Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Жеребко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Жеребко І. Б. 
Комбінований кріомікрохірургічний спосіб в лікуванні вторинної неоваскулярної глаукоми у хворих на цукровий діабет : Автореф. дис... канд. мед. наук / І. Б. Жеребко; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2006. - 21 c. - укp.

Досліджено ефективність диференційованого застосування кріомікрохірургічного способу лікування з новими модифікаціями синустрабекулектомії (СТЕ) (Деклараційний патент України N 43 190 А; Деклараційний патент України N 70 522 A) в лікуванні 80-ти хворих на цукровий діабет (ЦД) з вторинною неоваскулярною глаукомою (ВНВГ) залежно від стадії неоваскуляризації райдужної оболонки. Доведено доцільність виконання основного етапу СТЕ за умов глибокої гіпотермії тканин ока. Встановлено, що проведення кріоциклорентинопексії хворих на ВНВГ з вираженою неоваскуляризацією райдужної оболонки призводить до зменшення інтенсивності неоваскуляризації та зниження внтурішньоочного тиску (ВОТ). Визначено переваги тунельної СТЕ (Деклараційний патент України N 53 837 А), у порівнянні зі ступінчастою СТЕ (Деклараційний патент України N 36 501 A) в кріомікрохірургічному способі лікування хворих з ВНВГ. Запропоновано алгоритм мікрохірургічного лікування ВНВГ за наявності ЦД, який передбачає застосування розробленого кріомікрохірургічного способу, переважно з тунельною СТЕ, хворим з 1 - 2-ю стадіями неоваскуляризаційної райдужки, а для осіб з 3 - 4-ю стадіями даної патології рекомендовано проводити лікування за новим способом через два тижні після кріоциклоретинопексії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-52 + Р675.609.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343818 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шостачук Ю. О. 
Дослідження процесу розподілу фарбових шарів у фарбових апаратах друкарських машин / Ю. О. Шостачук, І. С. Жеребко, О. П. Шостачук // Технологія і техніка друкарства. - 2011. - № 1. - С. 88-99. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено фарбові апарати аркушевих офсетних друкарських машин.


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.02-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Веселовська Н. М. 
Оцінка функціональних змін сльозопродукції під дією очних крапель на основі природної молекули ектоіну та штучної сльози у хворих на синдром сухого ока на тлі ендокринної офтальмопатії / Н. М. Веселовська, І. Б. Жеребко // Фізіол. журн.. - 2016. - 62, № 6. - С. 118-121. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проведено порівняльний аналіз функціональних змін сльозопродукції у хворих на синдромом сухого ока (ССО) та ендокринною офтальмапатією в умовах тривалої дії безконсервантного медикаментозного засобу на основі природної речовини. Обстежені 30 осіб віком від 35 до 53 років з клінічними проявами ССО на фоні ендокриної офтальмопатії, які були розподілені на дві групи. Обстеженим I групи призначали очні краплі на основі природної молекули ектоіну, а II - сльозозамінники. Обстеження включало загальні та спеціальні (показники сльзопродукції, час розриву слізної плівки, сумарна сльозопродукція - тест Ширмера I) методи дослідження. Термін спостереження - 30 діб. Встановлено, що тривале застосування очних крапель на основі ектоіну призводить до більш виразних позитивних змін у стані поверхні ока та показниках сльозопродукції (збільшення часу розриву сльозової плівки, сумарної сльозопродукції та проби Ширмера - у більшой кількості осіб за рахунок відновлення якості сльозової плівки та відсутності консерванта, аніж після застосування сльозозамінників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.401.11

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Освітній та реабілітаційний супровід студентів з особливими потребами в умовах закладу вищої освіти : навч. посіб. / уклад.: О. О. Кравченко, Н. В. Левченко, І. А. Жеребко, І. Г. Резніченко, О. Р. Поліщук, К. О. Чупіна, Н. І. Зінченко; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. - Умань : Ямчинський О. В., 2022. - 245 c. - Бібліогр. в кінці розд., с. 237-244 - укp.

Розкрито нормативно-правове забезпечення освіти осіб з особливими освітніми потребами (ООП); закордонний та вітчизняний досвід ЗВО щодо освітнього та реабілітаційного супроводу здобувачів з ООП. Окреслено психолого-педагогічну характеристику здобувачів з інвалідністю за різними нозологіями, особливості освітнього процесу здобувачів вищої освіти з інвалідністю за різними нозологіями, організацію освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання на період карантину. Детально висвітлено організацію соціально-психологічного супроводу здобувачів з інвалідністю за різними нозологіями у закладі вищої освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: С49-35 я73 + Ч430.94 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859864 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму : колект. монографія / О. О. Кравченко, М. С. Міщенко, Н. В. Левченко, І. Г. Резніченко, І. А. Жеребко, К. О. Чупіна, О. Р. Поліщук, Ю. Песоцька; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. - Умань. - Київ : Уман. держ. пед. ун-т ім. Павла Тичини : Компринт, 2022. - 395 c. - Бібліогр.: с. 299-318 - укp.

З’ясувано актуальні проблеми соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму. Розглянуто практикоорієнтований підхід з впровадження інклюзивного туризму як освітньої та соціальної послуги. Наведено методичні рекомендаціїї з організації соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими освітніми потребами. Матеріали дослідження можуть бути використані в діяльності закладів освіти всіх рівнів, інклюзивно-ресурсних центрів, закладів соціальної сфери та реабілітаційних центрів, у роботі недержавних і громадських організацій, молодіжних центрів тощо. Монографія підготовлена за результатами науково-дослідної теми «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» (державний реєстраційний номер: 0119Ш03978) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.


Індекс рубрикатора НБУВ: С49-35 + У9(4УКР)424.351

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864018 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського