Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Віленський В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 63
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Віленський В. О. 
Вплив будови гетероланцюгової матриці на синтез та властивості аніліновмісних композитів / В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко, В. І. Штомпель // Укр. хим. журн. - 2000. - 66, № 1. - С. 59-62. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено структуру та властивості полімерних композитів, одержаних синтезом поліаніліну на матрицях поліуретанів різної будови. Встановлено, що склад композицій та несумісність між гнучкими та жорсткими блоками поліуретану впливають на формування кристалічної структури поліаніліну та особливості електропровідності композитів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Віленський В. О. 
Вплив старіння на структуру і теплоємність поліметилметакрилату, синтезованого в постійному магнітному полі / В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко // Укр. хим. журн. - 2001. - 67, № 5-6. - С. 120-123. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Показано, що постійне магнітне поле за особливостями впливу на структуру поліметилметакрилату можна розділити на три рівні: поле як головний важіль керування процесом полімеризації, чинник збурення в процесі радикального формування ланцюга, або резонансний елемент відносно вихідної реплікації ланцюга. Дослідження зістарених зразків дозволило виявити залежність величини зміни питомої теплоємності полімерів від умов проведення синтезу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Віленський В. О. 
Вплив фізичних характеристик металів та ступеня зшивання на структуру та властивості металозшитих поліуретансемікарбазидів / В. О. Віленський, Г. Є. Глієва, Л. А. Гончаренко, Ю. Ю. Керча, С. А. Сухорукова, Н. І. Левченко, А. П. Греков // Укр. хим. журн. - 2000. - 66, № 11-12. - С. 56-61. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено дослідження структури та властивостей металовмісних поліуретансемікарбазидів. Показано, що механізм формування гетерогенної структури залежить від ступеня заміщення на катіон металу водню в кислотному угрупуванні піромелітового фрагмента жорстких блоків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.615.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Віленський В. О. 
Синтез та дослідження структури кополіанілінсечовин на основі діізоціанатів різної будови / В. О. Віленський, І. Б. Кейван, Є. В. Шелудько, А. О. Капшук, В. В. Трачевський, В. І. Штомпель // Укр. хим. журн. - 2001. - 67, № 7-8. - С. 119-125. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Синтезовано нові кополіанілінсечовини й доведено участь вторинних аміногруп в окиснювально-ініційованій полімеризації. Результати досліджень відкривають нові можливості для створення кополімерів з аніліновими фрагментами ланцюгів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л713.43 + Г722.43

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Віленський В. О. 
Термочутливі краунвмісні поліуретансемікарбазиди / В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко, Л. Б. Гончарова // Укр. хим. журн. - 2001. - 67, № 5-6. - С. 53-57. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено структуру та електричні властивості поліуретансемікарбазидів, які відрізняються молекулярною масою й, будовою гнучкого та жорсткого блоків. Уперше показано, що ці полімери шляхом сорбції солей металів набувають здатності до іонної провідності, чутливості до температури та магнітних характеристик металів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.184

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Віленський В. О. 
В'язко-пружні властивості похідних целюлози, модифікованих макродіізоціанатами / В. О. Віленський, Ю. Ю. Керча, Г. Є. Глієва, Л. А. Гончаренко // Композиц. полімер. матеріали. - 2003. - 25, № 2. - С. 134-137. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено особливості модифікації ефірів целюлози макродіізоціанатами на основі простих і складних олігоефірів. Показано, що будова макродіізоціанатів впливає на гетерогенний стан композитів і тим визначає відмінність їх в'язко-пружних та міцнісних властивостей. Показано, що поступове збільшення величини миттєвої деформації дозволяє залучити до процесу релаксації різні елементи механічної структури композита.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Віленський В. О. 
Рентгенографічне дослідження впливу постійного магнітного поля на структуру композитів на основі уретановмісного полімеру та ацетобутирату целюлози / В. О. Віленський, В. О. Овсянкіна, В. І. Штомпель // Полімер. журн. - 2004. - 26, № 1. - С. 26-32. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Віленський В. О. 
Синтез та дослідження модифікованого аліфатичними макродіізоціанатами ацетобутирату целюлози / В. О. Віленський, Ю. Ю. Керча, Г. Є. Глієва // Укр. хим. журн. - 2004. - 70, № 2. - С. 119-124. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Установлено, що будова олігоефірної складової макродіізоціанату та співвідношення компонентів впливають на кристалітну структуру та теплоємність блок-кополіуретанів, одержаних за допомогою реакції поліприєднання. Сталість температури плавлення кристалітів олігоефіру вказує на несумісність складових кополімерів. Проте формування водневих зв'язків між уретановими угрупуваннями та карбонільними групами ацетобутирату целюлози впливає на теплофізичні властивості кополімерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г733.22-4 + Л716.229

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Віленський В. О. 
Композиція Коутекс-Т. Дослідження впливу добавок полівініліденфториду на трибологічні та термостійкі властивості / В. О. Віленський, С. І. Грицай, Л. А. Гончаренко // Хім. пром-сть України. - 2005. - № 1. - С. 37-40. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено епоксидну композицію Коутекс-Т з домішкою полівініліденфториду за допомогою методів стирання та динамічного термогравіметричного аналізу. Встановлено існування концентраційних областей, де трибологічні та термостійкі властивості досягають оптимальних значень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Віленський В. О. 
Епоксидні композиції для наливних підлог. Структура і морфологія / В. О. Віленський, С. І. Грицай, В. І. Штомпель, Л. А. Гончаренко // Хім. пром-сть України. - 2004. - № 5. - С. 28-32. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Поліепоксидний композиційний матеріал для наливних підлог досліджено за допомогою методів рентгенографічного аналізу та растрової електронної мікроскопії. Показано, що модифікування його здатним до кристалізації високомолекулярним полівініліденфторидом відбивається на надмолекулярній будові зшитої матриці. Встановлено, що в процесі зшивання модифікувальний агент витискується на периферію сітки та нагромаджується як в окремих мікрообластях, так і в тріщинах поліепоксидної матриці. Ці процеси сприяють "заліковуванню" дефектів і формуванню захисної плівки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Віленський В. О. 
Вплив розчинника та магнітного поля на структуру і теплофізичні властивості композитів поліуретан - полісахарид / В. О. Віленський, В. О. Овсянкіна, Г. Є. Глієва // Укр. хим. журн. - 2006. - 72, № 3-4. - С. 113-118. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Встановлено, що існування водневих зв'язків між несумісними полярними полімерами перешкоджає кристалізації полісахариду в поліуретановій матриці. Домінуюча кристалічна структура поліуретану під впливом розчинника набуває топологічного характеру. Рентгенографічними дослідженнями встановлено орієнтаційний вплив зовнішнього магнітного поля: індивідуальна здатність полімерів до кристалізації нівелюється і процес формування спільної структури композитів набуває адитивного характеру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Віленський В. О. 
Вплив умов синтезу на структуру та фізико-хімічні властивості нанокомпозитів ацетобутират целюлози - металовмісний олігоуретан / В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко, Г. Є. Глієва // Укр. хим. журн. - 2006. - 72, № 9-10. - С. 57-63. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено кристалічну будову, теплофізичні, термомеханічні та діелектричні характеристики уретан-целюлозних металовмісних кополімерів, синтезованих за різних умов. Показано, що на структуру і властивості зразків впливають як середовище синтезу, так і особливості формування координаційних комплексів у складі кополімерів. Встановлено, що координаційні комплекси на основі заліза виявляють властивості далекого порядку, характерного для кристалічної структури оксиду заліза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.943-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Віленський В. О. 
Дослідження структури та властивостей композитів на основі дигліцидилового ефіру бісфенолу А та моногідрату декстрози / В. О. Віленський, В. О. Овсянкіна, Л. А. Гончаренко // Полімер. журн. - 2006. - 28, № 2. - С. 133-140. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Досліджено структуру та фізико-хімічні властивості композитів поліепоксиду на основі дигліцидилового ефіру бісфенолу А та дисперсного моносахариду. З немонотонного зростання ентальпії плавлення моносахариду та його кристалізації в складі хімічної сітки поліепоксиду зроблено припущення про формування нескінченного кластера в композитах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Віленський В. О. 
ІЧ-спектроскопічне дослідження особливостей хімічного модифікування кополімеру стирол-малеїновий ангідрид 3,5-біс(трифторметил)аніліном / В. О. Віленський, В. Бростов, Д. Піткевич // Полімер. журн. - 2005. - 27, № 4. - С. 242-248. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проведено ІЧ-дослідження особливостей модифікування кополімеру стирол-малеїнового ангідриду 3,5-біс(трифторметил)аніліном у тетрагідрофурані. Для вивчення реакції поліприєднання використано оцінку зміни співвідношення транс- і гош-конформерів у складі ланцюга (1-стирол-малеїн)-3,5-біс(трифторметил)бензаміду карбонової кислоти. Підбором реагентів, що знижують накопичення електростатичних взаємодій у реакційному середовищі, запропоновано оптимальні умови перебігу синтезу з високим виходом модифікованого фторвмісного продукту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л71-1с + Г712.72

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Глієва Г. Є. 
Модифікація композитів ацетобутирату целюлози та поліуретану постійними магнітним і електричним полями / Г. Є. Глієва, В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко // Полімер. журн. - 2007. - 29, № 3. - С. 195-202. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Проведено дослідження впливу складу, постійних магнітного і електричного полів на структуру та фізичні властивості композитів несумісних полімерів. Показано, що використання даних чинників впливу є ефективним методом створення композитів з прогнозованими характеристиками.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Віленський В. О. 
Структура та діелектричні властивості металовмісних природновідновлюваних кополімерів, підданих дії постійного магнітного поля / В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко, Г. Є. Глієва, Л. М. Віленська // Полімер. журн. - 2006. - 28, № 3. - С. 201-208. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Досліджено вплив складу, природи металу та постійного магнітного поля (МП) на кристалічну будову і діелектричні характеристики металовмісних уретан-целюлозних кополімерів. Показано, що магнітна природа металу визначає особливості формування кристалітів в органічній і неорганічній фазах та ефективність впливу МП. Вперше встановлено формування в складі топологічної структури поліуретану кристалічних граток, подібних до індивідуального оксиду заліза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.943

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Віленський В. О. 
Вплив природи дисперсних наповнювачів на структуру, теплофізичні властивості та електропровідність композитів на основі епоксидної смоли / В. О. Віленський, В. Л. Демченко // Полімер. журн. - 2008. - 30, № 2. - С. 133-140. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

За допомогою методів рентгенографії, FTIR-спектроскопії та ДСК досліджено композити на основі епоксидної смоли та дисперсних наповнювачів. Установлено формування структури композитів за координаційним та епітаксіальним механізмами. Кристалічна фаза композитів, створювана за умов збільшення концентрації наповнювачів та обмеженого об'єму хімічної сітки, набуває властивостей поліморфізму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-382

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Штомпель В. І. 
Мікрогетерогенна структура композитів на основі епоксидної смоли та оксиду Fe(III) або Al(III) / В. І. Штомпель, В. Л. Демченко, В. О. Віленський, Ю. Ю. Керча // Полімер. журн. - 2008. - 30, № 3. - С. 233-238. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Віленський В. О. 
Рослинні олії- сировина для синтезу поліуретанів / В. О. Віленський, Л. А. Гончаренко, Г. Є. Глієва // Хім. пром-сть України. - 2007. - № 6. - С. 14-17. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вперше показано можливість використання модифікованих ріпакової та лляної олій як реакційноздатних сполук для синтезу поліуретанів. Глибина окиснення рослинних олій і властивості полімерних продуктів визначаються будовою олій і вибором окисника.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л713.41-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Демченко В. Л. 
Вплив магнітного та електричного полів на структуру і властивості наповнених полімерів / В. Л. Демченко, В. О. Віленський // Полімер. журн. - 2009. - 31, № 2. - С. 97-110. - Бібліогр.: 120 назв. - укp.

Проаналізовано полімерні композиційні матеріали зокрема на основі епоксидних полімерів. Показано, що під впливом поверхні частинок наповнювача в полімерній матриці утворюються граничні шари (адсорбційний та орієнтаційний), які мають складну структуру. Проведено аналіз впливу зовнішніх магнітного та електричного полів на структуру і властивості полімерів. Показано ефективність застосування зовнішніх полів як при синтезі, так і фізико-хімічних способах модифікації полімерів. Механізм впливу магнітного та електричного полів різний і ефективність його залежить від хімічної будови полімерів та природи наповнювачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського