Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Автореферати дисертацій (33)Книжкові видання та компакт-диски (27)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>K=ВІДКРИТЕ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 300
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Басовский В. Г. 
Излучение звука конечной решеткой из открытых пьезокерамических колец / В. Г. Басовский // Акуст. вісн.. - 1998. - 1, № 2. - С. 3-20. - Библиогр.: 25 назв. - рус.

Розглянуто задачу про випромінювання звуку скінченними гратками з відкритих п'єзокерамічних кілець за умови, що заданими є не коливальні швидкості на стінках кілець, а вхідні електричні напруження. Запропоновано строгий метод розв'язання даної задачі, який враховує локальні особливості звукового поля поблизу кінців кілець. Для широкого діапазону зміни частоти та кроку гратки проаналізовано акустичні взаємодії кілець у процесі їх роботи в багатоелементних гратках. Досліджено гратки двох типів: з пульсуючих та осцилюючих кілець.


Індекс рубрикатора НБУВ: В323.4 + З845.75

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кузьменко В. І. 
Письменницький епістолярій в українському літературному процесі 20-50-х років ХХ ст. / В. І. Кузьменко; НАН України. Ін-т л-ри ім. Т.Г.Шевченка. - К., 1998. - 305 c. - укp.

Комплексно розглянуто письменницький епістолярій доби сталінізму, його функції в українському літературному процесі 20-50-х років ХХ ст. На матеріалі приватної кореспонденції М.Вороного, В.Винниченка, М.Хвильового, М.Куліша, М.Рильського, О.Довженка, І.Багряного, А.Антоненка-Давидовича та інших українських митців досліджено специфіку письменницького листування, простежено генезис вітчизняної епістолографії у спадкоємних зв'язках з європейською епістолярною традицією. Автор виокремлює ряд найважливіших жанрових різновидів епістолярної спадщини українських письменників, зокрема, епістолярну критику, публіцистику, відкрите листування та художні епістоли. Розкрито роль кожного з цих жанрових різновидів письменницького листування в літературному процесі за умов його цензурних обмежень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш4 г(4УКР)6 + Ш5(4УКР)6-334

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА588529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лозинська В. Я. 
Локально опуклі простори типу Сільви, породжені оператором диференціювання / В. Я. Лозинська // Мат. методи та фіз.-мех. поля. - 1998. - 41, № 4. - С. 29-31. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

В роботі встановлено, що простори цілих функцій експоненціального типу, породжувані оператором диференціювання над простором сумовних функцій на осі, належать до відомого класу локально опуклих просторів, введеного Ж. Себастьян-е-Сільва. Описано властивості просторів, пов'язані із двоїстістю і теоремою про відкрите відображення, а також властивості згортки.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.525

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж64699 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кузьменко В. І. 
Письменницький епістолярій в українському літературному процесі 20-50-х років XX ст. : Автореф. дис... д-ра філол. наук : 10.01.01 / В. І. Кузьменко; НАН України. Ін-т л-ри ім. Т.Г.Шевченка. - К., 1999. - 34 c. - укp. - рус.

У роботі аналізується специфіка письменницького епістолярію, його функції в українському літературному процесі 20-50-x років XX ст. Розглядаються теоретичні аспекти дослідження епістолярної спадщини митців, висвітлюються спадкоємні зв'язки з європейською епістолярною традицією та своєрідність української епістолографії у добу 20-50-x pp. XX ст. На матеріалі приватної кореспонденції вітчизняних письменників вивчаються їхні погляди на роль і завдання літературної критики, характеризуються особливості функціонування епістолярних літературно-критичних оцінок та їхній вплив на тогочасний літературний процес. У дисертації досліджуються також епістолярна публіцистика, відкрите листування і художні епістоли М.Вороного, В.Винниченка, М.Хвильового, М.Куліша, М.Рильського, Ю.Яновського, О.Довженка, І.Багряного, Є.Маланюка, Б.Антоненка-Давидовича та інших письменників означеного періоду, що жили й працювали як в Україні, так і в еміграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-334 + Ш4г(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Седых А. И. 
Влияние хронического эмоционального стресса и этанола в малой дозе на содержание нейроспецифического белка клеточной адгезии и глиального фибриллярного кислого белка в мозге крыс / А. И. Седых, И. А. Лещинская, Т. И. Дука, П. А. Неруш, В. А. Павлов // Укр. біохім. журн.. - 1999. - 71, № 5. - С. 97-103. - Библиогр.: 19 назв. - рус.

Досліджено вплив хронічного емоційного стресу та етанолу за дози 0,5 г/кг на вміст нейроспецифічного білка клітинної адгезії (NCAM) та гліального фібрилярного кислого білка (ГФКБ) у корі головного мозку, гіпокампі, стріатумі, мозочку, довгастому мозку разом з варолієвим мостом. За умов емоційного стресу виявлено підвищення концентрації NCAM та ГФКБ у корі головного мозку, а вміст загального білка суттєво зменшився у всіх досліджених відділах мозку. Курс етанолу в дозі 0,5 г/кг протягом 7 днів викликав у інтактних щурів нерівнозначні зміни концентрації NCAM та ГФКБ у різних відділах мозку та підвищення вмісту загального білка лише у довгастому мозку разом з варолієвим мостом. Введення етанолу стресованим тваринам призвело до нормалізації зумовлених стресом змін, таких як відносна вага надниркових залоз, вміст загального білка у більшості відділів мозку, але не нормалізувало поведінки щурів під час тесту "відкрите поле". Не відбувалось також зменшення концентрацій NCAM та ГФКБ у корі мозку, приріст яких спостерігався за умов стресу. Можливо, що означені зміни вмісту NCAM та ГФКБ відносяться до специфічних складових хронічного емоційного стресу і безпосередньо не залежать від стану системи гіпофіз - надниркові залози. Крім того, введення етанолу стресованим щурам призводить до критичного (більш ніж у 10 разів) підвищення вмісту ГФКБ у довгастому мозку разом з варолієвим мостом, що може бути пов'язано з явищем гліозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сорос Д.  
Криза глобального капіталізму. Відкрите суспільство під загрозою / Д. Сорос Р. Ткачук, А. Фролкін. - К. : Основи, 1999. - 259 c. - укp.

Викладено теоретичну основу для глобального відкритого суспільства. Розкрито суть природженої недосконалості, рефлективності відкритого суспільства. Проаналізовано суспільні науки взагалі й економіку, зокрема, розглянуто фінансові ринки з точки зору концепції рефлективності. Показано, як концептуальна основа може бути застосована до поточного моменту історії. Проаналізовано протиріччя між всесвітньою економікою та політичною та соціальною організаціями світу, які лишаються, в основному, національними за своїми масштабами. Досліджено нерівноправність зв'язків між центром і периферією та неоднакове ставлення до різних дебіторів і кредиторів. Особливу увагу приділено розгляду нездорового явища заміщення загальнолюдських цінностей цінностями монетарними. Розкрито основні риси світової капіталістичної системи, зроблено спробу спрогнозувати її майбутнє з урахуванням розвитку за моделлю "піднесення - спад", поданоя пропозиції щодо запобігання фінансової дезінтеграції системи тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-97

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА593546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Відкрите суспільство: Україна у світовій цивілізації : Матеріали засід. Дискус. клубу укр. наук. інтелігенції, 22 черв. 1999 р. / ред.: О. О. Покрещук; Укр. акад. зовніш. торгівлі. - К. : Вид-во УАЗТ, 1999. - 72 c. - укp.

Розглянуто питання національної безпеки, державотворення, відкритого суспільства та ринкової економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР) я431 + У9(4УКР)0 я431 + Х2(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА598471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Мосенцев М. Ф. 
Порівняльна оцінка методів інтенсивної терапії гепатоспланхнічної ішемії та її наслідків у хворих на сепсис і поліорганну недостатність : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.30 / М. Ф. Мосенцев; Дніпропетр. держ. мед. акад. - Д., 2000. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.510.30

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Карасева Т. Л. 
Нейрофармакологический профиль высокоаффинного лиганда 5-HTsub1A/sub-рецепторов 4-фенил-1-[4-(2-нафталимидо)]бутилпиперазина / Т. Л. Карасева, Б. А. Лобасюк, С. Г. Соболева, Е. А. Костенко, С. А. Андронати // Нейрофизиология. - 2000. - 32, № 1. - С. 11-15. - Библиогр.: 15 назв. - рус.


Ключ. слова: анксиолитики, буспирон, серотониновые рецепторы, тесты "открытое поле" и "конфликтная ситуация"
Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.70-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61875 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Глухов В. А. 
Научная электронная библиотека: итоги и перспективы / В. А. Глухов, Г. О. Еременко, А. Н. Петров // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества : 8-я междунар. конф. "Крым-2001". - 2001. - 1. - С. 304-305. - рус.

Розглянуто діяльність Наукової електронної бібліотеки (НЕБ), створеної за проектом Російського фонду фундаментальних досліджень, якій виповнюється три роки. Зараз ця найбільша мережева бібліотека на території СНД містить близько тисячі електронних наукових журналів, майже 500 тисяч статей. Користувачами НЕБ є три бібліотечних консорціуми, які об'єднують, у цілому, 370 бібліотек та університетів. Проаналізовано роботу бібліотеки за минулий період, описано останні розробки в галузі інтерфейсу для користувачів і впровадження пошукового протоколу Z39.50. Висвітлено підходи до організації "віртуального" електронного видавництва. Особливу увагу приділено перспективним розробкам, виконаним у межах проекту Інституту "Відкрите суспільство" (Фонд Сороса, Росія), а також планам електронної бібліотеки щодо розширення масиву повнотекстових видань і баз даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4Рос)759.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: В345647/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Попова Н. В. 
Герменевтичні практики і проблема їх філософського осмислення : Автореф. дис... канд. філос. наук : 09.00.04 / Н. В. Попова; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2001. - 20 c. - укp.

Досліджено традиційні та сучасні практики інтерпретації та розуміння. Охарактеризовано сучасну філософську герменевтику, яка аналізує фактичне, а не ідеальне розуміння. Проаналізовано стан сучасного етапу розвитку герменевтики, виявлено домінування прагматичного аспекту. Здійснено ретроспекцію історії герменевтики, розглянуто передумови формування "герменевтики фактичності". Розкрито герменевтичний аспект практичної філософії, визначено сутність головних понять, що характеризують "герменевтику фактичності": досвіду, факту, практики. З метою здійснення філософського осмислення спеціальних герменевтичних практик, запропоновано оригінальну типологію, в якій практики розподілено на догматичні й адогматичні. До догматичних герменевтичних практик належать юридична, теологічна та філологічна герменевтики. На відміну від догматичного, адогматичне тлумачення - тлумачення відкрите. Адогматичні герменевтичні практики подекуди не зупиняються навіть перед такою інтерпретацією, яка призводить до неузгодженості та негарантованого тлумачення. До адогматичних герменевтичних практик віднесено історичну, політичну, релігійну, економічну практики. Вони грунтуються на мовному розумінні, тому герменевтика мови, розглянута у контексті прагматики, припускає ситуативні зміни у полі значень, що призводить до дискурсивного "розширення" інтерпретаційної топіки та видозміни самих практик за допомогою "герменевтики життя", яка характеризує не академічні сфери діяльності, а повсякденні життєві ситуації. На підставі зазначеного запропоновано нову концепцію,

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю251.518.3 + Ю3(0)6-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ніколюк П. К. 
Електронна структура тернарних силіцидів рідкоземельних металів : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.07 / П. К. Ніколюк; Ін-т металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України. - К., 2001. - 29 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316442 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Підмурняк О. О. 
Хірургічне лікування жовчнокам'яної хвороби, ускладненої непухлинною патологією дистального відділу загальної жовчної протоки і великого сосочка дванадцятипалої кишки : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. О. Підмурняк; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. - Т., 2001. - 18 c. - укp.

Вирішено проблему поліпшення результатів лікування непухлинної патології дистального відділу загальної жовчної протоки (ЗЖП) та великого сосочка дванадцятипалої кишки (ВСДК). Проведено оцінку комплексного обстеження 140 хворих з непухлинною патологією дистального відділу холедоха та ВСДК з використанням клініко-лабораторних та інструментальних методів. Удосконалено діагностику і визначено тактику хірургічного лікування фіксованих конкрементів та стенозів дистального відділу ЗЖП і ВСДК. Проаналізовано лапаротомні та сучасні малоінвазивні комбіновані методи корекції непухлинної патології дистальних відділів позапечінкових жовчних шляхів. Відпрацьовано комплекс практичних рекомендацій для профілактики незадовільних результатів лікування хворих. Доведено недоцільність оперативних втручань на нормальному фізіологічному ВСДК у разі патології холедоха. У випадку відсутності патології сосочка, особливо в людей молодого віку за наявності поодиноких камінців холедоха, рекомендовано лапароскопічне та відкрите оперативне втручання на загальній жовчній протоці (холедохотомія), пріоритетно у лапароскопічному варіанті операції. Виконано холедохолітотомію, у результаті якої операцію завершено зовнішнім дренуванням гепатохоледоха через куксу міхурової протоки з зашиванням холедохотомного отвору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.520.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312607 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Карпов В. Ю. 
Особливості взаємодії водню з залізом у твердому стані / В. Ю. Карпов // Металознавство та оброб. металів. - 2001. - № 1-2. - С. 15-18. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто нове явище, відкрите під час досліджень взаємодії водню із залізом. Описано реакцію газоевтектоїдного перетворення для декількох металів і сплавів. Досліджено механізм взаємодії водню з металами під час поліморфного перетворення. Розроблено основи теорії взаємодії водню з поліморфними металами та сплавами за температур поліморфних і фазових перетворень.


Індекс рубрикатора НБУВ: К204.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Каленов Н. Е. 
Электронные каталоги библиотек с точки зрения пользователя / Н. Е. Каленов // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества : 9-я Междунар. конф. "Крым 2002". - 2002. - 2. - С. 553-555. - рус.

Доповідь, представлена у вигляді презентації на базі Power Point, містить копії сторінок Інтернет, що відображають результати пошуку матеріалів в Інтернет-каталогах різних бібліотек за однаковими запитами, сформульованими непідготовленим користувачем. За "експериментальну базу" взято каталоги ряду центральних бібліотек і корпоративних бібліотечних систем, створених в рамках проектів, підтриманих Інститутом "Відкрите суспільство" (Фонд Сороса). Експеримент показав, що каталоги, у більшості випадків, не розраховані на роботу непідготовленого користувача, видають в основному неповну та неточну інформацію.

Доклад представлен в виде презентации, подготовленной в Power Point, и содержит копии страниц Интернет, отражающих результаты поиска материалов в Интернет-каталогах различных библиотек по одинаковым запросам, сформулированным неподготовленным пользователем. В качестве "экспериментальной базы" выбраны каталоги ряда центральных библиотек и корпоративных библиотечных систем, созданных в рамках проектов, поддержанных Институтом "Открытое общество" (Фонд Сороса). Эксперимент показал, что каталоги, в большинстве случаев, не рассчитаны на работу неподготовленного пользователя, выдают зачастую неполную и неточную информацию, ставят пользователя в тупик своими сообщениями.

During the Power Point presentation, the copies of Internet pages with the results of retrieving documents in the Internet-catalogs of various libraries on the query formulated by an untrained user will be produced. As the base for the experiment, several catalogs of the number of central libraries and corporate library systems supported by the Open Society Institute - Soros Foundation were selected. The experiment has demonstrated that, generally, the catalogs are not intended for untrained users, they often fail to provide complete and accurate information and puzzle users.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч737.05-568

Рубрики:

Шифр НБУВ: В347001/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Воройский Ф. С. 
Региональные корпоративные библиотечные системы России: опыт последних трех лет глазами участников движения / Ф. С. Воройский, Я. Л. Шрайберг // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества : 9-я Междунар. конф. "Крым 2002". - 2002. - 2. - С. 529-539. - рус.

Зазначено, що створення корпоративних об'єднань бібліотек в Росії, стимульоване Інститутом "Відкрите суспільство" - Фонд Сороса (ІВС), стало помітним явищем, що суттєво впливає на розвиток бібліотечно-інформаційної інфраструктури Росії. Зроблено спробу узагальнити та проаналізувати основні результати перших трьох років активної дії проекту "Автоматизація бібліотек" ІВС. Розглядануто питання організації та технології побудови корпоративних регіональних бібліотечно-інформаційних систем (КРБІС), а також проблеми та перспективи їх розвитку.

Отмечено, что создание корпоративных объединений библиотек в России, стимулированное Институтом "Открытое общество" - Фонд Сороса (ИОО), стало весьма заметным явлением, оказывающим существенное влияние на развитие библиотечно-информационной инфраструктуры России. Сделана попытка обобщить и проанализировать основные результаты первых трех лет активного действия проекта "Автоматизация библиотек" ИОО. Рассмотрены вопросы организации и технологии построения Корпоративных региональных библиотечно-информационных систем (КРБИС), а также проблемы и перспективы их развития.

Setting up corporate library associations in Russia, stimulated by the Open Society Institute (OSI) -Soros Foundation, has influenced significantly the library and information infrastructure of Russia. The authors generalize and analyze the major results of the first three years of the OSI "Library Automation" Program dynamic operation. Various aspects of CRLIS (Corporate Regional Library Information Systems) organization and design technology are considered; the problems and prospects for the systems are examined.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4Рос)84

Рубрики:

Шифр НБУВ: В347001/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Гринчук В. Г. 
Економічні проблеми реформування відносин власності в Україні в світлі зарубіжного досвіду : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.01.01 / В. Г. Гринчук; Одес. держ. екон. ун-т. - О., 2002. - 18 c. - укp.

Обгрунтовано необхідність гармонізації форм власності та виробництва в процесі приватизації державних підприємств, яка знаходить своє практичне здійснення в господарському житті країн з розвинутою економікою. Доведено, що не існує необхідного зв'язку між ринком і приватною власністю на засоби виробництва. Встановлено, що потенціал ефективності державних підприємств ще остаточно не вичерпаний, їх ефективність можна підвищити шляхом диференціації прав власності та господарювання, оптимізації інституційно-правової системи. Запропоновано пріоритетну для українських умов форму власності (закрито-відкрите акціонерне товариство) й організацію випуску в них внутрішніх акцій на фонд нагромадження як важіль підвищення рівня нагромадження капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-44-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Герич І. Д. 
Післяопераційні ранові інфекції, спричинені IPseudomonas aeruginosaD: оцінка терапевтичної ефективності Цефтазидим-КМП / І. Д. Герич, В. С. Савчин, А. В. Мельников, Б. І. Лисович // Клинич. антибиотикотерапия. - 2003. - № 5. - С. 29-36. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Ключ. слова: Цефтазидим-КМП, Pseudomonas aeruginosa, післяопераційна ранова інфекція, клінічна і бактеріологічна ефективність, клінічні дослідження
Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16788 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Герич І. Д. 
Цефоперазон-КМП і Амікацин-КМП як хіміотерапевтична комбінація вибору при проблемній гнійній хірургічній патології м'яких тканин, кісток і суглобів / І. Д. Герич, В. С. Савчин, В. А. Мельников // Клинич. антибиотикотерапия. - 2003. - № 1. - С. 18-22. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано результати лікування 48-ми пацієнтів з проблемною гострою гнійною хірургічною патологією м'яких тканин, кісток та суглобів: проведено відкрите проспективне непорівняльне рандомізоване дослідження ефективності парентерального застосування комбінації "Цефоперазон-КМП" + "Амікацин-КМП". Ступінь ефективності парентерального використання антибіотиків визначено за клінічними та бактеріологічними ефектами. На підставі результатів дослідження доведено, що комбіноване застосування "Цефоперазон-КМП" і "Амікацин-КМП" супроводжується високою клінічною (89,6 %) та бактеріологічною (76 %) ефективністю. Обгрунтовано доцільність застосування комбінації "Цефоперазон-КМП" + "Амікацин-КМП" як препаратів вибору в ході лікування гнійної хірургічної патології м'яких тканин, кісток і суглобів.


Ключ. слова: Цефоперазон-КМП, Амікацин-КМП, гнійна хірургічна патологія, інфекція м'яких тканин, кісток і суглобів, клінічна і бактеріологічна ефективність, клінічні дослідження
Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.14-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Нейко Є. М. 
Відкрите дослідження ефективності та переносимості препарату "Комплімін" у порівнянні з краплями Береша при лікуванні анемій на тлі ревматоїдного артриту / Є. М. Нейко, Р. І. Яцишин, Я. В. Сандурська // Буков. мед. вісн.. - 2003. - 7, № 2. - С. 79-85. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано особливості лікування анемічного синдрому у хворих на ревматоїдний артрит з використанням компліміну. Встановлено, що комплімін має задовільну протианемічну, антиоксидантну дію та добре переноситься хворими на ревматоїдний артрит.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.180.11-52 + Р411.033.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського