Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Гілета Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Гілета Л. А. 
Акустичне навантаження великих урбоекосистем (на прикладі міста Львова) : автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.11 / Л. А. Гілета; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Проаналізовано теоретичні та методичні засади дослідження акустичного стану великих урбоекосистем. Обгрунтовано основні структурні складові Львівської урбоекосистеми, які виступають як суб'єктом, так і об'єктом негативного впливу акустичного навантаження, а також фізико-географічне підгрунтя, яке здійснює корегувальний вплив на рівні шуму. На основі проведених вимірів досліджено чинники, що визначають основні характеристики акустичного навантаження: потужність, тривалість та віддаль поширення. Продиференційовано територію міста на акустичні геосистеми, в межах яких спостерігаються відцентрово- або доцентрово-спадаючі рівні шуму від певного джерела. Запропоновано оптимальні шляхи оптимізації для кожного виду акустичних геосистем.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н934 + Р120.111 + Б1(4УКР-4ЛЬВ-2Л),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412090 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гілета Л. 
Оптимально-прикладне і теоретико-методологічне обгрунтування ландшафтно-містобудівних проектів / Л. Гілета // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Географія . - 2015. - Вип. 1. - С. 196-203. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Розглянуто важливість теоретико-методологічного обгрунтування містобудівних на основі ландшафтного підходу. Охарактеризовано на прикладі міста Львова основні види містобудівних документів, які базуються не на природних особливостях ландшафтів, а за переважними, супутніми і допустимими видами забудови, визначеними на основі суспільної необхідності. Вказано, що природні складові ландшафту, зокрема рельєф, вітер та вологість повітря впливають на розсіювання шкідливих речовин у повітрі. Підібрано основні ландшафтознавчі концепції, принципи. правила, які підкреслюють необхідність містобудівного проектування на основі закономірностей просторово-часової організації природно-територіальних систем та передбачають проведення ландшафтно-екологічного картографування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д174.2 + Н82

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937/Геогр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського