Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Будяк В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Будяк В.  
Метод и прибор с микропроцессорной обработкой информации для неинвазивного определения гемоглобина человека / В. Будяк, В. Корсунский, А. Снегур, Г. Гончарук, А. Войтенко, В. Шапарь // Укр. журн. мед. техніки і технології. - 1998. - № 4. - С. 50-56. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Розкриті принцип дії, функціональна схема, будова і технічні параметри портативного приладу для неінвазивного визначення вмісту гемоглобіну. Описано особливості вимірювання гемоглобіну даним методом, наведені приклади результатів вимірювання. Вказані можливі області практичного застосування приладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р345.1с05

Шифр НБУВ: Ж14686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Будяк В. Н. 
Прилад для неінвазивного визначення гемоглобіну у тканинах людини / В. Н. Будяк, В. М. Корсунський, А. А. Снєгур, Г. С. Гончарук, С. А. Снєгур // Радіоаматор. - 1998. - № 5. - С. 22-23. - укp.

Це закінчення статті з попереднього числа часопису "Радіоаматор", в якій описано прилад, що дозволяє без збирання проби крові людини визначити кількість гемоглобіну. Прилад застосовується таким чином. У трьох-чотирьох точках тіла (визначені експериментально) проводять виміри, вбудований мікропроцесор обчислює середнє значення, яке відображається на індикаторі. Принцип дії прилада полягає в просвічуванні покровів тіла висококогерентним світлом з наступним порівнянням спектрального складу відбитого і еталонного променів. Прилад захищено пат. України 14937А, МКІ 5А61И5/00.


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*725.151 + Р345.1с05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14534 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Будяк В. О. 
Облік і аналіз фінансових результатів за центрами прибутковості гірничо-збагачувальних підприємств : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / В. О. Будяк; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Розвинуто науково-методологічні та практичні засади обліку й аналізу фінансових результатів діяльності на промислових підприємствах. З метою дослідження економічної суті фінансових результатів розглянуто їх роль за сучасних економічних умов у нашій країні та за рубежем. Виявлено, що питання обліку й аналізу фінансових результатів гірничо-збагачувальних підприємств потребують удосконалення. Економічні перетворення передбачають пошук нових, нестандартних форм господарювання, управління підприємством, що дасть змогу підвищити ефективність виробництва, забезпечить об'єднання підприємницької свободи з економічною відповідальністю за результати діяльності. Розроблено науково обгрунтовані рекомендації та пропозиції щодо удосконалення обліку й аналізу фінансових результатів діяльності гірничо-збагачувальних підприємств. Запропоновано організацію та методику обліку й аналізу фінансових результатів за центрами прибутковості, що сприятиме найефективнішому управлінню прибутком на підприємствах зі складною організаційною структурою. Пріоритетними слід вважати господарські сегменти за видами продукції, що виробляється, а допоміжними - географічні сегменти. Створено факторну модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємств з урахуванням господарських і географічних сегментів, що забезпечить одержання оперативної інформації для прийняття обгрунтованих управлінських рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.541-149.3 + У053.9(4УКР)305.41-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Будяк В. В. 
Гламур в дизайні костюма кінця XIX – початку XXI століття : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 17.00.07 / В. В. Будяк; Харківська державна академія дизайну і мистецтв. - Харків, 2018. - 20 c. - укp.

Присвячено гламуру та його стилістиці в дизайні костюма означеного періоду. Визначено характерні риси стилю гламур у ретроспективі його формування в світському костюмі; структуроутворюючі елементи гламурного костюма та засоби його формоутворення в XX столітті. Виявлено типообрази гламурного костюма, які на асоціативному рівні названо "Куртизанка", "Кінодіва", "Супермодель". Показано, як вони формувалися та функціонували в різних соціокультурних умовах, як під впливом тенденцій моди утворилися відповідні їм структури гламурного костюма та усталені характеристики стилю. Уперше проаналізовано генезу гламуру як стилю вбрання, що сформувався під впливом відповідного соціокультурного явища, стилю життя, моди. Доведено, що він на концептуальному рівні продовжує функціонувати в сучасній проектно-художній практиці. Установ¬лено типологію структур гламурного костюма, які візуально забезпечують ідентифікацію з відповідним явищем і стилем у дизайні. Формалізовано закономірності та принципи структуроутворення типових гламурних образів, установлено основні підходи щодо втілення їх характерних рис у сучасній дизайн-діяльності, а також тенденції розвитку стилю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ126.6 + М4-22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434261 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського