Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ПЛІТЧЕНКО$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙ$<.>+<.>A=ВАСИЛЬОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Шуміхін В. С. 
Сплави для монет типу "біколор" / В. С. Шуміхін, В. В. Плітченко // Металознавство та оброб. металів. - 2004. - № 1. - С. 51-57. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано сучасний стан використання сплавів для виготовлення монет типу "біколор", основні вимоги до фізико-механічних, технологічних і спеціальних властивостей з урахуванням можливостей максимального захисту монет від підробок та економічної ефективності виробництва. Запропоновано використання сплавів білого та жовтого кольору для виготовлення українських монет високих номіналів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К772

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Верховлюк А. М. 
Поверхневі дефекти виробів із сплавів на основі міді / А. М. Верховлюк, В. С. Шуміхін, В. В. Плітченко // Металознавство та оброб. металів. - 2005. - № 3. - С. 50-54. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Методами локального рентгеноспектрального аналізу, фотоелектронної та ОЖЕ-спектроскопії досліджено якість поверхні зразків з латуні та бронзи. Визначено хімічний та фазовий склад базових сплавів і пошкоджених місць. Розглянуто можливий механізм утворення поверхневих дефектів на виробах із сплавів на основі міді.


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.102.5

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шуміхін В. С. 
Фазовий склад легованих латуней у литому стані та після термообробки / В. С. Шуміхін, В. В. Плітченко, В. Л. Лахненко // Металознавство та оброб. металів. - 2007. - № 3. - С. 41-45. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.108

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Плітченко В. В. 
Вплив деформації на електропровідність та твердість багатокомпонентних сплавів на основі міді / В. В. Плітченко, В. В. Апухтін, М. І. Науменко // Металознавство та оброб. металів. - 2008. - № 1. - С. 59-62. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено вплив деформації та термообробки на питому електропровідність латуней та алюмінієвої бронзи, у разі використання яких електропровідність виступає як функціональна характеристика.


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.104.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Плітченко В. В. 
Про виготовлення прецизійних заготовок із латуні та бронзи / В. В. Плітченко, М. П. Стародуб, Ю. В. Сорокін, В. В. Апухтін // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд. - 2008. - № 1. - С. 148-150. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Плітченко В. В. 
Розробка економнолегованого багатокомпонентного сплаву на основі міді для монет середніх номіналів : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.16.01 / В. В. Плітченко; НАН України. Фіз.-технол. ін-т металів та сплавів. - К., 2008. - 18 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.1 + К772-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Вакуленко І. О. 
Про структурні перетворення при зварюванні тертям з перемішуванням алюмінієвого сплаву / І. О. Вакуленко, О. А. Мітяєв, С. О. Плітченко // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд.. - 2014. - № 1. - С. 8-10. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто питання оцінки субструктурних перетворень при зварюванні тертям з перемішуванням алюмінієвого сплаву. Виявлено свідчення впливу дислокаційного механізму зміцнення при використанні технології зварювання тертям з перемішуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.107.5 + К663.712-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Вакуленко І. О. 
Вплив хімічних сполук на формування електродугового розряду / І. О. Вакуленко, С. О. Плітченко, Д. М. Макаревич // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2014. - № 4. - С. 86-94. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.51-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Вакуленко І. О. 
Визначення параметрів режиму зварювання тертям з перемішуванням сплаву на основі алюмінію / І. О. Вакуленко, С. О. Плітченко // Автомат. сварка. - 2018. - № 4. - С. 24-30. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

На прикладі алюмінієвого сплаву запропоновано методику визначення параметрів процесу з'єднання пластин за технологією зварювання тертям з перемішуванням. В процесі досліджень за різних співвідношень частоти обертання робочого інструмента та нормального притискання до з'єднуваних кромок визначено характер розігріву металу. З аналізу характеру підвищення температури розігріву з'єднуваних кромок визначено мінімальне значення температурного інтервалу під час реалізації технології зварювання тертям з перемішуванням. За аналізом отриманих експериментальних даних запропоновано концепція визначення основних параметрів процесу зварювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.712

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Плітченко С. О. 
Дослідження умов розвитку структурних перетворень під час зварювання тертям із перемішуванням багатофазового алюмінієвого сплаву / С. О. Плітченко, М. М. Грищенко // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2020. - № 1. - С. 77-87. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Основна мета роботи - дослідження умов розвитку структурних перетворень під час зварювання тертям із перемішуванням (ЗТП); встановлення характеру окремого внеску структурних складових у досягнення умов надпластичної течії; визначення характеру впливу розміру зерна на мікротвердість матриці сплаву під час ЗТП. Зварювання тертям із перемішуванням виконано на спеціально розробленому обладнанні. Матеріалом були пластини товщиною 2,9 мм зі сплаву алюмінію АМг6 із хімічним вмістом легувальних елементів у межах марочного складу. Температуру та тиск від інструмента на кромки під час зварювання визначено на спеціально розробленому стенді. Силу притискання інструмента до металу виміряно динамометром типу ДС-0,1. За характеристику міцності мікрооб'ємів сплаву було взято мікротвердість, яку виміряно на приладі ПМТ-3, за навантаження на індентор 0,05 H. За різних співвідношень частоти обертання робочого інструмента та нормального притискання до кромок визначено ступінь нагрівання металу та якість формування шва. Оцінено ступінь впливу технологічних параметрів ЗТП на температуру розігріву металу в зоні дії заплечиків робочого інструмента. Розглянуто розвиток рекристалізаційних процесів в умовах двофазних сплавів. Показано, що збиральна рекристалізація меншою мірою визначається об'ємною часткою другої фази, її дисперсністю та спроможністю взаємодіяти з металевою матрицею. Оцінено вплив градієнта температур на величину мікротвердості для структур зони термічного впливу, за умов практично незмінної морфології зерен. Визначено умови розвитку структурних перетворень під час зварювання тертям із перемішуванням та механізм впливу розміру зерна на мікротвердість матриці. Перевищення оптимальної температури в зоні з'єднання під час зварювання сприяє прискоренню дифузії по межах між фазами та зерен, що призводить до формування градієнта концентрацій легувальних елементів, і в першу чергу Mg, збільшуючи ефект зміцнення від стану твердого розчину. Визначено адитивний характер зміцнення від впливу твердого розчину та меж зерен за умов надпластичої течії. Стан, наближений до надпластичнного, досягається за рахунок зменшення ефекту зміцнення твердого розчину та збільшення внеску від меж дрібних зерен. Досягнення стану надпластичної деформації стає можливим завдяки максимальному зменшенню ефекту деформаційного зміцнення.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.107.5 + К641.712-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Плітченко С. О. 
Визначення впливу енергосилових параметрів технології зварювання тертям з перемішуванням на структурні перетворення в зоні з'єднання : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / С. О. Плітченко; Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет". - Маріуполь, 2020. - 23 c. - укp.

Увагу приділено обґрунтуванню вибору енергосилових параметрів технології зварювання тертям з перемішуванням (ЗТП) алюмінієвих сплавів АМr за структурними перетвореннями в зоні шва. Виконано аналіз досвіду застосування різних способів зварювання для виготовлення виробів зі сплавів на основі алюмінію та розглянуто відомі технічні рішення з вибору технологічних параметрів при зварюванні тертям з перемішуванням. Розроблено та виготовлено робочий інструмент для дослідження впливу технологічних параметрів процесу ЗТП на формування зварного з'єднання та визначено характер впливу технологічних параметрів процесу зварювання на швидкість нагріву з'єднувальних кромок. Визначено оптимальні умови для реалізації ефекта надпластичності під час ЗТП через керований розвиток процесів структурних перетворень при визначеному співвідношенні температури та швидкості деформації. Розглянуто механізм впливу розміру зерна матриці багатофазного алюмінієвого сплаву на характеристики міцності після формування зварного шву. Для різних товщин з'єднувальних кромок розроблено методику вибору радіусу заплечика залежно від співвідношення швидкості обертання та сили притискання робочого інструменту при ЗТП. Розвинуто питання стосовно залежності характеристик міцності від умов розвитку гарячої пластичної деформації при зварюванні тертям з перемішуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.712-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА446018 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Вакуленко І. О. 
Зв'язок між переривчастою пластичною течією та деформаційним зміцненням низьковуглецевої сталі / І. О. Вакуленко, С. О. Плітченко, Д. М. Болотова, О. М. Перков // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд. - 2022. - № 2. - С. 24-28. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського