Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Гринчук І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Трохимчук В. В. 
Екстремальна і військова фармація : Навч. посіб. для студ. вищ. мед. і фармац. навч. закл. / В. В. Трохимчук, П. С. Сирота, І. Г. Гринчук, В. В. Лотоцький. - Т. : Укрмедкнига, 2003. - 330 c. - Бібліогр.: 57 назв. - укp.

Викладено основи організації забезпечення медичним майном і технікою частин та установ медичної служби Збройних Сил України, зокрема за умов надзвичайних станів. Описано особливості виготовлення лікарських препаратів, контролю за їх якістю. Наведено правила зберігання, упакування, транспортування і захисту медичного майна. Висвітлено термінологію екстремальної і військової фармації.

Изложены основы организации обеспечения медицинским иммуществом и техникой частей и учреждений медицинской службы Вооруженных Сил Украины, в частности в условиях чрезвычайных положений. Описаны особенности изготовления лекарственных препаратов, контроля за их качеством. Приведены правила хранения, упаковки, транспортировки и защиты медицинского иммущества. Освещена терминология экстремальной и военной фармации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282я73 + Р11(4УКР)26л72я73 + Ц7,8(4УКР)64я73 + Ц96я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС38727 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гринчук І.  
Проблеми музичного мислення: теорія і методика розвитку. Діалектика музичного логосу та ейдосу : навч.-метод. посіб. / І. Гринчук, О. Бурська. - Т. : Підруч. і посіб., 2008. - 224 c. - укp.

Розглянуто проблеми розвитку музичного мислення у контексті фахової підготовки майбутнього музиканта-педагога. Розкрито його особливості як аналітико-пізнавальної діяльності у системі сприймання - аналізу - інтерпретації музики та художньо-творчого процесу у виконавському пізнанні. Висвітлено організаційно-методичні засади розвитку виконавського музичного мислення у процесі фортепіанної підготовки майбутнього вчителя.

Рассмотрены проблемы развития музыкального мышления в контексте профессиональной подготовки будущего музыканта-педагога. Раскрыты его особенности как аналитико-познавательной деятельности в системе восприятия - анализа - интерпретации музыки и художественно-творческого процесса в исполнительском познании. Освещены организационно-методические основы развития исполнительского музыкального мышления в процессе фортепианной подготовки будущего учителя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31р(4УКР)3 + Щ310.71 + Ю945.44

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА701037 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Голик Л.  
Визначення переліку лікарських засобів та обсягів їх річної потреби для забезпечення військового госпіталю / Л. Голик, І. Гринчук, Р. Притула, Л. Одінцов, М. Сяба // Ліки України. - 2004. - № 6. - С. 93-95. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Викладено методологію створення переліків лікарських засобів для забезпечення потреб військового госпіталю. Враховано основні принципи раціонального використання лікарських засобів у військово-медичній службі. Встановлено, що включення препаратів до переліку повинно відбуватися за результатом грунтовних фармакоекономічних досліджень, а також за даними частоти споживання лікарських засобів. Крім того, визначено основні фактори, які впливають на вибір препарату. Одержані результати дали змогу створити обгрунтований перелік ліків для надання медичної допомоги за умов військового госпіталю.


Ключ. слова: перелік, фармакоекономічні дослідження, частота, фактори, раціональне використання лікарських засобів
Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)26л72-39

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Горчакова Н.  
Сучасний стан та перспективи застосування препаратів амлодипіну в Україні / Н. Горчакова, Р. Притула, В. Трохимчук, І. Гринчук, Л. Одинцов // Ліки України. - 2004. - № 5. - С. 111-114. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9амлодипін

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Гринчук І. Г. 
Хроматографічні методи контролю якості лікарських препаратів з глюкокортикостероїдами : Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.02 / І. Г. Гринчук; Запоріз. держ. мед. ун-т. - Запоріжжя, 1999. - 16 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено ідентифікації, визначенню кількісного вмісту глюкокортикостероїдів та інших лікарських речовин в промислових препаратах і уніфікованих лікарських формах аптечного виготовлення з використанням тонкошарової, газорідинної та високоефективної рідинної хроматографій. Встановлені нормативи витрати хімічних реагентів в установах медичної служби Збройних Сил України для проведення контролю якості лікарських препаратів з глюкокортикостероїдами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.774-1с25

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гринчук І. П. 
Духове виконавство Тернопільщини у першій половині XX століття / І. П. Гринчук, В. Ю. Гойсак // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2014. - № 1. - С. 69-76. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розглянуто передумови становлення виконавства на духових інструментах на Тернопільщині впродовж першої половини XX ст. Проаналізовано культурно-мистецький напрям діяльності національних культурно-просвітницьких товариств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937:Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гринчук І. 
Стилістика фортепіанних творів Михайла Вериківського (20 - 60-і роки XX століття) / І. Гринчук, Т. Грищенко // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2016. - № 1. - С. 118-123. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено аналіз стилістичних ознак фортепіанних творів Михайла Вериківського у контексті композиторських пошуків середини XX століття. Окреслено визначальні особливості стилістики та семантики фортепіанних творів митця різних періодів творчості. Розглянуто цикл "Волинські акварелі" як один із прикладів композиторського мислення Михайла Вериківського.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ317.413(4УКР)6-81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937:Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Білоус М. В. 
Аналіз нормативно-правового забезпечення управління медичним постачанням Збройних сил України / М. В. Білоус, Д. В. Дроздов, В. В. Трохимчук, О. П. Шматенко, І. Г. Гринчук // Упр., економіка та забезп. якості в фармації. - 2020. - № 1. - С. 34-41. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Згідно з законом України "Про внесення змін до Конституції України" від 07.02.2019 р. № 2680-VIII, а саме пункту 5 частини першої статті 85 у визначенні засад внутрішньої і зовнішньої політики нашої країни зазначено реалізацію стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Тому на сучасному етапі реформування Збройних сил (ЗС) України у військово-медичній службі відбувається нормативно-правове врегулювання сучасної системи медичного забезпечення, спроможної надавати відповідну медичну підтримку ЗС України. Вказана система має функціонувати відповідно до стандартів НАТО і робити внесок у функціонально сумісні медичні можливості для спільних місій України з Альянсом. Таким чином, з огляду на процес реформування та впровадження єдиної системи логістичного забезпечення ЗС України, адаптованої до стандартів країн-членів НАТО, медична служба ЗС України працює в насиченому та динамічному інформаційному полі. Отже, виникає необхідність в упорядкуванні нормативно-правової бази щодо управління медичним постачанням в ЗС України шляхом систематизації діючих нормативно-правових документів щодо їх сучасних інституціональних основ. Мета дослідження - проведення аналізу нормативно-правового забезпечення управління медичним постачанням в ЗС України. На теперішній час в Україні прийнято низку офіційних документів, які містять вимоги до приймання, обліку, зберігання, видачі, транспортування та ремонту медичного майна, що здійснюють заклади та підрозділи медичного постачання ЗС України. Проаналізовано сучасні інституціональні основи управління медичним постачанням, які представлені як сукупність формальних (нормативно-правових) актів різного рівня, законні та підзаконні, а також неформальних норм, які стосуються конкретно обігу медичного майна в ЗС України. Встановлено, що нормативно-правове забезпечення управління медичним постачанням представлене вимогами формальних (нормативно-правових) актів різного рівня - 44 % та неформальних норм - 56 %. Висновки: проведений аналіз показав, що досягнення узгодженості формальних і неформальних норм у сфері управління медичним постачанням ЗС України потребує подальшого вдосконалення, а саме: в напрямку визначення правових режимів та регламентації процесу приймання медичного майна з використанням інструкцій про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного використання за кількістю та за якістю, які застаріли в часі та затверджені ще за часів Радянського Союзу. Таким чином, вказані питання потребують належного правового опрацювання та обгрунтування. Разом з тим, враховуючи досвід проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, потребують переопрацювання накази Міністерства оборони України від 30.06.2015 р. № *2 та *3 для підвищення ефективності функціонування системи медичного постачання військових частин та медичних підрозділів ЗС України на особливий період.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц7(4УКР)6 + Х819(4УКР)111.015

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Білоус М. В. 
Аналіз нормативно-правового забезпечення управління медичним постачанням Збройних сил України / М. В. Білоус, Д. В. Дроздов, В. В. Трохимчук, О. П. Шматенко, І. Г. Гринчук // Упр., економіка та забезп. якості в фармації. - 2020. - № 1. - С. 34-41. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Згідно з законом України "Про внесення змін до Конституції України" від 07.02.2019 р. № 2680-VIII, а саме пункту 5 частини першої статті 85 у визначенні засад внутрішньої і зовнішньої політики нашої країни зазначено реалізацію стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Тому на сучасному етапі реформування Збройних сил (ЗС) України у військово-медичній службі відбувається нормативно-правове врегулювання сучасної системи медичного забезпечення, спроможної надавати відповідну медичну підтримку ЗС України. Вказана система має функціонувати відповідно до стандартів НАТО і робити внесок у функціонально сумісні медичні можливості для спільних місій України з Альянсом. Таким чином, з огляду на процес реформування та впровадження єдиної системи логістичного забезпечення ЗС України, адаптованої до стандартів країн-членів НАТО, медична служба ЗС України працює в насиченому та динамічному інформаційному полі. Отже, виникає необхідність в упорядкуванні нормативно-правової бази щодо управління медичним постачанням в ЗС України шляхом систематизації діючих нормативно-правових документів щодо їх сучасних інституціональних основ. Мета дослідження - проведення аналізу нормативно-правового забезпечення управління медичним постачанням в ЗС України. На теперішній час в Україні прийнято низку офіційних документів, які містять вимоги до приймання, обліку, зберігання, видачі, транспортування та ремонту медичного майна, що здійснюють заклади та підрозділи медичного постачання ЗС України. Проаналізовано сучасні інституціональні основи управління медичним постачанням, які представлені як сукупність формальних (нормативно-правових) актів різного рівня, законні та підзаконні, а також неформальних норм, які стосуються конкретно обігу медичного майна в ЗС України. Встановлено, що нормативно-правове забезпечення управління медичним постачанням представлене вимогами формальних (нормативно-правових) актів різного рівня - 44 % та неформальних норм - 56 %. Висновки: проведений аналіз показав, що досягнення узгодженості формальних і неформальних норм у сфері управління медичним постачанням ЗС України потребує подальшого вдосконалення, а саме: в напрямку визначення правових режимів та регламентації процесу приймання медичного майна з використанням інструкцій про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного використання за кількістю та за якістю, які застаріли в часі та затверджені ще за часів Радянського Союзу. Таким чином, вказані питання потребують належного правового опрацювання та обгрунтування. Разом з тим, враховуючи досвід проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, потребують переопрацювання накази Міністерства оборони України від 30.06.2015 р. № *2 та *3 для підвищення ефективності функціонування системи медичного постачання військових частин та медичних підрозділів ЗС України на особливий період.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц7(4УКР)6 + Х819(4УКР)111.015

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського