Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (34)Реферативна база даних (1585)Книжкові видання та компакт-диски (537)Журнали та продовжувані видання (594)
Пошуковий запит: (<.>U=З811$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 44
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Велика О.Т. 
Алгебро-графові моделі синтезу числових кодів з кільцевою структурою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / О.Т. Велика ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження числових кодів з кільцевою структурою. Розроблено методику побудови математичних моделей монолітних кодів на базі деяких властвостей розширених полів Галуа та геометрій над ними. Створено алгебро-графову модель монолітного кільцевого коду, на підставі якої уточнено уявлення про теоретичні зв'язки між ідеальними кільцевими в'язанками, комбінаторними конфігураціями та розширеними полями Галуа. Досліджено алгоритми синтезу монолітних кодів з кільцевою структурою. Розроблено пакет програм для синтезу ідеальних монолітних кодів з кільцевою структурою й сформульовано рекомендації щодо використання запропонованих методик для проектування систем і пристроїв інформаційно-обчислювальної техніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.4 +
Шифр НБУВ: РА342638

Рубрики:

      
2.

Засядько А.А. 
Алгоритми розв'язку задачі відновлення сигналів в спектроскопії з використанням дискретних ортогональних перетворень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / А.А. Засядько ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Вирішено важливу науково-технічну задачу підвищення точності інтерпретації результатів спектроскопічних вимірювань на основі розв'язання інтегрального рівняння Фредгольма першого роду. Досліджено підходи до розв'язання даної задачі на основі способу модельних прикладів з використанням дискретних ортогональних перетворень. Алгоритми розраховано на різну ширину апаратної функції спектрального приладу і можуть застосовуватися за умов неточного задання апріорної інформації, одержуваної в процесі дослідження речовини методами спектроскопії. Використання алгоритму діагоналізації матриць для розв'язання систем лінійних алгебраїчних рівнянь за допомогою дискретних ортогональних перетворень у розробленому алгоритмі первинної обробки сигналів у порівнянні з іншими алгоритмами дозволяє підвищити якість розв'язку задачі відновлення спектральних піків, що підтверджується результатами впровадження комплекса програм, який реалізує всі запропоновані алгоритми під час проведення лазерного мас-спектрометричного аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В344.1 + з811.54
Шифр НБУВ: РА310392 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Виноградов В.В. 
Вейвлетний аналіз багатомасштабних процесів та сигналів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / В.В. Виноградов ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 2001. — 15 с. — укp.

Визначено аналітично, числовим методом і експериментально умови нестійкостей у системах з нелінійною взаємодією двох мод із сильно відмінними частотами. Результати вейвлетного аналізу хаотичних сигналів свідчать про наявність характерних рис, за якими можлива ідентифікація та класифікація таких сигналів. Розроблено та впроваджено новий алгоритм вейвлетної фільтрації зображень, заснований на застосуванні шаблонних вейвлетних коефіцієнтів і багатомасштабного аналізу, для видалення шуму біля границь у зображеннях і збільшення їх контрастності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В654.21-52,022 + В652.421,022 + З811.5
Шифр НБУВ: РА314522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кожухар І.Ф. 
Ефективність використання методів нелінійної обробки сигналів для систем з корелятивним кодуванням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / І.Ф. Кожухар ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано більш досконалий, у порівнянні з відомими, алгоритм визначення передавальних характеристик і коефіцієнтів передавального та приймального корелятивного кодера для каналу з лінійними спотвореннями й адитивним шумом. Створено новий метод декодування за алгоритмом Вітербі з використанням сумарного абсолютного критерію. Розроблено ефективний метод оцінки вірності відтворення сигналів заданої форми для корелятивного кодування у разі їх апроксимації rect-функціями. Наведено модель каналу з корелятивним кодуванням та гаусівським шумом з пороговим декодуванням та декодуванням за алгоритмом Вітербі за умов обмеження смуги частот нижче смуги Найквіста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.4 +
Шифр НБУВ: РА341182

Рубрики:

      
5.

Корчинський В.В. 
Ефективність параметричних і кодових методів виявлення помилок в адаптивних системах зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.В. Корчинський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2007. — 24 с. — укp.

Одержано аналітичні вирази для визначення надлишковості коду та втрати, спричинені повторенням повідомлення, які дозволяють здійснити оцінку існуючих методів передачі, що впливають на старіння інформації. Знайдено алгоритм, який оптимізує довжину кодового слова за відомих статистичних характеристик каналу. Запропоновано алгоритм параметричної оцінки каналу на базі таймерної сигнальної конструкції, який підвищує якість непрямого контролю. Доведено можливість одержання у двійковому каналі пропускної спроможності, що перевищує швидкість модуляції. Запропоновано аналітичні вирази для адаптивних систем, що використовують таймерні сигнальні конструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З811.4 +
Шифр НБУВ: РА351587

Рубрики:

      
Категорія:    
6.

Улєєв О.П. 
Ефективність таймерного кодування в системах передачі зі зворотним зв'язком: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.П. Улєєв ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 17 с. — укp.

Висвітлено питання підвищення ефективності використання каналів зв'язку мереж LAN і MAN за таймерним методом кодування сигнальних конструкцій, побудовано алгоритми передавання та приймання для систем, що використовують даний метод формування кодових слів, визначено оптимальні співвідношення поміж параметрами синтезованих сигнальних конструкцій та завад у каналі. Проаналізовано існуючі моделі потоку помилок і наведено методику побудови кусково-стаціонарної моделі на рівні каналу постійного струму. Надано теоретичну й практичну оцінку ефективності використання блокових розрядних-цифрових кодів у системах передавання з вирішальним зворотним зв'язком. Запропоновано метод таймерного кодування та формування сигнальних конструкцій багатопозиційних часових кодів для використання в системах передавання. Одержано аналітичні вирази розрахунку ефективної швидкості передавання з урахуванням виду завад та параметрів сигнальних конструкцій багатопозиційних часових кодів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з811.49
Шифр НБУВ: РА314304 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Агаджанян А. Р. 
Застосування частотно-часових методів до обробки нестаціонарних сигналів в реальному масштабі часу: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.13 / А. Р. Агаджанян ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова. — О., 2011. — 25 с. — укp.

Визначено зв'язок між часовими, частотними та частотно-часовими методами обробки сигналів. Показано можливість й користь використання обвідних у цих методах. Побудовано математичну модель з використанням методу динамічного коефіцієнта передачі (ДКП) для розв'язання задачі визначення динамічних спотворень у вузькосмугових цифрових колах у разі проходження сигналів з амплітудною модуляцією (АМ) і частотною модуляцією (ЧМ). Показано, що на підставі розробленого методу вейвлет-перетворення можливо визначення патології для кардіосигналів. Визначено імовірнісні параметри селективного кола. Під час порівняння алгоритмів частотно-часового аналізу однозначно визначено галузі застосування кожного з методів. Запропоновано метод корекції динамічних спотворень на підставі методу ДКП. Проаналізовано вплив зміни частоти вхідного сигналу відносно резонансної частоти на амплітуду, частоту та фазу вихідного сигналу коливального контуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.5
Шифр НБУВ: РА383877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Чечельницький В.Я. 
Класи сигналів на основі досконалих двійкових решіток: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / В.Я. Чечельницький ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено у часовій області нові структурні властивості досконалих двійкових решіток (ДДР) та їх проріджених (допоміжних) решіток. На базі побудови рівнянь локального та глобального балансу бакових пелюстків кореляційних функцій розкрито фізичну суть і виконано формулювання у матричному вигляді необхідної та достатньої умов існування ДДР. Розроблено регулярні алгоритми рекурентного синтезу в часовій області повних W(N)-класів ДДР квадратної та прямокутної форм. Проведено обгрунтування доцільності використання методу інформаційної модуляції шляхом циклічних зсувів опорної ДДР за рядками, стовпцями та інверсіями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.10 +
Шифр НБУВ: РА323592

Рубрики:

      
9.

Февральов Д.В. 
Комбіновані біспектрально-фільтрові методи відновлення форми сигналів при впливі інтенсивних завад: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / Д.В. Февральов ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення якості відновлення форми сигналу за ансамблем взаємозсунутих незалежних реалізацій за умов низького відношення сигнал - завада на етапі вторинної обробки у радіолокаційних, оптичних та інформаційно-вимірювальних системах за рахунок використання потрійних автокореляційних функцій і біспектрів. Запропоновано комбінований біспектрально-фільтровий метод (КБФМ) відновлення форм сигналів за набором взаємозсунутих реалізацій. Виявлено, що кращих показників вдається досягти з використанням адаптивних методів фільтрації. Розроблено адаптивні одно- та двовимірний фільтри на базі дискретного косинусного перетворення з оцінкою локальної дисперсії у блоках, використання яких як компонента КБФМ для фільтрування реальної та мнимої частин Фур'є-спектру, що відновлено з біспектру спотвореного сигналу, суттєво покращує ефективність біспектрального методу. Розроблено двоетапний біспектрально-кореляційний підхід, який базується на кореляційному методі та КБФМ як засобі передобробки, доведено його високу ефективність і переваги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.7 +
Шифр НБУВ: РА361194

Рубрики:

      
Категорія:    
10.

Лукін В.В. 
Локально-адаптивна стійка фільтрація сигналів і зображень у багатоканальних системах дистанційного зондування: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.07.12 / В.В. Лукін ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2002. — 35 с. — укp.

Розроблено теорію та запропоновано методи локально-адаптивної стійкої фільтрації та багатоетапної обробки одновимірних, двовимірних і багатовимірних сигналів і зображень, що реєструються або формуються багатоканальними радіолокаційними комплексами дистанційного зондування аерокосмічного базування та іншими типами радіотехнічних й інформаційно-вимірювальних систем. Запропоновано нові методи та цифрові алгоритми первинної обробки сигналів, формування зображень та підвищення їх якості, видобування корисної інформації про характеристики об'єктів, що зондуються, підвищення точності вимірювання параметрів за умов впливу негаусівських завад складного виду, наявності аномальних похибок вимірювань, сумісному впливі декількох дестабілізуючих факторів, обмеженій априорній інформації про характеристики сигналів, завад, а також середовища розповсюдження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з811.7 +
Шифр НБУВ: РА320887 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Алі Оллєік 
Малорозрядні пристрої вейвлет-перетворення: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Алі Оллєік ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено шумову модель алгоритму пари дзеркальних фільтрів дискретного вейвлет-перетворення (ДВП). Проведено експериментальні дослідження для реальних сигналів і зображень, на підставі їх результатів розроблено методику вибору розрядності коефіцієнтів фільтрів і арифметичних операцій залежно від допустимого рівня погрішності квантування. Запропоновано методику проектування ліфтингового алгоритму з урахуванням погрішностей обчислень. Розроблено шумову модель ліфтингового алгоритму ДВП. Проведено експериментальні дослідження для реальних сигналів і зображень, на підставі яких розроблено методику вибору розрядності коефіцієнта фільтрів і арифметичних операцій залежно від допустимого рівня шумів квантування. У порівняльному аспекті проаналізовано ліфтинговий алгоритм пари дзеркальних фільтрів з урахуванням квантування коефіцієнтів фільтрів і результатів арифметичних операцій. Розроблено програму реалізації ліфтингового алгоритму на мікроконтролерах, яка передбачає реалізацію операцій множення з накопиченням, замінених простими командами зрушення та складання. В них речові коефіцієнти наведені у вигляді раціональних дробів. На підставі результатів проведених експериментальних досліджень доведено можливість реалізації ДВП на мікроконтролерах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.34 + З970.60-013.4 +
Шифр НБУВ: РА366359

Рубрики:

      
12.

Жученко О.С. 
Метод ітеративного декодування турбокодів зменшеної складності в телекомунікаційних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.С. Жученко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено метод ітеративного декодування турбокодів зменшеної складності з метою застосування його в телекомунікаційних системах, що функціонують за умов малого енергетичного відношення сигнал/шум. Наведений метод передбачає зменшення кількості операцій декодування, що приходяться на один інформаційний символ (складності декодування) та об'єму пам'яті ітеративного турбодекодера та забезпечує задану вірогідність інформації, що передається.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.49 +
Шифр НБУВ: РА341955

Рубрики:

      
13.

Штомпель М. А. 
Методи згорткового кодування та декодування даних на основі алгоритму швидкого перетворення Фур'є: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / М. А. Штомпель ; Укр. держ. акад. заліз. трансп. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Вперше на підставі алгоритмів обчислення згортки Агарвала - Кулі та швидкого перетворення Фур'є (ШПФ) Винограду розроблено методи згорткового кодування даних, що дозволяють знизити обчислювальну складність кодеру. Удосконалено існуючий метод алгебричного декодування згорткових кодів, що відрізняються від відомого представлення процесу декодування в частотній області та застосування алгоритму ШПФ Винограду. Запропоновано метод декодування, який зменшує обчислювальну складність декодеру за рахунок скорочення необхідності кількості арифметичних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.4
Шифр НБУВ: РА374693 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Таянов С.А. 
Методи і засоби адаптивної обробки випадкових локально-нестаціонарних імпульсних потоків для автоматизації досліджень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / С.А. Таянов ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці адаптивних методів дослідження у режимі реального часу випадкових локально-нестаціонарних імпульсних послідовностей зі змінною інтенсивністю, а також на їх основі ефективних алгоритмів та структур для фізичних експериментів. Розроблено методи визначення інтенсивності та мікросплесків інтенсивності нестаціонарних імпульсних потоків у реальному часі на основі адаптивного вікна аналізу, кореляційно-спектральний метод визначення стохастичних зв'язків між імпульсними потоками та неперервними сигналами, оригінальні методи корекції накладань імпульсів на підвищення інформативності амплітудності аналізатора. Досліджено адаптивний метод стиску та відновлення даних за використання екстремального аналізу. На підставі запропонованих методів розроблено ефективні структури для адаптивної обробки у режимі реального часу випадкових локально-нестаціонарних імпульсних послідовностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.59,022
Шифр НБУВ: РА307815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Дорошенко Т.В. 
Методи оцінки інтермодуляційних завад при множинних впливах на вхідні каскади радіоприймального пристрою: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Т.В. Дорошенко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методику оцінки рівнів інтермодуляційних завад за умов множинного впливу сигналів на вхідні каскади радіоприймального пристрою. Запропоновано методи підвищення точності розрахунку рівнів інтермодуляційних завад високих порядків, засновані на представленні характеристики нелінійного елемента високочастотного тракту радіоприймального пристрою декількома зонами з різними характеристиками нелінійності. З метою скорочення розмірності розв'язуваної задачі запропоновано проводити поетапну оцінку виникнення інтермодуляційних завад від формованих підмножин РЕЗ, сигнали яких істотно впливають на рівень даних завад.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.72 +
Шифр НБУВ: РА353838

Рубрики:

      
16.

Приходько С.І. 
Методи синтезу, кодування та декодування згорткових кодових конструкцій: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.02 / С.І. Приходько ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 35 с. — укp.

Розроблено методи синтезу, кодування та декодування згорткових кодових конструкцій, орієнтованих на застосування у телекомунікаційних системах, що функціонують за умов малого енергетичного відношення сигнал/шум. Дані методи базуються на єдиному концептуальному підході алгебричного представлення згорткових кодів у вигляді недвійкових блокових циклічних кодів, що дозволяє розглядати з єдиних теоретичних позицій процедури синтезу, кодування та декодування згорткових кодів з довільними властивостями та кодовими характеристиками та теоретично обгрунтувати аналітичні вирази за результатами оцінювання кодових співвідношень синтезованих згорткових кодових конструкцій, аналітично зв'язати їх параметри та виразити через кодові характеристики відповідних циклічних кодів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.49
Шифр НБУВ: РА371782 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Кіт Г. В. 
Методи та алгоритми розпізнавання і класифікації складних сигналів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / Г. В. Кіт ; Відкр. міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено спектральні методи розпізнавання та класифікації складних сигналів, що подані у дискретній формі. Запропоновано спектральний метод відновлення складних сигналів, що є інваріантним відносно зсувів та обертань і грунтується на побудові системи дискретних ортонормованих базисних функцій Кравчука. Показано, що відповідний алгоритм відновлення сигналів реалізує операцію узагальненої згортки та максимізацію функціоналу енергії, яка забезпечує автоматичне розпізнавання сигналів із заданою апріорі точністю. Запропоновано спектральний метод класифікації нестаціонарних дискретних сигналів, що грунтується на побудові параметричних динамічних моделей з використанням системи дискретних функцій Кравчука. Розроблені алгоритми класифікації застосовуються для розпізнавання та класифікації електрофізичних сигналів (електрокардіограм та електроенцефалограм). Розроблено програмне забезпечення, яке реалізує запропоновані алгоритми та забезпечує розв'язання задач розпізнавання та класифікації складних сигналів в автоматичному режимі, що сприяє вирішенню завдань медичної діагностики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.74 + З970.60-01
Шифр НБУВ: РА386040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Файнзільберг Л.С. 
Методи та інструментальні засоби оцінювання стану об'єктів за сигналами з локально зосередженими ознаками: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / Л.С. Файнзільберг ; НАН України. Міжнар. наук.-навч. центр інформ. технологій та систем. — К., 2004. — 35 с. — укp.

Проведено дослідження нових методів та інструментальних засобів, що забезпечують одержання інформації про кількісні або якісні показники стану об'єктів різної фізичної природи за діагностичними ознаками, які зосереджені на відносно невеликих фрагментах інтервалу спостереження сигналу. Розроблено узагальнену стохастичну модель породження реальних сигналів за умов внутрішніх та зовнішніх збурень, на основі аналізу якої запропоновано узагальнену схему створення ефективних інформаційних технологій (ІТ) добування діагностичної інформації. Розроблено оригінальний метод оцінювання корисного сигналу (еталону), який грунтується на селекції та усередненні спотворених реалізацій у фазовому просторі з використанням хаусдорфової метрики. Удосконалено методи заглушування частотних та обмежених за рівнем випадкових завад. Доведено формальні умови, які дозволяють оцінювати ефективність діагностичних тестів та окремих ознак щодо зменшення апріорного ризику. Встановлено ефективність розроблених методів та відповідних інструментальних засобів під час їх застосування у процесі реалізації нових ІТ оцінювання стану технічних і біологічних об'єктів, які пройшли успішні промислові та клінічні випробування в Україні, Росії, Угорщині та Німеччині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.1 +
Шифр НБУВ: РА331857

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
19.

Гуменюк Р.М. 
Методи та спецпроцесори подвійного згортання для спектрального аналізу сигналів діагностування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Р.М. Гуменюк ; Терноп. держ. екон. ун-т. — Т., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано та обгрунтовано методи подвійного згортання сигналів, що є основою для визначення спектральних характеристик згідно з узагальненою формулою Вінера - Хінчина, в тому числі з застосуванням нової статистичної функції - оцінки знаку похідної першого порядку, з послідовним використанням різних статистичних функцій для реалізації згортань за фазою та частотою, а також базисних частотних сигналів спеціальної форми. На основі введених критеріїв якості спектральних характеристик здійснено вибір оптимальних статистичних функцій для реалізації подвійного згортання сигналів діагностування з обмеженою вибіркою. Розроблено архітектуру спецпроцесорів подвійного згортання сигналів з використанням функції оцінки знаку похідної першого порядку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-5-05 + З811.54 +
Шифр НБУВ: РА340490

Рубрики:

      
20.

Сегін А.І. 
Моделі джерел інформації та методи їх формування в системах реального часу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / А.І. Сегін ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено та досліджено моделі джерел інформації, які належать до класів статистичних, кореляційних, ентропійних, спектральних, логіко-статистичних, кластерних, розпізнавання образів, квазістаціонарних моделей та моделей руху даних. Створено інформаційні моделі та методи кодування даних знакозмінних сигналів в інтегральній технології. Проаналізовано вплив перешкод з нормальним законом розподілу ймовірностей та запізнення аналого-цифрового перетворення на точність побудови кореляційних моделей. Досліджено залежність коефіцієнтів стиснення даних представлених моделей від розрядності відліків і кількості каналів джерела інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.0
Шифр НБУВ: РА314668 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського