Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Брощак І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Гевко Б. М. 
Технологічне забезпечення оброблення спеціальних внутрішніх поверхонь : монография / Б. М. Гевко, І. І. Брощак, І. Б. Гевко. - Т., 2007. - 375 c. - Бібліогр.: 227 назв. - укp.

Розглянуто питання теорії та практики виготовлення спеціальних отворів, зокрема, конусних і фасонних, глибоких і неглибоких, глухих і наскрізних, в роз'ємних частинах деталей, кільцевих канавок в отворах корпусних деталей, а також еліпсних. Розкрито технологічні основи й описано математичні моделі обробки отворів лезами різальних інструментів для підвищення продуктивності, точності виготовлення, зменшення матеріалоємності виробів. Описано прогресивні конструкції різальних елементів, технологічне оснащення для виконання даних процесів та інструменти для замірювання параметрів отворів, конкурентоспроможні технологічні процеси, різальні та вимірювальні інструменти,нові типи механізмів. Наведено рекомендації щодо проектування та вибору конструкцій інструментів для виготовлення спеціальних отворів і контрольних пристроїв для їх замірювання.

Рассмотрены вопросы теории и практики изготовления специальных отверстий, в частности, конусных и фасонных, глубоких и неглубоких, глухих и сквозных, в разъёмных частях деталей, кольцевых канавок в отверстиях корпусных деталей, а также элипсных. Раскрыты технологические основы и описаны математические модели обработки отверстий лезвиями режущих инструментов для повышения продуктивности, точности изготовления, уменьшения материалоёмкости изделий. Освещены прогрессивные конструкции режущих элементов, технологическое оснащение для выполнения данных процессов и инструменты для замерения параметров отверстий, конкурентоспособные технологические процессы, режущие и измерительные инструменты и новые типы механизмов. Приведены рекомендации относительно проектирования и выбора конструкций инструментов для изготовления специальных отверстий и контрольных устройств для их замерения.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.134

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА694632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Брощак І. І. 
Дослідження запобіжних пристроїв машин з використанням силової гідравлічної установки / І. І. Брощак // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 583. - С. 29-34. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено опис конструкції та принципу дії гідроприводу стенда для дослідження запобіжних пристроїв машин і результати дослідження його характеристик. Запропоновано аналітичні залежності для розрахунку навантажувальної здатності конусної фрикційно-запобіжної муфти та наведено результати її теоретичних і експериментальних досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: К449.7 + К470.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Брощак І. С. 
Продуктивність сортів картоплі залежно від норм і способів застосування регуляторів росту в умовах західного Лісостепу України : Автореф. дис... канд. с.- г. наук : 06.01.09 / І. С. Брощак; Вінниц. держ. аграр. ун-т. - Вінниця, 2005. - 20 c. - укp.

Розглянуто питання застосування регуляторів росту нового покоління на картоплі за умов західного Лісостепу України. Для одержання високого урожаю й екологічно чистої продукції картоплі запропоновано використання регулятора росту вермистиму, який має суттєві переваги у порівнянні з гуманатом натрію, потейтіном і емістимом С. Удосконалено технологію використання вермистиму, яка полягає в дворазовому обприскуванні насаджень картоплі у фазах бутонізації та цвітіння у нормі по 12 - 14 л/га за умов передсадивної обробки бульб у нормі 8 л/т. На підставі проведених досліджень розроблено рекомендації щодо ефективного використання регуляторів росту в картоплярстві регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.1-47(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337252 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Брощак І. І. 
Розробка збірних свердел з міжлезовим гідравлічним зв'язком для оброблення глибоких отворів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.01 / І. І. Брощак; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. - Тернопіль, 2001. - 20 c. - укp.

Створено та досліджено збірні свердла з міжлезовим гідравлічним зв'язком для обробки глибоких отворів, що дозволяє зменшити зміщення осі інструмента від заданого напрямку. Розроблено конструкцію свердла, його математичну та імітаційну моделі. За результатами аналітичного та твердотільного моделювання підтверджено достатню швидкодію функціонування міжлезового зв'язку. Запропоновано узагальнений адитивний критерій оптимальності, вагові коефіцієнти якого визначено з урахуванням умов теорії технологічної спадковості. Наведено інженерну методику проектування збірного свердла, на базі якої визначено систему автоматизованого проектування, що використовує базу даних отриманих у процесі виробничих експериментальних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.100.134.4-56-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Брощак І. І. 
Характеристика функціонально-параметричних обмежень та собівартості обмежувальних механізмів машин / І. І. Брощак, І. В. Луців // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2011. - № 713. - С. 59-62. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Надано характеристики функціонально-параметричних обмежень і собівартості обмежувальних механізмів (ОМ) машин. Описано основні функціональні параметри ОМ за допомогою множини дискретних параметрів у формалізованому вигляді залежно від можливості виконання визначеної функції у визначений спосіб. Запропоновано визначення показника собівартості ОМ із використанням коефіцієнтів приведення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж605-02 + У9(4УКР)305.851-862

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Брощак І. І. 
Механічні обмежувальні системи: модульне проектування : [монографія] / І. І. Брощак. - Т. : Крок, 2012. - 351 c. - Бібліогр.: с. 313-346 - укp.

Розголянуто основні положення та принципи модульного проектування механічних обмежувальних систем. Подано визначення обмежувального механізму та механічної обмежувальної системи. Розглянуто створення нових ефективних обмежувальних систем на основі методології їх розробки методами модульного проектування. Як визначальні характеристики механічних обмежувальних систем запропоновано розглядати шість критеріїв, якими задаються основні техніко-економічні показники функціонування таких систем. Подано формалізований опис цих критеріїв, що надає можливість проводити синтез альтернативних структурно-параметричних рішень механізмів з метою підвищення ефективності їх функціонування за рахунок більш повного врахування експлуатаційних можливостей, конструктивного виконання, масових, габаритних та функціонально-параметричних характеристик, а також показників надійності та собівартості.


Індекс рубрикатора НБУВ: К42

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА766365 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Брощак І. І. 
Автоматизоване проектування обмежувальних механізмів машин / І. І. Брощак, І. В. Луців // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 746. - С. 112-116. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

За теорією оптимального проектування наведено алгоритм проектування конструкцій обмежувальних механізмів машин. Запропоновано використання баз даних накопиченої інформації про прототипи та накопиченого досвіду у вигляді "опорних" рішень і початкових наближень для процесу оптимального проектування. Деяка кількість параметрів проектування є шуканим невідомим, у цьому випадку оптимізація конструкції пов'язана з обчисленням порівняно невеликого числа варіантів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К449-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Брощак І. І. 
Результати аналітичних та експериментальних досліджень карданно-запобіжної муфти / І. І. Брощак // Автоматизація виробн. процесів у машинобуд. та приладобудуванні : укр. міжвід. наук.-техн. зб. - 2007. - Вип. 41. - С. 67-72. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено опис конструкції розробленої карданно-запобіжної муфти та виведено аналітичні залежності основних конструкторських і технологічних характеристик. Надано результати аналітичних та експериментальних досліджень. Запропоновано рекомендації для проектування та подальшого дослідження аналогічних пристроїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28588 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Серединський С. М. 
Критерії відбору сидеральних культур для Західного Лісостепу / С. М. Серединський, І. С. Брощак // Агроекол. журн.. - 2007. - № 4. - С. 52-56. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто можливості введення зернопросапних сівозмін з максимальним насиченням високорентабельними культурами та оптимальним підбором сидератів для вологозабезпечених грунтів Західного Лісостепу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П210.2(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Брощак І. С. 
Характеристика озимого та ярого ріпаків на вміст шкідливих сполук / І. С. Брощак, О. В. Корнацька // Агроекол. журн.. - 2007. - № 3. - С. 67-70. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено вміст ерукової кислоти та глюкозинолатів у насінні ріпаку. Одержані результати свідчать про перевищення встановлених норм глюкозинолатів у ранньостиглих озимих ріпаках у середньому на 43,7 - 69,31 за норми - 35,5 мкмоль/г та дозволяють розробляти заходи і рекомендації щодо їх зниження. Аналіз насіння пізньостиглого озимого та ярого ріпаків свідчить, що вміст ерукової кислоти та глюкозинолатів здебільшого в межах ГДК.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.160.3-264.22 + П214.160.5-264.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Моніторинг земель та ґрунтів Тернопільської області, покращення їх родючості, екологічної безпеки та енергоефективності : монографія / В. В. Градовий, А. О. Вітровий, С. В. Пида, І. С. Брощак, М. Д. Гуйван, О. З. Бровко. - Тернопіль : Осадца Ю. В., 2021. - 171 c. - Бібліогр.: с. 163-168 - укp.

Розкрито суть та методику проведення моніторингу земель. Наведено результати моніторингу грунтів Тернопільської області, зроблено агрохімічну та еколого-агрохімічну оцінку грунтів, оцінено стан їх забруднення залишками пестицидів та важкими металами та радіаційне забруднення території. Запропоновано сучасні шляхи підвищення родючості грунтів із використанням мікробних препаратів і органічних добрив, а також хімічної меліорації. Розроблено заходи із попередження втрат родючого шару грунту внаслідок господарської діяльності та природних явищ. Увагу приділено підвищенню енергоефективності використання грунтів. Раціональне використання земель можливо тільки на основі глибокого знання грунтового покриву, специфіки родючості грунтів, їх екологічних властивостей. Деградуючи грунт не здатний виконувати свої екологічні та сільськогосподарські функції повноцінно. Це створює загрозу екологічної та продовольчої безпеки в цілому для людства.


Індекс рубрикатора НБУВ: П03(4УКР-4ТЕР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864807 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського