497 + У.р3(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Нова економіка пластмас: потенціал, технології, стимули = The new plastics economy: potential, technology, stimulus : аналіт. доп. / О. Гринькевич, У. Садова, С. Матковський, Н. Демчишак, Н. Походило, В. Гурочкіна, В. Левицький, М. Біль, Л. Ліпич, В. Скорохода, В. Москаленко, Г. Дмитрів, О. Левицька, Д. Бідюк, М. Бухтіярова, С. Квак, О. Марець, Ю. Мельник, Л. Олексів, Л. Данилюк, Р. Теслюк, Т. Панчишин, С. Сас, О. Сорочак, Т. Степура, Р. Шандра, В. Гринькевич, О. Корицька, А. Луцишин, Н. Дідух. - Львів : ЛНУ ім. І. Франка : НУ "Львівська політехніка", 2022. - 77 c. - Бібліогр.: с. 63-66 - укp.

Досліджено проблеми відповідального виробництва і споживання продукції з пластмас. Вивчено світовий досвід вирішення цієї проблеми, а також її стану в Україні та сформульовано висновки і рекомендації щодо економічних, технологічних та інших рішень для реалізації Цілей сталого розвитку в частині використання екологічно безпечних видів полімерів. Охарактеризовано економічний потенціал виробництва і споживання продукції з пластмас в Україні. Увагу приділено інноваційному потенціалу виробництва екотари в Україні та світі. Досліджено стимулювання відповідального виробництва і споживання продукції з пластмас. Розглянуто фінансове забезпечення і стимулювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л71-9 + У9(4УКР)306.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70305 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського