Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Венцківський К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Венцківська І. Б. 
Носійство антифосфоліпідних антитіл в патогенезі передчасного відшарування нормально розташованої плаценти / І. Б. Венцківська, О. С. Загородня, К. О. Венцківський // Шпит. хірургія. - 2008. - № 2. - С. 35-37. - укp.

Розглянуто частоту носійства антифосфоліпідних антитіл у жінок із передчасним відшаруванням нормально розташованої плаценти та здорових породілей. За допомогою кореляційного аналізу доведено міцний зв'язок між виявленням різних класів імуноглобулінів та типовими для передчасно відшарованих плацент гістологічними змінами.

Рассмотрена частота носительства антифосфолипидных антител у женщин с преждевременным отслоением нормально расположенной плаценты и здоровых рожениц. С помощью корреляционного анализа доказана тесная связь между обнаружением разных классов иммуноглобулинов и типичными для преждевременно отслоившихся плацент гистологическими изменениями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16211 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Камінський В. В. 
Залежність перебігу вагітності у жінок з ВІЛ-інфекцією від їх соціального анамнезу / В. В. Камінський, К. О. Венцківський, М. Н. Шалько // Здоровье женщины. - 2010. - № 6. - С. 80-82. - Бібліогр.: 35 назв. - укp.

Розглянуто особливості перебігу вагітності у жінок з ВIЛ-інфекцією, що значною мірою залежать від акушерського, загального та соціального анамнезу, який визначає акушерські та перинатальні наслідки, а також ускладнення у післяпологовий період. Висвітлено дані поширеності ВІЛ/СНІД у нашій державі та у світі за останнє десятиліття. Розглянуто вкрай негативний вплив інфекційної захворюваності на демографічну картину в Україні, що прямо чи опосередковано зменшує репродуктивний потенціал населення і скорочує тривалість життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514.0-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Венцківський К. О. 
Імунологічні зміни у ВІЛ-позитивних вагітних із асоційованою герпетичною інфекцією / К. О. Венцківський // Здоровье женщины. - 2013. - № 9. - С. 91-93. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено аналіз клінічного перебігу першої половини вагітності у ВІЛ-інфікованих пацієнток і жінок із асоційованою ВІЛ- і вірусом простого герпесу-інфекцією. Установлено, що разом із притаманною ВІЛ-інфікованим вагітним високою частотою інфекційних гестаційних ускладнень досліджувана група мала також значний ризик невиношування. Вивчено особливості балансу інтерлейкінів у обстежених вагітних та їх значення у розвитку гестаційних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514.0 + Р716.216.514.37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Венцківський К. О. 
Профілактика перинатальних ускладнень у вагітних із асоційованою ВІЛ-герпетичною інфекцією / К. О. Венцківський // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 7. - С. 47-49. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити ефективність включення рослинного імуностимулятора "Ліастен" до комплексного лікування вагітних з асоційованою ВІЛ-герпетичною інфекцією. Показано зменшення показника вірусного навантаження в динаміці вагітності, що є більш вираженим на тлі запропонованої терапії. Висновки: підкреслено виявлене серед пацієнток групи, що одержували вказану терапію, зниження частоти внутрішньоутробного інфікування новонароджених.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514.0 + Р716.216.514.37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Венцківський К. О. 
Особливості розродження ВІЛ-інфікованих вагітних із асоційованою герпетичною інфекцією / К. О. Венцківський // Здоровье женщины. - 2013. - № 10. - С. 112-114. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено результати аналізу перебігу пологів у пацієнток із ВІЛ-інфекцією та асоційованою ВІЛ-герпетичною інфекцією. Показано, що пацієнтки з асоційованою ВІЛ-герпетичною інфекцією більш часто мають ускладнення пологів, показання до абдомінального розродження та оперативних втручань у пологах. Продемонстровано ефективність призначення рослинного імуностимулювального препарату з метою попередження ускладнень в пологах у вагітних із асоційованим інфікуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.226.514.0 + Р716.226.514.37

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Венцківський К. О. 
Профілактика гестаційних та післяпологових ускладнень у вагітних із асоційованою ВІЛ-герпетичною інфекцією : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / К. О. Венцківський; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - К., 2014. - 18 c. - укp.

З нової точки зору проаналізовано особливості акушерського та загального анамнезу вагітних із асоційованою ВІЛ-ВПГ-інфекцією, їх вплив на перебіг даної вагітності. Науково обгрунтовано необхідність більш ретельного обстеження ВІЛ-інфікованих вагітних з метою виявлення у них носійства ВПГ (вірусу простого герпесу) та визначення ризику акушерських та післяпологових ускладнень. Шляхом проведення ретельних імунологічних досліджень вперше доведено взаємний обтяжливий вплив ВІЛ та ВПГ інфекції, їх вплив на перебіг вагітності, а саме - зниження показників імунологічного захисту, збільшення значення вірусного навантаження. Запропоновано й апробовано схему лікування вагітних з асоційованою ВІЛ-ВПГ-інфекцією, застосування якої дозволяє ефективно покращувати імунологічні показники, показник вірусного навантаження ВІЛ, зменшувати частоту елективного абдомінального розродження. Вперше доведено можливість зниження частоти акушерських і гестаційних ускладнень на тлі асоційованої ВІЛ-герпетичної інфекції за рахунок призначення вагітним препарату імуностимулювальної дії рослинного походження. Поглиблено розуміння патогенетичних механізмів, що лежать в основі асоційованої ВІЛ-ВПГ-інфекції, а також перебігу вагітності на тлі поєднаного інфікування. Показано, що розроблений метод лікування дозволяє знизити показники материнської та неонатальної захворюваності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514-5 + Р716.226.514-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА404867 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського