Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (9)Книжкові видання та компакт-диски (48)
Пошуковий запит: (<.>U=Л719.22$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 134
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Пахаренко В. В. 
Полипропиленовая композиция наполненная базальтовым волокном / В. В. Пахаренко, Т. С. Шостак, Е. М. Кириенко // Хім. пром-сть України. - 2002. - № 3. - С. 24-26. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Розглянуто актуальну проблему створення полімерних самогасних композицій на основі поліпропілену, мінеральної складової та базальтового волокна. Композиція має підвищені фізико-механічні властивості, що значно розширює галузь її застосування. Наведено результати досліджень фізико-механічних, теплофізичних, а також непальних властивостей поліпропіленової композиції. Як результат цих досліджень одержано композицію з найбільш оптимальними властивостями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пахаренко В. В. 
Диспергирование базальтового волокна и реологические свойства полипропиленовой композиции в процессе переработки / В. В. Пахаренко, Т. С. Шостак, Е. М. Кириенко, В. А. Пахаренко // Хім. пром-сть України. - 2002. - № 4. - С. 34-37. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Висвітлено проблему переробки та одержання самогасної поліпропіленової композиції, наповненої базальтовим волокном з підвищеними фізико-механічними властивостями. Розглянуто вплив параметрів переробки дискової зони диско-шнекового екструдера ЕКЧД-90/185 на диспергування базальтового волокна. Показано зміну реологічних властивостей поліпропіленової композиції залежно від дисперсності та вмісту базальтового волокна, а також наведено емпіричні залежності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Земке В. М. 
Розроблення технологічних композицій на основі надвисокомолекулярного поліетилену : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.17.06 / В. М. Земке; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2003. - 21 c. - укp.

Розроблено технологічні суміші з надвисокомолекулярним поліетиленом (НВМПЕ) для переробки доступними методами і використання в різних галузях промисловості та виготовлення конструкційних виробів методом лиття та екструзії. Встановлено основні закономірності зміни реологічних властивостей розплаву сумішей НВМПЕ з полімерними гомологами та іншими домішками від складу та умов змішування. Досліджено структурно-морфологічні зміни у разі змішування НВМПЕ з іншими полімерами та домішками, вплив складу композиції на основні технологічні та фізико-механічні властивості наповненого та ненаповненого матеріалу на основі оптимальної суміші з технологічними відходами НВМПЕ. Встановлено оптимальні умови переробки литтям під тиском та екструзією одержаних сумішей на базі технологічних відходів. Обгрунтовано основні стадії технологічного процесу змішування та переробки розроблених композицій у вироби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА327221 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Старокадомський Д. Л. 
Вплив високодисперсних пірогенних кремнеземів на процеси фотополімеризації олігоефіракрилатів та властивості одержаних композитів : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.04.18 / Д. Л. Старокадомський; НАН України. Ін-т хімії поверхні. - К., 2004. - 18 c. - укp.

Досліджено вплив кремнезему на процес фотополімеризації (ФП), структуру та міцність олігоефіракрилатних композитів залежно від його дисперсності та стану поверхні. Виявлено, що зі збільшенням концентрації кремнезему характеристики ФП (швидкість, ступінь конверсії, кількість радикалів) змінюються немонотонно. З'ясовано, що введення кремнезему А-175 знижує швидкість ФП. Встановлено концентрації кремнезему, за яких ступінь конверсії зростає. Зазначено, що наповнення олігоефіракрилатів кремнеземами А-100, А-175, А-300, А-450 не змінює пошарового характеру нарощування фотополімеру, але гальмує його та викликає нерівномірність тверднення. За методом ЕПР-спектроскопії встановлено, що гідроксильований кремнезем стабілізує радикали в опроміненій композиції. На підставі аналізу ІЧ-спектрів виявлено високу сумісність кремнезему з олігоефіракрилатами за рахунок утворення водневих зв'язків. Знайдено, що показники міцності композитів зростають зі зменшенням питомої поверхні кремнезему. Виявлено характер зв'язку модифікаторів з поверхнею кремнезему, визначено їх вплив на міцність композитів та знайдено модифікатори, які підвищують показники міцності. Створено моделі та схеми впливу кремнезему на процес фотополімеризації та структурування олігоефіракрилатних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.2 + Г714.22 + Л719.22-382

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сіренко Г. О. 
Вплив твердого мастила і технологічних параметрів на антифрикційні та інші механічні властивості композиційного матеріалу на основі політетрафторетилену та карбонового волокна / Г. О. Сіренко, Л. Я. Мідак // Фізика і хімія твердого тіла. - 2004. - 5, № 1. - С. 162-172. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

За допомогою методів математичного планування експерименту та пошуку оптимальних рішень досліджено вплив вмісту твердого мастила дисульфіду молібдену та технологічних параметрів (вмісту спеціального карбонового волокна та часу його попереднього подрібнення) за умови фіксованого значення часу змішування композиції на антифрикційні та інші механічні властивості композиційних матеріалів на основі політетрафторетилену та карбонового волокна.


Ключ. слова: композиційний матеріал, політетрафторетилен, карбонове волокно, тертя, зношування, тверде мастило, час змішування композиції, час попереднього подрібнення
Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Davidenko N. A. 
Polymeric compositions having near IR photoconduction / N. A. Davidenko, N. G. Kuvshinsky, D. A. Melenevsky, N. A. Derevyanko, A. A. Ishchenko, A. V. Kulinich, O. Neilands, M. Plotniece // Semiconductor Physics, Quantum Electronics and Optoelectronics. - 2004. - 7, № 2. - С. 217-221. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Досліджено особливості фотогенерації носіїв заряду в полімерних композиціях на основі полістиролу, які містять заміщені тетратіафульвалени - донори електронів, 2,4,5,7-тетранітро-9-флуоренон - акцептор електронів, катіонний поліметиновий - тетрафторборат 1,3,3-триметил-2-[3-(1,3-дігідро- 1,3,3-триметил-2Н-2-індоліліден)-1-пропеніл]-3Н-індолія та нейтральний мероціаниновий - 5-[6-(1,3-дігідро-1,3,3-триметил-2Н-індол-2-іліден)-4-феніл-3,5(етилен)-гекса-2,4,6-трієн-1- іл]тіобарбітурову кислоту - сенсибілізатори. Виявлено, що фотопровідність в області поглинання барвника збільшується під час заміни катіонного барвника нейтральним в основному за рахунок фотогенерації рухливих носіїв заряду обох знаків і зменшення енергії активації струму фотопровідності. Показано, що зменшення енергії активації фотоструму визначається тим, що у випадку нейтрального барвника утворюються органічні заряджені протиіони, а у випадку катіонного барвника його незабарвлений протиіон більш сильно утримує біля себе заряд протилежного знака на фотогенерованому органічному іоні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16425 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Грищук О. І. 
Модифікація епоксиакрилат-уретанів різними реакційноздатними сполуками : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.06 / О. І. Грищук; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. - К., 2004. - 20 c. - укp.

Досліджено вплив молекулярної архітектури та функціональності модифікаторів на властивості епоксиакрилат-уретанових (ЕАУ) композицій. Вперше вивчено особливості перебігу хімічних реакцій утворення карбо- та гетероланцюгової складових під час модифікації ЕАУ композицій. Встановлено вплив молекулярної архітектури модифікаторів на фазові структури композицій. Виявлено, що фазова структура модифікованих ЕАУ визначає механізм руйнування та ударну в'язкість композицій. Визначено, що більш ефективними щодо збільшення ударної в'язкості композицій є модифікатори, які внаслідок хімічної взаємодії змінюють будову гетероланцюгової складової або одночасно впливають на будову гетеро- та карболанцюгової складових досліджуваних ЕАУ систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Мідак Л. Я. 
Повзучість композиційних матеріалів на основі політетрафторетилену при одновісному стисненні / Л. Я. Мідак, Г. О. Сіренко, В. П. Свідерський // Фізика і хімія твердого тіла. - 2004. - 5, № 4. - С. 819-824. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено повзучість композиційних матеріалів на основі політетрафторетилену (ПТФЕ), наповнених вуглецевими дисперсними та волокнистими наповнювачами за умови одновісного стиснення. Одержано рівняння, які описують тривалу повзучість і дозволяють з високою точністю прогнозувати тривалу повзучість різних матеріалів на основі ПТФЕ.


Ключ. слова: композиційний матеріал, політетрафторетилен, наповнювач, вуглецеве волокно, кокс, деформація, повзучість
Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Сап'яненко О. О. 
Композиції на основі поліетилену. Вплив природи поверхні пірогенного кремнезему на процеси плавлення та кристалізації / О. О. Сап'яненко, П. П. Горбик, Л. С. Дзюбенко, Є. М. Пахлов, О. О. Чуйко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2004. - 5, № 4. - С. 786-791. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Ключ. слова: поліетилен, композиції, кремнезем, поверхня, модифікування, плавлення, кристалізація
Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Сіренко Г. О. 
Композитний матеріал на основі політетрафторетилену. Вплив ротапринтного нанесення твердого мастила на зношування / Г. О. Сіренко, Л. Я. Мідак // Хім. пром-сть України. - 2004. - № 5. - С. 42-46. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Рябов С. В. 
Масс-спектрометрическое исследование полиуретановых композитов, наполненных хитозаном / С. В. Рябов, В. В. Бойко, В. И. Бортницкий, Т. В. Дмитриева, Л. В. Кобрина, Ю. Ю. Керча // Полімер. журн. - 2005. - 27, № 3. - С. 161-166. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Методом піролітичної мас-спектрометрії (ПМС) досліджено процеси термодеструкції сегментованого поліуретану та його композитів, наповнених хітозаном. Установлені особливості процесів термодеструкції поліуретану та його композитів до та після витримування зразків у грунті і показано, що метод ПМС може бути використаний для досліджень процесів біодеградації полімерних матеріалів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Грищенко В. К. 
Композиционные материалы на основе вторичного полиэтилена и полиамид-диеновых блоксополимеров. Исследование физико-механических свойств / В. К. Грищенко, Н. А. Бусько, А. В. Баранцова, В. Д. Мышак, А. Ю. Филипович, Г. В. Титов // Хім. пром-сть України. - 2005. - № 4. - С. 47-49. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Розброблено композиційні полімерні матеріали на основі поліамід-дієнових блоксополімерів та вторинного поліетилену. Досліджено синтез та властивості триблочних та поліблочних поліамід-дієнових сополімерів. Вивчено фізико-хімічні та механічні властивості синтезованих блоксополімерів та композиційних полімерних матеріалів на їх основі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Мишак В. Д. 
Дослідження в'язко-пружних, теплофізичних і термомеханічних властивостей модифікованого вторинного поліетилену / В. Д. Мишак, Є. В. Лебедєв, О. О. Бровко, Е. Г. Привалко, В. В. Семиног // Полімер. журн. - 2005. - 27, № 4. - С. 278-285. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Вперше досліджено вплив малих домішок гексаметилентетраміну на властивості композицій на основі вторинного поліетилену. Досліджено температурні залежності в'язко-пружних функцій, теплофізичні та термомеханічні характеристики, фізико-механічні, адгезійні властивості композицій на основі вторинного поліетилену з різним вмістом домішки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Семко Л. С. 
Взаємозв'язок між структурою, електрофізичними і сенсорними властивостями композиційних матеріалів на основі полівінілхлориду та терморозширеного графіту / Л. С. Семко, Я. І. Кручек, Ю. А. Шевляков, Л. С. Дзюбенко, П. П. Горбик, О. О. Чуйко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2005. - 6, № 4. - С. 685-691. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Бойко К. Є. 
Дослідження процесу формування наскрізних пор малого діаметра в поліетилентерефталатних плівках, опромінених прискореними іонами аргону / К. Є. Бойко, В. О. Бомко, М. Т. Брик, І. В. Воробйова, Б. В. Зайцев, А. П. Кобець // Магістеріум. - 2006. - Вип. 24. - С. 20-25. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70430 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Крівцов В. В. 
Композиційні електрети на основі полівінілхлориду та комплекс їх властивостей : автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / В. В. Крівцов; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. - К., 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Остапович Б. 
Синтез поліаніліну у полістирольних матрицях / Б. Остапович, М. Бужанська // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. хім.. - 2007. - Вип. 48, ч. 2. - С. 145-151. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено полімерні композиційні матеріали, створені за допомогою електропровідних полімерів і великотоннажних еластомерів, представником яких можуть бути співполімери стиролу. Синтезовано мікророзмірні полістирольно-поліанілінові композитні частинки хімічною окиснювальною полімеризацією аніліну за присутності гранул співполімеру стиролу з дивінілбензолом під дією персульфату амонію, одержано взаємопроникні полімерні сітки за допомогою методу поступового отвердіння у випадку набрякання гранул зшитого полістиролу в аніліні та в гексановому розчині аніліну.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/х. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Шевчук Т. М. 
Роль ангармонічних ефектів у формуванні теплофізичних властивостей композиційних матеріалів на основі полівінілхлориду : автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / Т. М. Шевчук; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. - К., 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-106.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353179 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Польовий Д. 
Спектроелектрохімічне дослідження електрохромних властивостей тонких шарів поліаміноаренів / Д. Польовий, О. Аксіментьєва // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. хім.. - 2007. - Вип. 48, ч. 2. - С. 81-87. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Вивчено електрохромні властивості тонких плівок поліаміноаренів (поліаніліну та його похідних) у водних та органічних електролітах різного складу. Запропоновано метод оцінки електрохромних характеристик (ЕХХ) у разі зміни поляризації електрода. Проаналізовано характер впливу протонних електролітів та органічних розчинників на контрастність, зсув максимуму поглинання та стабільність ЕХХ плівок поліаніліну.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г712.728 + Л719.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/х. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Будник А. Ф. 
Влияние процесса смешения наполнителей и матрицы на технологию композитного материала на основе полифторэтилена / А. Ф. Будник, П. В. Руденко, М. В. Бурмистр // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2007. - № 1. - С. 72-79. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Раскрыта роль и показано место технологических процессов смешения компонентов композиции на основе политетрафторэтилена (ПТФЭ) в технологии получения композитного материала. Описаны сущность процесса и принцип его оценки для получения композита с требуемыми эксплуатационными свойствами. Обоснованы выбор типа смесителя и направление дальнейших исследований по созданию управляемой технологии композитного материала на основе ПТФЭ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.22-382

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського