Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ш400.033$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Шестакова Е. Г. 
Теоретичні аспекти співвідношення текстів художньої літератури та масової комунікації : Автореф. дис... д-ра філол. наук / Е. Г. Шестакова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. - К., 2006. - 44 c. - укp.

Визначено принципово нові аспекти співвідношення текстів художньої літератури та масової комунікації у контексті цілісності словесності Нового та Новітнього часів, які стосуються, насамперед буття словесної свідомості загалом, її основних форм, специфіки побутування різних типів (художньої літератури та масової комунікації) та уможливлюють дану цілісність. Досліджено кардинальні злами всередині словесно-культурної свідомості Нового часу, які здійснюються не лише у ряді трансформацій усередині художнього типу слова, художньої свідомості взагалі, але й у швидкій легітимації якісно нового типу словесності масової комунікації. Доведено, що словесність Нового та Новітнього часів є тим простором, який концептує в собі й знаходить на всіх щаблях побутування адекватні значеннєві, естетичні смисли, форми та способи втілення складної взаємодії художнього, естетичного та позахудожнього, позаестетичного. Визначено словесно-культурні джерела, статус слова, естетичну реальність твору словесності масової комунікації в цілісності словесності. Охарактеризовано стан художнього типу словесності, актуалізований не стільки "художньоцентричністю", скільки цілісністю словесності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш400.033 + Ш100.01 + Ч620.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344950 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Завадський Ю. Р. 
Типологія й поетика мережевої літератури і сучасне західне літературознавство : Автореф. дис... канд. філол. наук / Ю. Р. Завадський; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. - Т., 2006. - 21 c. - укp.

Досліджено особливості мережевої літератури як підвиду художньої літератури, що твориться, зберігається, сприймається у віртуальному середовищі та не може бути адекватно реалізований поза ним. Проаналізовано певні праці сучасних західних літературознавців, присвячених проблемам мережевої літератури, вказано їх сильні та слабкі сторони, вивчено перспективи впровадження запропонованих у них термінів і методологій для дослідження мережевої літератури в українському літературознавстві. Детально вивчено типологічні особливості мережевої літератури та визначено головні одиниці мережевого літературного тексту. Досліджено поетику творів мережевої літератури. Вивчено процес читання мережевого літературного тексту та ролей автора й читача на шляху його творення та сприймання. Особливу увагу приділено українському виміру мережевої літератури в українському мистецькому просторі й окреслення стану наукового осягнення даної літератури українським літературознавством.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш400.033.1 + Ш5(0)-35

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Яблоновська Н. В. 
Доба WEB 2.0. та художня література: нові формати існування та просування / Н. В. Яблоновська // Держава та регіони. Сер. Соц. комунікації. - 2017. - Вип. 1. - С. 166-171. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Вивчено особливості існування художньої літератури за умов доби Web 2.0., а саме: інтеграцію літератури у світ соціальних мереж та екранної комунікації та вплив цифрових технологій на літературу і її читача.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в2:Ш + Ш400.033

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/соц.комун. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського