Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (24)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Х839(4УКР)901.414.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кравчук В. М. 
Припинення корпоративних правовідносин в господарських товариствах : монографія / В. М. Кравчук; Львів. держ. ун-т внутр. справ. - Л. : Край, 2009. - 462 c. - Бібліогр.: с. 425-462. - укp.

Проаналізовано теоретичні та практичні проблеми, що виникають у зв'язку з припиненням корпоративних правовідносин у господарських товариствах. Описано правові механізми відчуження акцій і часток у статутних капіталах, виходу та виключення з господарських товариств. Наведено матеріали про спеціальні підстави припинення корпоративних відносин у повних і командних товариствах. Розглянуто порядок ліквідації юридичної особи (товариства). Розкрито особливості припинення корпоративних відносин з підстав, що не залежать від учасника та товариства.

Проанализированы теоретические и практические проблемы, возникающие в связи с прекращением корпоративных правоотношений в хозяйственных обществах. Описаны правовые механизмы отчуждения акций и пая в статутных капиталах, выхода и исключения из хозяйственных обществ. Приведены материалы о специальных основаниях для прекращения корпоративных правоотношений в полных и командных обществах. Рассмотрен порядок ликвидации юридического лица (общества). Раскрыты особенности прекращения корпоративных отношений на основаниях, не зависящих от участника или обществах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА714564 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зубатенко О. М. 
Припинення суб`єктів господарювання : монографія / О. М. Зубатенко, М. Л. Шелухін; Донец. юрид. ін-т Луган. держ. ун-ту внутр. справ ім. Е.О.Дідоренка, Донец. ун-т економіки та права. - Донецьк : ДонУЕП, 2008. - 213 c. - Бібліогр.: с. 172-197. - укp.

На основі аналізу вітчизняного законодавства розкрито суть поняття та правову основу припинення суб'єктів господарювання (ПСГ). Розглянуто порядок їх ліквідації та реорганізації, способи здійснення. Проаналізовано підстави та надано класифікацію ПСГ за визначеними критеріями. Особливу увагу приділено ПСГ у примусовому порядку, відповідальності учасників процедури ПСГ. З урахуванням практики застосування національного законодавства та зарубіжного правового досвіду з питань ПСГ запропоновано рекомендації з удосконалення правового регулювання даних відносин.

На основе анализа отечественного законодательства раскрыты сущность понятия и правовая основа прекращения деятельности субъектов предпринимательства (ПДСП). Рассмотрены порядок их ликвидации и реорганизации, способы осуществления. Проанализированы основы и дана классификация ПДСП по определенным критериям. Особое внимание уделено ПДСП в принудительном порядке, ответственности участников процедуры ПДСП. С учетом практики применения национального законодательства и зарубежного правового опыта по вопросам ПДСП предложены рекомендации по усовершенствованию правового регулирования данных отношений.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.30 + Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА708612 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Абрамов Я. В. 
Теоретичні та практичні питання корпоративних поглинань / Я. В. Абрамов // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Юрид. науки. - 2007. - Т. 64. - С. 27-32. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Висвітлено деякі з основних питань теорії корпоративних поглинань, пов'язаних, переважно, зі здобуттям контролю над господарюючим суб'єктом - відповідно до сучасної позиції української та світової правової науки та чинного українського законодавства. Приділено увагу певним аспектам правозастосування у цій галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х830.141.44 в + Х839(4УКР)901.414.4 в

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Юрид. наук. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Титова О. В. 
Захист майнових інтересів учасників процесу ліквідації на підприємствах : Автореф. дис... канд. юрид. наук / О. В. Титова; Ін-т екон.-прав. дослідж. НАН України. - Донецьк, 2006. - 19 c. - укp.

Класифіковано види інтересів учасників процесу ліквідації та з'ясовано сутність поняття їх захисту. З'ясовно сутність поняття майна в господарській діяльності. Проаналізовано способи захисту майнових інтересів суб'єктів господарювання на момент виникнення процесу ліквідації та обгрунтовано пропозиції щодо їх вдосконалення. Запропоновано заходи вдосконалення порядку ліквідації підприємств з метою захисту майнових інтересів учасників процесу, розглянуто питання додаткових гарантій щодо меншості акціонерів та кредиторів. Висвітлено загальні критерії та правила застосування спрощеної процедури ліквідації підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.322 + Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343238 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Зубатенко О. М. 
Припинення суб'єктів господарювання : автореф. дис... канд юрид. наук / О. М. Зубатенко; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. - Донецьк, 2008. - 18 c. - укp.

Досліджено правові питання припинення суб'єків господарювання. Запропоновано доповнити закон статтею стосовно заборони примусової ліквідації суб'єктів господарювання, що мають стратегічне загальнодержавне або місцеве значення. Узагальнено особливості ліквідації та реорганізації таких суб'єктів. Класифіковано особливості їх ліквідації та реорганізації за різними критеріями. Запропоновано вдосконалити підстави ліквідації суб'єкта господарювання. Обгрунтовано, що його примусова реорганізація повинна проводитися на підставі рішення суду за позовами уповноважених державних органів виконачої влади, а не на підставі прямих рішень цих органів. Запропоновано ввести процедуру нагляду за діяльністю боржника, яка передуватиме процедурі розпорядження майном боржника, а також спрощену процедуру окремих категорій боржників. Запропоновано запровадити систему обов'язкового страхування відповідальності членів ліквідаційної комісії, арбітражних керуючих у випадках завдання шкоди боржникам, кредиторам та іншим особам у процесі реорганізації чи ліквідації. Обгрунтовано інші пропозиції щодо законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 + Х893(4УКР)920.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Повар П. О. 
Правове регулювання ліквідації підприємств в Україне : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / П. О. Повар; Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. - К., 2009. - 18 c. - укp.

Визначено поняття ліквідації підприємства, процедури даного процесу, здійснено їх класифікацію. Досліджено історію розвитку законодавства, особливості добровільної та примусової ліквідації прідприємств, їх підстави; особливості ліквідації підприємств за загальною процедурою, що не пов'язана з банкрутством, особливості ліквідації підприємств у разі недостатності майна для задоволення потреб кредиторів. Здійснено класифікацію органів, що здійснюють ліквідацію підприємства, залежно від порядку формування чи способу набуття повноважень, правової підстави формування, кількості осіб. Удосконалено класифікації вимог кредиторів підприємства, що ліквідується, зокрема, вимог, виявлених ліквідаційною комісією, залежно від їх безспірності (спірності), та визначення умов їх включення до переліку визнаних вимог. Дістали подальшого розвитку положення щодо визначення етапів загальної процедури ліквідації підприємств, що не пов'язана з банкрутством, а саме: установчого та підготовчого етапів, етапів задоволення вимог кредиторів, розподілу майна між учасниками підприємства (використання майна за вказівкою власника майна підприємства), державної реєстрації ліквідації підприємства.Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення деяких статей Цивільного кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 + Х839(4УКР)920.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА368131 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кравчук В. М. 
Припинення корпоративних правовідносин в господарських товариствах : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.03 / В. М. Кравчук; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2010. - 38 c. - укp.

Досліджено підстави, порядок і правові наслідки припинення корпоративних правовідносин (КП) у господарських товариствах. Запропоновано виділяти загальні та спеціальні КП. Обгрунтовано концепцію подільності корпоративних прав, за якою дані права можуть бути повними або неповними. Розглянуто різні аспекти відчуження акцій і часток в статутному капіталі, виходу, виключення з товариства, звернення стягнення на частку й інші підстави припинення КП. Обгрунтовано, що механізм виникнення та припинення КП у господарських товариствах повинен враховувати взаємозв'язок майнових і організаційних прав. Зазначено, що організаційні корпоративні права виникають у зв'язку з набуттям майнових прав. Під час припинення КП припиняються лише організаційні корпоративні права, а майнові корпоративні права перетворюються у зобов'язальні або переходять до інших осіб - набувачів частки. Внаслідок припинення КП з підстав, які не передбачають правонаступництва, частка в статутному капіталі повинна переходити до товариства, а корпоративне право учасника на частку в статутному капіталі перетворюється у зобов'язальне право вимоги до товариства виплатити дійсну вартість частки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.40 + Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА370575 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Бочарова О. І. 
Правові аспекти поглинання акціонерних товариств : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / О. І. Бочарова; НАН України, Ін-т екон.-прав. дослідж. - Донецьк, 2011. - 18 c. - укp.

Досліджено правові питання поглинання акціонерних товариств. Обгрунтовано визначення поняття поглинання акціонерних товариств, виявлено його співвідношення з такими поняттями, як реструктуризація, реорганізація, злиття, приєднання та контроль. Уточнено види поглинання акціонерних товариств. Досліджено нормативно-правові акти законодавства України та зарубіжних країн щодо регулювання процесів поглинання акціонерних товариств. Визначено поняття "спосіб поглинання акціонерних товариств". Проаналізовано способи поглинання акціонерних товариств на основі поділу їх на дружні, недружні (ворожі) та протиправні (рейдерські). Розглянуто додаткові способи поглинання акціонерних товариств: корпоративний конфлікт, корпоративний шантаж (грінмейл) та інформаційні технології. Визначено й обгрунтовано поняття охорони прав і законних інтересів акціонерів у разі поглинання акціонерних товариств. Досліджено та конкретизовано способи охорони прав і законних інтересів акціонерів у разі поглинання акціонерних товариств. Уточнено способи захисту прав і законних інтересів акціонерів у разі поглинання. Запропоновано основні напрями вдосконалення законодавства України щодо поглинання акціонерних товариств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386744 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Рейдерство в Україні. Правові та організаційні аспекти : матеріали міжвід. круглого столу, 7 черв. 2012 р., Київ / Нац. акад. Служби безпеки України. - К., 2012. - 131 c. - укp.

Розглянуто сучасні проблеми рейдерства в Україні, положення чинного законодавства, які створюють можливість для здійснення рейдерських атак. Наведено схеми з протидії рейдерству, пропозиції з удосконалення чинних нормативно-правових актів для мінімізації ризиків протиправного поглинання. З'ясовано роль Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств у боротьбі з рейдерством. Висвітлено діяльність органів прокуратури України у сфері захисту економічних інтересів держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА757995 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Бурбело О. А. 
Рейдерство: витоки, процедури, способи запобігання : [монографія] / О. А. Бурбело, Г. В. Козаченко, Ю. С. Погорелов, С. О. Бурбело; МВС України. - Луганськ : РВВ ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка , 2012. - 181 c. - Бібліогр.: с. 172-182 - укp.

Розглянуто процеси злиттів і поглинань, негативним відгалуженням яких стало рейдерство. Досліджено генезис і витоки рейдерства. Проаналізовано сучасний стан рейдерства в Україні, розглянуто його учасників - об'єкти та суб'єкти рейдерських дій, а також описано способи рейдерських дій. Увагу приділено способам попередження рейдерських дій. Проаналізовано етапи рейдерських дій, описано захисні механізми протидії рейдерству і як головний напрям протидії йому розглянуто вдосконалення законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 + Х881.9(4УКР)117

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА761758 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Кушерець Д. В. 
Рейдерство: переділ і захоплення власності (аналіз і протидія) : монографія / Д. В. Кушерець. - К. : Альтерпрес, 2010. - 181 с. - Бібліогр.: с. 176-181 - укp.

Здійснено спробу проаналізувати феномен рейдерства у його суспільно-небезпечній формі. Розкрито феномен рейдерства. Розглянуто рейдерство в Україні. Уточнено рейдерські схеми та термінологію. Висвітлено земельне, інтелектуальне й інші види рейдерства. Охарактеризовано рейдерство в контексті юриспруденції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 + У9(4УКР)290-98

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА763714 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Абакуменко О. В. 
Регулювання процесів злиття і поглинання в контексті економічної безпеки України : монографія / О. В. Абакуменко, М. В. Литовченко; Чернігів. держ. ін-т економіки і управління. - Чернігів, 2012. - 217 c. - Бібліогр.: с. 173-193 - укp.

Узагальнено теоретико-методичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо удосконалення регулювання процесами злиття і поглинання (ПЗіП) з метою забезпечення економічної безпеки України. Увагу приділено економічній сутності ПЗіП суб'єктів господарювання, загальним концептуальним і методичним засадам регулювання даних процесів, питанням економічної безпеки країни в контексті корпоративної консолідації. Проаналізовано основні тенденції корпоративної консолідації в Україні та світі. Визначено вплив реорганізаційних процесів на економічну безпеку країни. Зазначено потенційні загрози розвитку національної економіки, які можуть бути спричинені ПЗіП, та доцільність їх регулювання. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення державного регулювання ПЗіП суб'єктів господарювання для забезпечення економічної безпеки шляхом визначення пріоритетів регулювання інвестиційної діяльності, ринкової концентрації та нормативно-правового забезпечення відповідних угод в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-995-21 + У9(4УКР)290-995-21 + Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА764713 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Дорошук А. А. 
Система регулювання рейдерства в Україні [Електронний ресурс] / А. А. Дорошук, М. В. Трибуха // Економіка: реалії часу : [електрон. журн.]. - 2011. - № 1. - С. 170-176. - Бібліогр.: 10 назв. - укp. - Режим доступу: http://economics.opu.ua/files/archive/2011/No1/170-176.pdf

Розглянуто поняття та сутність, виділено етапи еволюції рейдерства в Україні. Досліджено схему рейдерського захоплення підприємства та можливі протидії йому. Запропоновано систему регулювання рейдерства в Україні, визначено її головне макроекономічне завдання, описано її організаційну структуру та соціальний захист. Запропоновано заходи протидії рейдерству на макро-, мезо-, мікрорівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.4 + Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Дорошенко Л. Н. 
Правовые основания принудительной ликвидации хозяйственных обществ : [монография] / Л. Н. Дорошенко; Донец. нац. ун-т. - Донецк : Світ книги, 2013. - 227 c. - Библиогр.: с. 177-213 - рус.

Исследованы актуальные проблемы теоретического и правоприменительного характера, связанные с правовыми основаниями принудительной ликвидации хозяйственных обществ (ХО). Дана общая характеристика принудительной ликвидации ХО и ее оснований. Рассмотрены общетеоретические положения о ликвидации ХО (понятие ликвидации, генезис законодательства о ликвидации ХО), разграничены правовые формы прекращения ХО (их ликвидация и реорганизация, особое внимание уделено правопреемству). Выделены отличительные от добровольной ликвидации признаки принудительной ликвидации, рассмотрены понятие и признаки правового основания ликвидации ХО. Раскрыта суть ряда общих и специальных правовых оснований принудительной ликвидации ХО. Предложены пути совершенствования законодательства по вопросам установления и применения правовых оснований принудительной ликвидации ХО.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА771851 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Зелениця І. М. 
Захист прав учасників корпорацій від недружніх поглинань / І. М. Зелениця // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2012. - № 3. - С. 146-150. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано способи захисту суб'єктів господарювання від недружніх поглинань в процесі економічної концентрації. Розмежовано поняття рейдерства та недружнього поглинання і розглянуто можливі шляхи захисту підприємств за умов нестабільної ринкової економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 + У9(4УКР)291.6-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Красовська А. В. 
Особливості адміністративного судочинства у справах про припинення юридичних осіб за позовами суб'єктів владних повноважень : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. В. Красовська; ПВНЗ "Львів. ун-т бізнесу та права". - Л., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено науково-теоретичні та практичні питання, що постають під час розгляду і вирішення адміністративних справ про припинення діяльності юридичних осіб. Розглянуто теоретичні положення, пов'язані з визначенням матеріально-правових підстав припинення діяльності юридичних осіб, умов реалізації права суб'єкта владних повноважень на звернення до суду з позовом про припинення діяльності юридичної особи, коло осіб, що беруть участь у справах цієї категорії, проблемні аспекти визначення юрисдикції цих справ. Проаналізовано особливості адміністративного судочинства у справах, пов'язаних з припиненням діяльності юридичних осіб. Розроблено пропозиції, спрямовані на підвищення ефективності розгляду та вирішення таких справ в адміністративних судах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.893 + Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395592 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Дорошенко Л. М. 
Правові підстави примусової ліквідації господарських товариств : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / Л. М. Дорошенко; НАН України, Ін-т екон.-прав. дослідж. - Донецьк, 2012. - 19 c. - укp.

Робота присвячена дослідженню актуальних проблем теоретичного та правозастосовчого характеру, пов'язаних зі встановленням правових підстав примусової ліквідації господарських товариств. Розмежовано правові форми припинення господарських організацій, а саме: ліквідація та реорганізація. Обгрунтовано, що ліквідація господарських товариств є комплексним багатозначним поняттям. Аргументовано висновки щодо поняття, ознак примусової ліквідації, її відмінностей від добровільної ліквідації. Розроблено поняття "правової (матеріально-правової) підстави ліквідації господарських товариств". Розкрито суть кожної правової підстави примусової ліквідації. Конкретизовано органи державної влади, які уповноважені ініціювати примусову ліквідацію господарських товариств, доопрацьовано положення щодо порядку розгляду справ судом про визнання недійсною державної реєстрації господарських товариств. Запропоновано спрощений порядок примусової ліквідації господарських товариств за рішенням держреєстратора. Запропоновано шляхи вдосконалення законодавства з питань встановлення та застосування правових підстав примусової ліквідації господарських товариств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389677 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Шевченко Н. І. 
Правове регулювання припинення господарських товариств шляхом реорганізації : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / Н. І. Шевченко; НАПН України, НДІ приват. права і підприємництва. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Досліджено загальнотеоретичні та практичні проблеми правового регулювання припинення господарських товариств (ПГТ) шляхом реорганізації. Здійснено загальну характеристику ПГТ шляхом реорганізації та з'ясовано його співвідношення з реорганізацією господарських товариств, встановлено особливості правонаступництва після реорганізації господарських товариств. Проаналізовано види реорганізації господарських товариств та визначено ті, що тягнуть за собою припинення таких суб'єктів господарювання, досліджено порядок їх проведення, визначено роль органів управління господарських товариств в процесі припинення останніх шляхом реорганізації, виявлено особливості здійснення ними повноважень під час здійснення такої процедури. Особливу увагу приділено захисту прав і законних інтересів кредиторів та учасників (акціонерів) за умов ПГТ шляхом реорганізації, досліджено судові спори, пов'язані з ПГТ шляхом реорганізації, визначено підстави та наслідки оспорювання такої процедури. Розроблено пропозиції з удосконалення чинного законодавства України в сфері правового регулювання ПГТ шляхом реорганізації та практики його застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Туркот О. А. 
Правовий захист акціонерних товариств від посягань на їх майно та органи управління : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / О. А. Туркот; Міжрегіон. акад. упр. персоналом. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Надано доктринальні визначення понять "протиправне встановлення контролю над акціонерними товариствами (АТ) (рейдерство)" та "господарсько-правовий захист АТ від посягань на їх майно та органи управління". Удосконалено визначення понять "компетенція АТ" і "правовий захист". На основі аналізу зарубіжного досвіду запропоновано внесення численних змін до законодавства щодо АТ. Набули подальшого розвитку пропозиції щодо: встановлення відповідальності за недотримання та невиконання рішень Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств; нормативного закріплення у Законів України "Про АТ" та Законів України "Про господарські товариства" зобов'язань з контролю за кредиторською заборгованістю, посилення відповідальності керівника АТ; затвердження у Законі України "Про АТ" інформації, які ПАТ зобов'язане розміщувати на своєму сайті; розширення на нормативному рівні переліку істотних умов договорів, що укладаються всередині АТ; прописування у статутах АТ додаткових критеріїв для віднесення правочинів до значних; розвитку технічних елементів організації процесуального захисту АТ, правової роботи в АТ. У межах міжгалузевих зв'язків рекомендовано криміналізувати уже перші дії, які вчиняють "рейдери" та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.406

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418018 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Петров Є. В. 
Розрахунки з кредиторами у разі припинення господарських товариств, на прикладі реорганізації / Є. В. Петров, Ю. М. Белуга // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2016. - № 2. - С. 118-123. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто захист прав і забезпечення задоволення вимог кредиторів господарського товариства, що реорганізується. На підставі проведеного дослідження зарубіжного досвіду було запропоновано шляхи вдосконалення процедури задоволення вимог кредиторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського