Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Баранчук А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Бондаренко Л. И. 
Вопросы модернизации существующей и создание новой военной техники в ГНТЦ АСВ / Л. И. Бондаренко, Л. Р. Тисновский, А. И. Баранчук, В. Б. Бондарь, Р. В. Волошин // Артиллер. и стрелковое вооружение. - 1999. - Вып. 1. - С. 115-118. - рус.

Наведено деякі дані про основні розробки військової техніки в Державному науково-технічному центрі артилерійсько-стрілецького озброєння (ДНТЦ АСО): універсальну 30-міліметрову артилерійську систему, автономну мобільну установку з 120-міліметровим мінометом, мобільну ракетну систему та варіанти модернізації бойових машин БМП-1, БМП-2, БМД-1, БМД-2, БТР-60, БТР-70.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц541.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Вс33492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Баранчук А. И. 
Обзор развития артиллерийского вооружения / А. И. Баранчук, В. Г. Марчак, Р. В. Волошин // Артиллер. и стрелковое вооружение. - 1999. - Вып. 1. - С. 110-115. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Поряд із значним розповсюдженням ракетного озброєння, класичні артилерійські комплекси посідають одне з найважливіших місць в арміях країн світу. Артилерія має ряд переваг перед ракетною технікою: може вести вогонь за будь-яких погодних умов, у будь-який час та на будь-якій місцевості; вогонь можна переносити з одного напрямку на інші та зосереджувати на найбільш важливій цілі; артилерійська підтримка у змозі забезпечити одночасну поразку цілей, які знаходяться як на передовій, так і у тилу противника; простота використання та дешевизна відрізняють артилерійську техніку від ракетної; можливе використання боєприпасів різних видів, в тому числі звичайних, хімічних, керованих, атомних та ін. Стаття розкриває основні напрямки розвитку різноманітних артилерійських систем (гаубиць, бойових колесних машин, танків, артилерійських зенітних комплексів) на найближчі роки. У статті наведено деякі технічні характеристики діючих та розроблюваних систем в арміях розвинутих країн світу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц541

Рубрики:

Шифр НБУВ: Вс33492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського