Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ГАВРУШК$<.>+<.>A=ЮЛІЯ$<.>+<.>A=ФИЛИМОНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Гаврушко Ю. Ф. 
Правове регулювання міграційних процесів на універсальному та єврорегіональному рівнях : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Ю. Ф. Гаврушко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2005. - 16 c. - укp.

Проаналізовано особливості міжнародно-правової регламентації міграційних процесів (МП) на універсальному й єврорегіональному рівнях. Досліджено етапи становлення співробітництва держав стосовно регламентації МП у Євросоюзі та особливості розвитку міграційного законодавства. З'ясовано специфіку юридичних механізмів і роль ЄС щодо МП у Євросоюзі. Показано роль специфічних юридичних інструментів, зокрема, спільних дій, рішень і позицій Європейської Ради. Розкрито особливості сучасного регулювання питань трудової міграції в ЄС, а також міграційного права в Україні. Наведено шляхи вдосконалення міграційного законодавства України та його гармонізації з правом Євросоюзу на сучасному етапі, зокрема, відповідно до нового Плану дій "Україна - ЄС" (2004 р.).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.5 + Х915.232.5-91 + Х809(4УКР)345

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ромашко А. 
Застосування міжнародних баз даних для пошуку торговельних марок / А. Ромашко, Н. Гаврушкевич, В. Кравець // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2016. - № 2. - С. 160-167. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Торговельна марка є найбільш затребуваним об'єктом права інтелектуальної власності не тільки в Україні, але й у світі. Тому правомірне використання цього об'єкта є важливим моментом для виробників продукції та послуг, які такі торговельні марки застосовують. На сьогодні існує недостатня поінформованість осіб, які застосовують у своїй діяльності торговельну марку як засіб ідентифікації і можуть порушувати права інших осіб стосовно торговельної марки, або навпаки інші особи можуть бути порушниками прав. Слід зазначити, що це особливо важливо сьогодні, коли вітчизняні виробники переорієнтовуються на нові ринки збуту. Мета роботи - надання пропозицій зацікавленим особам щодо самостійного пошуку їх торговельної марки в аспекті схожості та тотожності стосовно зареєстрованих іншими особами торговельних марок та стосовно загальновідомих торговельних марок, які охороняються без реєстрації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.10-803.43 + У9(4УКР)421.0-803.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гаврушкевич А. Ю. 
Основні положення кінематики МАО циліндричних зубчастих коліс : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / А. Ю. Гаврушкевич; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - Київ, 2016. - 24 c. - укp.

Уточнено закономірності процесу формування кромок деталей магнітно-абразивною обробкою (МАО) за умов великих робочих зазорів і вперше розроблено кінематико-геометричну модель формування кромок. Вперше встановлено закономірності формування кромок зубів циліндричних зубчастих коліс методом МАО за умов великих робочих зазорів. Вперше визначено функціональні залежності критеріїв якості обробки магнітно-абразивним методом робочих поверхонь зубів і кромок від кінематичних параметрів процесу та набір критеріїв для оцінки якості округлення кромок. Розроблено метод вибору кінематичних параметрів раціональних режимів об'ємної обробки поверхонь і кромок зуба, який передбачає побудову функціональних залежностей вхідних кінематичних параметрів за даними про форму кромок з найменшими відхиленнями від дуги кола за мінімальної різниці між оптимальним значенням інтегрального критерію інтенсивності МАО і його поточним значенням і знаходження точок перетину цих залежностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.145.551 + К637.005-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420972 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Литвин О. 
Моделювання та дослідження динамічних параметрів мальтійських механізмів технологічних машин / О. Литвин, А. Гаврушкевич, Д. Алексик // Техн. науки та технології. - 2020. - № 2. - С. 53-61. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

У сучасних поліграфічних машинах та технологічному обладнанні машинобудування широко використовуються механізми періодичного повороту, зокрема мальтійські, для автоматизації різних технологічних процесів. На показники продуктивності і якості процесів впливають особливості динамічних характеристик зазначених механізмів, тому тема дослідження є прикладною та актуальною. Розглянуто математичну модель та результати дослідження динамічних та силових параметрів мальтійських механізмів технологічних машин. Підвищення швидкодії механізму повороту обмежує значне зростання динамічних навантажень у його ланках. Це приводить до збільшення максимального значення крутного моменту на приводі, на ведучому валу в першій половині повороту. У процесі конструювання машин розробнику доводиться балансувати між продуктивністю і надійністю технічних систем. Розв'язок цієї проблеми неможливий без застосування методів математичного моделювання. Розглянуто наукові публікації вітчизняних і закордонних авторів та методики автоматизованого проєктування вищевказаних механізмів. Немає надійних методик моделювання та дослідження динамічних параметрів мальтійських механізмів. Мета роботи - розробити математичну модель для дослідження коливальних процесів робочого органу з мальтійським механізмом повороту та з її допомогою дослідити динамічні та силові параметри та конкретизувати елементи конструкції. Розглянуто методи дослідження механізмів повороту: інформаційні, аналітичні, моделювання. Отримано аналітичні залежності для визначення передатних функцій мальтійських механізмів із круговими пазами хреста. Вибрано раціональну конструкцію механізму і його параметрів. Розроблено алгоритми і програми для моделювання в середовищі MatLAB. Висновки: у результаті математичного моделювання процесу повороту отримані графіки зміни моментів сил пружності при обертанні мальтійського механізму з прямими пазами та пазами у вигляді дуги кола, що дозволить внести зміни до геометричних параметрів ланок зазначених механізмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Майборода В. 
Застосування магнітно-абразивного оброблення стоматологічного інструменту багаторазового використання для відновлення його властивостей / В. Майборода, Н. Гаврушкевич, І. Слободянюк, К. Позняк // Техн. науки та технології. - 2021. - № 3. - С. 9-16. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

На основі аналізу особливостей процесу експлуатації та подальшого циклу оброблення стоматологічних борфрез багаторазового використання представлено обгрунтування можливості застосування на етапі передстерилізаційного очищення методу магнітно-абразивного оброблення поверхонь робочих частин твердосплавних борів кулеподібної форми. Виконано аналіз стану поверхні та параметрів шорсткості робочих поверхонь борфрез до та після магнітно-абразивного оброблення. Надані рекомендації щодо часу оброблення та діапазонів розмірів різальних кромок борів, що забезпечують збільшення термінів експлуатації.


Індекс рубрикатора НБУВ: К761

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського