Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Л822.09$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Жигунов Д. О. 
Розробка технології виробництва зародкового продукту із зерна пшениці : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.18.02 / Д. О. Жигунов; Одес. держ. акад. харч. технологій. - О., 2001. - 17 c. - укp.

Установлено можливості підвищення ефективності харчового використання природних ресурсів зерна на підставі удосконалення технології відбору зародка на борошномельних заводах у процесі сортового помелу пшениці. Досліджено вміст зародка в зерні та потоках зернопродуктів. Розглянуто характер і ступінь впливу технологічних факторів (вологості зерна, режимів здрібнювання) у системах первинного здрібнювання на вихід зародкових пластівців і продуктів. Розроблено технології відбору нових видів харчових продуктів під час сортових помелів (зародкових продуктів великого та дрібного). Установлено: отримані продукти мають високу харчову цінність, що обумовлює доцільність їх використання в хлібопекарській промисловості для поліпшення якості виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л822.09

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хассан Е.А. Рамадан 
Удосконалення способу виділення рослинних ліпаз та їх застосування в технологіях харчових продуктів : автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / Е.А. Рамадан Хассан; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2009. - 19 c. - укp.

Розроблено технологію одержання та концентрації ліпаз з відходів переробки зерна (зародків і висівок) пшениці та їх використання у виробництві фруктово-овочевих майонезів. Наведено параметри екстракції ліпази з зародків і висівок зерна пшениці, концентрації та очистки. Найбільший вплив на осадження білків і ліпази з зародків або висівок зерна пшениці здіснюють пектинові речовини зі ступенем етерифікації 52 %. Розроблено способи одержання високоактивного комплексу пектин-ліпази з зародків і висівок зерна пшениці. Охарактеризовано фізико-хімічні властивості ліпази та комплекс пектин - ліпаза. Питома ліпазна активність становить 0,16 мкМоль/хв.мг для ліпази з зародків і 1,20 мкМоль/хв.мг - для ліпази з висівок. Установлено оптимальні параметри процесу гідролізу тригліцеридів оливкової або соняшникової олій вільною ліпазою та пектин-ліпазою комплексів. Визначено закономірності впливу на ступінь гідролізу тригліцеридів температури, масової частки субстрату та ферменту та часу гідролізу. Розроблено технологію виробництва фруктових і овочевих майонезів на основі продуктів гідролізу тригліцеридів. Розроблено нормативну документацію на фруктові й овочеві майонези.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л822.09 + Л80-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА364385 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Журлова О. Д. 
Розробка біотехнології функціональних інгредієнтів із зернової сировини : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 03.00.20 / О. Д. Журлова; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Одеса, 2015. - 21 c. - укp.

Дослідження присвячено комплексній переробці вторинних продуктів переробки зерна у функціонально фізіологічні інгредієнти. Досліджено біохімічний склад пшеничних і житніх висівок, на підставі чого зроблено висновки про можливість їх використання як джерела для виробництва функціонально фізіологічних інгредієнтів. Обрано ферментні препарати, які здатні активно проводити деградацію полісубстратного комплексу висівок - ɑ-амілаза, глюкоамілаза, протеаза, мультиферментний препарат Viscozyme L. За умов експерименту визначено оптимальні умови ферментолізу пшеничних і житніх висівок, за яких вихід цільових компонентів набуває максимуму. Охарактеризовано біохімічний склад і фізіологічні властивості одержаних ферментолізатів пшеничних і житніх висівок, які підтверджують доцільність використання методів біомодифікації для вилучення вуглеводно-білкової суміші, поліфенолів, ксилоолігосахаридів та активованих харчових волокон. Оптимізовано параметри процесу ферментолізу пшеничних і житніх висівок. Розроблено й економічно обгрунтовано технології одержання вуглеводно-білкового концентрату, сиропу БАР, препарату ксилоолігосахаридів "Пребіксил™" та препарату поліфенолів "Зепофен™". Медико-біологічними дослідженнями доведено безпеку та ефективність використання препарату поліфенолів "Зепофен™" як антиоксиданту.


Індекс рубрикатора НБУВ: 822.09 + Л987-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418912 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського