Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.122.13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Лазуренко В. В. 
Допологова підготовка у юних першороділь / В. В. Лазуренко // Буков. мед. вісн.. - 2000. - 4, № 2/3. - С. 80-82. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано новий комплексний спосіб допологової підготовки юних першороділь з використанням локальної гіпотермії. Засвідчено високу ефективність методу порівняно з іншими методами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.122.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Veropotvelyan P. N. 
Psychical factor and pregnancy / P. N. Veropotvelyan, N. P. Veropotvelyan, I. V. Guzhevskaya, A. M. Chuvakov, T. T. Narytnik // Сімейна медицина. - 2014. - № 2. - С. 154-158. - Бібліогр.: 40 назв. - англ.

Представлен обзор многочисленных публикаций и результаты собственных исследований, касающиеся различных психо-эмоциональных факторов стресса. Изучены данные исследований, посвященные тревожно-депрессивному состоянию у беременных. Представлены результаты исследования о влиянии и взаимосвязи тревоги, депрессии, страха родов на течение родов, а также возможные методы дородовой нелекарственной психокоррекции.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.122.13 + Р716.216.64-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Невишна Ю. В. 
Сучасні погляди на профілактику акушерських та перинатальних ускладнень у здорових вагітних (огляд літератури) / Ю. В. Невишна // Репродуктив. здоров'я жінки. - 2021. - № 1. - С. 49-53. - Бібліогр.: 49 назв. - укp.

В огляді представлено інформацію про роль різних методів допологової підготовки вагітних за даними зарубіжної та вітчизняної практики в акушерстві. Висвітлено питання ролі партнерської підтримки від моменту встановлення та виношування вагітності до пологів і післяпологового періоду. За дослідженнями різних авторів встановлено, що фізіологічний перебіг пологів напряму залежить від психоемоційного стану вагітної, який відображається не лише на перебігу вагітності та пологів, а й на стані плода та новонародженого. Результати досліджень свідчать, що метод психофізичної підготовки та партнерської підтримки безпосередньо справляє позитивний вплив на результат пологів: скорочується тривалість пологів, знижується частота аномалій пологової діяльності, розривів шийки матки та промежини, рідше проводиться оперативне втручання, також зменшується кількість крововтрати, рідше діагностують гіпоксію плода та асфіксію новонароджених, знижується частота проявів акушерської агресії. Окрім того, технології допологової підготовки спрямовані на демедикалізацію пологів та мінімалізацію використання фармакологічних препаратів, які справляють неоднозначний вплив на породіллю, плід та новонародженого. Отже, представлені дані розкривають роль методів допологової підготовки подружніх пар щодо зниження акушерських і перинатальних ускладнень у практично здорових жінок, а також вибору методів знеболювання з урахуванням безпеки та ефективності аналгезії. Під час вивчення питання підготовки до пологів було встановлено зниження інтересу до психофізичної підготовки до пологів не лише у вагітних та їх партнерів, а й у медичних закладах в цілому. Саме тому допологова підготовка подружніх пар має бути обов'язковою у системі акушерської допомоги в Україні на всіх медичних рівнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.116 + Р716.122.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24354 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського