Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (21)Автореферати дисертацій (9)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>K=ІДІОМА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 80
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кравчук А. М. 
Польська фразеологія з ономастичним компонентом : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.02.03 / А. М. Кравчук; НАН України. Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні. - К., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено питанням семантики власної назви в складі фразеологізму та проблемі співвідношення національного й інтернаціонального в ономастичній фразеології. Встановлено, що ономастичний компонент фразеологічної одиниці зберігає семантичні зв'язки з відповідним онімом у мові й мовленні і завдяки цьому мотивує значення фразеологізму. Семантична вага власної назви в загальному фразеологічному значенні залежить від специфіки її ономастичного розряду й від ступеня ідіоматичності фразеологізму. Національні й інтернаціональні ознаки фразеологізмів не обов'язково зумовлені характером ономастичного компонента. Фразеологічні одиниці з міжнародними власними назвами біблійного й античного походження можуть відзначатися національними особливостями, а звороти з національно забарвленими онімами, накладаючись на спільні для багатьох мов структурно-семантичні моделі, мають інтернаціональні ознаки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.53-33

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дослідження з мовознавства : Зб. наук. пр. Т. 8 / ред.: Д. Х. Баранник. - Д. : Навч. кн., 2000. - 146 с. - укp.

Досліджено особливості основних рівневих одиниць живих мов у структурному та функціональному аспектах. Значну увагу приділено трансформації петербурзького міфу в ідіоматиці російської поезії XIX - початку XX ст., принципам семантичної стратифікації тезаурусу сучасної української мови, українському мовленнєвому етикету та ментальності, а також морфолого-синтаксичним особливостям еквівалентів називного уявлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж69820 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Григораш А. М. 
Проблемы фразеологии и фразеографии на современном этапе / А. М. Григораш // Наука і сучасність. - К., 2000. - 22, вип. 2, ч. 2. - С. 230-239. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Розглянуто нові теорії у сучасній фразеології та фразеографії. Зокрема відзначено, що наріжні фразеологічні та фразеографічні проблеми не вирішені остаточно, особливо проблеми "вузького" та "широкого" визначення фразеології як науки, семантики фразеологічної одиниці, взаємодії фразеологічних одиниць, інтерпретації системних параметрів фразеології, функціонально-стилістичної кваліфікації фразеологізмів, визначення дефініції "ідіома", терміна "фразеологічне значення", культурологічного аспекту фразеології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш103.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Подосиннікова Г. І. 
Навчання студентів-філологів ідіоматичних предикативних конструкцій англійського розмовного мовлення на матеріалі автентичних художніх текстів : Автореф. дис... канд. пед. наук : 13.00.02 / Г. І. Подосиннікова; Київ. нац. лінгв. ун-т. - К., 2002. - 24 c. - укp.

Розкрито зміст і співвідношення понять "ідіомантичність", "правильність" та "стилістична адекватність мовлення". Розглянуто психолінгвістичні передумови розвитку в студентів-філологів ідіоматичного розмовного мовлення (ІРМ). Описано характерні риси виділених ідіоматичних предикативних конструкцій (ІПК) на базі даних суміжних наук - стилістики, лексикології, соціолінгвістики, психолінгвістики. Розроблено критерії відбору ІПК англійського розмовного мовлення з автентичними художніми текстами (АХТ) для навчання ІРМ студентів вищої мовної школи, вміщених у сучасних АХТ, систематизовано та класифіковано ІПК англійського розмовного мовлення. На підставі розроблених критеріїв підібрано ІПК англійського розмовного мовлення для навчання ІРМ студентів I - III курсів вищої мовної школи. Створено методику навчання та складено комплекс вправ, спрямований на розвиток у студентів III курсу вищої мовної школи лексико-граматичних навичок вживання ІПК англійського розмовного мовлення. Розроблено методичні рекомендації з оптимальних режимів навчання ІПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.20

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Роль науки, релігії та суспільства у формуванні моральної особистості : Матеріали XIII Міжнар. наук.-практ. конф., 16 трав. 2003 р. / ред.: А. І. Шевченко; НАН України. Донец. держ. ін-т штуч. інтелекту, Донец. облдержадмін. - Донецьк : ІПШІ "Наука і освіта", 2003. - 389 c. - укp.

Висвітлено філософські погляди Г.Спенсера на історичний розвиток суспільства, а також проблему становлення особистості в сучасному суспільстві. Розглянуто феномен релігійної віри в онтологічному аспекті. В історіософському контексті визначено ідіоматичні засади феномену влади. Розкрито суть поняття інтуїції у класичній філософії, а також деонтологічні засади формування особистості державного службовця. Розглянуто християнство як духовний і соціокультурний феномен.

Освещены философские взгляды Г.Спенсера на историческое развитие общества, а также проблемы становления личности в современном обществе. Рассмотрен феномен религиозной веры в онкологическом аспекте. В историософском контексте определены идиоматические основы феномена власти. Раскрыты сущность понятия интуиции в классической философии, а также деонтологические основы формирования личности государственного служащего. Рассмотрено христианство как духовный и социокультурный феномен.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э211 я431 + Э212 я431 + Э211.07 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА651742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Прутчикова В. В. 
Семантико-функціональні особливості німецьких висловлень-прислів'їв : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.02.04 / В. В. Прутчикова; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2003. - 20 c. - укp.

Досліджено семантико-функціональні особливості висловлень-прислів'їв німецької мови як номінативно-комунікативних одиниць у їх статичному та динамічному аспектах. Системно описано семантико-прагматичні особливості висловлень-прислів'їв з позицій їх мовленнєвого впливу. Висловлення-прислів'я розглянуто як моделі соціально-типізованої мовленнєвої поведінки, які включають мовні та соціальні аспекти. Уточнено статус висловлень-прислів'їв як комунікативно автосемантичних мовленнєвих одиниць, з'ясовано особливостї формування функціональної перспективи та визначено стратегії експліцитного або імпліцитного впливів на партнера по комунікації, спираючись на мовні перспективи семантичної структури, комунікативні категорії та прагматичне значення. Описано роль висловлень-прислів'їв в організації дискурсної когерентності, тобто у процесі прагматичної експлікації пропозиціально-тематичних відношень між окремими мовленнєвими актами (локальною когерентністю) та прагматичною зв'язністю усього дискурсу у цілому (глобальною когерентністю). Висловлення-прислів'я розглянуто як висловлення "неособистого мовлення" з двоплановою семантикою, які мають одночасно дві лінії впливу на партнерів по комунікації та належать до конвенціональних засобів передачі непрямих дидактико-моралізуючих висловлень, що ідіоматично застосовуються як "прагматичні заготовки" для мовленнєвої діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-33

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322725 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Стрілець Н. Я. 
Структурні та функціонально-семантичні особливості соматичних фразем у романських мовах (на матеріалі французької, іспанської та італійської мов) : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.02.05 / Н. Я. Стрілець; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Доведено, що витоки частини французької, іспанської та італійської соматичної фразеології лежать у народній латині. Виявлено лексико-семантичні зміни та синтаксичні тенденції в структурі соматичних фразем (СФ) романських мов, які характеризують процес їх успадкування від народної латини. Показано, що визначальним чинником корелятивності французьких, іспанських та італійських СФ є психологічно-соціальний чинник. Виявлено основні шляхи та конвергентно-дивергентні чинники метафоризації та метонімізації СФ, визначено найчастотніший компонент з найбільшим ступенем ідіоматизації. Визначено, що фонетичний чинник відіграє важливу роль у творенні та фіксації фразем. Виділено основні фонетичні явища, які сприяють ідіоматизації соматичних фразем та домінанти, характерні для французької, іспанської та італійської мов. Виявлено основні структурні типи романських СФ та основні стуктурні дивергенції. Охарактеризовано вплив соціокультурного чинника на появу фраземних корелятів, виявлено їх основні джерела та шляхи походження. Визначено роль екстралінгвістичного чинника як такого, що сприяв появі соматичних фраземних корелятів на рівні мови й мовлення. Розглянуто особливості функціонування фраземних запозичень та кальок. Описано роль семантичної контамінації у процесі фразеологічного калькування та основні її шляхи. Відзначено основні чинники дивергенції значень французько-іспансько-італійських соматичних псевдоеквівалентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147-33

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324389 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Ужченко В. Д. 
Східноукраїнська фразеологія : Моногр. / В. Д. Ужченко; Луган. нац. пед. ун-т ім. Т.Шевченка. - Луганськ : Альма-матер, 2003. - 362 c. - Бібліогр.: с. 330-352. - укp.

Висвітлено проблеми становлення та функціонування ареальної фразеології, наведено її ідеографічну характеристику, розглянуто питання ідеографії. Проаналізовано загальний стан вивчення говірок сходу України, особливості моделювання східноукраїнської фразеології. Описано базові концепти культури в ідіоматиці, східноукраїнську фразеографію.

Освещены проблемы становления и функционирования ареальной фразеологии, приведена ее идеографическая характеристика, рассмотрены вопросы идеографии. Проанализированы общее состояние изучения говоров востока Украины, моделирование восточноукраинской фразеологии. Описаны базовые концепты культуры в идиоматике, восточноукраинская фразеография.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-33

Шифр НБУВ: ВА643389 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Лінгвістичні дослідження : Зб. наук. пр. Вип. 10 / ред.: Л. А. Лисиченко; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. - Х., 2003. - 172 с. - укp.

Проаналізовано концептуально-знаковий вимір історії української літературної мови. Описано фразеотворчі концепти у загальномовній та ареальній (східноукраїнській) ідіоматиці. Розглянуто питання про граматичне вираження категорії оцінки. Наведено семантичну класифікацію прикметників, що виражають моральні риси людини. Висвітлено фразеологізацію субстантивних термінологічних сполучень зі значенням часу.

Проанализировано концептуально-знаковое измерение истории украинского литературного языка. Описаны фразотворческие концепты в общеречевой и ареальной (восточноукраинской) идиоматике. Рассмотрен вопрос о грамматическом выражении категории оценки. Приведена семантическая классификация прилагательных, выражающих моральные качества человека. Освещена фразеологизация субстантивных терминологических соединений со значением времени.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж70317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Вісник Київського національного лінгвістичного університету / ред.: М. П. Кочерган. - К., 2004. - 194 с. - (Філол.; Т. 7, N 2). - укp.

Проаналізовано змістові особливості концепту труд/arbeit в ідеологіях націонал-соціалізму та комунізму. Висвітлено особливості мовлення персонажів в епістолярному жанрі у процесі образного відображення дійсності, комунікативно-семантичні аспекти синтаксичної композиції у лексико-семантичній системі сучасної англійської мови. Розглянуто когнітивно-ономасіологічні особливості ідіоматичних композит-бахуврихі антропосемічного поля в англійській мові, розкрито лінгвокогнітивний механізм їх утворення та визначення основних моделей номінативної репрезентації концептів відповідних складних та складнопохідних слів.

Проанализированы содержательные особенности концепта труд/arbeit в идеологиях национал-социализма и коммунизма. Освещены особенности речи персонажей в эпистолярном жанре в процессе образного отражения действительности, коммуникативно-семантические аспекты синтаксической композиции в лексико-семантической системе современного английского языка. Рассмотрены когнитивно-ономасиологические особенности идиоматических композит-бахурвихе антропосемического поля в английском языке, изучен лингвокогнитивный механизм их образования и определения основных моделей номинативной репрезентации концептов соответствующих сложных и сложнопроизводных слов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69789/філ. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Лінгвокультурологічна інтерпретація тексту / ред.: Д. С. Бураго; Ін-т філол. Київ. нац. ун-ту ім. Т.Шевченка, Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні НАН України, Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. - К. : Вид. дім Д.Бураго, 2004. - 339 с. - (Мова і культура. Сер. Філол.; Вип. 7, т. 4, ч. 1). - укp. - рус.

Висвітлено когнітивний аспект розгортання текстових концептів художнього твору. Розглянуто питання семантичної реалізації тематичної макроструктури на основі ізотопії, процеси взаємодії синтагматичних та падигматичних мікрополів. Проаналізовано мовно-композиційні особливості українських юридично-процесуальних документів періоду Гетьманщини, офіційні документи в історичному контексті теорії редагування офіційної літератури, співвідношення офіційно-ділового стилю та ділового дискурсу. Визначено особливості відтворення української мовної ідіоматики публічних виступів прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі, лінгвосоціокультурний компонент формування япономовної лексики.

Освещен когнитивный аспект развертывания текстовых концептов художественного произведения. Рассмотрены вопросы семантической реализации тематической макроструктуры на основе изотопии, процессы взаимодействия синтагматических и парадигматических микрополей. Проанализированы языково-композиционные особенности украинских юридическо-процессуальных документов периода Гетманщины, официальные документы в историческом контексте теории редактирования официальной литературы, соотношения официально-делового стиля и делового дискурса. Определены особенности воспроизводства украинской идиоматики речи публичных выступлений премьер-министра Италии Сильвио Берлускони, лингвосоциокультурный компонент формирования лексики японского языка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш107.70

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Мосейчук О. М. 
Проблема визначення кордонів ідіоматики / О. М. Мосейчук // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2004. - Вип. 17. - С. 269-272. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Висвітлено проблему визначення кордонів ідіоматики, досліджено співвідношення понять "фразеологія" та "ідіоматика".

Статья посвящена проблеме определения границ идиоматики и исследованию соотношения понятий "фразеология" и "идиоматика".

The paper seeks to provide a comprehensive analysis of the boundaries of idioms and phraseologisms as well as their correlation


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш103.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Крайчинська Г. В. 
Функціонально-семантичний аналіз польських фразеологізмів з компонентами - назвами грошових одиниць : Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.03 / Г. В. Крайчинська; НАН України. Ін-т укр. мови. - К., 2004. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.53-33 + Т221(4ПОЛ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331619 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Євсєєва М. Г. 
Специфіка конотативних значень образних номінацій в художньому тексті : Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.15 / М. Г. Євсєєва; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2004. - 15 c. - укp.

Зроблено спробу виявлення та систематизації конотативних значень образних номінацій у текстах, що представляють збірну поетичну інтерпретацію концептосфери міста. Виявлено закономірності формування мовної образності текстів про місто у креативному, вітальному та есхатологічному лінгвосеміотичних аспектах, а також - в аспекті лімінальності як способу існування міста за умов постійного протистояння стихії. Здійснено аналіз мовного механізму формування конотацій. Проведено типологічне зіставлення його закономірностей щодо ключових мовних одиниць в ідентичних і близьких за змістом ідіомах, що належать до різних мовних і, відповідно, культурно-ментальних систем. Розглянуто проблему актуалізації діахронічних, неусвідомлюваних, первинно номінативних значеннєвих реляцій як засобу створення яскраво й багатогранно конотованого образного висловлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш103.1 + Ш401.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332207 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Лінгводидактичні аспекти навчання іноземних мов у вищих навчальних закладах : Матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. / ред.: Л. Р. Вовк; Терноп. акад. нар. госп-ва. Каф. нім. мови для зовнішньоекон. діяльн., Жешув. ун-т {Польща}. Каф. основ полоніст. освіти, "Лінгводидактичні аспекти навчання іноземних мов у вищих навчальних закладах", міжнародна науково-практична конференція (2004; Тернопіль). - Т. : ТАНГ, 2004. - 225 c. - укp.

Висвітлено особливості становлення та розвитку контрастивної лінгвістики. Розглянуто мову як складову культури за умов білінгвізму та полілінгвізму в історичному аспекті, а також зміст власних назв в ідіоматичних виразах англійської мови в етнокультурному аспекті. Проаналізовано особливості використання відеокліпу на заняттях французької мови у немовному ВНЗ. Показано роль самоконтролю в навчанні іноземних мов.

Освещены особенности становления и развития контрастивной лингвистики. Рассмотрены язык как составляющая культуры в условиях билингвизма и полилингвизма в историческом аспекте, а также содержание собственных имен в идиоматических выражениях в этнокультурном аспекте. Проанализированы особенности использования видеоклипа на занятиях французского языка в неязыковом вузе. Показана роль самоконтроля в обучении иностранным языкам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-913 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА656417 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Шумада Н.  
Фольклор у романі Михайла Стельмаха "Кров людська - не водиця" / Н. Шумада // Нар. творчість та етнографія. - 2005. - № 5. - С. 32-39. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто особливості використання відомим українським письменником ХХ ст. М.Стельмахом у романі "Кров людська - не водиця" всієї жанрової різноманітності фольклору: ліричних, обрядових, сатиричних пісень, частушок, фразеологізмів, прислів'їв, приказок, порівнянь, метафор та інших ідіоматичних висловів, вірувань, замовлянь, прикмет, казок, легенд. Зазначено, що фольклорні мотиви увиразнюють обставини дій, створюють національний, місцевий колорит твору та поглиблюють психологічну характеристику образів.

Рассмотрены особенности использования известным украинским писателем ХХ ст. М.Стельмахом в романе "Кров людская - не водица" всего жанрового разнообразия фольклора: лирических, обрядовых, сатирических песен, частушек, фразеологизмов, пословиц, присказок, сравнений, метафор и других идиоматических выражений, верований, заговоров, примет, сказок, легенд. Указано, что фольклорные мотивы делают выразительными обстоятельства действий, создают национальный, местный колорит произведения и углубляют психологическую характеристику образов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Англо-український фразеологічний словник : Близько 30 000 фразеол. виразів / ред.: Л. В. Кирпич; уклад.: К. Т. Баранцев. - 2-е вид., виправл. - К. : Знання, 2005. - 1056 c. - Бібліогр.: с. 1051-1052. - англ.

Вміщено близько 30 000 англійських сталих словосполучень, серед яких є ідіоматичні вирази, прислів'я і приказки, "крилаті вислови" та інші фразеологічні одиниці. Фразеологічні вирази розміщено в алфавітному порядку, після кожного наведено його український відповідник (переклад, аналог або еквівалент). Переважну більшість фразеологічних одиниць словника проілюстровано прикладами з творів класиків та сучасних письменників.

Представлено более 30 000 английских устойчивых словосочетаний, среди которых есть идиоматические выражения, пословицы и присказки, "крылатые выражения" и другие фразеологические единицы. Фразеологические выражения размещены в алфавитном порядке, после каждого приведен его украинский вариант (перевод, аналог или эквивалент). Преобладающее большинство фразеологических единиц словаря проиллюстрировано примерами из сочинений классиков и современных писателей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-430 + Ш141.4-430 + Ш143.21-433

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС40458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Фещенко Ю. І. 
Концепт Iхарактер людиниD як структурний елемент ідіоматичного простору "homo socialis" / Ю. І. Фещенко // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2005. - Вип. 23. - С. 207-210. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Полуйко І. Р. 
Особливості образних систем українських та англійських ідіоматичних аналогів із значенням "ніколи" / І. Р. Полуйко // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2005. - Вип. 23. - С. 197-200. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто систему образів, які виражають значення "ніколи" в англійській та українській ідіоматиці. Здійснено порівняльний аналіз англійських та українських ідіоматичних аналогів із значенням "ніколи".

Рассмотрена система образов, выражающая значение "никогда" в английской и украинской идиоматике. Приведен сравнительный анализ английских и украинских идиоматических аналогов со значением "никогда".

The article deals with the system of images in the English and Ukrainian idioms which express the meaning "never". The English and Ukrainian idiomatic analogues with the meaning "never" are analyzed.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш103.1 + Ш401.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Квеселевич Д. І. 
Термінологічна ідіоматизація змінних словосполучень у сучасній англійській мові / Д. І. Квеселевич, В. П. Сасина // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2006. - Вип. 27. - С. 25-26. - укp.

Розглянуто окремі аспекти термінологічної ідіоматизації змінних словосполучень, властивих сучасній англійській мові.

Рассмотрены отдельные аспекты терминологической идиоматизации переменных словосочетаний, характерных для современного английского языка.

The paper focuses on particular aspects of terminological idiomatization of free word combinations in modern English.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-220

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського