Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Вороненко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Вороненко Д. І. 
Прогнозуючі моделі зв'язного споживання енергетичних ресурсів для автоматизованого управління регіональними енергосистемами : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / Д. І. Вороненко; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Розроблено методи й інформаційні технології підвищення якості, ефективності та безпеки функціонування автоматизованих систем керування регіональними енергосистемами за рахунок удосконалення методів прогнозування попиту на електроенергію у комунально-побутовому секторі. Запропоновано й обгрунтовано перспективну концепцію представлення метеоданих у вигляді метеосценаріїв на основі кластерного аналізу та карт Кохонена, які самоорганізуються, що дозволяє покращити якість прогнозування. Розроблено прогнозуючу модель на основі нейронних мереж каскадної кореляції, що забезпечує покращання якості прогнозування категорій добових змін попиту у комунально-побутовому секторі та гарантує автоматичний пошук оптимальної архітектури предиктора. Вдосконалено алгоритм Левенберга - Марквардта, що дозволяє уникнути передчасної зупинки процесу пошуку оптимального рішення у локальних мінімумах і покращити якість прогнозування енергоспоживання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З192

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вороненко Д. И. 
Новые технологии в автоматизированном управлении региональными энергосистемами / Д. И. Вороненко // Системи оброб. інформації. - 2011. - Вип. 4. - С. 6-11. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Рассмотрены разработанные методические и архитектурные принципы применения автоматизированной системы управления региональной энергосистемой и корректирования схемы питания подстанций региональной или городской электросети, позволяющие улучшить эффективность оценки ежедневной ситуации за счет улучшенной прогностической информации о спросе на ЭЭ. В предлагаемой системе используется уникальный блок поддержки принятия решений на базе прогностических моделей связного энергопотребления.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вороненко Д. И. 
Классификация метеорологических сценариев для использования в предикторах энергопотребления жилых массивов города / Д. И. Вороненко // Problemele energeticii regionale. - 2008. - № 3. - С. 65-72. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Представлены поиск и классификация метеорологических сценариев для использования в качестве дополнительной входной информации в предикторах связного потребления электрической и тепловой знергии в коммунально-бытовом секторе. В качестве математического аппарата для кластеризации погодных данных использованы самоорганизующиеся карты Кохонена. Результаты работы позволили улучшить качество прогнозов энергопотребления.


Індекс рубрикатора НБУВ: З19 с116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43420 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Вороненко Д. І. 
Прогнозуючі моделі зв'язного споживання енергетичних ресурсів для автоматизованого управління регіональними енергосистемами : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / Д. І. Вороненко; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Розв'язано науково-практичну задачу розробки методів та інформаційних технологій підвищення якості, ефективності та безпеки функціонування автоматизованих систем керування регіональними енергосистемами за рахунок вдосконалення методів прогнозування попиту на електроенергію у комунально-побутовому секторі. Запропоновано й обгрунтовано перспективну концепцію представлення метеоданих у вигляді метеосценаріїв на основі кластерного аналізу та карт Кохонена, які самоорганізуються, що дозволяє покращити якість прогнозування. Розроблено прогнозуючу модель на основі нейронних мереж каскадної кореляції, що забезпечує покращення якості прогнозування категорій добових змін попиту у комунально-побутовому секторі та гарантує автоматичний пошук оптимальної архітектури предиктора. Вдосконалено алгоритм Левенберга - Марквардта, що дозволяє уникнути передчасної зупинки процесу пошуку оптимального рішення у локальних мінімумах і покращити якість прогнозування енергоспоживання. Розроблено методику й алгоритми прогнозування категорій, які використані для оптимальної інтеграції прогнозуючих моделей з системою керування регіональною електроенергетичною системою.


Індекс рубрикатора НБУВ: З192

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405338 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Вороненко Д. В. 
Фармацевтичне забезпечення протирадіаційного захисту населення в зонах спостереження АЕС / Д. В. Вороненко, П. В. Олійник // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2018. - Вип. 32. - С. 252-264. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

В Україні функціонує значна кількість радіаційних об'єктів, які можуть стати причиною радіаційних аварій, пов'язаних з переопроміненням населення, яке знаходиться або мешкає у зонах спостереження атомних електричних станцій. Мета дослідження - аналіз сучасного стану протирадіаційного захисту населення України, яке мешкає у зонах спостереження атомних електричних станцій і обгрунтування необхідності вдосконалення нормативної бази з організації фармацевтичного забезпечення населення за умов надзвичайних ситуацій радіаційного походження. Проведений аналіз законодавчих та нормативно-правових актів в галузі радіаційної безпеки населення свідчить про відсутність в Україні науково обгрунтованих положень фармацевтичного забезпечення радіаційного захисту населення у випадку виникнення радіаційних аварій. Встановлено необхідність прийняття відповідного нормативного акту про забезпечення кожної сім'ї, яка сешкає в зоні спостереження атомних електричних станцій, домашньою протирадіаційною аптечкою для забезпечення профілактики радіаційних уражень і надання домедичної допомоги у випадку радіоактивного опромінення усім членам сім'ї, залежно від їх віку. Розроблено склад вмісту домашньої протирадіаційної аптечки для населення, розрахований на 6 осіб протягом 7 діб, що надає змогу забезпечити профілактику радіаційних уражень і домедичну допомогу у разі радіоактивного опромінення усім членам сім'ї протягом початкового періоду ліквідації наслідків радіаційної аварії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р126.5 + Р11(4УКР)26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Білоус М. В. 
Система електронного обліку медичного майна в країнах-членах НАТО як приклад використання сучасних інформаційних логістичних систем / М. В. Білоус, О. А. Рижов, О. П. Шматенко, Д. В. Вороненко // Упр., економіка та забезп. якості в фармації. - 2019. - № 1. - С. 33-40. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Станом на сьогодні в нашій країні створюється єдина ефективна система логістичного забезпечення Збройних Сил (ЗС) України, інших військових формувань та правоохоронних органів як у мирний, так і у воєнний час, яка повинна функціонувати відповідно до стандартів НАТО і здатна якісно співпрацювати зі збройними силами інших держав-членів Альянсу та Євросоюзу. Дієвість такої системи визначається якістю та достовірністю інформації, що використовується для управління потоковими процесами. Тому складовою у реалізації завдань, які постали при побудові системи ефективного та раціонального використання майна у медичних підрозділах та закладах Міністерства оборони України, є формування і отримання достовірної інформації про рівень забезпеченості та ефективність використання медичного майна і техніки. Визначальне місце в такій системі належить обліковій інформації. Мета дослідження - вивчення порядку та процедури кодифікації предметів постачання (медичного майна в тому числі), якими забезпечуються ЗС України, а також розробка алгоритму пошуку матеріально-технічних засобів, до якого належить і медичне майно, в системі Головного каталога НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Результати. Оскільки подальший напрямок розвитку ЗС України спрямований на євроатлантичну інтеграцію, наразі реалізується новий етап у формуванні системи обліку медичного майна ЗС України відповідно до стандартів НАТО. Викладено порядок та процедуру кодифікації предметів постачання (медичного майна в тому числі), якими забезпечуються ЗС України. Наочно представлений алгоритм пошуку медичного майна в системі Головного каталога НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics) як приклад використання сучасних інформаційних логістичних систем. Висновки: особливої актуальності сьогодні ці питання набувають як метод оптимізації медичного постачання в ЗС України. Адже впровадження сучасних інформаційних логістичних систем на основі новітніх інформаційних технологій дозволить підняти ефективність управління матеріальними потоками в системі медичного постачання ЗС України на принципово новий рівень. Це також надасть можливість інтегрувати систему логістичного забезпечення ЗС України з відповідними системами інших складових сил оборони, дасть змогу забезпечити активну участь у реалізації спільної безпекової та оборонної політики Європейського Союзу і досягнення оперативної і технічної сумісності зі збройними силами держав-членів НАТО.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)26 + У9(4УКР)306.952

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Вороненко Д. В. 
Методичні засади фармацевтичного забезпечення профілактики і лікування нервово-психічних розладів в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження / Д. В. Вороненко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2020. - 6, № 1. - С. 23-30. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета дослідження - розроблення методичного підходу та концептуальної моделі організації фармацевтичного забезпечення профілактики і лікування розладів психіки і поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження. Під час здійснення роботи використовувались методи спостереження й узагальнення, синтезу і формалізації, контент-аналізу. Предмет дослідження - клінічні протоколи і схеми профілактики та лікування нервово-психічних розладів, нормативно-правові документи, які стосуються медико-соціальних принципів державного управління фармацевтичним забезпеченням населення. На основі аналізу сучасного стану протирадіаційного захисту населення та проведених досліджень обгрунтовано необхідність створення резервів лікарських засобів для надання медичної допомоги постраждалому населенню з розладами психіки і поведінки на випадок воєнного стану та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій радіаційного походження. Опрацьовано методичний підхід до організації фармацевтичного забезпечення профілактики і лікування розладів психіки і поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження. Запропоновано концептуальну модель організації фармацевтичного забезпечення населення з розладами психіки та поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження. Висновки: концептуальна модель організації фармацевтичного забезпечення населення з розладами психіки та поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження може бути використана для удосконалення існуючої системи фармацевтичного забезпечення населення в умовах ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і воєного походження з метою запобігання розвитку розладів психіки і поведінки у постраждалих, збереження їх працездатності та соціальної адаптованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р361.6 + Р61/64 + Р281.70

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Вороненко Д. В. 
Методичні засади фармацевтичного забезпечення профілактики і лікування нервово-психічних розладів в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження / Д. В. Вороненко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2020. - 6, № 1. - С. 23-30. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета дослідження - розроблення методичного підходу та концептуальної моделі організації фармацевтичного забезпечення профілактики і лікування розладів психіки і поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження. Під час здійснення роботи використовувались методи спостереження й узагальнення, синтезу і формалізації, контент-аналізу. Предмет дослідження - клінічні протоколи і схеми профілактики та лікування нервово-психічних розладів, нормативно-правові документи, які стосуються медико-соціальних принципів державного управління фармацевтичним забезпеченням населення. На основі аналізу сучасного стану протирадіаційного захисту населення та проведених досліджень обгрунтовано необхідність створення резервів лікарських засобів для надання медичної допомоги постраждалому населенню з розладами психіки і поведінки на випадок воєнного стану та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій радіаційного походження. Опрацьовано методичний підхід до організації фармацевтичного забезпечення профілактики і лікування розладів психіки і поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження. Запропоновано концептуальну модель організації фармацевтичного забезпечення населення з розладами психіки та поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження. Висновки: концептуальна модель організації фармацевтичного забезпечення населення з розладами психіки та поведінки в умовах надзвичайної ситуації радіаційного походження може бути використана для удосконалення існуючої системи фармацевтичного забезпечення населення в умовах ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і воєного походження з метою запобігання розвитку розладів психіки і поведінки у постраждалих, збереження їх працездатності та соціальної адаптованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р361.6 + Р61/64 + Р281.70

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського