Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Крючко Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 104
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Крючко Т. О. 
Особливості бульбарної біомікрокапілярографії у дітей радіаційного ризику / Т. О. Крючко // Буков. мед. вісн.. - 1999. - 3, № 1. - С. 49-51. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Методом бульбарної біомікрокапілярографії у більшості обстежених дітей з групи радіаційного ризику виявлено дистонію мікроциркуляторного русла за спастичним типом. Даний метод досить інформативний і може бути рекомендований до широкого застосування у дитячій клініці з метою діагностики порушень мікроциркуляції під час обстеження функціональних можливостей системи гемостазу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.411-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Крючко Т. О. 
Вплив тривалого фракційного опромінення на стан гемостазу, вільнорадикального окиснення ліпідів та активність антиоксидантних ферментів в крові щурят / Т. О. Крючко // Буков. мед. вісн.. - 1999. - 3, № 3. - С. 198-201. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Для вивчення змін інтенсивності вільнорадикального окиснення ліпідів та гемостазу у щурят залежно від дози іонізуючого опромінення щурят двотижневого віку піддавали впливу тривалого фракційного опромінення протягом 1 або 2 місяців. Встановлено, що організм щурят, який знаходиться у процесі росту, є більш схильним до порушень процесів вільнорадикального окиснення ліпідів та гемостазу під впливом малих доз іонізуючого опромінення. Підвищення радіаційного навантаження на організм щурят супроводжується інтенсифікацією компенсаторно-адаптаційних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р361.1-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Крючко Т. О. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування системи реабілітаційно-профілактичних заходів дітям різних груп радіаційного ризику : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.10 / Т. О. Крючко; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. - К., 2001. - 36 c. - укp.

Досліджено питання удосконалення й оптимізації системи медико-соціальної допомоги дітям із груп радіаційного ризику на підставі розробки та впровадження в практику сучасних технологій діагностики, реабілітації та профілактики порушень здоров'я шляхом вивчення змін мікроциркуляторного, коагуляційного гемостазу, імунітету та прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу. Наведено результати дослідження стану здоров'я дітей із різних груп радіаційного ризику. Виявлено, що для евакуйованих і дітей переселенців характерна значно більша поширеність вторинних тромбоцитопатій, асоційованих з підвищенням рівня захворюваності на соматичну патологію. Визначено шляхи підвищення ефективності ранньої діагностики тромбоцитопатій на засадах проведення малозатратного клініко-лабораторного скринінгу. Систематизовано фактори ризику за розвитком геморагічних ускладнень у дітей, які зазнали дії іонізуючого опромінення в філо- й онтогенезі. На підставі системного аналізу показників гематологічного, імунного та прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу в дітей з симптоматичними тромбоцитопатіями із різних груп радіаційного ризику встановлено патогенетичні механізми їх виникнення. Патогенетично обгрунтовано на експериментальній моделі опромінених щурят і за умов клінічного динамічного спостереження груп дітей з геморагічним синдромом принципи диференційованого застосування тимічних пептидів у дітей, які зазнали дії іонізуючого опромінення. Розроблену комплексну систему реабілітаційно-профілактичних заходів дітям радіаційного ризику з включенням медикаментозних і немедикаментозних засобів корекції диференційовано з урахуванням групи спостереження. Вивчено

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Крючко Т. О. 
Досвід комплексного застосування специфічної алерговакцинації та індуктора синтезу ендогенного інтерферону у лікуванні дітей, хворих на атопічну бронхіальну астму / Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко // Перинатологія та педіатрія. - 2004. - № 4. - С. 45-48. - Бібліогр.: с. 47-48. - укp.

Вивчено клініко-імунологічну ефективність та безпечність специфічної алерговакцинації (САВ), яка проводилась у дітей, хворих атопічною бронхіальною астмою на фоні прийому протефлазиду. Ефективність проведеної гіпосенсибілізації оцінювали через 3, 6, та 12 місяців за допомогою клінічних індексів, які розраховуються по бальній шкалі обліку денних і нічних симптомів астми. Результати досліджень показали, що САВ, проведена на фоні вживання протефлазида, була більш ефективна та проходила з меншою частотою побічних ефектів. Комплексна імунотерапія, за рахунок стимулювання клітинних та гуморальних ланок імунної відповіді (реакції), сприяли швидкій нормалізації продукції цитокінів (IL-4, INF-гамма) та Ig E у дітей з бронхіальною астмою.

Изучена клинико-иммунологическая эффективность и безопасность специфической аллерговакцинации (САВ), проводимой у детей больных атопической бронхиальной астмой на фоне приема протефлазида. Эффективность проведенной гипосенсибилизации оценивали через 3, 6 и 12 месяцев с помощью клинических индексов, рассчитываемых по балльной шкале учета дневных и ночных симптомов астмы. Результаты исследования показали, что САВ, проведенная на фоне применения протефлазида, была более эффективна и проходила с меньшей частотой побочных эффектов. Комплексная иммунотерапия, за счет стимулирования клеточного и гуморального звеньев иммунного ответа, способствовала быстрой нормализации продукции цитокинов (IL-4, INF-гамма) и Ig E у детей с бронхиальной астмой.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Крючко Т. О. 
Зміни концентрації інтерферонів альфа та гамма у дітей з хронічним гепатитом залежно від фази патологічного процесу / Т. О. Крючко, І. М. Несіна // Перинатологія та педіатрія. - 2005. - № 1/2. - С. 86-88. - Бібліогр.: с. 88. - укp.

Наведено результати клініко-лабораторного обстеження 30-ти дітей з хронічним гепатитом В. Вивчено зміст інтерферона (ІФН) альфа, гамма в сироватці крові залежно від фази патологічного процесу. Зроблено висновки, згідно з якими концентрація ІФН залежить від фази інфекційного процесу. Одержано результати, що дозволяють індивідуально обрати терапію для даної категорії хворих.

Представлены результаты клинико-лабораторного обследования 30-ти детей с хроническим гепатитом В. Изучено содержание интерферонов (ИФН) альфа и гамма в сыворотке крови больных в зависимости от фазы патологического процесса. Сделан вывод, что концентрация ИФН зависит от фазы инфекционного процесса. Полученные результаты позволяют индивидуально выбрать терапию для данной категории больных.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.510.116-2

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Крючко Т. О. 
Застосування препаратів системної ензимотерапії в лікуванні пієлонефриту у дітей / Т. О. Крючко, Т. В. Шпехт, М. М. Забайрачний // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 3. - С. 78-79. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Крючко Т. О. 
Проблемні питання лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій та гострих бронхітів у дітей / Т. О. Крючко, Ю. М. Кінаш // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2006. - № 6. - С. 54-56. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Изучена эффективность и безопасность препарата "Умкалор" в комплексном лечении острых респираторных вирусных инфекций (ОРВИ) и острого бронхита (ОБ) у детей. Под наблюдением находилось 30 детей в возрасте от 1-го до 14-ти лет с ОРВИ и ОБ. На основании полученных данных можно сделать вывод, что назначение препарата в возрастных дозах способствует выраженной позитивной клинической динамике симптомов ОРВИ и ОБ, наблюдается полное отсутствие побочных эффектов, что свидетельствует о широких возможностях фитобиотиков в комплексной терапии детей. Достаточная противовирусная и антибактериальная активность, сопоставимая с антибактериальными препаратами, позволяет включить "Умкалор" в схемы лечения ОРВИ у детей, особенно в амбулаторных условиях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.31-5 + Р733.412.201.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Крючко Т. О. 
Клініко-лабораторні аспекти діагностики хронічного гепатиту B у дітей залежно від фази та ступеня активності патологічного процесу / Т. О. Крючко, І. М. Несіна // Перинатология и педиатрия. - 2006. - № 1. - С. 95-99. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено клініко-лабораторні особливості перебігу хронічного гепатиту B (ХГВ) у дітей залежно від фази та ступеня активності патологічного процесу. Знайдено маркери активної вірусної реплікації у більшості обстежених дітей (72,3 %). Тривалість захворювання у цій групі склала приблизно 3 роки, а хворі в інтегративній фазі, навпаки, характеризувалися тривалішим перебігом ХГВ (понад 5 років). Клінічні спостереження свідчать про перевагу скарг з боку супутньої патології шлунково-кишкового тракту: наявністю диспептичного (74,47 %), абдомінального (63,8 %) й астеновегетативного (58,9 %) синдромів, прояви яких не залежали від фази захворювання та корелювали з ступенем активності патологічного процесу. Серед лабораторних синдромів, що виявлені у хворих на ХГВ, діагностичне значення мають цитолітичний та мезенхімально-запальний. З збільшенням активності захворювання спостерігалися більш виражені зміни біохімічних показників, що не залежали від віремії.


Ключ. слова: діагностика, гепатит B, діти
Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.16-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Омельченко Л. И. 
Системная энзимотерапия в педиатрии / Л. И. Омельченко, Т. А. Крючко, Е. А. Ошлянская, Т. В. Шпехт. - К. : ФАДА ЛТД, 2006. - 162 c. - рус.

Представлены данные о механизмах действия полиэнзимных препаратов в организме. Основное внимание уделено клиническому применению в детской практической деятельности препаратов системной энзимотерапии - "Вобэзим" и "Флогэнзим". Проанализирован опыт применения средств системной энзимотерапии в педиатрии. Освещены особенности метаболического действия препаратов системной энзимотерапии у детей и их влияние на общепатологические процессы, использования полиферментых препаратов в лечении заболеваний кожи у детей. Показана роль адгезивных молекул в физиологических и патологических процессах в организме человека, различных рецепторов в реализации эффектов полиэнзимных препаратов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733-52

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: ВА679602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Крючко Т. О. 
Ефективність та безпечність застосування проспану в комплексному лікуванні дітей з бронхообструктивним синдромом / Т. О. Крючко, Ю. М. Кінаш, Л. М. Рудяга // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2006. - № 5. - С. 53-56. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Крючко Т. О. 
Застосування індуктора ендогенного інтерферону в протоколах лікування дітей з хронічним гепатитом В / Т. О. Крючко, І. М. Несіна // Соврем. педиатрия. - 2006. - № 2. - С. 102-105. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.510.11-5 + Р733.514.16-5

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Крючко Т. О. 
Оцінка ефективності комбінованої терапії бронхіальної астми у дітей раннього віку з використанням антилейкотрієнових препаратів / Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко // Астма та алергія. - 2007. - № 1/2. - С. 114. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24000 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Крючко Т. А. 
Терапевтическая эффективность противовирусного препарата "Флавозид" в лечении хронических гепатитов вирусной этиологии у детей / Т. А. Крючко, И. Н. Несина // Соврем. педиатрия. - 2007. - № 1. - С. 62-65. - Библиогр.: 13 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.510.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Крючко Т. О. 
Актуальнi питання лiкування герпетичної iнфекцiї у дiтей / Т. О. Крючко, Ю. М. Кiнаш // Перинатология и педиатрия. - 2007. - № 3. - С. 64-68. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено результати вивчення ефективностi противiрусної терапiї препаратом Флавозид за рiзних герпетичних захворювань у дiтей. Показано, що призначення Флавозиду у вiкових дозах, як у виглядi монотерапiї (за легких і середньотяжких форм), так i в поєднаннi з вiролексом (за тяжких форм), сприяє розвитку вираженої позитивної клiнiчної симптоматики захворювання. Динамiчне спостереження за пацiєнтами протягом 6-ти мiсяцiв показало високу ефективнiсть Флавозиду у виглядi зменшення активностi герпетичної iнфекцiї, що дозволяє рекомендувати його як препарат вибору під час лiкування герпетичних станiв у дiтей рiзного вiку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.37-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Крючко Т. О. 
Дитяча кардіологія : навч. посіб. Ч. 2 / Т. О. Крючко, М. М. Пєший, С. М. Танянська; ВНДЗ України "Укр. мед. стоматол. акад.". - Полтава, 2007. - 180 c. - Библиогр.: с. 174-178 - укp.

Викладено питання епідеміології, етіології, патогенезу, клініки та лікування артеріальних гіпертензій і гіпотензій, пролапса мітрального й аортального клапанів, кардіоміопатій у дітей і підлітків. Розкрито методи вимірювання артеріального тиску, охарактеризовано сучасні цифрові вимірювачі артеріального тиску та пульсу. Розглянуто питання генетично обумовлених сполучнотканинних дисплазій. Акцентовано увагу на особливостях лікування кардіоміопатій - захворювань невідомої етіології, що характеризуються кардіомегалією, серцевою недостатністю і фатальним закінченням.

Изложены вопросы эпидемиологии, этиологии, патогенеза, клиники и лечения артериальных гипертензий и гипотензий, пролапса митрального и аортального клапанов, кардиомиопатий у детей и подростков. Раскрыты методы измерения артериального давления, охарактеризованы современные измерители артериального давления и пульса. Рассмотрены вопросы генетически обусловленных соединительнотканных дисплазий. Акцентировано внимание на особенностях лечения кардиомиопатий - заболеваний неизвестной этиологии, характеризующихся кардиомегалией, сердечной недостаточностью и фатальным окончанием.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410.1я73-1

Шифр НБУВ: В350053 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Крючко Т. А. 
Коррекция метаболических расстройств у детей с хроническими гепатитами вирусной этиологии / Т. А. Крючко, И. Н. Несина // Перинатология и педиатрия. - 2007. - № 3. - С. 108. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.510.11-5 + Р733.514.16-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Крючко Т. О. 
Клініко-лабораторна характерисика реактивного артриту у дітей з хронічними гепатитами вірусної етіології / Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко, І. М. Несіна // Тавр. мед.-биол. вестн. - 2007. - 10, № 2. - С. 117. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.418.12-3 + Р733.514.16-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16621 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
18.

Крючко Т. О. 
Роль серотоніну в патогенезі моторних порушень у дітей із синдромом подразненого кишечника / Т. О. Крючко, С. М. Зіньковська // Перинатология и педиатрия. - 2008. - № 4. - С. 73-75. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Проаналізовано результати дослідження вмісту серотоніну в крові у дітей з різними формами синдрому подразненого кишечника та взаємозв'язок клінічної картини захворювання від типу конституції. За результатами проведеного дослідження виявлено, що у дітей з астенічним типом конституції превалювала форма синдрому подразненого кишечника, що, переважно, характеризувалася закрепами, тоді як перебіг захворювання із домінуванням больового абдомінального синдрому та метеоризму, а також переважанням проявів діареї були притаманні дітям з дигестивним типом конституції. Показано, що незалежно від форми захворювання рівні серотоніну в крові були підвищеними у всіх обстежених дітей із синдромом подразненого кишечника.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.302-1

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Крючко Т. О. 
Шляхи оптимізації діагностики та комплексного лікування дітей молодшого віку з рецидивуючим бронхітом у дітей / Т. О. Крючко, Ю. М. Кінаш // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - № 4. - С. 56. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Крючко Т. А. 
Опыт применения Цефодокса в терапии внегоспитальных пневмоний / Т. А. Крючко, О. В. Бастаногова, О. Я. Ткаченко, Т. В. Шпехт // Соврем. педиатрия. - 2008. - № 3. - С. 37-41. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Показан опыт применения препарата "Цефодокс" у детей с пневмонией легкой и среднетяжелой степени тяжести. Результаты показали, что препарат можно рекомендовать для лечения внегоспитальных пневмоний детям всех возрастных групп, в том числе и в качестве ступенчатой терапии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського