Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч511.40$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Охріменко О. В. 
Фізичне виховання як засіб здоров'язберігального навчання / О. В. Охріменко // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Пед. науки. - 2009. - Вип. 155. - С. 84-89. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Здоров'я людини визначається рівнем його функціональних можливостей. Спеціальне міжнародне дослідження під егідою Всесвітньої організації охорони здоров'я довело, що фізична активність є невід'ємним видом діяльності людини, абсолютно необхідним для збереження і зміцнення здоров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-34 + Ч511.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хорошуха М. Ф. 
Теоретико-методичні засади формування предметної компетентності з основ теорії здоров'я у студентів вищих училищ фізичної культури : автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.02 / М. Ф. Хорошуха; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - Київ, 2015. - 46 c. - укp.

Розроблено та експериментально перевірено інформаційно-структурну систему формування у студентів вищих училищ фізичної культури відповідних компетенцій з навчальної дисципліни "Основи теорії здоров'я". Обгрунтовано факт специфічного впливу тренувань різної спрямованості на організм підлітка, що відображається на всіх його рівнях: фізичному, психічному та духовному. Показано, що в процесі адаптації до фізичних навантажень різного характеру в юних спортсменів поряд з набуттям одних якостей спостерігається "втрата" інших. Одержано нові дані про вплив спрямованості тренувань на основні показники нейродинамічних, сенсомоторних та психічних функцій спортсменів. Визначено закономірності впливу спрямованості тренувального процесу на розвиток особистісних якостей (агресивність, почуття патріотизму тощо) та вставлено взаємозв'язок між виявами девіантної поведінки, причинами смертності спортсменів та специфікою видів спорту. Доведено, що сучасний дитячо-юнацький спорт, так само як і спорт олімпійський і професійний, не забезпечує гармонійного розвитку підлітків, якщо гармонійність розуміти так, як її розуміли філософи античності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.40 р30 + Р128.941-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415437 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Семенова Н. В. 
Рухова активність та психоемоційний стан студенток 15 - 17 років / Н. В. Семенова, А. В. Магльований // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2015. - № 2. - С. 95-98. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Актуальність полягає у відсутності досліджень психоемоційного стану студенток 15 - 17 років за умов дефіциту рухової активності. Мета роботи - визначення, аналіз та характеристика психоемоційного стану студенток 15 - 17 років; встановлення взаємозв'язку з руховою активністю. Використано методику визначення психоемоційного стану САН. Порівняння одержаних параметрів студенток показало, що рівень активності студенток перебуває в межах 48 - 51 бала, самопочуття - 55 - 58 балів, настрою - 59 - 63 балів і за віком одержані показники достовірно не відрізняються. Результати опитування вказують на середній і високий рівні параметрів САН за низького рівня рухової активності. Показник активності відображає як психоемоційний стан, так і рівень фізичної активності студенток.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Андрєєва О. В. 
Система підготовки та підвищення кваліфікації фахівців із фізичної рекреації / О. В. Андрєєва, О. Л. Благій // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2015. - № 3. - С. 5-10. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Зазначено, що питання про статус фахівця із фізичної рекреації сьогодні є дуже важливим, оскільки парадигма освіти у сфері дозвілля, фітнесу та рекреації в останні десятиліття суттєво змінилася в усьому світі, що пояснюється орієнтацією на принципово нове розуміння сутності фізичної рекреації та її ролі в освітній системі. Проте проблемам професійної підготовки майбутніх фахівців із фізичної рекреації та способам їх вирішення приділено недостатньо уваги. Мета роботи - ретроспективний аналіз системи підготовки та підвищення кваліфікації фахівців із фізичної рекреації та оцінка можливостей використання цього досвіду на сучасному етапі розвитку України. Досліджено ретроспективу та сучасний стан підготовки фахівців сфери фізичної рекреації. Встановлено відсутність єдиного підходу до визначення етапів розвитку цього процесу. Досліджено здобутки зарубіжних шкіл підготовки фахівців із рекреаційної сфери, надано аналіз державних освітніх стандартів підготовки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.483 + Ч511.40 + Ч51 р31(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського