Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Автореферати дисертацій (7)Книжкові видання та компакт-диски (120)Журнали та продовжувані видання (182)
Пошуковий запит: (<.>A=КУЗЬМІНСЬКИЙ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 165
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кузьмінський В. З. 
Механізм формування та ефективність використання фінансових ресурсів у сільськогосподарських підприємствах : Дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В. З. Кузьмінський; Українська академія аграрних наук, Інститут аграрної економіки. - К., 1996. - 145 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС50923 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Кузьмінський Ю. А. 
Облік зовнішньоекономічної діяльності / Ю. А. Кузьмінський, В. Г. Козак, Л. І. Лук'яненко. - К., 1998. - 183 c. - Бібліогр.: 61 назв. - укp.

Розглядається зовнішньоекономічна діяльність як специфічний об'єкт бухгалтерського обліку, розкривається сутність загальних понять, що використовуються у вітчизняній та міжнародній практиці. Розкриті умови укладання зовнішньоекономічних угод з точки зору фахівців обліку як користувачів інформації для подальшого відображення у реєстрах бухгалтерського обліку. Значну увагу приділено відображенню у системі бухгалтерського обліку конкретних типових зовнішньоекономічних операцій: експортних, імпортних, бартерних, лізингових, консигнаційних та ін. Висвітлено основні аспекти облікового відображення розрахункових операцій з урахуванням уніфікованих правил, рекомендованих Міжнародною торговельною палатою. Викладено важливі питання організації та законодавчого регулювання іноземного інвестування, обліку формування та змін у статутному фонді підприємств різних організаційно-правових форм та обліку результатів їх фінансово-господарської діяльності тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА589802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Худоба В.  
Коливання магнітної стрічки в зоні магнітних головок / В. Худоба, В. Кузьмінський // Машинознавство. - 1998. - № 11/12. - С. 35-37. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Отримані залежності для визначення змінної і сталої складових тиску стрічки на магнітні головки. Розглянутий спектр коливань тиску стрічки на магнітні головки і встановлений зв'язок зі збурювальними факторами, які діють у тракті транспортування стрічкових носіїв інформації. Теоретичні результати перевірені і підтверджені експериментально.


Індекс рубрикатора НБУВ: З871.3-54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15870 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кузьмінський А. М. 
Теорія бухгалтерського обліку : Підруч. для студ. вузів, що навч. за спец. "Облік і аудит" / А. М. Кузьмінський, Ю. А. Кузьмінський. - К. : Ред. газ. "Все про бух. облік", 1999. - 287 c. - Бібліогр.: с. 283-285. - укp.

Розглядається бухгалтерський облік як складова частина системи економічної інформації та специфічний вид процесу управління. Висвітлюються передумови, принципи, предмет та об'єкти обліку, метод бухгалтерського обліку, бухгалтерський баланс, система рахунків бухгалтерського обліку і подвійний запис. Аналізуються особливості первинного спостереження, документації та інвентаризації, вартісного вимірювання, а також основи поточного бухгалтерського обліку та основи бухгалтерської звітності. Наводиться класифікація і план рахунків бухгалтерського обліку, характеризується облікова реєстрація та регістри бухгалтерського обліку, технологія облікового процесу, форма та система бухгалтерського обліку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА588822 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кузьмінський Ю. А. 
Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності : Навч.посіб. / Ю. А. Кузьмінський, В. Г. Козак, Л. І. Лук'яненко, М. Р. Лучко, М. Я. Остапюк. - К. : Аграр. наука, 2000. - 396 c. - Бібліогр.: 83 назв. - укp.

Розглянуто зовнішньоекономічну діяльність як специфічний об'єкт бухгалтерського обліку, розкрито сутність загальних понять, умови укладання зовнішньоекономічних угод з точки зору фахівців обліку як користувачів інформацією з метою подальшого відображення у реєстрах бухгалтерського обліку. У системі бухгалтерського обліку відображено конкретні типові зовнішньоекономічні операції: експортні, імпортні, бартерні, лізингові, консигнаційні та операції з давальницькою сировиною. Висвітлено основні аспекти облікового відображення розрахункових операцій з урахуванням уніфікованих правил, рекомендованих Міжнародною торговельною палатою, а також наведено практичні поради щодо зменшення ризику під час валютних розрахунків. Розкрито специфіку бухгалтерського обліку операцій підприємств з іноземними інвестиціями, викладено важливі питання організації та законодавчого регулювання іноземного інвестування, обліку формування та змін у статутному фонді підприємств різних організаційно-правових форм, а також обліку результатів їх фінансово-господарської діяльності. Розглянуто проблеми бухгалтерського обліку специфічних зовнішньоекономічних операцій та операцій, що не набули широкого застосування або не мають чіткої й однозначної державної регламентації: компенсаційних, реекспортних, реімпортних, за ліцензійним договором. Значну увагу приділено обліку цінних паперів, нематеріальних активів, підзвітних сум у іноземній валюті, проблемам реєстрації та оподаткування тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)258 я73 + У053.9(4УКР)8 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА597379 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кузьмінський Ю. А. 
Автоматизація оперативного обліку та контролю міжнародних економічних операцій / Ю. А. Кузьмінський; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2001. - 268 c. - Бібліогр.: 451 назв. - укp.

На підставі всебічного вивчення національного та зарубіжного досвіду запропоновано шляхи вдосконалення організації автоматизованого оперативного обліку та контролю міжнародних економічних операцій. Проаналізовано основні форми та умови міжнародних розрахунків, оподаткування, вантажоперевезення, страхування та інші чинники, що регламентують зовнішньоторговельні операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)28ф12 + У052.9(4УКР)20-218ф12

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА615184 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Екологічні проблеми: шляхи та перспективи їх вирішення в регіонах України (переробка промислових і побутових відходів, формування екологічної культури населення та розвиток змісту безперервної екологічної освіти) : Матеріали виступів учасн. міжнар. конф. та всеукр. екол. ярмарку / ред.: А. І. Кузьмінський; Черкас. держ. ун-т ім. Б.Хмельницького. - Черкаси, 2001. - 172 c. - укp.

Визначено основні шляхи утилізації відходів виробництва лимонної кислоти. Наведено технологію очистки стічних вод від іонів важких металів у машинобудівному виробництві. Доведено ефективність використання коксового горішку в доменній плавці. Досліджено характеристики молекул фреонів теплофізичними низько-температурними методами. Розкрито проблеми переробки та екологічні наслідки технологічних відходів. Висвітлено концептуальні засади і стан екологічної освіти в Україні. Вивчено деякі аспекти змісту еколого-педагогічної підготовки майбутніх вчителів. Розглянуто соціально-моральні завдання екологічного виховання учнів. Запропоновано міждисциплінарний підхід до екологічної освіти молодших школярів. Сформульовано поняття та вимоги щодо екологічного світогляду та безперервності екологічної освіти різновікових категорій населення. Проаналізовано роль інтегрованих уроків у формуванні екологічної свідомості учнів. Розглянуто питання екологічної культури, освіти та виховання особистості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)28 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605383 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кузьмінський Ю. А. 
Облік та аналіз зовнішньоекономічної діяльності : Навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисципліни / Ю. А. Кузьмінський, В. Г. Козак, Л. І. Лук'яненко, М. Я. Остап'юк, О. В. Небильцова; ред.: Ю. А. Кузьмінський; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2001. - 180 c. - Бібліогр.: 77 назв. - укp.

Визначено умови укладання зовнішньоекономічних угод з точки зору фахівців обліку як користувачів інформації для подальшого відображення її у реєстрах бухгалтерського обліку. Викладено зміст, завдання та метод організації обліку зовнішньоекономічної діяльності відповідно до державних регламентів і нормативних документів, що регулюють відображення в системі бухгалтерського обліку конкретних типових зовнішньоекономічних операцій: експортних, імпортних, бартерних, лізингових, консигнаційних, операцій з давальницькою сировиною. Висвітлено основні аспекти облікового відображення розрахункових операцій з урахуванням уніфікованих правил, рекомендованих Міжнародною торговельною палатою. Наведено практичні поради щодо зменшення ризиків під час валютних розрахунків. Описано специфіку бухгалтерського обліку операцій підприємств з іноземними інвестиціями. Розглянуто важливі питання організації та законодавчого регулювання іноземного інвестування, обліку формування статутного фонду підприємств різних організаційно-правових форм і змін у цьому фонді, а також обліку результатів фінансово-господарської діяльності підприємств. Відображено проблеми бухгалтерського обліку специфічних зовнішньоекономічних операцій, що не набули широкого застосування або не мають чіткої та однозначної державної регламентації, зокрема: компенсаційні, реекспортні, за ліцензійним договором. Особливу увагу приділено вексельному обігу та обліку нематеріальних активів, обліку підзвітних сум у іноземній валюті.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)258я73 + У053.9(4УКР)8я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА607879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кузьмінський А. І. 
Післядипломна педагогічна освіта: теорія і практика : Моногр. / А. І. Кузьмінський. - Черкаси : Вид. від-ня ЧДУ, 2002. - 288 c. - Бібліогр.: с. 258-288. - укp.

Розглянуто проблеми становлення та розвитку післядипломної педагогічної освіти як важливої складової системи неперервної освіти педагогічних працівників за умов модернізації освітньої галузі України. Визначено теоретичні засади, організаційно-педагогічні умови діяльності закладів післядипломної освіти педагогічних працівників, а також взаємозв'язок і взаємовплив суб'єктивних і об'єктивних факторів у процесі підвищення кваліфікації та розширення компетенції педагога щодо виконання функціональних обов'язків.

С научных позиций рассмотрены проблемы становления и развития последипломного образования как важнейшей составляющей системы непрерывного образования педагогических работников в условиях модернизации образовательной отрасли Украины. Определены теоретические основы, организационно-педагогические условия деятельности заведений последипломного образования педагогических работников, а также взаимосвязь и взаимовлияние субъективных и объективных факторов в процессе повышения квалификации и расширения компетенции педагога для выполнения функциональных обязанностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.514(4УКР)78

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА638883 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Кузьмінський Ю. А. 
Оперативний облік і контроль міжнародних фінансово-господарських операцій : Автореф. дис... д-ра екон. наук : 08.06.04 / Ю. А. Кузьмінський; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2002. - 30 c. - укp.

Визначено сутність, місце та роль оперативного обліку та контролю (ООК). Досліджено економіко-правову сутність регламентації й документування договірних міжнародних фінансово-господарських (МФГ) відносин з урахуванням їх історичного розвитку. Структуровано базовий міжнародний економічний контракт (МЕК), визначено його зміст і будову. Виокремлено оперативнооблікові та оперативноконтрольні дані. Обгрунтовано варіант кодування інформації для оперативної роботи за даними МЕК. Запропоновано методику здійснення ООК відповідно до правил Інкотермс. Розроблено єдиний електронний документ - Реєстраційну картку оперативного обліку та контролю, з'ясовано його основні реквізити. Представлено концепцію впровадження економічного моделювання МФГ операцій. Визначено головні етапи та теоретико-методологічні напрями оперативного управління МФГ діяльністю підприємств та його потенціалом. Наведено шляхи поліпшення державної регламентації МФГ операцій, що застосовуються суб'єктами господарювання України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.58

Шифр НБУВ: РА321581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Кузьмінський А. І. 
Тест навчальних досягнень особистості як засіб педагогічного вимірювання : Навч. посіб. для викл. ВНЗ, вчителів ЗОШ / А. І. Кузьмінський, В. І. Єфіменко. - Черкаси : Черкас. держ. ун-т ім. Б.Хмельницького, 2002. - 63 c. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Описано методологію оцінювання навчальних досягнень особистості у світлі сучасної освітньої парадигми. Розглянуто тести навчальних досягнень особистості, форми тестових завдань, питання розробки педагогічних тестів у межах класичної теорії, створення педагогічних тестів навчальних досягнень, інтерпретації та шкалування результатів тестування. Висвітлено алгоритм визначення параметрів однопараметричної моделі Раша.

Описана методология оценки учебных достижений личности в свете современной образовательной парадигмы. Рассмотрены тесты учебных достижений личности, формы тестовых заданий, вопросы разработки педагогических тестов в пределах классической теории, создания педагогических тестов учебных достижений, интерпретации и шкалования результатов тестирования. Освещен алгоритм определения параметров однопараметрической модели Раша.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.284я73

Шифр НБУВ: ВА634879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Кузьмінський Є. В. 
Нетрадиційні електрохімічні системи перетворення енергії / Є. В. Кузьмінський, Г. Я. Колбасов, Я. Ю. Тевтуль, Н. Б. Голуб. - К. : Академперіодика, 2002. - 182 c. - (Б-ка держ. фонду фундамент. дослідж.). - Бібліогр.: с. 154-175. - укp.

На підставі узагальнення даних літературних джерел щодо електрохімічних систем прямого перетворення сонячної, теплової та хімічної енергії на електричну охарактеризовано сучасні проблеми електрохімічної енергетики. Наведено термодинамічний опис електрохімічної системи як основи прямого перетворення видів енергії. Встановлено критерії цілеспрямованого вибору нетрадиційних високоефективних електрохімічних енергоперетворювальних систем. Подано характеристики фотоелектрохімічного перетворювача, описано механізми перенесення заряду на межі поділу напівпровідник - електроліт. Розглянуто елементи прямого перетворення теплової енергії в електричну з бінарними редокс-системами, а також нетрадиційні підходи тестування електроактивних матеріалів і електролітів літієвих джерел струму.


Індекс рубрикатора НБУВ: З251,021 + З6,021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА621027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Кузьмінський А. І. 
Теоретико-методологічні засади післядипломної педагогічної освіти в Україні : Автореф. дис... д-ра пед. наук : 13.00.04 / А. І. Кузьмінський; Ін-т педагогіки і психології проф. освіти АПН України. - К., 2003. - 34 c. - укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади (сутність, структуру, функції, принципи, особливості та умови розвитку) післядипломної педагогічної освіти як підсистеми неперервної педагогічної освіти та післядипломної освіти педагогічних кадрів. Зокрема, уперше в широких хронологічних рамках на підставі системного концептуально-цілісного аналізу еволюції змісту, організаційних форм, наукових засад післядипломної педагогічної освіти розкрито її суть, закономірності функціонування, розвинуто концептуальні засади, які уможливлюють обгрунтування стратегії розвитку даної освіти, а також розроблено підходи й визначено його періодизацію. Виділено й актуалізовано принципи цієї освіти (органічної єдності й наступності базової та післядипломної педагогічної освіти; гуманізму; демократизму; іманентності розвитку; вільного розвитку педагога; свободи вибору тощо), основні умови й закономірності формування змісту (заміну універсальної парадигми множинністю освітніх парадигм, розвиток педагогічної науки, еволюцію уявлень про педагога, урахування результатів моніторингових досліджень та вітчизняного й зарубіжного досвіду). Розвинуто положення щодо післядипломної педагогічної освіти як системи, формування особистості педагога та керування навчальним процесом у цій освітній галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.514(4УКР)78

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Кузьмінський Є. В. 
Нетрадиційні електрохімічні системи перетворення енергії. Фото-, термо- та біопаливні елементи : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / Є. В. Кузьмінський, Г. Я. Колбасов, Я. Ю. Тевтуль, Н. Б. Голуб; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича, Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т", Ін-т заг. і неорган. хімії НАН України. - Чернівці : Рута, 2003. - 96 c. - укp.

Висвітлено деякі сучасні проблеми електроенергетики, а також засади електрохімічного перетворення енергії світла, тепла та енергії хімічних речовин в енергію електричного струму. Охарактеризовано напівпровідникові електроди під час освітлення, а також електрохімічні генератори.

Освещены некоторые современные проблемы электроэнергетики, а также основы электрохимического преобразования энергии света, тепла и энергии химических веществ в энергию электрического тока. Охарактеризованы полупроводниковые электроды при освещении, а также электрохимические генераторы.


Індекс рубрикатора НБУВ: З252 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА645862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Кузьмінський В. О. 
Управління інноваційно-інвестиційним потенціалом фінансово-промислових груп : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.02.03 / В. О. Кузьмінський; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтеграції України. - К., 2004. - 18 c. - укp.

Визначено суть інтеграції фінансового, промислового й інтелектуального капіталів. Доведено, що внаслідок їх взаємодії у межах інтегрованих корпоративних структур (ІКС) утворюється інноваційно-інвестиційний потенціал. Визначено основні форми ІКС та види інтеграції. Запропоновано методику оцінки інтеграційного ефекту. Розроблено модель мобілізації ресурсного забезпечення інноваційної діяльності та подано систему заходів з ефективного керування використанням інноваційно-інвестиційного потенціалу фінансово-промислових груп (ФПГ). Розкрито макроскопічне значення формування вертикальних ФПГ як засобу реструктуризації економіки та розроблено методичний інструментарій для прийняття рішення про вертикальну інтеграцію. Сформульовано концептуальні положення активізації формування ФПГ і порядку використання їх інноваційного-інвестиційного потенціалу, основні напрями удосконалення законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)292.3-55-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Кузьмінський А. І. 
Вступ до університетських студій : Навч. посіб. для студ. ун-тів / А. І. Кузьмінський; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. - Черкаси, 2004. - 174 c. - Бібліогр.: 101 назв. - укp.

Проаналізовано місце та роль університетської освіти у розв'язанні державних завдань професійної підготовки молоді, розглянуто питання участі ВНЗ України в Болонському процесі. Розкрито психолого-педагогічні засади організації самостійної навчальної роботи студентів, описано особливості їх адаптації до умов навчальної роботи у ВНЗ.

Проанализированы место и роль университетского образования в решении государственных заданий профессиональной подготовки молодежи, рассмотрены вопросы участия ВУЗ Украины в Болонском процессе. Раскрыты психолого-педагогические основы организации самостоятельной учебной работы студентов, описаны особенности их адаптации к условиям учебной работы в ВУЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.2я73

Шифр НБУВ: ВА658117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Кузьмінський А. І. 
Педагогіка : Підруч. / А. І. Кузьмінський, В. Л. Омеляненко. - 2-е вид., переробл. і доповн. - К. : Знання-Прес, 2004. - 446 c. - (Навч.-метод. комплекс з педагогіки). - укp.

Розглянуто загальні засади педагогіки, теорії навчання (дидактики), теорії виховання та основи школознавства. Приділено увагу опорним схемам та сигналам, які допоможуть більш грунтовно засвоїти навчальний матеріал. Наведено педагогічний словник, структурований за тематичним принципом.

Рассмотрены основные принципы педагогики, теории обучения (дидактики), теории воспитания и основы школоведения. Уделено внимание опорным схемам и сигналам, которые помогут более основательно усвоить учебный материал. Приведен педагогический словарь, структурированный по тематическому принципу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА657379 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Приходько В. В. 
Креативна валеологія. Концепція і педагогічна технологія формування студентів технічних і гуманітарних спеціальностей як будівничих власного здоров'я : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / В. В. Приходько, В. П. Кузьмінський. - Д. : НГУ, 2004. - 231 c. - Бібліогр.: 160 назв. - укp.

Розкрито нові поняття про креативну валеологію, зміцнення здоров'я, непрофесійну фізкультурну освіту. Обгрунтовано концепцію та педагогічну технологію непрофесійної фізкультурної освіти студентів технічних та гуманітарних спеціальностей.

Раскрыты новые понятия о креативной валеологии, укреплении здоровья, непрофессиональном физкультурном образовании. Обоснованы концепция и педагогическая технология непрофессионального физкультурного образования студентов технических и гуманитарных специальностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51 я73-1 + Р120.4 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА657447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Кухар В. 
Екобіотехнологія та біоенергетика: проблеми становлення і розвитку / В. Кухар, Є. Кузьмінський, О. Ігнатюк, Н. Голуб // Вісн. НАН України. - 2005. - № 9. - С. 3-18. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено питання становлення і перспективи розвитку актуальних напрямів сучасної біотехнології - екобіотехнології й біоенергетики. Екобіотехнологія характеризується як міждисциплінарний напрям, що утворився у результаті перетину інтересів, підходів та методів прикладних напрямів екологічної науки та новітніх і класичних біотехнологій. Тобто це технологічні процеси, які здійснюються з використанням живих організмів або їх елементів і спрямовані на поліпшення, захист і відновлення порушеного людиною довкілля. Відзначено найперспективніші напрями розвитку екобіотехнології. Продемонстровано перевагу застосування екобіотехнології у порівнянні з традиційними хімічними та фізико-хімічними природоохоронними технологіями. Біоенергетика розглянута як невід'ємна складова екобіотехнології. Показано принципову можливість і доцільність використання біоенергетичних підходів у розв'язанні енергетичних та екологічних проблем людства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*871

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20611 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Кузьмінський А. І. 
Педагогіка вищої школи : навч. посіб. / А. І. Кузьмінський. - 2-ге вид., стер. - К. : Знання, 2005. - 486 c. - (Вища освіта XXI ст.). - укp.

Розглянуто загальні засади педагогіки вищої школи (ВШ), особливості її розвитку в історичному аспекті. Показано місце та роль педагогічної науки у системі соціально-економічного розвитку України. Охарактеризовано принципи діяльності освітніх закладів. Особливу увагу приділено змісту, плануванню й організації навчального процесу у ВШ, технології та техніки організації та проведення семінарів, практичних, лабораторних, індивідуальних занять, консультацій, а також дистанційному навчанню, виховній функції ВШ, педагогічній культурі викладача ВШ.

Рассмотрены общие основы педагогики высшей школы (ВШ), особенности ее развития в историческом аспекте. Показаны место и роль педагогической науки в системе социально-экономического развития Украины. Охарактеризованы принципы деятельности образовательных заведений. Особое внимание уделено содержанию, планированию и организации учебного процесса в ВШ, технологии и технике организации и проведения семинаров, практических, лабораторных, индивидуальных занятий, консультаций, а также дистанционному обучению, воспитательной функции ВШ, педагогической культуре преподавателя ВШ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА734975 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського