Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Єнікєєв М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Єнікєєв М. А. 
Особливості діагностики і хірургічного лікування ушкоджень ліктьового нерва на різних рівнях : автореф. дис... канд. мед. наук / М. А. Єнікєєв; АМН України. Ін-т нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. - К., 2007. - 21 c. - укp.

Уперше на підставі аналізу результатів хірургічного лікування хворих з травматичними ушкодженнями ліктьового нерва уточнено показання та протипоказання до хірургічного лікування залежно від виду, тяжкості та термінів травми. Запропоновано й обгрунтовано оптимальні терміни оперативного лікування за різних видів і механізмів ушкодження. Установлено, що основним видом зазначеного ушкодження є відкриті ушкодження, які становлять 77,89 %. Найчастіший рівень відкритого ушкодження ліктьового нерва - нижня третина передпліччя (48,7 %), а найбільш частим рівнем компресійно-ішемічних ушкоджень є ділянка ліктьового суглоба (12,3 % випадків). Статистичним шляхом установлено високий ступінь поєднаних ушкоджень ліктьового та середнього нервів за відкритих поранень (53 %), особливо у середній і нижній третині передпліччя (18,96 % і 43,13 %), що необхідно враховувати під час діагностики та надання допомоги. Установлено, що відновлення функції нервово-м'язового апарату за умов ушкодження ліктьового нерва залежить від характеру, рівня ушкодження та термінів надання допомоги. Оптимальні результати лікування одержано під час надання спеціалізованої хірургічної допомоги у ранній період після травми: за відкритої - у перший місяць, у разі закритої - до двох місяців після травми. Надання допомоги у цей період значно поліпшило якість функціонального відновлення втрачених функцій кисті та пальців, зменшило ступінь трофічних розладів. За інших рівних умов відновлення функції нервово-м'язового апарату у разі пошкоджень ліктьового нерва відбувається тим краще, чим нижче був його рівень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.44-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351897 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського