Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Бучкевич І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Бучкевич І. Р. 
Синтез нових азотовмісних похідних 2,3,6-трихлор-1,4-нафтохінону / І. Р. Бучкевич, М. О. Платонов, М. В. Стасевич, В. І. Лубенець, Р. Я. Мусянович // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2009. - № 644. - С. 111-113. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Синтезовано нові похідні 1,4-нафтохінону з азотовмісними замісниками у бензольному фрагменті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фігурка О. М. 
Синтез і властивості ацилізотіоціанатних похідних 1,4-нафтохінону / О. М. Фігурка, І. Р. Бучкевич, М. О. Платонов, М. В. Стасевич, Р. Я. Мусянович, В. П. Новіков // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2011. - № 700. - С. 137-142. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Синтезовано нові ацилізотіоціанати та тіосечовини на основі амінокислотних похідних 1,4-нафтохінону. Проведено попередній біологічний скринінг за допомогою програми PASS, одержані результати вказують на доцільність подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Швед О. В. 
Спектрограми та потенціограми деяких N-ацильованих етилтіосульфанілатів / О. В. Швед, Д. Б. Баранович, З. В. Губрій, І. Р. Бучкевич, Н. Г. Оверко, В. І. Лубенець // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2011. - № 700. - С. 121-130. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано метод ідентифікації деяких N-ацильованих етилтіосульфанілатів і наведено їх спектральні характеристики (ІЧ та УФ спектри), потенціо-, хроматограми, що можна використовувати під час аналітичного визначення та дослідження цих сполук на антимікробну активність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г238-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бучкевич І. Р. 
Синтез і властивості 6,7-заміщених-1,4-нафтохінонів та одержання нових S-,N-,O-гетероциклічних сполук на їх основі : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.03 / І. Р. Бучкевич; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2010. - 21 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376776 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фігурка О. М. 
Тіосечовини амінокислотних похідних 1,4-нафтохінону / О. М. Фігурка, І. Р. Бучкевич, О. В. Станько, В. П. Новіков // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 726. - С. 91-94. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Синтезовано тіосечовини та гетероциклічні структури на основі ацилізотіоціанатів амінокислотних похідних 1,4-нафтохінону. Визначено оптимальні шляхи й умови синтезу ацилізотіоціанатів. За допомогою фізико-хімічних методів здійснено аналіз одержаних сполук. Одержані результати вказують на доцільність подальших перетворень і досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Стасевич М. В. 
Обладнання технологічних процесів фармацевтичних та біотехнологічних виробництв : навч. посіб. для студ. напряму "Фармація" і "Біотехнологія" ВНЗ / М. В. Стасевич, А. О. Милянич, І. О. Гузьова, І. Р. Бучкевич, Р. Я. Мусянович; ред.: В. П. Новіков; Нац. ун-т "Львів. політехн." , Нац. фармац. ун-т. - Вінниця : Нова Книга, 2012. - 407 c. - Бібліогр.: с. 404-407 - укp.

Узагальнено і систематизовано матеріал щодо обладнання вітчизняного та закордонного виробництва, яке застосовується на фармацевтичних та біотехнологічних підприємствах. Подано детальну інформацію про матеріал для виготовлення апаратів, технологічні особливості та конструктивні елементи апаратури, гідродинамічні процеси, процеси подрібнення, просіювання, переміщення, змішування, дозування, таблетування ін'єкційних лікарских засобів, а також сорбції, екстракції, перегонки, кристалізації тощо. Подано характеристику новітніх автоматизованих та напівавтоматизованих систем фармацевтичних і біотехнологічних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л66-5 я73 + Л89-5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС54277 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Бучкевич І. 
Амінокислотні похідні 6,7-N-заміщеного 1,4-нафтохінону і дослідження їхнього впливу на морфологію зародків в'юна впродовж ембріогенезу / І. Бучкевич, О. Яремкевич, О. Фігурка, О. Станько, М. Стасевич, Р. Мусянович, В. Новіков // Ukrainica Bioorganica Acta. - 2010. - 8, № 1. - С. 34-41. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2 + Е60*333-642

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25067 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Бучкевич І. Р. 
Дослідження реакційної здатності аміногрупи в 2-, 6- та 7- положеннях 1,4-нафтохінону / І. Р. Бучкевич, С. В. Хом'як, М. С. Курка, О. М. Федоришин, Н. Г. Марінцова // Chemistry, Technology and Application of Substances. - 2018. - 1, № 2. - С. 88-97. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено нуклеофільність аміногрупи у 2-положенні 1,4-нафтохіноїдного фрагменту у порівнянні з нуклеофільними властивостями аміногруп у 6- і 7-положенні в реакціях алкілювання, ацилювання, а також за взаємодії з сульфінілхлоридами та сульфоніл-хлоридами. Встановлено, що за наявності аміногрупи у молекулі заміщеного 1,4-нафтохінону відбувається зсув електронної густини в сторону нафтохіноїдного циклу з відповідною зміною заряду на атомах вуглецю у певному положенні. Таким чином реакційна здатність аміногрупи в реакції алкілювання є найвищою у 7-му атомі вуглецю, дещо нижчою активність аміногрупи у 6-му положені та найнижчою у 2-положенні 1,4-нафтохінону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Курка М. С. 
Короткий словник біотехнологічних термінів та визначень : [словник] / М. С. Курка, І. Р. Бучкевич, Н. Є. Стадницька; "Львівська політехніка", національний університет. - Львів : Левада, 2022. - 149, [1] c. - Бібліогр.: с. 145 - укp.

Вміщено термінологічну інформацію із сфери професійної діяльності біотехнолога, представлено більше 700 біотехнологічних термінів та визначень. Структуровано за алфавітним принципом. Системність і структурованість термінології дозволяє оптимізувати процес роботи з термінологічним матеріалом, сприяє швидкому пошуку та засвоєнню інформації. Створено як додаткове інформаційне забезпечення термінологічною базою даних в сфері теоретичної та експериментальної біотехнології, яку сукупно не висвітлено у спеціальній літературі. Призначено для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю "Біотехнології та біоінженерія". Зазначено, що сучасна біотехнологія охоплює уявлення про основні промислові штами мікроорганізмів, які використовуються в біотехнології та методи їх селекції, а також знайомить з особливостями зберігання та підготовки мікроорганізмів до виробничого процесу. Зауважено, що основні методи виробничого культивування промислових мікроорганізмів зумовлено санітарними та екологічними вимогами до біотехнологічних виробництв, методами забезпечення та контролю асептики в біотехнологічній промисловості, типами кінцевих продуктів та специфікою їх отримання. Поняття біотехнології дає можливість обґрунтувати особливості промислового культивування та застосування культур ізольованих клітин і тканин в сучасних біотехнологіях, основні напрямки генної інженерії рослин і тварин та загальне уявлення про використання мікроорганізмів на основних біотехнологічних виробництвах фармацевтичного, харчового, сільськогосподарського, екологічного спрямування. Визнано основні напрямки селекції промислових штамів та загальну характеристику основних біотехнологічних етапів отримання первинних та вторинних метаболітів, екзо- і ендометаболітів, клітин та біопродуктів харчових біотехнологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*871 я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860049 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського