Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (243)Книжкові видання та компакт-диски (219)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЧЕТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Кочетов Р.В. 
Геологічна будова та механізми формування Липнязької граніто-гнейсової структури: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.01 / Р.В. Кочетов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено геологічну будову Липнязької граніто-гнейсової структури (ЛГГС), описано механізми її формування. Вивчено структурно-речовинні особливості порід, визначено їх співвідношення. На підставі встановленої структурно-речовинної зональності та моноклінального залягання порфіробластичної сланцюватості мігматитів та гранітогнейсів, ЛГГС віднесено до структур типу граніто-гнейсових монокліналей. На підставі детального вивчення деформаційних і речовинних перетворень та їх взаємозв'язку встановлено, що формування ЛГГС пов'язано з палінгенно-метасоматичним заміщенням порід субстрату й інтрасоматичними процесами на фоні зсувних крихко-пластичних деформацій. Запропоновано вірогідний механізм формування кристалізаційної порфіробластичної сланцюватості граніто-гнейсів та калішпатових мігматитів структури та синхронних їй субпаралельних жильних утворень. Визначено кінематичні умови формування синпорфіробластичної деформаційної сланцюватості, субв'язких сколів і пластичних структур згину у межах граніто-гнейсового ядра. Виявлено напружено-деформаційні стани на пізньо- та постпорфіробластичному етапі формування жильних пегматитів та аплітпегматоїдних гранітів. Обгрунтовано тектонофізичні умови формування крихкої тріщинуватості постметаморфічного етапу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д342(45УКР)16-3 + Д59(45УКР)342 +
Шифр НБУВ: РА348651

Рубрики:

      
2.

Кочетков Ю.В. 
Державний контроль у сфері захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.В. Кочетков ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання адміністративно-правового регулювання здійснення державного контролю у сфері захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій. Визначено структуру сфери захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій, охарактеризовано систему суб'єктів контрольної діяльності. Розглянуто діяльність спеціалізованих контролюючих органів у сфері захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій. Проаналізовано зарубіжне законодавство у сфері захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій. Охарактеризовано сучасний стан захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій. Запропоновано комплекс заходів удосконалення Єдиної державної системи запобігання та регулювання на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в Україні. Наведено пропозиції щодо удосконалення адміністративного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.15 + Х859(4УКР)021.12 + Ц9-524.1 +
Шифр НБУВ: РА353709

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Кочетова С.А. 
Електрохімічна поведінка тугоплавких металів (Pt, Ti, Ta) в низькотемпературних карбамідних розплавах: Автореф. дис. канд. хім. наук: 02.00.05 / С.А. Кочетова ; НАН України. Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено механізм електродних процесів у розплавленому індивідуальному карбаміді на інертних електродах. Виявлено різний характер електрохімічної поведінки металів, що пасивуються (Ti та Ta). Визначено вплив ступеня пасивації металів та властивостей пасивної плівки на механізм анодних процесів, склад комплексів, що утворюються, та можливості катодного осадження металевого осаду. Виявлено, що у випадку сильної пасивації металу (танталу) в розплаві утворюються галогенідні комплекси іонів вищого ступеня окислення Ta(V), відновлення яких не відбувається в межах потенціалів катодної поляризації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.109.2 + Г576.75 +
Шифр НБУВ: РА328195

Рубрики:

      
4.

Кочетова С.О. 
Естетика та поетика модернізму в російській письменницькій критиці кінця XIX - початку ХХ ст.: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.01.02 / С.О. Кочетова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2007. — 40 с. — укp.

Охарактеризовано специфічні особливості письменницької критики як феномена російської літератури межі XIX - XX ст., досліджено процес формування та еволюційного розвитку історико-культурних і літературних передумов її виникнення. Показано філософічність критики письменників-модерністів у контексті ідеї всеєдності В.С.Соловйова. Визначено провідні теми та проблеми літературно-критичних робіт письменників-засновників модернізму. Проаналізовано форми реалізації письменницької критики в органічному взаємозв'язку з художньою, поетичною та прозаїчною творчістю письменників-модерністів і в співвіднесенні з жанровою системою літературної критики. Досліджено явище інтертекстуальності як характерної особливості організації літературно-критичного тексту в письменницькій критиці. Показано своєрідність ритміко-інтонаційної та композиційної організації літературно-критичних творів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш4 г(4РОС)53 + Ш5(4РОС)53-319 +
Шифр НБУВ: РА349157

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кочетов С.В. 
Метаболічні процеси в організмі овець і їх продуктивність за умов використання в раціонах хрому: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.04 / С.В. Кочетов ; Ін-т біології тварин УААН. — Л., 2008. — 16 с. — укp.

Наведено результати дослідження впливу хелатної сполуки хрому з метіоніном на білковий, ліпідний, мінеральний обмін в організмі овець, хімічний склад молока та вовни та її фізичні показники. Показано, що згодовування менших доз хрому (400 мкг / гол / добу) призводить до зменшення у крові загальних ліпідів, фосфоліпідів, холестеролу, beta-ліпопротеїдів, глюкози, а вміст триацилгліцеронів за цього зростає. Виявлено, що більші дози (600 мкг / гол / добу) сприяють збільшенню концентрації у крові загальних ліпідів за рахунок фосфоліпідів і триацилгліцеролів за одночасного зменшення beta-ліпопротеїдів, глюкози та пентоз. Відзначено, що посилення обмінних процесів в організмі овець під дією хрому позитивно позначилось на кількісних і якісних показниках молока та вовни, що свідчить про його анаболічну дію стосовно перерозподілу пластичних і енергетичних субстратів на процеси молоко- та вовноутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-273.1 + П661-272.5 + П661-60 +
Шифр НБУВ: РА361745

Рубрики:

      
6.

Кочеткова О.В. 
Моделі та алгоритми адаптивного управління координатно-вимірювальними машинами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Кочеткова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Військ. ін-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено модель адаптивної системи керування координатно-вимірювальної машини, яка, на відміну від існуючих, базується на використанні нейронних мереж, що дозволяє вибрати оптимальний маршрут сенсорної підсистеми та на базі застосування спрощеного математичного опису провести вимірювання геометричних параметрів просторових деталей у реальному часі. Запропоновано новий метод адаптивного керування координатно-вимірювальною машиною, який, на відміну від існуючих, дозволяє розв'язувати задачу адаптації за умов невизначеності та дії дестабілізувальних факторів для серійного виробництва високоточних та оригінальних деталей. Удосконалено метод дослідження теплового стану координатно-вимірювальної машини, який є вирішальним фактором для забезпечення точності вимірювання деталей. Встановлено, що даний метод, на відміну від існуючого, дозволяє додатково визначити температурну похибку за умови використання мінімального числа датчиків температури в системі діагностування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607с-5-082.02 +
Шифр НБУВ: РА357828

      
7.

Кочетов Г.М. 
Наукове обгрунтування і розробка методів і споруд для утилізації нікелю із стічних вод гальванічних виробництв: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.04 / Г.М. Кочетов ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 34 с. — укp.

Запропоновано та науково обгрунтовано нову концепцію комплексної очистки стічних вод, які містять нікель. Розроблено технології та споруди для роздільної переробки промивних вод, відпрацьованих електролітів, твредофазних відходів очистки стічних вод - гальваношламів. На підставі результатів вивчення механізмів і особливостей процесів вилучення нікелю зі стічних вод, проведення теоретико-експериментальних досліджень, аналізу й узагальнення одержаних даних розроблено нові технологічні схеми локальної очистки промивних вод лінії нікелювання для великих гальванічних виробництв з повторним використанням води та важких металів, а також для малих виробництв та використанням компактних споруд, створенням замкнутого циклу водообороту та рекуперацією відходів. Запропоновано та науково обгрунтовано застосування прояснювача з шаром завислого осаду для одночасного вилучення зі стічної води великих гальванічних підприємств іонів заліза та завислих речовин. Для інтенсифікації роботи основних споруд побудовано та науково обгрунтовано нову математичну модель очистки стічних вод лінії нікелювання у шарі завислого осаду та математичну модель динамічного процесу очистки стічних вод від іонів нікелю за методом іоного обміну. Завдяки реалізації моделей відповідно за аналітичним і числовим методами одержано нові розрахункові залежності для визначення конструктивних і фільтраційних характеристик роботи прояснювача й іонообмінного фільтра в розроблених процесах очистки стічних вод. Наведено методи екологічно безпечної утилізації відходів очистки промивної води - елюатів катіонітових фільтрів з одержанням солей нікелю для використання на гальванічних виробництвах. Створнено принципово новий сорбційно-окисний метод регенерації відпрацьованих електролітів нікелювання. Розроблено ресурсоощадні технології переробки шламів, які містять нікель, виробництва емалевих і глазурованих покриттів, а також солей нікелю. Уперше з відходів гальванічних виробництв одержано нові матеріали для емалювальної промисловості: нікеліт і нікеліт-Т.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.054.9 +
Шифр НБУВ: РА350437

Рубрики:

      
8.

Кочетов Б. А. 
Нестаціонарні електромагнітні поля в поперечно-неоднорідних багатозв'язних циліндричних і конічних лініях передачі: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.03 / Б. А. Кочетов ; НАН України ; Ін-т радіофізики та електроніки ім. О.Я. Усикова. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано збіжність введених модових розкладень для електромагнітних полів. Розроблені числові схеми реалізовано у прикладних програмах. Застосування цих програм дозволило розв'язати задачі збудження та поширення нестаціонарних електромагнітних хвиль в екранованих квазі-ТЕМ лініях і несиметричній радіально-неоднорідній біконічній лінії передачі у строгій електродинамічній постановці й одержати нові фізичні результати. Показано, що в довільній квазі-ТЕМ лінії передачі імпульс з фінітним спектром може поширюватися без істотного спотворення форми. Проаналізовано ефект збільшення амплітуди випроміненого сигналу в біконічній лінії передачі за рахунок введення радіально-неоднорідного діелектричного заповнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.7-01
Шифр НБУВ: РА382091 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Кочетков В.М. 
Організаційно-методологічні основи управління фінансовою стійкістю банку: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / В.М. Кочетков ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2004. — 32 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні засади організації діяльності банків як підприємств ринкової інфраструтури за умов невизначеності та ризику. Розроблено методологічні та організаційні домінанти комплексного управління фінансовою стійкістю сучасного банку. Обгрунтовано конкретні пропозиції щодо вдосконалення методології рейтингової оцінки стану фінансової стійкості банків. Запропоновано методологічні підходи до мінімізації та моделювання банківських ризиків у механізмі управління даною стійкістю. Проведено діагностику та запропоновано шляхи зміцнення фінансової стійкості банків України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21
Шифр НБУВ: РА330932

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кочетов А.В. 
Щоденник О.В.Дружиніна: типологія жанру, поетика, історико-літературний контекст: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / А.В. Кочетов ; Херсон. держ. ун-т. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу історико-літературного матеріалу XVIII - XIX ст. визначено основні жанрові дефініції щоденника, розроблено загальну періодизацію та оригінальну класифікацію щоденникового жанру. З'ясовано типологічні та жанрові характеристики щоденника О.Дружиніна, реалізовані у трьох внутрішньожанрових модифікаціях - суб'єктно-психологічному, суспільно-побутовому та подорожньому щоденниках. Досліджено особливості індивідуального творчого методу та стилю твору О.Дружиніна, проаналізовано специфіку його просторово-часової організації, що дозволило розглядати щоденник як оригінальний тип сповіді, який поєднує ознаки основних напрямків розвитку даного жанру у XIX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Дружинін, О.В. 12 +
Шифр НБУВ: РА342746

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Зоря Д. І. 
КОМПЛЕКСНА ОЧИСТКА СТІЧНИХ ВОД ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ВІД СПОЛУК МІДІ / Д. І. Зоря. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертаційна робота присвячена дослідженню технологій і методів, що підвищують ефективність очистки промислових стічних вод від сполук міді з утилізацією відходів, отриманням цінної сировини і організації оборотних замкнених систем водопостачання. Наведено теоретичне обґрунтування процесу очистки розчинів, що містять мідь, цементацією та феритизацією. Представлено математичні моделі процесів очистки розчинів, які містять мідь. Проведено серію експериментальних досліджень процесів цементаціі міді в реакторі, завантаженому залізним порошком, та другої стадії очистки - феритизаціі, проаналізовано отримані результати. Досліджено склад та 19фізико - хімічні властивості осадів, отриманих в процесі очистки води феритизацією.Розроблено методику інженерного розрахунку основних технологічних параметрів і характеристик процесу виділення сполук міді з стічної води.Запропоновано комплексну технологію очистки води від міді з отриманням товарних продуктів. Виконано техніко – економічну оцінку технології комплексної очистки, запропоновано технологічні схеми.Ключові слова: стічні води, мідь, залізо, цементація, феритизація, ефект очистки.^UThe dissertation is devoted to the study of technologies and methods that increase the efficiency of industrial wastewater treatment from copper with waste disposal, obtaining valuable raw materials and organizing closed water supply systems. The theoretical justification of the solution cleaning process is given; containing copper, cementation and ferritization. A mathematical model of the process of cleaning solutions containing copper is presented. A series of experimental studies of the processes of copper cementation in a reactor loaded with iron powder and the second stage of purification-ferritization was carried out, the results were analyzed. The composition and physicochemical properties of precipitates obtained during water purification by ferritization are investigated.A technique has been developed for the engineering calculation of the main technological parameters and characteristics of the process of copper extraction from wastewater. A complex technology of water purification from copper to produce marketable products is proposed. A feasibility study of integrated wastewater treatment technology has been carried out, technological schemes have been proposed.Key words: wastewater, copper, iron, cementation, ferritization, treatment effect.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Кочетова Л. А. 
Частотно-селективні властивості нелінійних структур із сильною локалізацією поля / Л. А. Кочетова. — Б.м., 2020 — укp.

Мета роботи – виявлення та дослідження нових резонансних властивостей і бістабільної взаємодії електромагнітних хвиль з нелінійними планарними одиночними та періодичними структурами складної форми інфрачервоного діапазону. Об'єктом дослідження є процеси взаємодії електромагнітного поля зі складними структурами, які містять нелінійні включення. Методи дослідження: метод комплексних амплітуд, метод часткових областей, метод матриць передачі, метод інтегральних рівнянь. Теоретичні результати: показано бістабільний і мультистабільний режими робот планарних та об'ємних металевих решіток зі складною будовою елементарної комірки з елементами керровського типу нелінійності. Новизна: отримано типи нелінійних структур з бістабільною та мультистабільно поведінкою коефіцієнтів проходження на запертих і дефектних модах. Ступень упровадження: Результати роботи можуть бути використаними при підготовці та проведені навчальних лекцій у вищих навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, де досліджується науковий напрям з дифракції електромагнітних хвиль на періодичних структурах. Сфера використання: побудовані алгоритми розв'язання досліджених задач дисертації можуть бути використано в приладобудуванні для створення швидкодіючих компактних оптичних перемикачів.^UThe aim of the work is to identify and study new resonant properties and bistable interaction of electromagnetic waves with nonlinear planar single and periodic structures of complex shape at the infrared range. The object of study is the processes of interaction of the electromagnetic field with complex structures that contain nonlinear elements. Research methods: the complex amplitude technique, the mode matching technique, the transfer-matrix method and the integral equations method. Theoretical results: bistable and multistable operating regimes of metal arrays and grating with a complex structure of an elementary cell with elements of Kerr-type nonlinearity are shown. Novelty: the types of nonlinear structures with bistable and multistable behavior of the transmission coefficients at trapped and defect modes are obtained. Degree of implementation: the results of the work can be used in the preparation and provide of educational lectures in higher educational institutions of the Ministry of Education and Science of Ukraine, which studies the scientific area of diffraction of electromagnetic waves by periodic structures. Scope: the constructed algorithms for solving the researched dissertation problems can be used in engineering to create ultra-fast compact optical switches.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського