Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (35)Автореферати дисертацій (25)Книжкові видання та компакт-диски (83)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=ДОКУМЕНТАЛЬНІ$<.>+<.>K=ФІЛЬМИ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 235
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Владислав Городецький (1863-1930) : Бібліогр. покажч. / ред.: Г. А. Войцехівська; уклад.: О. Б. Шинкаренко; Держ. наук. архіт.-буд. б-ка ім. В.Г.Заболотного. - К. : Укрархбудінформ, 1999. - 42 c. - (Видат. зодчі України). - рус.

Висвітлюється життя та діяльність одного з найвідоміших архітекторів у Києві кінця XIX - початку XX ст. В.В.Городецького. Покажчик включає такі розділи: "Відомості в енциклопедичних та довідкових виданнях", "Роботи про життя та діяльність", "Загальні роботи, в яких згадується В.Городецький", "В.Городецький - мисливець, мандрівник, спортсмен", "Документальні фільми", "Поштові листівки з фондів ДНАББ ім. В.Г.Заболотного", "Матеріали, відсутні в провідних бібліотеках м.Києва".


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР)5-8 Городецький

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р85805 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Горбаченко Т. Г. 
Вплив християнства на становлення писемної культури Русі-України: релігієзнавчо-філософський аспект / Т. Г. Горбаченко. - К. : Академія, 2001. - 272 c. - Бібліогр.: с. 229-270. - укp.

Розглянуто питання впливу християнства на становлення писемної культури Русі-України у XI - XVII ст. На засадах філософсько-релігієзнавчих позицій грунтовно проаналізовано мову та писемність як складові церковно-релігійного життя в цілому і, зокрема, православних християн: документальні пам'ятки християнської писемної культури - рукописні та друковані книги, способи їх збереження та використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э370.9(4УКР)-117.3 + Ч611.5 + Ч611.63(4УКР)4 + Ш108*03 + Ч734(4УКР)759.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Купчинський О.  
Земські та гродські судово-адміністративні документальні фонди Львова / О. Купчинський; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. - К., 1998. - 98 c. - (Проблеми едиційної та камеральної археографії: історія, теорія, методика; Вип.33). - укp.

Розглядається історія діяльності земських і гродських судово-адміністративних установ. Висвітлюються законодавчі підстави, хронологічні рамки та обсяг діяльності й компетенції земських і гродських судів, повідомляється про персонал канцелярій цих судів та його обов'язки, а також про стан збереження документів судів. Аналізуються основні питання змісту актових книг і фасцикул судово-адміністративних установ: населення, державний лад, суд і право, економіка, суспільно-політичне життя, побут, церква, культура.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЛВО)5-536.2 + Х891.9(4УКР33)112-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА588503 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Болдижар М. М. 
Краю мій рідний : Наук.-попул. нариси з історії Закарпаття / М. М. Болдижар. - Ужгород, 1998. - 230 c. - укp.

Розглядаються найважливіші події суспільно-політичних відносин на Закарпатті в 20-30-х роках. Повідомляється про перші Ради на Закарпатті, про Хустський з'їзд 1919 року, про діяльність Автономно-Землеробського Союзу. Висвітлюються проблеми русинів на Закарпатті, деякі історико-документальні аспекти мовного питання, а також деякі народногосподарські можливості Карпатської України. Розкривається зміст і форма Ужгородської унії, нерелігійна діяльність церкви та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР333)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА589896 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Науковий пошук майбутніх вчителів-дослідників : Зб. наук. пр. студ. / ред.: С. Я. Харченко; Луган. держ. пед. ун-т ім. Т.Шевченка. Студ. наук. т-во. - Луганськ, 2000. - 138 c. - укp.

Розглянуто питання втілення ноосферної концепції в педагогічній діяльності В.О.Сухомлинського, систему іменувань персонажів у творах М.Хвильового, гуманістичний пафос творчості А.де Сент-Екзюпері. Охарактеризовано добу козаччини у творчому доробку І.Огієнка, громадсько-політичну діяльність Г.О.Костюка, екзистенційне самоусвідомлення в поезії В.Стуса. Викладено нові документальні свідчення про луганського письменника П.А.Гайворонського.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч21 я43(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС34447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Стрільців В.  
Невинно убієнні: Документальні розповіді, фотографії, списки розстріляних і офіційно реабілітованих в'язнів Колими / В. Стрільців; Пер.: Я. Радевич-Винницький. - Л., 1999. - 183 c. - укp.

Наведено документальні нариси, які є одним із свідчень проти кривавої сталінсько-більшовицької диктатури та її репресивної машини, про трагічні долі людей, замордованих і розстріляних у колимських таборах ГУЛАГу, а тепер офіційно реабілітованих. Вперше публікується список українців, убитих каральними органами у столиці Колимського краю - Магадані.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)6-498 + Т3(4УКР)6-498

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС33529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ільюшин І. І. 
ОУН - УПА і українське питання в роки Другої світової війни (в світлі польських документів) / І. І. Ільюшин; ред.: С. В. Кульчицький; НАН України. Ін-т історії України. - К., 2000. - 197 c. - укp.

Проаналізовано причини та перебіг українсько-польського конфлікту в роки Другої світової війни на західноукраїнських землях. Висвітлено документальні джерела з архівів Польської Республіки. Акцентовано увагу на протистоянні бойовиків Організації українських націоналістів і воїнів Української повстанської армії з бойовиками Армії Крайової. Здійснено порівняльний аналіз інформації у джерелах та наукових дослідженнях українського та польського походження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф513(4УКР)62-51 + Ф513(4УКР)62-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605130 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Сваричевський А. В. 
Себе Українкою звала : До 130-річчя від дня народження Л.Українки: Нарис з дослідж. / А. В. Сваричевський; Хмельниц. міськ. Т-во укр. мови ім. Т.Шевченка "Просвіта". - Хмельниц. : НВП "Евріка" ТОВ, 2001. - 48 c. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Наведено результати 30-річних пошуків і досліджень про Л.Українку на Хмельниччині та окреслено зв'язки поетеси з краєм, його уроженцями, вміщено документальні матеріали. Висвітлено біографію Сваричевського Анатолія Володимировича - автора досліджень про Л.Українку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4Укр)5-4 Українка Л. я44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р89530 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Граб В. І. 
У лещатах ДПУ. Нариси про безпідставно репресованих діячів вітчизняної науки та культури / В. І. Граб. - Полтава : Археол., 1999. - 215 c. - укp.

Книгу складають науково-біографічні статті та документальні нариси про репресованих діячів української науки, культури, робітничого руху: археологів М.Макаренка і В.Пархоменка, етнографа Н.Онацького, літераторів М.Драй-Хмару, П.Капельгородського, Г.Коваленка, Г.Майфета, В.Поліщука, М.Філянського, поета В.Труша-Коваля, музиканта О.Навроцького, священика В.Зеленцова, теоретика космонавтики Ю.Кондратюка, лідера полтавських меншовиків К.Ляховича та ін. Представлено рідкісні документи, які висвітлюють життєвий шлях названих подвижників, механізм функціонування тоталітарної держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)6-498

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА593805 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Барановська Н. П. 
Україна - Чорнобиль - Світ: Чорнобильські проблеми у міжнародному вимірі 1986 - 1999 / Н. П. Барановська; НАН України. Ін-т історії України. - К. : Ніка-Центр, 1999. - 400 c. - Бібліогр.: с. 333-350. - укp.

Вперше в українській історіографії на підставі використання широкого кола вітчизняних і зарубіжних джерел, зокрема, недоступних у попередні роки архівних матеріалів, висвітлено масштаби Чорнобильської катастрофи та ставлення до неї світової спільноти. Визначено допомогу, яку надавали міжнародні організації, окремі держави, ділові кола та приватні особи у справі мінімізації медичних та екологічних її наслідків, а також у вирішенні фізико-технічних, економічних та соціально-політичних проблем, що постали перед Україною. Наведено документальні додатки про участь світової спільноти у порятунку від наслідків чорнобильського лиха.


Індекс рубрикатора НБУВ: З47(4УКР)-082.03 + Б1(4Укр) Чорнобиль + А734 + С5*63

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА594867 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Шаповал Ю. І. 
Україна ХХ століття: Особи та події в контексті важкої історії / Ю. І. Шаповал; Центр істор. політології Ін-ту політ. і етнонац. дослідж. НАН України. - К. : Генеза, 2001. - 557 c. - укp.

Вивчено недоступні раніше архівно-документальні джерела та висвітлено невідомі аспекти історії України у драматичному XX ст. Досліджено діяльність яскравих особистостей, долі яких у добу комуністичної диктатури склалися трагічно. На підставі використання матеріалів колишнього партійного та інших архівів, а також унікальних архівів ЧК - ГПУ - НКВД - КГБ, відтворено сторінки біографії М.Грушевського, К.Осьмака, Ю.Бачинського, Д.Ісаєвича, Є.Рихлика.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)6,02

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604246 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Сокирко О. Г. 
Українські найманці (Охотницьке військо Лівобережної Гетьманщини 1669-1672 рр.) / О. Г. Сокирко; Київ. ун-т ім. Т. Шевченка. - К. : ТОВ "Міжнар. фін. агенція", 1998. - 44 c. - укp. - рус.

На документальній основі вперше досліджується історія виникнення і формування маловідомого складника збройних сил Гетьманщини - охотницького (найманого) війська. Автор детально висвітлює структуру, організацію і принципи комплектування найманих полків. Особливу увагу приділено військовому мистецтву та бойовій діяльності найманців.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)461

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р85217 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Понікаров В. Д. 
Аудит : Конспект лекцій. Ч. 1 / В. Д. Понікаров; Харк. держ. екон. ун-т. - Х., 2001. - 99 c. - Библиогр.: с. 98 - укp.

Розкрито суть аудиту, наведено його методичні прийоми, зокрема, аудиторські, документальні, усні, прямі, непрямі докази, а також тести системи контролю, процедури перевірки на суттєвість, твердження фінансової звітності, випадкові свідчення. Розглянуто особливості нормативно-правового забезпечення аудиту, а також права аудиторів і аудиторських фірм у ході виконання перевірок. Наведено перелік міжнародних і національних норм аудиту. Розглянуто аудиторські звіти, зокрема, умовно-позитивні та негативні висновки.

Раскрыто содержание аудита, приведены его методические приемы, в частности, аудиторские, документальные, устные, прямые, непрямые доказательства, а также тесты системы контроля, процедуры проверки на существенность, утверждения финансовой отчетности, случайные свидетельства. Рассмотрены особенности нормативно-правового обеспечения аудита, а также права аудиторов и аудиторских фирм в ходе осуществления проверок. Приведены перечни международных и национальных норм аудита. Рассмотрены аудиторские отчеты, в частности, условно-позитивные и негативные выводы.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-218я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В345652 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Свістельник І.  
Документальні ресурси спортивної інформації: типолого-тематична характеристика / І. Свістельник // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2002. - № 25. - С. 7-12. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Подано типолого-тематичну характеристику документальних ресурсів спортивної інформації, шляхи їх сучасного розвитку та основні центри видавництва. Визначено рівень інформаційного забезпечення окремих розділів спортивної науки.

Представлена типолого-тематическая характеристика документальных ресурсов спортивной информации, пути их современного развития и основные центры издания; определен уровень информационного обеспечения отдельных разделов спортивной науки.

In this article we give the description of documental reserves of sport information, the ways of its modern divelopment and some basic centres of edition. We show the level of the information provision in some branches of sport science.


Ключ. слова: типологічні різновиди видань, документальні ресурси, видавництво, спортивна інформація
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51в2 + Ч239.9:4

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Абросимова С. В. 
Нариси історії архівної справи в Україні : Навч. посіб. для студ. іст. фак-тів вищ. навч. закл. / С. В. Абросимова, В. В. Бездрабко, В. В. Болдирєв, І. Л. Бутич, Л. М. Васько, І. Н. Войцехівська, В. М. Волковинський, Л. З. Гісцова, С. М. Горін; Укр. наук.-дослід. ін-т арх. справи та документознавства. - К. : Вид. дім "КМ Академія", 2002. - 612 c. - укp.

Висвітлено історію архівної справи в Україні від найдавніших часів до сьогодення, зокрема, періоду Київської Русі та Галицько-Волинської держави, адміністративних та судових установ литовсько-польської доби (XV - першої половини XVII ст.). Проаналізовано зміни в адміністративно-територіальному устрої України-Гетьманщини в другій половині XVII ст. та їх вплив на становище архівів. Розглянуто організацію архівної справи на Лівобережній Україні у XVIII ст. Описано архіви адміністративних та судових установ Правобережної України другої половини XVII - кінця XVIII ст., монастирські архіви Волині, магнатські та шляхетські архіви, архіви Галичини, зокрема, земських актів у Львові, висвітлено розвиток архівної справи в Закарпатті. Розкрито вплив адміністративних реформ 1780-х рр. - ХІХ ст. в Російській імперії на архівну справу в Україні. Охарактеризовано документальні колекції науково-історичних установ і товариств та приватних наукових архівах в Україні ХІХ - початку ХХ ст. Досліджено архіви, що функціонували на західноукраїнських землях ХІХ - першої половини ХХ ст., в Україні у 1917 - 1920-х рр., проаналізовано розвиток архівної справи в УСРР 1920 - 1930-х рр. Детально розглянуто архіви Комуністичної партії України: формування, структуру (1918 - 1991 рр.). Особливу увагу приділено архівам УРСР у роки Другої світової війни, архівному будівництву в УРСР у 1945 - 1991 рр., українським архівним центрам за кордоном та розвитку архівної справи в незалежній Україні у 1991 - 2001 рр.

Освещена история архивного дела в Украине от давних времен до современности, в частности, периода Киевской Руси и Галицко-Волынского государства, административных и судебных учреждений литовско-польской эпохи (XV - первой половины XVII в.). Проанализированы изменения в административно-территориальном строе Украины-Гетьманщины во второй половине XVII в. и их влияние на состояние архивов. Рассмотрена организация архивного дела на Левобережной Украине XVIII в. Описаны архивы административных и судебных учреждений Правобережной Украины второй половины XVII - конца XVIII вв., монастырские архивы Волыни, магнатские архивы, архивы Галиции, в частности гродских и земских актов во Львове, освещено развитие архивного дела в Закарпатье. Раскрыто влияние административных реформ 1780-х гг. - ХІХ в. в Российской империи на архивное дело в Украине. Охарактеризованы документальные коллекции научно-исторических учреждений и товариществ, а также частных научных архивов в Украине в ХІХ - начале ХХ вв. Изучены архивы, которые функционировали на западноукраинских землях ХІХ - первой половине ХХ вв., в Украине в 1917 - 1920-х гг., проанализировано развитие архивного дела в УССР 1920 - 1930-х гг. Детально рассмотрены архивы Коммунистической партии Украины: формирование, структура (1918 - 1991 гг.). Особое внимание уделено архивам УССР в годы Второй мировой войны, архивному строительству в УССР в 1945 - 1991 гг., украинским архивным центрам за рубежом и развитию архивного дела в независимой Украине в 1991 - 2001 гг.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4УКР)я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА624986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Світова кінокласика : Зб. ст. Вип. 2 / упоряд.: Л. Брюховецька. - К. : Ред. журн. "Кіно-Театр"; Вид. дім "КМ Академія", 2002. - 151 c. - (Б-ка журн. "Кіно-Театр"). - укp.

Проаналізовано творчість та окремі фільми видатних митців світового кіно: О.Веллса, Ф.Фелліні, К.Сіндо, А.Тарковського, К.Кесльовського, Х.Медема, П.Альмодовара, П.Гріневея, Д.Джармуша, Л. фон Трієна, С.Параджанова, Ю.Іллєнка, Б.Івченка та І.Миколайчука. Зроблено висновок, що кіномистецтво є автономною системою, яка працює за власними правилами, і якщо починає керуватися законами літератури, театру або живопису, втрачає свою сутність, кіно має можливість безпосередньо діяти на почуття людини.

Проанализированы творчество и отдельные фильмы известных деятелей мирового кино: О.Веллса, Ф.Феллини, К.Синдо, А.Тарковского, К.Кеслевского, Х.Медема, П.Альмодовара, П.Гриневея, Д.Джармуша, Л. фон Триена, С.Параджанова, Ю.Ильенко, Б.Ивченко и И.Миколайчука. Сделан вывод, что киноискусство является автономной системой, которая работает по собственным правилам, и если начинает руководствоваться законами литературы, театра или живописи, утрачивает свою суть, кино имеет возможность непосредственно действовать на чувства человека.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ373(0) я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: В345657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Вісник Дніпропетровського університету / ред.: А. Г. Болебрух. - Д., 2001. - 208 с. - (Історія та археол.; Вип. 9). - укp.

Висвітлено актуальні проблеми української та зарубіжної історії від найдавніших часів до кінця ХХ ст. Розглянуто питання з історії України феодальної доби, розвитку українських земель у складі Російської імперії ХVIII - початку ХХ ст. Проаналізовано документальні джерела з історії народництва у Наддніпрянській Україні 1860 - 1880-х рр., Української революції 1917 - 1920-х рр. та проведення на українських теренах "більшовицького експерименту" за радянських часів.

Освещены актуальные проблемы украинской и зарубежной истории от древнейших времен до конца ХХ в. Рассмотрены вопросы истории Украины феодальной эпохи, развития украинских земель в составе Российской империи XVIII - начала ХХ вв. Проанализированы документальные источники по истории народничества в Надднепрянской Украине 1860 - 1880-х гг., Украинской революции 1917 - 1920-х гг. и проведения на украинских землях "большевицкого эксперимента" в советское время.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68774/іст.Арх. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Сич О. І. 
Історія країн Західної Європи в міжвоєнний період (1918 - 1939 рр.) : Навч. посіб. / О. І. Сич; Чернівец. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці : Рута, 2002. - 107 c. - укp.

Висвітлено події, явища та процеси, що відбувалися в провідних країнах Західної Європи в період між Першою та Другою світовими війнами. Наведено аналітичну інформацію, фотографії, документальні свідчення про найважливіші події, історичні постаті країн Німеччини, Франції, Великобрітанії, Іспанії та Італії за даний період.

Освещены события, явления и процессы, происходящие в ведущих странах Западной Европы в период между Первой и Второй мировыми войнами. Приведены аналитическая информация, фотографии, документальные свидетельства о важнейших событиях, исторических личностях стран Германии, Франции, Великобритании, Испании и Италии за данный период.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)61я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА633922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Верстюк В. Ф. 
Політична історія України. XX століття : У 6 т. Т. 2. Революції в Україні: політико-державні моделі та реалії (1917 - 1920) / В. Ф. Верстюк, В. Ф. Солдатенко; НАН України. Ін-т пол. і етнонац. дослідж. - К. : Генеза, 2003. - 488 c. - укp.

Висвітлено події революційної доби 1917 - 1920 рр. На документальній підставі висвітлено складні суперечливі процеси здійснення соціальних і національно-визвольної революцій, здійснено пошук теоретико-правових моделей національно-державної організації та їх втілення у суспільну практичну діяльність. На підставі порівняльного аналізу головних напрямів державотворення, запровадження різних форм політичних систем розглянуто домінантні орієнтації українства, що виявились визначальними для його наступного історичного поступу.

Освещены события революционного периода 1917 - 1920 гг. На документальной основе освещены сложные, противоречивые процессы осуществления социальных и национально-освободительной революций, осуществлен поиск теоретико-правовых моделей национально-государственной организации и их внедрения в общественную практическую деятельность. На основе сравнительного анализа главных направлений создания государства, внедрения различных форм политических систем рассмотрены доминантные ориентации украинства, которые являются определяющими для всего его последующего исторического развития.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)612 + Ф085(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В346883 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Архітектор Олекса Тацій. 1903 - 1967 : Бібліогр. покажч.: До 100-річчя від дня народж. / ред.: Г. А. Войцехівська; Держбуд України. Держ. наук. архіт.-буд. б-ка ім. В.Г.Заболотного. - К. : МПП "Прима", 2003. - 94 c. - (Видат. зодчі України). - укp.

Висвітлено життєвий та творчий шлях О.Тація (1903 - 1967) - відомого українського архітектора. Розглянуто документальні джерела, що характеризують його внесок в архітектурну спадщину України. На підставі каталогів, картотек і фондів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки ім. В.Г.Заболотного наведено інформацію про проекти та збудовані споруди архітектора.

Освещен жизненный и творческий путь А.Тация (1903 - 1967) - известного украинского архитектора. Предложены документальные источники, характеризующие его вклад в архитектурное наследие Украины. На основе каталогов, картотек и фондов Государственной научной архитектурно-строительной библиотеки им. В.Г.Заболотного приведена информация о проектах и построенных сооружениях архитектора.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР)6-8Тацій О.я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА649216 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського