Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (7)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (169)Автореферати дисертацій (1093)Книжкові видання та компакт-диски (1201)Журнали та продовжувані видання (40)
Пошуковий запит: (<.>K=МІСЯЧНИЙ$<.>+<.>K=ҐРУНТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1388
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кирилюк М. І. 
Водний баланс і якісний стан водних ресурсів Українських Карпат : Навч. посіб. / М. І. Кирилюк; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці : "Рута", 2001. - 246 c. - Бібліогр.: 90 назв. - укp.

Наведено методику визначення елементів водного балансу гірських водозборів Українських Карпат за місячний, сезонний та річний проміжки часу. Запропоновано карти, графіки та таблиці, узагальнюючі результати досліджень. Висвітлено основні закономірності формування водних ресурсів, їх якісний стан і подальші шляхи використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д222,0я73-1 + Д829(45УКР3,3)6я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА615597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Симоненко С. В. 
Навігаційно-гідрографічний словник (українсько-англійсько-російський) / С. В. Симоненко, Д. Ю. Падакін, М. Ф. Голодов, О. М. Борис, Н. І. Кірілова; ДУ "Держгідрографія". - К., 2008. - 493 c. - Бібліогр.: с. 493. - укp.

Наведено близько 4 000 навігаційно-гідрографічних термінів українською, англійською та російською мовами. Розкрито сутність таких понять, як абсорбція атмосферна, автоколіматор, віадук, глибина тралення, місце швартування, підошва континентального схилу, проміжок місячний припливних течій.

Приведено более 4 000 навигационно-гидрографических терминов на украинском, английском и русском языках. Раскрыта сущность таких понятий, как абсорбция атмосферная, автоколлиматор, виадук, глубина траления, место швартовки, подошва континентального склона, промежуток лунных приливных течений.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д22 я212 + О471.11я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО28648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Батушкін В. В. 
Вплив Диротону у високих дозах на особливості перебігу гострого інфаркту міокарда без зубця IQD у пацієнтів із супутньою гіпертонічною хворобою залежно від ступеня порушення функції ендотелію й тромбоцитарного гемостазу / В. В. Батушкін // Укр. мед. часоп. - 2005. - № 1. - С. 62-67. - Бібліогр.: С. 66-67. - укp.


Ключ. слова: гострий інфаркт міокарда без зубця Q, гіпертонічна хвороба, інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту, Диротон, порушення ендотеліальної функції, тромбоцитарний гемостаз
Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-52 + Р410.030-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Литвин М. О. 
Порівняння результатів обробки даних української перманентної GPS-мережі програмним комплексом GAMIT/GLOBK з результатами Локального центру аналізу GPS-даних ГАО НАН України / М. О. Литвин // Косм. наука і технологія. - 2005. - 11, № 5-6. - С. 56-63. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Оброблено місячний ряд GPS-спостережень за допомогою програмного забезпечення GAMIT/GLOBK ver. 10.1 з метою з'ясування можливості роботи за стандартами, які використовуються у процесі обробки GPS-спостережень локальними центрами аналізу EPN. Одержані чотири тижневі розв'язки у порівнянні з аналогічними розв'язками, одержаними Локальним центром аналізу в Головній астрономічній обсерваторії НАН України за допомогою "Bernese GPS Software ver. 4.2". Аналіз показав узгодженість двох серій розв'язків на рівні похибки, а також дає підстави використовувати одержаний з них комбінований розв'язок як продукт Центру.


Індекс рубрикатора НБУВ: В6в641.8

Шифр НБУВ: Ж14846 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Zaets I.  
Optіmіzatіon of plant mіneral nutrіtіon under growth-lіmіtіng condіtіons іn a lunar greenhouse = Оптимізація мінерального живлення рослин в несприятливих умовах вирощування у місячній оранжереї / I. Zaets, T. Voznyuk, M. Kovalchuk, I. Rogutskyy, D. Lukashov, O. Mytrokhyn, S. Mashkovska, B. Foіng, N. Kozyrovska // Косм. наука і технологія. - 2006. - 12, № 5-6. - С. 36-41. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*731.60 + П127.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14846 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Лишневская В. Ю. 
Этацизин в коррекции желудочковых нарушений ритма у больных ишемической болезнью сердца пожилого возраста / В. Ю. Лишневская, М. С. Папуга // Укр. терапевт. журн. - 2007. - № 4. - С. 87-90. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Для підтвердження ефективності та безпечності застосування препарату Етацизин у хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС) похилого віку проведено 3-місячний курс терапії у осіб віком 60 - 74 років, що мали на тлі верифікованого діагнозу ІХС шлуночкову екстрасистолію високих градацій за класифікацією Lown. Оцінено дані добового моніторування ЕКГ, результати вивчення дисперсії інтервалу QT, варіабельності серцевого ритму. Всі хворі на тлі базисної терапії препаратом Аспірин, інгібіторами АПФ і Триметазидин одержували Етацизин в добовій дозі 150 мг. Результати дослідження свідчать, що Етацизин є ефективним та безпечним антиаритмічним препаратом високого рівня антиаритмічної ефективності (75 % зниження кількості шлуночкових і 68 % зменшення кількості суправентрикулярних екстрасистол), що активно пригнічує вияви ранньої та поліморфної ектопічної активності, контролює добову динаміку кількості екстрасистол. Препарат не має симпатолітичної та кардіодепресивної дії, не впливає на тривалість дисперсії інтервалу QT, що дозволяє вважати його безпечним і потенційно перспективним для поліпшення прогнозу виживання осіб похилого віку зі стабільним перебігом ІХС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Александріна Т. А. 
Виявлення, облік, лікування та диспансерне спостереження хворих на туберкульоз у поєднанні з ВІЛ-інфекцією : Автореф. дис... канд. мед. наук / Т. А. Александріна; АМН України. Ін-т фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського. - К., 2007. - 19 c. - укp.

З метою підвищення ефективності епідеміологічного нагляду, виявлення, лікування та диспансерного спостереження хворих на туберкульоз у поєднанні з ВІЛ-інфекцією розроблено методики їх виявлення, обліку та організації надання медичної допомоги. На підставі аналізу епідеміологічних показників та існуючих звітно-облікових форм, результатів клінічного, мікробіологічного й імунологічного обстеження хворих встановлено, що в Україні не зареєстровано значну кількість випадків ВІЛ/СНІД-асоційованого туберкульозу, що обумовлено недосконалістю системи виявлення туберкульозу серед ВІЛ-інфікованих та ВІЛ-інфекції серед хворих на туберкульоз, зокрема звітно-облікові форми не передбачають реєстрацію усіх випадків поєднаного захворювання. Встановлено, що висока смертність від ВІЛ/СНІД-асоційованого туберкульозу пов'язана з несвоєчасним виявленням однієї з патологій, а також відсутністю діагностики та профілактики інших опортуністичних захворювань. Показано, що короткий двокомпонентний режим хіміопрофілактики туберкульозу у ВІЛ-інфікованих має більш високу ефективність, ніж 6-ти місячний курс хіміопрофілактики ізоніазидом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р54-37 + Р514,0-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Колісник О. І. 
Продуктивні якості бугайців різних типів абердин-ангуської породи в умовах східного регіону України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / О. І. Колісник; Херсон. держ. аграр. ун-т. - Херсон, 2010. - 20 c. - укp.

Уперше за умов східного регіону України проведено порівняльне вивчення особливостей росту, розвитку, м'ясної продуктивності й ефективності використання кормів бичками абердин-ангуської породи типів, що вивчали в різні періоди постембріогенезу за однакових умов утримання та годівлі. Одержано нові експериментальні дані про те, що бугайці крупного типу північно-американської селекції у порівнянні з дрібними й укрупненими аналогами інтенсивніше ростуть і накопичують менше жиру, завдяки чому економніше використовують поживні речовини раціонів. Визначено оптимальні строки реалізації на м'ясо бугайців різних типів на основі даних про рівень вгодованості, вихід і співвідношення основних поживних речовин у м'ясі, а також витрат кормів на одиницю приросту. Встановлено, що оптимальним строком забою бугайців дрібного швидкорослого типу є 15-місячний вік, бугайці крупного й укрупненого типів досягають "стиглості" м'яса у 18-місячному віці, який для них визначено як оптимальний.


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9-33(4УКР5) абердин-ангуська

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378198 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Лучин І. С. 
Зв'язок концентрації цистину в шерсті з морфологічними показниками хутра молодняку кролів / І. С. Лучин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 1. - С. 250-253. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено дослідження за вмістом цистину в шерсті 2-, 3- і 4-місячного молодняку кролів породи місцева шиншила (МШ), фландр (Ф), білий велетень (БВ) і трипородних помісей (4/8 БВ 3/8 МШ 1/8 Ф). Виявлено зростаючу акумуляцію цистину в шерсті трипородних тварин, а за концентрацією цей показник був вищим у групі тварин МШ. Скороспілі кролі породи БВ мали найнижчий вміст та акумуляцію цистину в шерсті, що, очевидно, пов'язано з відсутністю пігменту тіла (меланіну) та складом кератину. Оцінено 4-місячний молодняк чотирьох походжень за густиною волосяного покриву та вирівняністю. Виявлено позитивну кореляцію за вмістом цистину та густиною шерсті. Найкращі ці показники в молодняку кролів походження МШ і трипородних помісей новостворюваного типу шиншили.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-269.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Kozyrovska N. O. 
The conception of growing first generation-plants in lunar greenhouses = Концепція вирощування першої генерації рослин у місячних оранжереях / N. O. Kozyrovska, I. E. Zaetz, O. P. Burlak, I. S. Rogutskyy, O. V. Mytrokhyn, S. P. Mashkovska, B. H. Foing // Косм. наука і технологія. - 2010. - 16, № 2. - С. 70-74. - Библиогр.: 41 назв. - англ.

Зазначено, що можливість вирощувати рослини в оранжереях є необхідною умовою для забезпечення досконалою системою життєзабезпечення для людей, які чергують на місячній базі. Рослини надаватимуть свіжу їжу, кисень і чисту воду для дослідників, які живуть на місячній базі. Концепція 1-го покоління рослин, вирощених на місячній базі, передбачає, що рослини будуть відігравати основну роль у формуванні протогрунту належної родючості, необхідної для вирощування рослин наступних поколінь (пшениця, рис тощо) за низьких витрат. У циклі регенеративних систем життєзабезпечення залишки рослини 1-го покоління мікроорганізми можуть перетворювати в компост. Для зниження витрат у ранніх місіях на Місяць на рослинництво було б доцільно в місячних оранжереях використовувати місцевий матеріал, місячний реголіт. Використання мікроорганізмів для інокуляції рослин з метою вилучення елементів з реголіту для живлення рослин, послаблення дії місячних стресових умов, компостування рослин і силікатних порід, необхідного для формування протогрунту, є ключовою ідеєю у попередньому сценарії вирощування рослин-піонерів для місячної бази.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*891 в605

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14846 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Мельничук Г. М. 
Динаміка показників перекисного окислення ліпідів та антиоксидантного захисту в сироватці крові дітей, хворих на гранулюючий періодонтит постійних зубів хронічного та загостреного перебігу, під впливом лікування / Г. М. Мельничук, І. Р. Костюк // Соврем. стоматология. - 2012. - № 3. - С. 25-28. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Місцеве застосування 1 % спиртового розчину хлорофіліпту та розробленої протизапальної пасти (на основі гідроксиду кальцію й живокосту настоянки) для тимчасового введення в кореневі канали в разі гранулюючого періодонтиту постійних зубів у дітей хронічного й загостреного перебігу сприяло покращанню показників про- та антиоксидантної системи в сироватці крові (ТБК-активних продуктів, дієнових кон'югатів, активності ферментів каталази та церулоплазміну та насиченості залізом трансферину). Через один місяць після ендогенного застосування препаратів "Дарсіл" і "Кальцій-остеовіт" виявлено ще більш істотні зміни цих показників, а 3-місячний курс загального лікування призвів до майже повної їх нормалізації. Одержані дані свідчать, що розроблений комплекс місцевого і загального лікування має виражений позитивний вплив на регуляцію процесів пероксидації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.12-5

Шифр НБУВ: Ж16391 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Теплий В. В. 
Вплив зміни співвідношення об'ємів вісцерального і підшкірного жиру після ліпосакції та дермоліпектомії на тулубі на метаболічні процеси в організмі / В. В. Теплий, Б. Г. Безродний, І. М. Циганок // Хірургія України. - 2012. - № 3. - С. 50-57. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.202.1-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Лучин І. С. 
Вплив вмісту сірки у шерсті на формування постнатальних показників хутра різногенотипового молодняку кролів / І. С. Лучин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 369-372. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено дослідження вмісту сірки у шерсті 2-, 3- і 4-місячного молодняку кролів за походженням породи місцева шиншила (МШ), фландр (Ф), білий велетень (БВ) і трипородних помісей (4/8БВ 3/8МШ 1/8Ф). Оцінено 4-місячний молодняк 4-х генетичних походжень за густотою волосяного покриву та вирівняністю. Виявлено позитивну кореляцію за вмістом сірки і густотою шерсті. Найкращі ці показники в молодняку кролів походження МШ і трипородних помісей (НТШ).


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-269.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Ларкін М. О. 
Особливості розслідування злочинів проти особи, що вчиняються на ґрунті расової, національної чи релігійної ворожнечі : монографія / М. О. Ларкін, В. П. Сабадаш; ДВНЗ "Запоріз. нац. ун-т". - Запоріжжя, 2012. - 219 c. - Бібліогр.: с. 188-219 - укp.

Розглянуто проблеми розслідування злочинів проти особи, що вчинюються на грунті расової, національної чи релігійної ворожнечі. Сформульовано рекомендації щодо підвищення ефективності слідчої діяльності за даною категорією кримінальних справ. Розглянуто расову, національну, релігійну ворожнечу як об'єкт криміналістичного дослідження, визначено склад елементів криміналістичної характеристики. Виділено типові слідчі ситуації та встановлено їх вплив на планування початкового етапу розслідування цих злочинів. Розроблено рекомендації щодо тактики проведення огляду місця події, допиту потерпілих, свідків і підозрюваного (обвинувачуваного), обшуку, запропоновано коплекс судових експертиз. Досліджено окремі питання профілактики злочинів, що вчинюються на грунті расової, національної чи релігійної ворожнечі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)311.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА769831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Воскобойнікова Г. Л. 
Валеодіагностика та валеомоніторинг як складові оздоровчого освітнього середовища початкової школи / Г. Л. Воскобойнікова // Освіта дорослих: теорія, досвід, перспективи : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 4. - С. 197-205. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Висвітлено проблему створення оздоровчого освітнього середовища в системі професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи, шляхом валеологізації педагогічного процесу, що обумовлює впровадження у навчально-виховний процес системи профілактично-виховних заходів, які ґрунтуються на технологіях здійснення валеодіагностики та валеомоніторингу стану здоров’я, сприятиме зміцненню і збереженню здоров’я студентської молоді, створенню оздоровчого середовища, формуванню медико-валеологічної компетентності. Визначено, що валеодіагностика та валеомоніторинг стану здоров’я учасників педагогічного процесу є ефективними засобами контролю навчально-виховного процесу в освітніх закладах, компонентами оздоровчого освітнього середовища в системі професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи.

Освещена проблема создания оздоровительной образовательной среды в системе профессиональной подготовки будущих учителей начальной школы путем валеологизации педагогического процесса, что обуславливает внедрение в учебно-воспитательный процесс системы профилактически-воспитательных мероприятий, основанных на технологиях валеодиагностики и валеомониторинга состояния здоровья, что будет способствовать укреплению и сохранению здоровья студенческой молодежи, созданию оздоровительной образовательной среды, формированию медико-валеологической компетентности.

In article is illuminated problem of the making the sanitary educational ambience in system of the training of the future teachers of the grade school by valeological of the pedagogical process that condition introduction in scholastic- education process of the system preventive- education action, founded on technology valeodiagnostic and valeomonitoring pictures of health that will promote to fortification and conservation of health student youth, making the sanitary educational ambience, shaping physician-valeological competention.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.5 + Ч421.331.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73739 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Коломійченко С. Ю. 
Теоретичні питання підготовки студентів до організації фасилітаційного спілкування / С. Ю. Коломійченко // Педагогіка та психологія : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 38. - С. 80-86. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено теоретичні питання підготовки студентів у ВНЗ до організації фасилітаційного спілкування, що ґрунтується на положеннях гуманістичного, системного, особистісно-діяльнісного, аксіологічного, персоналізованого, ресурсного підходів. Виділено структурні компоненти фасилітаційного спілкування: потребнісний, когнітивно-процесуальний, особистісно-поведінковий, а також етапи підготовки: підготовчо-мотиваційний, змістово-процесуальний, набуття фасилітаційного досвіду.

Исследованы теоретические вопросы подготовки студентов в ВУЗ к организации фасилитирующего общения, которые основываются на положениях гуманистического, систематического, личностно-деятельного, персонализованного, ресурсного подходов. Выделены структурные компоненты фасилитирующего общения: потребностный, когнитивно-процессуальный, личностно-поведенческий, а также этапы подготовки: подготовительно-мотивационный, содержательно-процесуальный, приобретения фасилитационного опыта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69478 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Мєдвєдєва Л. І. 
Проектна методика вивчення іноземної мови в контексті сучасних педагогічних технологій / Л. І. Мєдвєдєва // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту. Сер. Педагогіка. - 2011. - № 4. - С. 129-134. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано сучасні методи вивчення іноземних мов, які ґрунтуються на принципі проблемності. Зроблено висновок, що проектна методика найкращим чином відповідає умовам і цілям навчання у вищих технічних навчальних закладах. Проектну методику розглянуто як особливу форму організації комунікативно-пізнавальної діяльності, що створює умови для спільної творчої роботи студентів, моделює науково-дослідницьку фахову діяльність.

Проанализированы современные методы обучения иностранным языкам, которые основываются на принципе проблемности. Сделан вывод, что проектная методика наилучшим образом отвечает условиям и целям учебы в высших технических учебных заведениях. Проектная методика рассмотрена как особенная форма организации коммуникативно-познавательной деятельности, которая создает условия для совместной творческой работы студентов, моделирует научно-исследовательскую профессиональную деятельность.

The analysis of various modern methods of learning the foreign languages which are based on the principle of problems is made and the conclusion that projected technique meets the requirements and aims of studying at higher technical educational establishments was made in the best way. In the aspect of learning a foreign language projected technique is considered to be the special form of organization of communicative-cognitive activity, it creates conditions for creative teamwork of students, designs the scientifically-research professional activity.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-913-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Волік В. В. 
Ефективність методики навчання студентів-міжнародників читанню англомовних публіцистичних статей за фахом / В. В. Волік // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту. Сер. Педагогіка. - 2011. - № 4. - С. 138-144. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Висвітлено основні теоретичні положення навчання професійно-орієнтованого читання, яке ґрунтується на засадах формування стратегічної компетенції в читанні та медіації. Проведено аналіз та інтерпретацію результатів розвідувальної та експериментальної стадій дослідного навчання, які вказують на ефективність запропонованої методики.

Освещены основные теоретические положения обучения профессионально-ориентированному чтению, которое основывается на формировании стратегической компетенции в чтении и медиации. Проанализировано результаты разведывательной и основной стадий экспериментального обучения, что доказывает эффективность предложенной методики.

The author highlights the main points of teaching ESP reading that is based on strategy competence formation. The thorough analysis of the probing and main stages of the experiment is made to prove the efficiency of the suggested methodology.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Годинчук Н. В. 
Дослідження властивостей акрилових гідрогелів як матеріалів для штучних грунтів / Н. В. Годинчук, Г. М. Ніковська, Л. О. Керносенко, Ю. М. Самченко // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2012. - № 5. - С. 125-129. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.7-3 + П197

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Роєнко Г. М. 
Терміни і причини розвитку рецидиву туберкульозу у BIЛ-інфікованих пацієнтів / Г. М. Роєнко, С. О. Черенько, М. В. Погребна, Ю. О. Сенько // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2012. - № 4. - С. 42-46. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р54-1 + Р514.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського