Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ГОЛЕЙК$<.>+<.>A=ДАРІЯ$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Голейко М. В. 
Клініко-мікробіологічні результати лікування пацієнтів з поєднаними ураженнями тканин пародонта та періодонта / М. В. Голейко, Й. М. Федечко // Медицина трансп. України. - 2012. - № 3. - С. 34-37. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Предложена методика комплексного лечения больных с сочетанными поражениями тканей пародонта и периодонта. Рекомендовано использовать мазь с тиотриазолином и левомицетином. Изучен непосредственный клинический эффект, который был подтвержден результатами микробиологических исследований.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.21-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Голейко М. В. 
Алгоритм застосування нової медикаментної композиції в комплексному лікуванні поєднаних уражень тканин пародонта та періодонта / М. В. Голейко // Соврем. стоматология. - 2013. - № 2. - С. 134-135. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Представлено результати лікування пацієнтів з поєднаними ураженнями тканин пародонта та періодонта медикаментною композицією з тіотриазоліном і левоміцетином.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16391 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Голейко М. В. 
Особливості клініки та лікування хворих на поєднані ураження тканин пародонту та періодонта : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / М. В. Голейко; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького. - Львів, 2017. - 20 c. - укp.

Досліджено особливості клініки та лікування хворих на поєднані ураження тканин пародонту та періодонта, обгрунтовано розробку нового комбінованого лікарського засобу на основі тіотриазоліну та левоміцетину та його застосування в клініці з метою фармакологічної корекції цих патологічних станів. Результати проведених досліджень дозволили прослідковувати динаміку основних патогенетичних ланок виявів поєднаних уражень, обгрунтувати практичні підходи до їх комплексної терапії та передбачити прогноз лікування. На основі проведених клінічних, параклінічних, біохімічних та мікробіологічних досліджень вдалося з'ясувати, що поєднані ураження тканин пародонту та періодонта не мають специфічних патогномонічних симптомів, їх перебіг характеризується значною різноманітністю клінічної картини, поєднуючи в собі вияви ураження як тканин пародонту, так і ендодонта. У хворих на поєднані ураження розвиваються ознаки оксидативного стресу, який характеризується підвищенням у ротовій рідині та пародонтальній крові первинних та вторинних продуктів ПОЛ, стабільних метаболітів N0 та їх ферментів на тлі зниження захисної функції АОС. Встановлено, що вираженість оксидативного стресу тісно корелює з тяжкістю та поширеністю запально-дистрофічних процесів в уражених тканинах. Мікробіологічні обстеження хворих на поєднані ураження тканин пародонту та періодонта виявляли однотипність патогенної мікрофлори пародонтальних кишень та кореневих каналів за видовим складом, ідентичністю виділених ізолятів бактерій згідно профілю антибіотикограми та високу ступінь кореляції між кількісними показниками мікрофлори. Запропонований спосіб лікування хворих на поєднані ураження тканин пародонту та періодонта 2 % маззю з тіотриазоліном і левоміцетином дозволяв покращити клінічні та параклінічні показники, скоротити терміни лікування, зменшити частоту загострень та подовжити ремісію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430354 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського