Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (35)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Білорус О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 44
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Білорус О. Г. 
Глобальні трансформації і стратегії розвитку / О. Г. Білорус, Д. Г. Лук'яненко, О. М. Гончаренко, Ю. М. Мацейко, В. А. Зленко; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 1998. - 416 c. - укp.

Представлено узагальнюючий результат фундаментальних досліджень глобальних трансформаційних процесів останнього десятиріччя - першої в Україні спроби всебічно обгрунтованого підходу до проблематики ефективного та безпечного розвитку з позицій політичної, економічної та соціальної глобалістики. Особливу увагу приділено розробці методологічних проблем політичної і економічної трансформації, включаючи генезис та еволюцію концепцій і стратегій індустріального та постіндустріального розвитку. Розглянуті існуючі принципи структурної організації міжнародної і національної безпеки, висвітлена сучасна та перспективна роль України в глобальних і регіональних системах безпеки. Проблеми національної та світової економічної трансформації проаналізовані з урахуванням сучасних напрямків глобалізаційних та інтеграційних процесів, з особливою увагою до питань антикризового господарювання в специфічних соціально-економічних умовах України. При дослідженні трансформацій та розробці викладених концепцій і стратегій соціального розвитку максимально використані практичний досвід і теорії глобального виміру. Глибоко розглянуті аспекти узгодження соціальних і економічних проблем, питання соціалізації індустрії масової комунікації та інформаційної безпеки як провідних чинників соціально-економічного розвитку. В руслі імперативів сучасності та сучасних рішень світової спільноти в рамках Конференцій ООН розроблені методологія і стратегії загальносистемної інтеграції економіки, екології і соціального розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У580 + С5*333.643.03 + С5 в661.3 + А7 + Ф06

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА587108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Білорус О. Г. 
Глобалізація і безпека розвитку / О. Г. Білорус, Д. Г. Лук'яненко, М. О. Гончаренко, В. А. Зленко, О. В. Зернецька, А. І. Кудряченко, Ю. М. Мацейко, В. Є. Новицький, Ю. М. Пахомов; ред.: О. Г. Білорус; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2001. - 734 c. - укp.

На підставі теоретичних досліджень останніх років, проведених, зокрема, в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України, а також у Міжнародному Інституті глобалістики, розкрито сучасні парадигми глобалістики. Висвітлено особливу роль і місце глобалізації як суті та ідеології розвитку у період нової інформаційної ери. Описано природу, основні закономірності та закони глобалізації, а також глобальної інтеграції. Вперше в Україні сформовано теоретичні засади глобалістики та глобалізації розвитку. Суттєво доповнено та розвинуто теорію міжнародної економічної інтеграції. Запропоновано новий підхід до теоретичного та практичного аналізу процесів інтернаціоналізації виробництва, його глобалізації та інтеграції. Зроблено критичну оцінку сучасних міжнародних трансформаційних стратегій та стратегій глобального розвитку. Розкрито їх експансіоністську суть, негативні наслідки і загрозу силової глобалізації та інтеграції, особливо для країн перехідного періоду. Підкреслено об'єктивний характер глобальної інтеграції розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50 + У9(4УКР)0 + А7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Білорус О.  
Глобалізація і соціальна доля людини в XXI столітті / О. Білорус // Київ. старовина. - 2001. - № 1. - С. 26-34. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: А7 + С5*333.643.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14441 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Білорус О. Г. 
Глобалізація і національна стратегія України / О. Г. Білорус. - К. : ВО "Батьківщина"; Броди: Просвіта, 2001. - 300 c. - Бібліогр.: 41 назв. - укp.

Висвітлено розроблену унікальну концепцію національної стратегії розвитку України за умов переходу до нової ери - глобальної цивілізації. На базі багаторічних досліджень глобальних трансформацій у політичній, економічній та соціальній сферах розкрито закони, закономірності, імперативи, загрози та виклики глобалізації. Доведено, що без чіткої інноваційно-інтелектуальної національної стратегії випереджаючого розвитку країни перехідного періоду втрачають перспективи власного прогресивного розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-5 + У9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА611986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Білорус О. Г. 
Удосконалення механізмів реалізації науково-технологічних розробок та іншого інтелектуального продукту України / О. Г. Білорус, В. Р. Сіденко, А. Б. Добровольська // Економіка пром-сті. - 2001. - № 4. - С. 30-39. - укp.

У контексті стратегії розвитку держави розглянуто тенденції розвитку науково-технічного сектору України за умов перехідного періоду. Визначено роль уряду в реформуванні механізму ефективного функціонування науково-технічної сфери як фактора впливу на конкурентоздатність національної економіки. Проаналізовано передумови та проблеми виходу національних виробників на міжнародні ринки науково-технологічних та інших інтелектуальних продуктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Білорус О.  
Український шлях оновлення у XXI ст. / О. Білорус // Київ. старовина. - 2001. - № 6. - С. 20-30. - укp.

Проаналізовано формування нової глобальної ноосферно-космічної економіки третього тисячоліття, суть якої полягає в інтелектуалізації та інтелектуальній інтерпретації національних економік, об'єднаних в єдину світову систему розподілу праці. Докладно висвітлено українські проблеми економіки, політики та соціальної сфери. Запропоновано конкретні шляхи виходу України з економічної кризи, зокрема, започаткування та подальший розвиток народного підприємництва, а також заохочення громадян до участі у малому та середньому бізнесі.

Проанализировано формирование глобальной ноосферно-космической экономики третьего тысячелетия, суть которой заключается в интеллектуализации и интеллектуальной интерпретации национальных экономик, объединенных в единую мировую систему распределения труда. Детально освещены украинские проблемы экономики, политики и социальной сферы. Предложены конкретные пути выхода Украины из экономического кризиса, а именно: создание и дальнейшее развитие народного предпринимательства, а также привлечение граждан к работе в малом и среднем бизнесе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-5 + У9(4Укр)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14441 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Білорус О. Г. 
Глобалізація і національна стратегія розвитку України: проблеми регіональної інтеграції / О. Г. Білорус // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. Перспективи розв. зовнішньоекон. зв'язків України в контексті процесів глобалізації: Щоріч. наук. пр. - 2001. - Вип. 28. - С. 6-14. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)8 + Ф4(4Укр)64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Білорус О. Г. 
Економічна система глобалізму / О. Г. Білорус; НАН України. Ін-т світової економіки і міжнар. відносин, Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2003. - 357 c. - Бібліогр.: с. 343-353. - укp.

Уперше в економічній і світовій літературі запропоновано економічну систему глобалізму, що формується на фоні процесів глобалізації як самостійний соціально-економічний феномен, а також як результат і наслідок силової глобалізації за умов глобальної конкуренції. Зважаючи на принципи інтегрованого цивілізаційно-глобального підходу, розглянуто нову парадигму глобального постіндустріального розвитку. Визначено пріоритети та імперативи національної стратегії розвитку України за умов світового панування глобального корпоративізму, що стає ідеологією світового розвитку в ХХІ ст.

Впервые в экономической и мировой литературе предложена экономическая система глобализма, формирующаяся на фоне процессов глобализации как самостоятельный социально-экономический феномен, а также как результат и последствие силовой глобализации в условиях глобальной конкуренции. Учитывая принципы интегрированного цивилизационно-глобального подхода, рассмотрена новая парадигма глобального постиндустриального развития. Определены приоритеты и императивы национальной стратегии развития Украины в условиях мирового господства глобального корпоративизма, стающего идеологией мирового развития в ХХІ в.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50 + А7 + С5в663.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА637132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Саблук П. Т. 
Глобалізація і продовольство : моногр. / П. Т. Саблук, О. Г. Білорус, В. І. Власов. - К. : ННУ "Ін-т аграр. економіки", 2008. - 632 c. - укp.

Розглянуто закономірності глобалізаційних процесів, тенденції зростання чисельності населення в світі та окремих країнах, проблеми розвитку сільського господарства та забезпечення людства продовольством. Акцентовано увагу на питаннях використання та збереження орних земель. Наведено результати дослідження світових і регіональних змін у виробництві коренеплодів, зернових і олійних культур, м'яса, молока, цукру. Визначено роль і місце України у світовому виробництві сільськогосподарської продукції.

Рассмотрены закономерности глобализационных процессов, тенденции роста численности населения в мире и отдельных странах, проблемы развития сельского хозяйства и обеспечения человечества продовольствием. Акцентировано внимание на вопросах использования и сохранения пахотных земель. Приведены результаты исследования мировых и региональных изменений в производстве корнеплодов, зерновых и масличных культур, мяса, молока, сахара. Определены роль и место Украины в мировом производстве сельскохозяйственной продукции.


Індекс рубрикатора НБУВ: С73(0)64-212 + У532.0-982 + У9(4УКР)320-982

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА694996 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Глобальна конкуренція в умовах однополюсного глобалізму : Матеріали Міжвідом. наук.-теорет. конф., Київ, 10 - 11 жовт. 2004 р. / ред.: О. Г. Білорус; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2004. - 54 c. - укp.

Розглянуто проблеми тоталітаризму глобальних монополій і глобальної неоконкуренції, діяльність транснаціональних банків. Проаналізовано глобальну інформаційну стратегію конкурентоспроможного розвитку України та вплив розширення Європейського Союзу на економіку держави. Розкрито теоретичні аспекти інформаційної детермінованості глобалізаційних процесів у галузі продукування нового знання в постіндустріальному суспільстві.

Рассмотрены проблемы тоталитаризма глобальных монополий и глобальной неоконкуренции, деятельность транснациональных банков. Проанализированы глобальная информационная стратегия конкурентоспособного развития Украины и влияние расширения Европейского Союза на экономику государства. Раскрыты теоретические аспекты информационной детерминированности глобализационных процессов в сфере продуцирования нового знания в постиндустриальном обществе.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50.1я431 + У50-13я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА684273 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Білорус О. Г. 
Глобальна перспектива і сталий розвиток: (Системні маркетологічні дослідження) : Моногр. / О. Г. Білорус, Ю. М. Мацейко; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України, Міжнар. ін-т глобалістики, Міжрегіон. акад. упр. персоналом. - К. : МАУП, 2005. - 492 c. - Бібліогр.: с. 474-491. - укp.

Уперше комплексно розглянуто світові та національні проблеми сталого розвитку за умов глобалізації економіки. На підставі узагальнення й оцінки міжнародного досвіду розкрито теоретичні та практичні аспекти сталого розвитку (СР) в економічному, соціальному, екологічному й інформаційному аспектах. Запропоновано методику компаративної оцінки міжнародних і національних стратегій СР. На підставі об'єктивної оцінки нових можливостей глобалізації СР висвітлено актуальні проблеми СР України в результаті реалізації європейської інтеграційної моделі екосоціальної ринкової економіки та глобальних цілей розвитку тисячоліття.

Впервые комплексно рассмотрены мировые и национальные проблемы устойчивого развития (УР) в условиях глобализации экономики. На основе обобщения и оценки международного опыта раскрыты теоретические и практические аспекты УР в экономическом, социальном, экологическом и информационном аспектах. Предложена методика компаративной оценки международных и национальных стратегий УР. На основе объективной оценки новых возможностей глобализации УР освещены актуальные проблемы УР Украины с учетом реализации европейской интеграционной модели экосоциальной рыночной экономики и глобальных целей тысячелетия.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-96 + У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА674249 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Білорус О. Г. 
Глобальний конкурентний простір : моногр. / О. Г. Білорус, Ю. М. Пахомов, І. Ю. Гузенко, О. К. Скаленко, О. В. Гаврилюк; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України, Міжнар. асоц. "Україна - Рим. клуб", Міжнар. ін-т глобалістики. - К., 2007. - 680 c. - Бібліогр.: с. 646-677. - укp.

Висвітлено сучасні проблеми міжнародної та глобальної економічної, екологічної та комунікаційної конкурентоспроможності. На підставі фундаментальних досліджень теорії та політичної економії глобалізму та глобалізації, системних і структурних трансформацій світової економіки розкрито головні передумови, чинники та стратегії конкурентного розвитку національних і світової економіки за умов постіндустріалізму та глобалізму. Доведено, що конкурентний тоталітаризм сучасних глобальних транснаціональних корпорацій став зростаючою та головною загрозою безпеці соціально-економічного розвитку в XXI ст. Особливу увагу приділено процесам структурної модернізації й інституційної трасформації економіки України як головної передумови її конкурентоспроможного якісного зростання.

Освещены современные проблемы международной и глобальной экономической, экологической и коммуникационной конкурентоспособности. На основе фундаментальных исследований теории и политической экономии глобализма и глобализации, системных и структурных трансформаций мировой экономики раскрыты главные предпосылки, факторы и стратегии конкурентного развития национальных и мировой экономики в условиях постиндустриализма и глобализма. Доказано, что конкурентный тоталитаризм современных глобальных транснациональных корпораций стал возрастающей и главной угрозой безопасности социально-экономического развития в XXI в. Особое внимание уделено процессам структурной модернизации и институционной трансформации экономики Украины как главной предпосылки ее конкурентоспособного качестенного роста.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50,1 + У580-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА687336 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Конкурентоспроможність і сталий розвиток у глобальній перспективі : Матеріали міжнар. наук. конф., 24 черв. 2005 р., Київ / ред.: О. Г. Білорус, В. М. Ворона; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин, Ін-т соціол. - К., 2005. - 203 c. - укp.

Висвітлено проблеми конкуренції та сталого розвитку в стратегіях Європейського Союзу, а також конкурентоспроможності економіки України в контексті майбутнього членства в ЄС. Розкрито глобально-цивілізаційні зрушення сучасності в аспекті духовно-світоглядних традицій. Розглянуто питання щодо конкурентоспроможності вітчизняного ринку праці та розвитку людського потенціалу. Проаналізовано стратегії корпоративної конкуренції у різних сферах світової економіки.

Освещены проблемы конкуренции и устойчивого развития в стратегиях Европейского Союза, а также конкурентоспособности экономики Украины в контексте будущего членства в ЕС. Раскрыты глобально-цивилизационные движения современности в аспекте духовно-мировоззренческих традиций. Рассмотрены вопросы о конкурентоспособности отечественного рынка труда и развития человеческого потенциала. Проанализированы стратегии корпоративной конкуренции в разных сферах мировой экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-13я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА681946 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Білорус О. Г. 
Розвиток процесів глобалізації в постіндустріальну епоху / О. Г. Білорус, В. І. Власов. - К. : ННЦ "Ін-т аграр. економіки", 2007. - 54 c. - укp.

Проаналізовано специфіку процесів глобалізації в постіндустріальну епоху. Розглянуто питання щодо глибокої інтеграції фінансової сфери з притаманною їй нестійкістю внаслідок дій міжнародних спекулянтів; лібералізації режимів залучення прямих іноземних інвестицій; зрощення фінансового капіталу з владою; поширення інформаційних технологій і формування реальної глобальної інформаційної системи. Висвітлено проблеми безпрецедентного посилення транснаціональних компаній, гіпертрофованої хвилі міграції людей, зростання кількості регіональних і міжнародних недержавних установ і посилення їх ролі у вирішенні глобальних проблем людства.

Проанализирована специфика процессов глобализации в постиндустриальную эпоху. Рассмотрены вопросы, касающиеся глубокой интеграции финансовой сферы с присущей ей нестойкостью вследствие действий международных спекулянтов; либерализации режимов привлечения прямых иностранных инвестиций; сращивания финансового капитала с властью; расширения информационных технологий и формирования реальной глобальной информационной системы. Освещены проблемы беспрецедентного усиления транснациональных компаний, гипертрофированной волны миграции людей, возрастания количества региональных и международных негосударственных учреждений и усиления их роли в решении глобальных проблем человечества.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50,1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА680989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Україна в глобалізованому світі : зб. наук. пр. / ред.: О. Г. Білорус; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2007. - 176 c. - укp.

Висвітлено проблеми формування глобально орієнтованої національної стратегії НАН України на початку XXI ст. Сформульовано нову наукову концепцію глобалізації світового розвитку. Проаналізовано питання політичної економії глобалізму, військової глобалізації й організованого насильства, особливості розвитку банківської системи за умов глобалізації, загрози й ризики нелегальної міграції. Розглянуто можливості задоволення інформаційних потреб української економіки, розвитку масово-комунікаційної системи держави. Розкрито роль інформаційно-аналітичних структур наукових бібліотек України у сучасному демократичному процесі.

Освещены проблемы формирования глобально ориентированной национальной стратегии НАН Украины в начале XXI в. Сформулирована новая научная концепция глобализации мирового развития. Проанализированы вопросы политической экономии глобализма, военной глобализации и организованного насилия, особенности развития банковской системы в условиях глобализации, угрозы и риски нелегальной миграции. Рассмотрены возможности удовлетворения информационных потребностей украинской экономики, развития массовокоммуникационных систем страны. Раскрыта роль информационно-аналитических структур научных библиотек Украины в современном демократическом процессе.


Індекс рубрикатора НБУВ: С1(4УКР)я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС44400 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Білорус О. Г. 
Глобальна продовольча безпека : монографія / О. Г. Білорус, М. В. Зубець, П. Т. Саблук, В. І. Власов; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України, ННЦ "Ін-т аграр. економіки" УААН. - К., 2009. - 486 c. - укp.

Висвітлено генезис та еволюцію процесів глобалізації, їх специфіку в постіндустріальну епоху в процесі зростання нерівномірного розвитку регіонів планети й окремих країн у контексті впливу розриву між багатими та бідними країнами на дестабілізацію світової економіки. Розглянуто проблеми глобальної продовольчої безпеки та трансформації виробництва сільськогосподарської продукції на світовому й регіональному рівнях, спрямованої на забезпечення зростаючих потреб у продовольстві. Проаналізовано особливості глобалізації світової торгівлі та продовольчих товарів, зокрема, в контексті економічного розвитку країн, глобалізації харчової промисловості, розвитку регіональних продовольчих ринків і перспективи їх освоєння Україною. Висвітлено проблеми питної води як глобального продовольчого ресурсу, що радикально впливає на продовольчу безпеку у ХХІ ст.

Освещены генезис и эволюция процессов глобализации, их специфика в постиндустриальную эпоху в процессе роста неравномерного развития регионов планеты и отдельных стран в контексте влияния разрыва между богатыми и бедными странами на дестабилизацию мировой экономики. Рассмотрены проблемы глобальной продовольственной безопасности и трансформации производства сельскохозяйственной продукции на мировом и региональном уровнях, направленной на обеспечение возрастающих потребностей в продовольствии. Проанализированы особенности глобализации мировой торговли и продовольственных товаров АПК, в частности, в контексте экономического развития стран, глобализации пищевой промышленности, развития региональных продовольственных рынков и перспективы их освоения Украиной. Обсуждены проблемы питьевой воды как глобального продовольственного ресурса, радикально влияющего на продовольственную безопасность в ХХІ ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-982 + У542.151

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА714901 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Білорус О. Г. 
Глобальні трансформації торгівлі : монографія / О. Г. Білорус, В. І. Власов; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАНУ, ННЦ "Ін-т аграр. економіки. - К., 2008. - 226 c. - укp.

Обгрунтовано наукову концепцію глобальних трансформацій торгівлі. Запропоновано нові підходи до теорії та політичної економії глобальної економіки, розкрито сучасну еволюцію теорій міжнародної торгівлі. Наведено статистичні дані щодо динаміки обсягів експорту - імпорту у світі та його регіонах. Показано радикальні кількісні й якісні зміни торгівлі розвинутих країн. Проаналізовано динаміку експорту товарів країн з різним рівнем розвитку та зростаючу відкритість економіки окремих регіонів планети. Сформульовано теорію глобалізаційного впливу на розвиток міжнародної торгівлі.

Обоснована научная концепция глобальных трансформаций торговли. Предложены новые подходы к теории и политической экономии глобальной экономики, раскрыта современная эволюция теорий международной торговли. Приведены статистические данные по динамике объемов экспорта - импорта в мире и его регионах. Показаны радикальные количественные и качественные изменения торговли развитых. Проанализирована динамика экспорта товаров стран с разным уровнем развития и возрастающая открытость экономики отдельных регионов планеты. Сформулирована теория глобализационного влияния на развитие международной торговли.


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.30

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА705268 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Білорус О. Г. 
Глобальні трансформації і український шлях оновлення і розвитку у XXI столітті / О. Г. Білорус // Економіка і прогнозування. - 2001. - № 3. - С. 37-48. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти глобалізації розвитку в XXI ст. Враховуючи об'єктивний характер закономірностей, переваг і загроз глобалізації та глобальних трансформацій, підкреслено необхідність глобальної орієнтації національної стратегії розвитку України. Наголошено, що розробка української глобалізаційної геостратегічної та інтеграційної політики, спрямованої на підвищення конкурентної ефективності нашого суспільства, є дуже важливим імперативом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010 + У9(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Білорус О.  
Імперативи стратегії розвитку України в умовах глобалізації / О. Білорус // Економіка України. - 2001. - № 11. - С. 4-13. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Глобальна інтеграція і конкурентоспроможність транзитивних країн : матеріали Міжнар. наук. конф., 7 лип. 2009 р., Київ / ред.: О. Г. Білорус, В. М. Ворона; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин, Ін-т соціол., Міжнар. асоц. "Україна - Рим. клуб". - К., 2009. - 167 c. - укp.

Висвітлено результати досліджень взаємовпливу та взаємозв'язку глобальної інтеграції та конкурентоспроможності транзитивних країн. Розкрито проблеми міжнародної конкурентоспроможності країн СНД за умов економічної кризи. Розглянуто питання модифікації глобальних стратегій ЄС в період світової фінансової кризи. Проаналізовано проблеми формування конкурентної соціальної політики у перехідних суспільствах, визначено геополітичні напрями глобальної інтеграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50,1 + У50-13 + Ф4(0),01 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА740068 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського