Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (572)Книжкові видання та компакт-диски (420)Журнали та продовжувані видання (37)
Пошуковий запит: (<.>A=Бондаренко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бондаренко В. М. 
Вплив осаджених і перетворених плівок на деградацію коефіцієнта відбиття внутрішніх дзеркал у оптичних діагностиках плазми термоядерних установок: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.08 / В. М. Бондаренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2011. — 16 с.: рис. — укp.

Визначено вплив осаджених плівок на оптичні властивості зразків Mo, SS і Cu дзеркал після їх експозицій всередині трьох термоядерних установок і в стендах з плазмою. Застосовано метод відновлення коефіцієнта відбиття (КВ) у стенді з низькоенергетичними іонами D плазми. Досліджено в експериментах поведінку Be дзеркал, що моделюють дію атомів перезарядження з кисневою домішкою на поверхню дзеркал. Після бомбардування зразків Be дзеркал у стенді високоенергетичними іонами D плазми з малою кількістю кисню виявлено деградацію КВ завдяки часткового хімічного перетворення плівки оксиду Be на плівку дейтерованого гідроксиду Be. Доведено, що у тривалих експозиціях Be зразків до іонів низької енергії D плазми деградований КВ відновлювався завдяки розпиленню плівок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333,022
Шифр НБУВ: РА380762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Бондаренко В.В. 
Застосування матричних задач у теорії груп та алгебричній геометрії: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.В. Бондаренко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2008. — 23 с. — укp.

Вивчено унітрикутні та трикутні матричні зображення скінченних груп, класів спряжених елементів груп унітрикутних матриць і модулів над комутативними кільцями спеціального вигляду. Вивчено властивості унітрикутних і трикутних зображень скінченних груп над полями. Повністю описано (в обох випадках) модулярні зображення циклічної групи другого порядку й унітрикутно та трикутно дикі групи. Досліджено класи спряжених елементів груп унітрикутних матриць над полем k характеристики 2 у випадку, коли вони складаються з елементів порядку 2. Для таких класів наведено повний перелік (канонічних) представників. Обчислено кількість цих класів для довільного скінченного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.37,0 +
Шифр НБУВ: РА356412

Рубрики:

      
3.

Бондаренко В.В. 
Зміни енергетичного метаболізму, вільнорадикального окислення ліпідів в слинних залозах при утворенні надлишкової кількості оксиду азоту з екзогенних та ендогенних попередників: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / В.В. Бондаренко ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.731
Шифр НБУВ: РА316912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Бондаренко В.М. 
Класифікаційні задачі в теорії модулярних зображень груп: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.М. Бондаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 32 с. — укp.

Дисертацію присвячено розв'язку класифікаційних задач теорії модулярних зображень скінченних груп і класифікаційних задач лінійної алгебри, що виникають в процесі досліджень. Описано ручні скінченні групи над полем довільної характеристики. Класифікаційні задачі лінійної алгебри, які розв'язуються, застосовуються для повного опису зображень квазідіедральних груп над полем характеристики 2 (і відповідної серії локальних алгебр над довільним полем), розв'язку - в явному вигляді та для довільного поля - задачі І.М.Гельфанда та її узагальнення, опису точних частково впорядкованих множин нескінченного росту та детального вивчення операторів, що діють у градуйованих (за допомогою частково впорядкованих множин з інволюцією) векторних просторах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.37,022
Шифр НБУВ: РА311269 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Бондаренко В.І. 
Лінійна індукційна магнітогідродинамічна машина з модульною обмоткою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / В.І. Бондаренко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Доведено, що конструктивною особливістю магнітогідродинамічної машини є виконання обмотки з масивних стрижнів безпосередньо з'єднаних із вторинною обмоткою узгоджувального трансформатора в єдиному блок-модулі. Зазначено, що позитивний ефект досягається усуненням усіх контактних з'єднань, між вторинною обмоткою трансформатора та індуктора, відсутністю ізоляційних матеріалів, що сприяє ефективній тепловіддачі через усю поверхню модуля та дозволяє експлуатувати обмотку індуктора зі щільністю струму, що перевищує припустиму у два-три рази, високим коефіцієнтом заповнення паза, компактністю та високою технологічністю всього пристрою. Одержано основні розрахункові співвідношення для визначення електромагнітних навантажень двигуна та загальної потужності пристрою для регулювання рідкометалевого розплаву у заглибленому стакані кристалізатора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К616.33-5-02 +
Шифр НБУВ: РА324122

Рубрики:

      
6.

Бондаренко В. М. 
Маркетинг заготівельної діяльності підприємств споживчої кооперації на ринку дикорослої та лікарсько-технічної сировини: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. М. Бондаренко ; ВНЗ Укоопспілки "Полтав. ун-т економіки і торгівлі". — Полтава, 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретичні основи процесу формування розвитку заготівельної діяльності системи споживчої кооперації. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку заготівельних підприємств системи споживчої кооперації України. Досліджено теорію та генезис заготівельної діяльності споживчої кооперації. Проаналізовано стан і перспективи розвитку світового та національного ринків дикорослої та лікарсько-технічної сировини. Обгрунтовано сутність і доцільність використання концепції маркетингу в заготівлі дикорослої та лікарсько-технічної сировини в споживчій кооперації. Визначено використання ресурсної бази дикорослої та лікарсько-технічної сировини в споживчій кооперації. Проведено оцінювання потенціалу заготівельної діяльності підприємств споживчої кооперації з освоєння ресурсів дикорослої та лікарсько-технічної сировини. Висвітлено сучасний стан і перспективи розвитку ринку збуту дикорослої та лікарсько-технічної сировини споживчої кооперації. Сформульовано механізм упровадження маркетингу в діяльність заготівельно-переробних підприємств системи споживчої кооперації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)415.4
Шифр НБУВ: РА382854 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Бондаренко В. М. 
Моніторинг і діагностика життєздатності підприємства (за матеріалами акціонерних товариств Закарпатської області): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. М. Бондаренко ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні підходи щодо моніторингу та діагностики рівнів життєздатності підприємства на базі використання визначеного за допомогою кореляційно-регресійного моделювання ситуативного набору критичних індикаторів і результуючих чинників у цілому й у розрізі функціонально-змістовних сфер життєздатності підприємства. Встановлено багатокритеріальні підходи щодо моніторингу та діагностики життєздатності, що враховують специфіку діяльності та змінність внутрішнього та зовнішнього оточення підприємства. Визначено впливові чинники, системні рівні моніторингу та розроблено кореляційно-регресійні моделі діагностики, прогнозування та моделювання життєздатності підприємства з виробництва одягу у Закарпатті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАК)306.51
Шифр НБУВ: РА372706 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бондаренко В.В. 
Обгрунтування критеріальної значимості діагностичних показників у випадках отруєння алкоголем: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.25 / В.В. Бондаренко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Визначено медико-демографічні показники смертності внаслідок отруєння алкоголем у Харківській області та проаналізовано цю патологію за останні 15 років (1992 - 2006 рр.) стосовно показників загальної та насильницької смертності, смертності від ненасильницьких причин (хвороб системи кровообігу), загальної кількості смертельних отруєнь. На підставі критеріальної значимості установлено інформативні діагностичні показники отруєння алкоголем та розроблено алгоритм судово-медичної діагностики цього виду смерті, складовими якого є оцінка сукупності інформативних макро- та мікроморфологічних ознак, показники концентрації етанолу у крові та сечі, показники концентрації ацетальдегіду у крові. Визначено критеріальну значимість смертельних рівнів концентрації етанолу у крові та сечі з урахуванням статі та віку. Визначено доцільність використання концентрації ацетальдегіду у крові як додаткового діагностичного показника отруєння алкоголем. Визначено критерії його експертної оцінки у сукупності з іншими діагностичними показниками дослідженого виду смерті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.27 +
Шифр НБУВ: РА356760

Рубрики:

      
9.

Бондаренко В.Г. 
Параболічне рівняння на рімановому многовиді: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.01.02 / В.Г. Бондаренко ; НАН України. Ін-т приклад. математики та механіки. — Донецьк, 2005. — 34 с. — укp.

Доведено несуперечливість оцінки норми форми кривини через значення тензора Річчі. Визначено базисні поля Якобі та аналітично здійснено оцінку швидкості їх зростання вздовж геодезичної. Одержано зображення коваріантної похідної поля Якобі в ортогональному до геодезичної напрямку. Доведено оцінки ортогональної складової в даному зображенні. Для тестових функцій параболічного рівняння на многовиді обчислено похідні першого та другого порядку. Одержано оцінки таких похідних з константами, що визначаються умовами на тензор кривини. Визначено, що у випадку зростання вимірності ці константи не залежать від останньої. Доведено формулу заміни змінних для інтегрування на многовиді з тестовою функцією q(t, x, y). З використанням цієї заміни є можливим перевод даного інтеграла в інтеграл по дотичному простору за гаусовою мірою.як збуреного рівняння <$E{ del u } over { del t }~=~ 1 over 2 roman {div~grad} u symbol Ъ ~1 over 2 DELTA u> та доведено збіжність цього методу. Одержано достатні умови абсолютної неперервності дифузійних мір у гільбертовому просторі у разі збурення початкової умови та оператора дифузії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.626,0 + В181.222.11 +
Шифр НБУВ: РА338593

Рубрики:

      
10.

Бондаренко В. В. 
Педагогічні погляди та просвітницька діяльність Д. С. Туптала (Димитрія Ростовського) у контексті освітнього простору другої половини XVII - XVIII століть: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / В. В. Бондаренко ; Полтав. нац. пед. ун-т ім. В. Г. Короленка. — Полтава, 2010. — 20 с. — укp.

Вперше у вітчизняній історико-педагогічній науці здійснено періодизацію педагогічної та просвітницької діяльності Д. Ростовського. Обгрунтовано єдність традиційної й інноваційної архієрейської школи змішаного типу, розкрито дидактичні принципи, організаційні форми та методи навчання. Визначено, що ефективність просвітницької діяльності Д. Ростовського пояснюється тим, що він створив у Ростові унікальне освітньо-виховне середовище, яке інтегрувало, поглиблювало та втілювало в практику його педагогічні ідеї. Розкрито напрями впливу педагогічних ідей Д. С. Туптала на педагогічну теорію та практику наступних століть і доведено їх актуальність на сучасному етапі розвитку української держави та національної педагогічної думки, накреслено шляхи їх впровадження в педагогічну практику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)3-8 Туптало Д.С.(Димитрій Ростовський)
Шифр НБУВ: РА374652 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Бондаренко В.В. 
Прогнозування та лікувально-профілактичні заходи інфекційних ускладнень у постраждалих із закритою поєднаною травмою таза: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.В. Бондаренко ; АМН України. Ін-т травматології та ортопедії. — К., 2003. — 21 с. — укp.

Уперше виявлено, що абсолютна кількість Т-лімфоцитів, Т-хелперів, В-лімфоцитів, співвідношення Т-хелпери/Т-супресори, концентрація імуноглобуліну (Ig) А, дрібнодисперсної фракції циркулюючих імунних комплексів у сироватці крові, показник вираженості дихально-циркуляторних розладів, відносна кількість паличкоядерних нейтрофільних гранулоцитів, шкала PTS (Polytrauma schlussels), відносна кількість лімфоцитів у формулі крові, вміст загального білка, фібриногену в крові найбільш достовірно відображають прогноз виникнення інфекційних ускладнень (ІУ) в потерпілих з закритою поєднаною травмою таза (ЗПТТ). На підставі об'єктивних критеріїв, що найбільш точно характеризують перебіг запального процесу, розроблено формули для прогнозування ризику виникнення ІУ в даних потерпілих. Удосконалено програму діагностики ІУ на основі визначення ризику виникнення цих ускладнень з проведенням "сторожового" моніторингу клініко-інструментальних показників. На підставі результатів порівняльного аналізу шкал тяжкості травми та стану потерпілих установлено можливість використання анатомо-функціональної оцінки та багатофакторного аналізу для розробки диференційованої хірургічної тактики лікування. Одержало подальший розвиток опрацювання анатомо-функціонального підходу щодо вибору строків і методів лікування ЗПТТ з огляду на тяжкість поєднаних пошкоджень і стан потерпілого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.197.8-5 + Р458.197.8-37 +
Шифр НБУВ: РА325498

      
12.

Бондаренко В.М. 
Розподіл елементів по глибині приповерхневих шарів твердих тіл при іонному опромінюванні: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.21 / В.М. Бондаренко ; Нац. наук. центр "Харк. фіз.-техн. ін-т". — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено модель дворазового пружного розсіювання швидких легких іонів від мішеней-фольг. Одержано аналітичний вираз, що описує в загальному випадку спектр дворазового розсіювання від таких мішеней в області енергій, вільній від одноразового росіювання на основній компоненті речовини мішені. Конкретними розрахунками доведено істотний вплив характеристик пучка, мішені та геометрії експерименту на спектр дворазового розсіювання. Одержано простий вираз для розрахунку таких спектрів у наближенні тонких мішеней. Визначено умови застосування рентгеноспектрального аналізу зі збудженням прискореними протонами для вимірювання доз Використання наведеного підходу дозволяє відмовитися від трудомісткої процедури приготування зразків-стандартів з відомим вмістом інертного газу. Наведену методику використано для вимірювання доз імплантації аргону в зразках сплаву Zr + 1 %Nb, оброблених у потоках іонів Ar. Завдяки цьому виявлено значну розбіжність між дозами опромінення та імплантації. Припущено, що найбільш ймовірною причиною такої розбіжності є міграція атомів газу під час опромінення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.7,022
Шифр НБУВ: РА315311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Бондаренко В.Ф. 
Тенденції розвитку вищої аграрної освіти у США (ІІ половина ХХ століття): автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01] / В.Ф. Бондаренко ; Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. — Рівне, 2009. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний історико-педагогічний аналіз тенденцій розвитку вищої аграрної освіти (ВАО) США у ІІ половині ХХ ст., визначено передумови, прогресивні ідеї та положення, які склали концептуальні засади розвитку аграрних коледжів США. Виокремлено головні періоди розвитку ВАО США. Виявлено та проаналізовано тенденції, проблеми та суперечності у функціонуванні ВАО США у ІІ половині ХХ ст. Досліджено організацію діяльності аграрних ВНЗ США на прикладі Каліфорнійського університету. Визначено провідні сучасні тенденції розвитку, особливості інноваційних технологій, прогресивні ідеї та перспективи вдосконалення ВАО США. Визначено основні відмінності та спільні риси систем ВАО США й Україні. Встановлено, що система ВАО США має відмінні особливості щодо рівня демократизації, релевантності та підходів у навчанні. Розглянуто перспективи творчого застосування позитивних ідей американського досвіду підготовки фахівців-аграріїв в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П.р(7СПО)3 +
Шифр НБУВ: РА368933

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Бондаренко В.М. 
Теплогідравлічні основи нестабільності роботи СПП турбоустановок АЕС і засоби її усунення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.14 / В.М. Бондаренко ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено методи аналізу теплогідравлічної нестабільності роботи системи проміжної сепарації та проміжного перегріву (СПП) турбоустановок АЕС і на їх базі розроблено рекомендації для оптимальних режимів і конструктивних параметрів, які забезпечили її стабільну та надійну роботу. Вперше з'ясовано механізм нестійкої роботи багатоканальної системи СПП. Викладено методику розрахункового дослідження стійкості роботи одиночних конденсуючих трубок і касет пароперегрівача в цілому на основі співвідношень. Висвітлено оригінальну методику розрахункового дослідження (математичну модель і спосіб її числової реалізації) стійкості багатоканальної системи СПП спільно з конденсатозбірником і регулятором рівня в ньому. Запропоновано конструктивні рішення, що усувають виникнення нестабільності в роботі СПП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-53-01
Шифр НБУВ: РА312784 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Бондаренко В.М. 
Територіальна організація продовольчого ринку регіону та напрями її удосконалення (на матеріалах Вінницької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / В.М. Бондаренко ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Визначено економічну сутність, роль і значення регіонального продовольчого ринку. З'ясовано характер його територіальної організації на основі обгрунтування комплексу принципів, які визначають її специфіку. Удосконалено методичні підходи щодо оцінки ефективності просторової організації регіонального ринку продовольства у контексті сучасних економічних умов господарювання. Проаналізовано та здійснено оцінку ресурсного потенціалу регіонального продовольчого ринку, його масштабів, динаміки та економічної ефективності. З використанням одержаних результатів розроблено методичні підходи щодо моделювання та прогнозування розвитку продовольчого ринку регіону та запропоновано організаційно-економічний механізм удосконалення його територіальної організації на основі підвищення ефективності інвестиційно-інноваційної та маркетингової діяльності. Обгрунтовано стратегічні напрями формування та становлення регіональних продовольчих ринків на базі удосконалення їх територіальної організації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ВІН)684.215.1 + У9(4УКР-4ВІН)421.51 +
Шифр НБУВ: РА341868

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Бондаренко В.М. 
Удосконалення технології вирощування ріпаку ярого в умовах зрошення півдня України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / В.М. Бондаренко ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2003. — 16 с. — укp.

Розглянуто вплив дії режиму зрошення та мінеральних добрив на водний та поживний режими ярого ріпаку, його урожай, якість сировини, кормову цінність, показники економічної та біоенергетичної ефективності вирощування. Виявлено найбільш пристосовані сорти ярого ріпаку для даної зони, а також строки та засоби збирання його на насіння. Встановлено, що проведення трьох вегетаційних поливів за фазами розвитку рослин і внесення розрахункової дози добрив забезпечило урожай ріпаку на одному рівні з оптимальним водним режимом (поливи на рівні 70 % НВ). Зазначено, що кращими із даних сортів є Шпат і Дніпровський. Доведено, що оптимальною фазою збирання ріпаку на насіння є пряме комбайнування за повної стиглості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П214-16-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА323333

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
17.

Бондаренко В.В. 
Удосконалення технології технічного обслуговування та діагностування електрообладнання пасажирських вагонів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.07 / В.В. Бондаренко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Оцінено проектну та експлуатаційну надійність електрообладнання та визначено його найменш надійні групи, види відмов та факторів, що впливають на надійність. Розроблено методи побудови оптимальних контрольних і діагностичних тестів на базі комбінаторного підходу, що дає змогу удосконалити технологію обслуговування та діагностування електрообладнання пасажирських вагонів шляхом скорочення часу його відновлення. Розвинуто методи вирішення комбінаторних задач для скорочення часу проектування оптимальних тестів. Запропоновано оцінювати продовження контрольних і діагностичних тестів з використанням сформульованих та доведених теорем, що дозволяє скоротити час пошуку оптимальних тестів шляхом зменшення області пошуку за допомогою верхніх і нижніх меж. Наведено діагностичні моделі електронних блоків вагона, які дають змогу формалізувати умови працездатності блоків, визначити ознаки несправностей, перелік параметрів, що підлягають контролю, а також розробити алгоритми діагностування та реалізувати їх на програмному рівні. Формалізовано задачу діагностування комплексу електронних пристроїв вагона на підставі науково-обгрунтованого вибору параметрів, що підлягають контролю, та з урахуванням проектної надійності електронних блоків. Створено методику експрес-діагностування електронних блоків пасажирських вагонів, яка базується на використанні розробленого автоматизованого діагностичного пристою. Запропоновано модель оцінки ефективності діагностування комплексу електhонних пристроїв вагона за комплексними показниками надійності, яка базується на теорії масового обслуговування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О245-082.1/9
Шифр НБУВ: РА321376

Рубрики:

      
18.

Бондаренко В.В. 
Управління формуванням власного капіталу банку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / В.В. Бондаренко ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 19 с. — укp.

Проаналізовано науково-методичні та практичні засади управління власним капіталом банків України. Розкрито економічний зміст власного капіталу банку та здійснено оцінювання забезпечення управління його формуванням. Запропоновано багатофакторний підхід до формування оптимальної величини власного капіталу у процесі діяльності банку, а також механізм удосконалення методики її визначення з застосуванням економіко-математичних методів за комплексом факторів на рівні банку щодо його максимальної величини, структури, обсягу залучених і запозичених коштів, впливу ризиків і, зокрема ризику рухливості величини залучених і позичених коштів. Для вдосконалення процесу формування власного капіталу запропоновано систему заходів досягнення відповідності стосовно залучених і запозичених коштів. Виявлено, що вдосконалення управління формуванням власного капіталу як основи розвитку банку базується на оптимізації його структури, наукових підходах до його оцінки та впливу ризиків, зокрема ризику рухливості величини залучених позичених коштів за умов розвитку ринкових відносин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.4-21 +
Шифр НБУВ: РА355055

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бондаренко В.О. 
Фонетична структура інноваційних складних слів сучасної англійської мови (експериментально-фонетичне дослідження): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / В.О. Бондаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Описано основні фонетичні критерії формування та функціонування інноваційних складних слів у сучасній англійській мові. Методом експериментального дослідження встановлено та систематизовано найповніші акцентно-ритмічні моделі складних слів, які ввійшли у лексикон англійської мови протягом останнього десятиліття. Вивчено просодичні характеристики структурно-складних одиниць у мовленнєвій комунікації. З використанням аудиторського та електроакустичного видів аналізу визначено основні акустичні параметри реалізації складних слів, що становить невід'ємну частину опису об'єктивної акустичної структури мовленнєвого потоку, природи акустичних образів мовлення, а також механізмів співвідношення даних одиниць з фізичними характеристиками мовленнєвої комунікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-1 с5
Шифр НБУВ: РА314272 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Бондаренко В. В. 
Теоретичні і методичні основи професійної підготовки майбутніх працівників патрульної поліції / В. В. Бондаренко. — Б.м., 2019 — укp.

Дисертаційну роботу присвячено вдосконаленню теоретичних і методичних основ професійної підготовки майбутніх працівників патрульної поліції, які конкретизовано в науково обґрунтованій та експериментально перевіреній системі поетапної підготовки, що спрямована на формування професійної готовності слухачів до ефективного виконання службової діяльності та підтримання й удосконалення її під час служби в поліції. Визначено, що однією з головних умов якісної професійної підготовки майбутніх правоохоронців є практична спрямованість освітнього процесу. На підставі здійснених досліджень розроблено й обґрунтовано моделі підготовленості поліцейських за видами підготовок, які містять складові, що необхідні для ефективного виконання службової діяльності; схарактеризовано інтеграційну модель професійної готовності працівника патрульної поліції. Розроблено систему поетапної професійної підготовки, яка охоплює етап професійного самовизначення, професійного становлення, професійного зростання. Унаслідок експериментальної перевірки системи поетапної професійної підготовки доведено її вищу ефективність, порівняно із чинною системою професійної підготовки. Констатовано достовірне підвищення рівня розвиненості більшості показників мотиваційно-ціннісного, когнітивного, операційно-діяльнісного й особистісного критеріїв професійної готовності слухачів і працівників патрульної поліції^UThe dissertation is devoted to improvement of theoretical and methodical bases of professional training of future patrol police officers, which are specified in scientifically substantiated and experimentally checked system of stage-by-stage training aimed at forming of professional readiness of students for effective performance of official activity and maintenance and improvement of it during service in police. It was determined that one of the main conditions for qualitative training of future law enforcement officers is the practical orientation of the educational process. Based on the research carried out, models of preparedness of police officers by types of preparation, which contain the components necessary for the effective performance of the official activity, have been developed and substantiated; an integrated model of professional readiness of a patrol police officer was described. The system of stage-by-stage professional training, which covers the stage of professional self-determination, professional formation, professional growth, was developed. As a result of the experimental verification of the system of the stage-by-stage professional training, its higher efficiency was proved in comparison with the current system of professional training. It was stated that there was a significant increase in the level of development of most indicators of motivation-value, cognitive, operation-activity and personal criteria of professional readiness of attendees and patrol police officers.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського