Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ВІЗИТІВКА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Зубрихіна О. 
Композиційні особливості історичної повісті Марка Вовчка "Маруся" / О. Зубрихіна // Слово і Час. - 2018. - № 3. - С. 59-68. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто особливості казкової структури повісті Марка Вовчка "Маруся", що через певні історичні обставини вийшла на периферію творчого доробку письменниці. Здійснено докладний аналіз композиції твору, і це надало змогу відновити баланс між творами-візитівками 1850 - 1860-х рр. та необтяженою літературознавчою й читацькою увагою повістю "Маруся". Досліджено специфіку композиційної трансформації казки, покладеної в основу побудови твору. Також простежено процес свідомого порушення закону фабульної закритості казки та реалізації художнього задуму повісті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4 Вовчок М. 534

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27444 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Попадинець О. Г. 
Родзинка і візитівка кафедри анатомії людини / О. Г. Попадинець, О. М. Юрах, М. М. Рожко, Г. Ю. Юрах // Галиц. лікар. вісн. - 2020. - 27, № 2. - С. 40-49. - укp.

Кафедра анатомії людини ІФНМУ відома як в Україні, так і поза її межами насамперед анатомічним музеєм, який слугує не тільки для набуття анатомічних знань, але й для естетичного виховання студентів. Таке поєднання науки та мистецтва запропонував доцент Омелян Юрах, у минулому вихованець художньої школи, мав і певний досвід, який здобув ще старшокласником, допомагаючи в організації шкільного художнього музею. Ідею підтримала Оксана Попадинець, яка за своєю сутністю є естетом, а за діяльністю спрямована на інноваційні зміни. Треба чесно визнати, що якби вона не підтримала ідею щодо використання художніх картин, не було б анатомічного музею в такому вигляді, у якому він є зараз. Обоє переконані, що присутність на кожному занятті з анатомії людини картин-шедеврів образотворчого мистецтва сприятиме формуванню в студентів не тільки естетичного сприйняття творів мистецтва, але й здатності відчувати, усвідомлювати, безпомилково осягати реальний навколишній світ і шанувати в ньому красу природи, красу мови, привабливість медичної професії, взаємодопомогу між колегами, етичну поведінку в суспільстві, благородні взаємини між людьми, почуття співпереживання до людського горя, героїчні вчинки окремих особистостей і нації в цілому. Все це знадобиться студентам, як майбутнім лікарям, під час спілкування з колегами і пацієнтами в недалекому майбутньому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*60е(4Укр)л3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського