Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Болтянський Б$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Болтянський Б. В. 
Обгрунтування процесу вивантаження силосу та параметрів кидального пило-гвинтового робочого органа позиційного навантажувача : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.01 / Б. В. Болтянський; Тавр. держ. агротехн. акад. - Мелітополь, 2000. - 19 c. - укp.

Науково обгрунтовано аналітичний опис залежностей відокремлення та подачі відокремленої маси до приймального пристрою навантажувача від конструкційних параметрів, режимів роботи пило-гвинтового відокремлювача з горизонтальним переміщенням та фізико-механічних і технологічних властивостей кормів. Досліджено закономірності зміни граничних кутів сколювання шарів бурту корму та граничних напружень розриву в горизонтальній та сколювання у вертикальній площині від стану маси, а також технологічних режимів роботи відокремлювача. Вперше отримано теоретичні та експериментальні залежності параметрів питомої енергоємності та продуктивності навантаження консервованого корму кидальним пило-гвинтовим робочим органом від конструкційних, кінематичних та експлуатаційних параметрів і режимів роботи, а також фізико-механічних і технологічних властивостей бурту. Проаналізовано вплив конструкційних та експлуатаційних параметрів і режимів роботи відокремлювача на додаткове подрібнення вивантажуваного корму. Встановлено експериментальні залежності витрат у ході подачі відокремленої маси до приймального пристрою позиційного навантажувача від параметрів і режимів роботи кидального пило-гвинтового робочого органа та властивостей кормів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.823.3-12,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА309768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дем'яненко В. Я. 
Визначення коефіцієнта опору при русі кормоповітряної суміші у пневмокормороздавачі з дозуванням у трубі / В. Я. Дем'яненко, Б. В. Болтянський, А. П. Чаплинський // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2010. - 5, вип. 10. - С. 145-152. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Болтянський Б. В. 
Визначення перспективної конструкції зволожувача комбікормів методом апріорного ранжирування / Б. В. Болтянський, О. В. Гвоздєв, В. О. Гвоздєв // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2011. - Вип. 11, т. 5. - С. 170-176. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета роботи - вдосконалення технологічного процесу зволожування комбікормів із розробкою бункера - зволожувача сипучих комбікормів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.91 + П65-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шпиганович Т. О. 
Номограмний метод аналізу результатів багатофакторного експерименту / Т. О. Шпиганович, Б. В. Болтянський // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 3. - С. 86-91. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Мета роботи - розробка номограмного методу аналізу результатів багатофакторного експерименту, який надає можливість побачити одночасно вплив на параметр оптимізації всіх змінних незалежних факторів, що беруть участь у рівнянні регресії.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.45

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кишко М. Л. 
Аналіз шляхів підвищення надійності комплексного посівного машинно-тракторного агрегату / М. Л. Кишко, Б. В. Болтянський, О. В. Болтянський // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2014. - Вип. 14, т. 3. - С. 253-258. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто можливі шляхи підвищення ефективності використання посівних машинно-тракторних агрегатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.4-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Болтянський Б. В. 
Обгрунтування конструктивно-функціональної схеми біореактора - установки для переробки органічних відходів (гною) / Б. В. Болтянський // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2015. - Вип. 15, т. 3. - С. 182-188. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обгрунтовано конструктивно-функціональну схему біореактора - установки для переробки органічних відходів (гною), який надає можливість одержувати високоякісні знезараженні органічні добрива та біогаз - нетрадиційне джерело відновлювальної енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: П077.11 + З65-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Скляр О. Г. 
Підвищення ефективності використання технічних засобів комбікормового виробництва методом системного підходу / О. Г. Скляр, Б. В. Болтянський, О. В. Гвоздєв // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2016. - Вип. 16, т. 2. - С. 92-97. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - розробка структури системоутворювальних факторів технологічної системи комбікормового виробництва (ТСККВ), які на підставі системного підходу підвищують ефективність використання технічних засобів. Зроблено висновки, що ТСККВ є складним процесом, який залежить від багатьох системоутворювальних факторів, виявлення яких є можливим за допомогою системного підходу. Значення системного підходу полягає в тому, що використання технічних засобів розглядається з урахуванням впливу всіх функціональних елементів системи, а також у вивченні впливу цих елементів на різних рівнях використання технічних засобів. Відповідно до цього можна одразу визначити те коло завдань, вирішення яких необхідне на будь-якому рівні використання технічних засобів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Тарасенко В. В. 
Використання енергозберігаючого обладнання для вологотеплової і термічної обробки концентрованих кормів / В. В. Тарасенко, Б. В. Болтянський, С. В. Дереза // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2016. - Вип. 16, т. 2. - С. 125-130. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено конструктивну схему, розрахунки тепловтрат і результати проведених досліджень експериментального зразка термореактора для вологотеплової та термічної обробки концентрованих кормів. В результаті проведених дослідів установлено, що нагрів, пропарювання, охолодження та гомогенізацію сипких концкормів необхідно проводити в дві стадії теплової обробки. У першій стадії термостійкі компоненти спочатку піддаються нагріву до 85 - 110 °C і зволоженню парою, а в другій стадії - гарячу масу охолоджують повітрям до температури навколишнього середовища 50 °C. В змішувач додають термо- та біологічно активні компоненти, а також вітаміни та ферменти. Одночасно з продовженням охолодження всю масу ретельно перемішують з рештою комбікорму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Болтянський Б. В. 
Обгрунтування конструктивного виконання змішувача компонентів комбікормів на основі побудови його морфологічної моделі / Б. В. Болтянський, О. В. Гвоздєв, С. В. Дереза // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2018. - Вип. 18, т. 2. - С. 155-163. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто методологію досліджень обгрунтування конструктивного виконання змішувача компонентів комбікормів на основі побудови його морфологічної моделі. Застосовувані в даний час методики вибору і розрахунку конструктивного виконання змішувачів базуються на дотриманні відповідності конструктивних особливостей змішувачів і мішалок фізико-механічним властивостям середовища, що змішуються, яке дозволяє відмежувати ряд перемішуючих пристроїв. Подальший вибір здійснюється на основі інженерного досвіду, інтуїції або після проведення експериментальних досліджень. У першому випадку відсутня гарантія вибору оптимального рішення, у другому - потрібні тривалі дослідження, що дорого коштують. Одним з найбільш перспективних, з точки зору усунення зазначених недоліків існуючих підходів, є морфологічний підхід до синтезу. В результаті проведених досліджень виявлено, що в плані перспективного напряму для змішування сипучих компонентів комбікормів переважаючими є пристрої, які оснащені гвинтовими робочими органами з горизонтальним розташуванням робочого органу і працюючими при швидкохідному швидкісному режимі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.91 + Л824.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Кузьміна Т. М. 
Тенденції вдосконалення обладнання для роздачі кормів відлученим поросятам / Т. М. Кузьміна, А. О. Парієв, Б. В. Болтянський // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2018. - Вип. 18, т. 2. - С. 180-190. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано обладнання для годівлі поросят після відлучення їх від свиноматок. Поросята після відлучення від свиноматки потребують високоякісних і бездоганних (в гігієнічному відношенні) кормів та води. Для виконання цієї умови в даний час запропоновано комплекти обладнання, що розрізняються не тільки за станом розданого корму (рідке або сухе), але і за конструктивним виконанням. Для годівлі відлучених поросят пропонується різне обладнання, яке можна умовно розділити на дві групи: системи для рідкої та сухої годівлі. До пропонованих в даний час систем роздачі кормів для відлучених поросят відносяться системи, в яких вода примусово змішується з сухим кормом. За принципом приготування рідкої кормової суміші їх можна розділити на системи централізованого приготування кормосуміші та змішування корму і рідини в годівниці.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.91 + П65-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Болтянський Б. В. 
Шляхи зниження витрат енергії на нагрівання води при доїнні корів / Б. В. Болтянський // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2015. - Вип. 156. - С. 641-648. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто проблему зниження енерговитрат на нагрівання води при доїнні корів за рахунок застосування плавнорегульованих електродних водонагрівачів з об'ємним екраном.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.92 + П811.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського