Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Вітер Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Парпан В. І. 
Букові ліси Опілля, їх природне відтворення / В. І. Парпан, Р. М. Вітер // Наук. вісн. Лісівн. дослідж. в Україні / Укр. держ. лісотехн. ун-т. - 1999. - Вип. 9.10. - С. 172-177. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Подано екологічну характеристику угруповань формації бука європейського на Опіллі. Встановлено, що 74% зрубів в дубово-грабово-букових та майже 90% в грабово-букових типах лісу можна залишати для природного відновлення, а на решті площ зрубів рекомендовано вирощувати лісові культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вітер Р. М. 
Сучасний стан, структура і раціональне використання букових лісів Опілля : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.03.03 / Р. М. Вітер; Укр. держ. лісотехн. ун-т. - Л., 2004. - 20 c. - укp.

Вперше на території Опілля досліджено структуру та динаміку природного відновлення бука європейського на зрубах. Охарактеризовано типологічну, видову та вікову структуру букових лісів. Проведено моніторингове дослідження та наведено оцінку їх сучасного стану в зв'язку з техногенним навантаженням. Проаналізовано структуру корінних та умовно-корінних деревостанів, а також таких, що поступають у рубку головного користування. Вивчено особливості природного відновлення під пологом деревостанів та на різновікових зрубах поступових рубок. Встановлено етапи та стадії екологічної сукцесії трав'яного покриття на зрубах букових лісів. Проаналізовано динаміку поширеності та об'єму несправжнього ядра, визначено його морфологічні особливості, вплив на сортиментно-сортну структуру букових деревостанів і вартість ліквідної деревини. Зроблено висновок про доцільність зниження віку рубки головного користування на десять років, що дозволить підвищити вартість деревини за рахунок запобігання розвитку несправжнього ядра. Зазначено, що за різних способів рубок (вибіркових і вузьколісосічних) слід орієнтуватися на природне відновлення цінних порід.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.12-425(4УКР3)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вітер Р. В. 
Адсорбційна чутливість оптоволоконних сенсорів на основі SnOsub 2/sub до молекул аміаку в водних розчинах : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.10 / Р. В. Вітер; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. - О., 2011. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022 + З861.1-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378505 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Бортник Г. Г. 
Цифровий пристрій запам'ятовування та відтворення радіосигналів / Г. Г. Бортник, М. В. Васильківський, Р. М. Вітер // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2019. - № 4. - С. 87-93. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано способи підвищення продуктивності цифрових пристроїв запам'ятовування та відтворення радіосигналів (РС) через зменшення обчислювальної складності процедур цифрового оброблення сигналів. Виконано вибір та обгрунтування спектрального методу запам'ятовування та відтворення РС. Доведено, що перевагами спектрального цифрового оброблення радіосигналів є можливість оперативного аналізу спектрів РС, необмежені можливості синтезу цифрових сигналів за допомогою процедур швидкого цифрового згортання, значне скорочення обсягу обчислень з цифровою фільтрацією. Розроблено високопродуктивний спосіб перенесення вихідного сигналу аналого-цифрового перетворювача у спектральну область, який передбачає три етапи оброблення цифрових відліків РС. Запропоновано спосіб перенесення радіосигналу з частотної у часову область на базі методики швидкого перетворення Фур'є, що характеризується високою продуктивністю. Розроблено структурну схему цифрового пристрою запам'ятовування та відтворення РС, що функціонує в умовно-реальному масштабі часу. Цей режим передбачає, що аналого-цифрове перетворення та визначення спектра РС здійснюється в реальному часі без втрати інформації, а подальше вторинне оброблення сигналів здійснюється зі швидкістю, яка визначається швидкодією елементної бази цифрового пристрою. Виконано дослідження продуктивності розробленого цифрового пристрою запам'ятовування та відтворення РС. Одержано вираз для визначення коефіцієнта продуктивності. Результати аналізу довели, що запропоновані способи перенесення РС з часової області у частотну область і навпаки, на базі багатоетапного цифрового оброблення масиву вибірок досліджуваного радіосигналу надають можливість суттєво скоротити час для визначення спектральних і часових складових сигналу та забезпечити режим функціонування цифрового пристрою запам'ятовування та відтворення РС в умовно-реальному масштабі часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.60 + З844

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського