Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Н331.506$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Руденко Д. В. 
Важкі бетони для відновлення несучої здатності транспортних споруд : автореф. дис... канд. техн. наук / Д. В. Руденко; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. - Макіївка, 2007. - 22 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.506 + О112.2-083-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353402 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корсун А. В. 
Напружено-деформований стан стиснутих залізобетонних елементів з високоміцних модифікованих бетонів, в тому числі в умовах нагрівання до $Ebold {+200~ symbol Р roman C} : Автореф. дис... канд. техн. наук / А. В. Корсун; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. - Макіївка, 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.506

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352609 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вергун О. О. 
Реологічні властивості бетонних сумішей та фізико-механічні характеристики важкого бетону з модифікованим плавом дикарбонових кислот : Автореф. дис... канд. техн. наук / О. О. Вергун; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2006. - 20 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено механізм регулювання структурних характеристик цементних композицій шляхом вибіркової адсорбції лужних солей низькомолекулярних поверхнево-активних речовин нижчих дикарбонових кислот. Уперше запропоновано механізм пластифікувальної дії комплексних модифікаторів з ряду лужних солей дикарбонових кислот. Виявлено та доведено основні закономірності зміни властивостей бетонної суміші та бетону за умов введення комплексних модифікаторів. Запропоновано методику призначення складу бетону з комплексними модифікаторами. Розроблено оптимальні склади бетону та встановлено закономірності кінетики твердіння бетону за нормальних умов і тепловологої обробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.506

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343465 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
4.

Кархут І. І. 
Вплив лазерного випромінення на важкий бетон / І. І. Кархут // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 877. - С. 100-108. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

У багатьох країнах (Японія, США, Китай, Польща та ін.) тривалий час проводяться дослідження впливу лазерного випромінення на поверхню різних будівельних матеріалів, зокрема у військових цілях. Глибше вивчено взаємодію лазерного випромінення з поверхнею металів. В останні роки значну увагу вчені приділяють вивченню впливу лазерного випромінення на поверхню бетонів: досліджуються температурні поля, хімічні реакції та напружено-деформований стан в області нагрівання, можливості технологічних впливів на поверхню таких будівельних матеріалів як цегла, гіпс і комірковий бетон, які підтверджують можливості застосування лазера до обробки їх поверхонь. У результаті досліджень зразків кубів із важкого бетону на вплив імпульсного лазерного випромінювання, проведених на кафедрі будівельних конструкцій і мостів одержано п'яту стадію взаємодії лазерного променя з бетоном - холодну плазму на поверхні водо насичених зразків. Досліджено також висушені зразки та зразки природної вологості віком до двох років. Змодельовано аварійний режим роботи захисних конструкцій за високотемпературного місцевого впливу. Вивчено розподіл температур на поверхні та в товщі зразків, зони впливу та руйнування поверхні протягом п'яти хвилин нагрівання. Виявлено особливості руйнування поверхні контакту. За допомогою акустично-емісійного контролю виявлено утворення нормальних макротріщин у бетоні в околі нагрівання. Проаналізовано можливості застосування відомих теоретичних залежностей для опису температурних полів у бетонних зразках, застосування коефіцієнта теплової дифузії, отриманого іншими авторами у ході дослідження коміркового бетону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.506

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського