Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (21)Реферативна база даних (1256)Книжкові видання та компакт-диски (991)Журнали та продовжувані видання (54)
Пошуковий запит: (<.>A=КОСТЕНК$<.>+<.>A=ИГОР$<.>+<.>A=ВЛАДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 65
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Костенко А.В. 
Адаптаційно-резервні можливості здорових дітей молодшого шкільного віку та метаболічна корекція їх порушень: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / А.В. Костенко ; Держ. установа "Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології АМН України". — К., 2008. — 22 с. — укp.

У здорових дітей молодшого шкільного віку визначено різний рівень адаптаційних можливостей організму, фізичної працездатності та фізичної підготовки, які певною мірою характеризують стан здоров'я дітей за сучасних умов. Визначено найбільш інформативні показники (супероксиддисмутазу, малоновий діальдегід, індекс використання кисню на вільнорадикальне окиснення, функціональний показник вільнорадикального окиснення), на підставі яких можна визначати особливості перебігу адаптаційних процесів і ефективність метаболічної корекції, спрямованої на нормалізацію рівня вільнорадикального окиснення. Визначено зміни показників прооксидантно-антиоксидантного стану та мітохондріального окиснення в дітей, які характеризують формування певних метаболічних типів, що відображають рівень неспецифічної резистентності, а саме: стабільний, компенсований, субкомпенсований. Доведено, що синглетно-киснева терапія як метод метаболічної корекції з вираженою антиоксидантною та енерготропною дією може ефективно використовуватись як метод для підвищення адаптаційних можливостей організму у дитячому віці у здорових людей з метою оздоровлення та профілактики, а також у комплексному лікуванні певних захворювань як допоміжний засіб, що посилює ефективність основного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-3 +
Шифр НБУВ: РА356225

Рубрики:

      
Категорія: Релігія   
2.

Костенко А.М. 
Віра як релігієзнавчо-психологічний феномен: автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.11 / А.М. Костенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Виявлено сутнісні особливості релігійної віри (РВ) як релігієзнавчо-психологічного феномена на основі детального цілісного аналізу її структурованості та функціональності. Виокремлено різноманітні підходи до осмислення даного концепту. Доведено, що під РВ слід розуміти психічний стан, який має певні якісні характеристики, які зумовлені інтенціональністю та мають прояв у поведінці людини. Проаналізовано психологічний механізм формування РВ, його складові та специфічні особливості. Розглянуто місце РВ в контексті триєдності Віри, Надії, Любові, які є визначальним принципом формування духовності віруючої людини. Проведено реконструкцію крайніх форм прояву РВ, розкрито їх сутнісь із урахуванням їх впливу на людину, її психічне здоров'я. Відстежено психодинаміку РВ у адептів деструктивних культів у процесі їх входження в релігійну групу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э210.24 + Э243.322.11
Шифр НБУВ: РА373829 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
3.

Костенко Д.В. 
Вплив конструктивних параметрів прив'язних підводних систем на їхні експлуатаційні характеристики: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.08.03 / Д.В. Костенко ; Укр. держ. мор. техн. ун-т ім. адмірала Макарова. — Миколаїв, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Досліджено питання удосконалення проектування прив'язних підводних систем з ненаселеними підводними апаратами, що мають підвищену продуктивність під час виконання типових технологічних операцій пошуково-дослідницьких робіт. Обгрунтовано шляхи підвищення продуктивності, показано її взаємозв'язок з силовими та енергетичними характеристиками. Вивчено явища, пов'язані з роботою одноланкової прив'язної підводної системи. Виявлено існування енергетичного мінімуму - точки донної поверхні, досяжної з мінімальними енергозатратами, розглянуто залежність положення енергетичного мінімуму від інших параметрів прив'язної підводної системи та зовнішніх впливів. Розроблено методики визначення конструктивних параметрів даної системи з самохідним підводним апаратом. Система сполучає буксувальний і самохідний режими роботи та забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з одноланковою. Розроблено методику проектування такої системи в стаціонарному стані та основних динамічних режимах. Наведено опис і результати натурних експериментів, що підтверджують теоретично одержані висновки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О427.5-02 +
Шифр НБУВ: РА325318

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Костенко Д.Т. 
Геологічні фактори диференціації вугленосних відкладів Донбасу за магнітною сприйнятливістю: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.22 / Д.Т. Костенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Доведено наявність диференціації вугленосної товщі Донбасу за параметром магнітної сприйнятливості. Виявлено, що основним носієм магнетизму вугленосних порід Донбасу є дрібнодисперсний (зерна менші за 0,02 мм) магнетит. Визначено, що епігенетичні перетворення вугленосної товщі Донбасу суттєво не впливають на зміну магнітної сприйнятливості однотипних порід. Встановлено, що магнітна сприйнятливість вугленосних порід обумовлена, у першу чергу, впливом генетичних факторів (мінералогічним складом порід області зносу, швидкістю та дальністю переносу уламкового матеріалу). Визначено два типи диференціації вугленосних відкладів за параметром магнітної сприйнятливості: літологічну диференціацію та диференціацію розрізу на петромагнітні інтервали (наявність яких обумовлена зміщенням області зносу уламкового матеріалу в різні періоди формування вугленосної товщі Донбасу). Розроблено базові методичні принципи вивчення вугленосних відкладів за параметром магнітної сприйнятливості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР-4ДОН)3 + Д59(45УКР-4ДОН)453.3 +
Шифр НБУВ: РА349926

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
5.

Костенко В.К. 
Геомеханічні і аерологічні основи запобігання пожеж від самозаймання вугілля в шахтах: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 21.06.02 / В.К. Костенко ; Держ. Макіїв. НДІ з безпеки робіт у гірн. пром-сті (МакНДІ). — Макіївка, 2004. — 35 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення рівня ендогенної пожежної безпеки вугільних шахт на підставі дослідження геомеханічних та аерологічних особливостей процесу формування пожежонебезпечних зон у виїмкових полях, модернізації існуючих і розробки нових способів ефективного запобігання ендогенним пожежам. Розглянуто геомеханічні, аерологічні та теплові процеси у вугленосному гірському масиві, що деформується під впливом гірничих робіт. Запропоновано технологію попередження самонагрівання та самозаймання вугілля у підземних гірничих виробках. Встановлено фізичну сутність впливу літологічної будівлі покрівлі розроблювального пласта на циклічність геомеханічних та аерологічних процесів у виробленому просторі. Вперше теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено прискорення самонагрівання розпушеного вугілля шляхом передачі термічно тонким вугільним часткам теплоти від газів, що нагріваються під впливом фізичних процесів в атмосфері гірничих виробок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И183.81,1 +
Шифр НБУВ: РА333724

Рубрики:

      
6.

Костенко Л.Д. 
Диференційоване вивчення основ квантової фізики у середніх навчальних закладах різного профілю: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Л.Д. Костенко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичному обгрунтуванню та практичній реалізації дидактичної системи з метою формування в старшокласників знань про основи квантової теорії за умов диференційованого навчання фізики. Доведено доцільність доповнення змісту заключного розділу з фізики питаннями про теплове випромінювання та його закони, необхідно розширити переліку питань про вимушене випромінювання та фізичні основи квантової електроніки. Розроблено нові навчальні досліди пошукового характеру з квантової фізики. Обгрунтовано використання голографічних дифракційних решіток. Досліджено й апробовано серію навчальних комп'ютерних програм, які дозволили моделювати та досліджувати квантові явища. Запропоновано оптимальне поєднання фізичного та комп'ютерного навчального експерименту. Активізовано пізнавально-пошукову діяльність одинадцятикласників, яких ознайомлено з сучасними методами пізнання природи. Створено систему фізичних задач різного рівня складності з вузлових питань квантової фізики. Розроблено програму комп'ютерної перевірки знань і самоконтролю учнів. Доведено педагогічну ефективність запропонованого варіанта дидактичної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В3р(4Укр)2-38,022
Шифр НБУВ: РА312204 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Костенко Ю.О. 
Дрібнозернисті дорожні бетони для виробів, що отримуються методом гіперпресування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Ю.О. Костенко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2005. — 22 с. — укp.

Розроблено фізичну модель ущільнення трифазної системи за методом гіперпресування, визначено величину та тривалість його дії. Показано, що застосування гіперпресування збільшує післяформовочну міцність бетону більше, ніж у 4 рази у порівнянні зі звичайним пресуванням, що прискорює його твердіння, а збільшення вмісту пилу в гіперпресованому цементному камені до 30 % не впливає негативно на його міцність. Установлено, що у разі застосування суперпластифікаторів за знижених, у порівнянні з тими, які традиційно рекомендовано, дозувань, підвищується міцність гіперпресованих бетонів, знижується водопоглинання та покращуються їх експлуатаційні властивості. Доведено, що ефект гіперпресування дозволяє істотно зменшити вологовтрати з бетону, який твердне, і здійснити повне відновлення експлуатаційних властивостей, втрачених у разі зневоложення, за подальшого твердіння за вологих умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.102.135 +
Шифр НБУВ: РА338886

      
8.

Костенко І.Ф. 
Ефективність реабілітації дітей, які часто хворіють, з застосуванням препаратів антиоксидантної та анаболічної дії: Автореф. дис...канд. мед. наук: 14.01.10 / І.Ф. Костенко ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Наведено клінічні дані, імунологічні показники, а також результати дослідження системи ліпоперекисів-антиоксидантів і мікрогемодинаміки у дітей, які часто хворіють, у період клінічного благополуччя. Доведено, що визначені порушення гомеостазу є основою для виникнення повторних гострих респіраторних захворювань і розвитку бактеріальних ускладнень. Запропоновано комплекс реабілітаційних заходів з використанням препаратів антиоксидантної (пірацетам, оксид цинку) та анаболітичної (оротат калію) дії, а також наведено результати його застосування. Встановлено позитивний вплив даного комплексу препаратів на імунну систему, мікрогемодинаміку, стан перекисного окислення ліпідів та активність антиоксидантної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.31-52
Шифр НБУВ: РА309578 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
9.

Костенко О.М. 
Застосування реакції пірилоціанінів з амінами в синтезі кон'югатів піридоціанінів з біомолекулами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.10 / О.М. Костенко ; НАН України. Ін-т біоорган. хімії та нафтохімії. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Вперше проведено реакцію пірилоціанінів з амінами за умов, що не спричиняють руйнування більшості біомолекул. Встановлено час перебігу даної реакції з різними амінокислотами, вивчено вплив природи амінокислоти, температури, pH середовища, природи буфера та розчинника на перебіг реакції. Показано, що у процесі реакції кон'югації пірилоціанінів з біомолекулами з використанням триетиламонійацетатного буферу не відбуваються побічні реакції з екзоциклічними аміногрупами нуклеотидних основ і бічними функціональними групами амінокислот. На підставі дослідження впливу будови пірилоціанінів на перебіг реакції з аміногрупою біомолекул і спектрально-люмінісцентних властивостей утворюваних піридоціанінів запропоновано низку пірилоціанінів для кон'югації з біомолекулами. Синтезовано модельні кон'югати ціанінових барвників з олігонуклеотидами та білками, досліджено спектрально-люмінісцентні властивості даних кон'югатів. Наведено для практичного використання зручний метод кон'югації пірилоціанінів з біомолекулами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*725.112в7 +
Шифр НБУВ: РА323653

Рубрики:

      
10.

Костенко А. М. 
Інтеграція України до Європейського Союзу: суперечності та шляхи їх розв'язання: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / А. М. Костенко ; Львівський національний університет ім. Івана Франка. — Л., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР)64
Шифр НБУВ: РА369248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Костенко Є.Я. 
Клініко-експериментальне обгрунтування застосування вдосконаленної методики ортопедичного лікування зубів, зруйнованих нижче рівня ясен: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Є.Я. Костенко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Вивчено особливості руйнування коронкової частини зубів під дією жувального навантаження. Математично доведено обернено пропорційну залежність величини кута руйнації, утвореного дефектом коронкової частини з одного боку та центральною віссю зуба з іншого, від міцності твердих зубів. Вперше на підставі клінічних і морфологічних досліджень розроблено систематизацію дефектів зубів, зруйнованих нижче рівня ясенного краю, з урахуванням топографії та структурних змін тканин крайового пародонта у навколишніх тканинах, на підставі якої удосконалено методику підготовки протезного ложа для суцільнолитої куксової штифтової вкладки. Вперше на основі фізико-математичних розрахунків та експериментальних даних з урахуванням топографії дефектів зубів запропоновано нову формулу розрахунку параметрів відновлюваних зубів за допомогою штифтових конструкцій, які опираються на похилу площину. Вперше для ортопедичного лікування зубів, зруйнованих нижче рівня ясенного краю, з метою покращення адаптації тканини пародонта до матеріалу штифтової констукції розроблено остеотропний матеріал "Остеоапатит керамічний", пріоритет якого засвідчено патентом на корисну модель N UA35701. Розроблено лабораторні етапи одержання покриття на металевих сплавах зубних протезів і програми термічної обробки (патент N UA35700).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 +
Шифр НБУВ: РА367695

Рубрики:

      
12.

Костенко М.В. 
Криміналістична характеристика вбивств на замовлення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.В. Костенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Розроблено структуру криміналістської характеристики вбивств на замовлення, яка містить елементи: спосіб учинення та приховування злочину, місце, час та обстановка вбивства, типова слідова картина, особа потерпілого й особа злочинця (замовника, виконавця й посередника). На підставі узагальнення судово-слідчої практики, вивчення літературних джерел запропоновано дефініцію поняття "спосіб учинення вбивств на замовлення", проведено типізацію способів учинення та приховування злочинів зазначеної категорії, виділено комплекс підготовчих заходів, здійснюваних злочинцями. Розглянуто категорії потерпілих, замовників і виконавців убивств на замовлення, надано їх соціально-особистісні характеристики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.025.22 + Х881.9(4УКР)112.025.22 + Х881.9(4УКР)112.025.22
Шифр НБУВ: РА323809

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Костенко Л.М. 
Лексико-семантична та словотвірна структура української термінології садівництва: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Л.М. Костенко ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2005. — 22 с. — укp.

Досліджено українську термінологію садівництва. Висвітлено шляхи її формування в аспекті розвитку галузі народного господарства - садівництва. Доведено, що дана термінолексика є цілісною системою ієрархічно організованих мовних одиниць, основним джерелом її формування є сучасна українська літературна мова, в якій поряд з національними існує значна кількість лексичних одиниць, запозичених з інших мов. Установлено, що термінології садівництва властиві полісемія, омонімія, синонімія, антонімія, наявність яких свідчить про розвиток лексико-семантичних відношень всередині цієї системи. Детально проаналізовано морфолого-синтаксичну та словотвірну структуру термінології садівництва, запропоновано конкретні рекомендації щодо подальшого її унормування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-34:П + П25 в4 +
Шифр НБУВ: РА337976

Рубрики:

      
14.

Костенко М.В. 
Лінійна та культурно-цивілізаційна парадигми в обгрунтуванні сценаріїв майбутнього (соціально-філософський аналіз): автореф. дис ... канд. філософ. наук: 09.00.03 / М.В. Костенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено проблему можливостей побудови теоретичних моделей майбутнього. Висвітлено генезу філософських теорій стосовно майбутнього та можливості прогнозування. У порівняльному аспекті проаналізовано можливості щодо раціонально обгрунтованого покладання майбутнього у межах некласичної лінійної та некласичної культурно-цивілізаційної моделей суспільного розвитку. Розглянуто можливості обгрунтування вірогідних сценаріїв майбутнього. З'ясовано теоретичні засади покладання майбутнього у межах двох концептуальних моделей. Висвітлено базові принципи концептуалізації майбутнього в сучасних філософсько-історичних концепціях. Виявлено оптимальність методу побудови сценаріїв майбутнього як такого, що передбачає врахування особливостей варіативності навних і можливих змін, які не обмежуються жорсткими схемами, та виявляють здатність щодо адекватного реальності існування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*327.31 + Ю6*326.6 + Ю6*671.112 +
Шифр НБУВ: РА366555

Рубрики:

      
15.

Костенко Н. І. 
Організація профільного навчання у старшій школі Великої Британії: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / Н. І. Костенко ; Кіровогр. держ. пед. ун-т ім. В. Винниченка. — Кіровоград, 2010. — 20 с. — укp.

Вперше в українській педагогічній науці здійснено комплексне дослідження профільного навчання у Великій Британії. Розкрито історичні етапи його становлення, теоретичні засади та технологію організації у вищій школі. Визначено такі організаційно-педагогічні умови профільного навчання у старшій школі Великої Британії, як наявність потужної матеріальної бази та науково-методичного забезпечення, поглиблена профілізація та диференціація навчання з урахуванням запитів суспільства, активне впровадження сучасних інформаційних технологій, високий рівень підготовки педагогічних працівників. Висвітлено тенденції розвитку системи освіти даної країни в суспільно-історичному та педагогічно-теоретичному аспектах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.204(4ВЕЛ)
Шифр НБУВ: РА382167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Костенко В.І. 
Оцінка і наукове обгрунтування технологічних ознак розвитку молочної залози у корів та методів визначення якості молока: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.04 / В.І. Костенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 38 с. — укp.

Підтверджено асиметричність розвитку окремих часток молочної залози у великої рогатої худоби. Встановлено позитивний вплив використання бугаїв голштинської породи для парування з коровами симентальської та чорно-рябої, а англерських - з коровами червоної степової на параметри технологічних ознак розвитку вим'я у потомства. Проведено оцінку та встановлено оптимальні показники розвитку молочної залози у корів сучасних порід та їх породних поєднань, що покладено в основу удосконалення існуючих і створення нових автоматизованих доїльних установок та роботів-автоматів. Експериментально підтверджено позитивний вплив на параметри технологічних ознак розвитку вим'я застосування дворазового машинного доїння. Вперше визначено параметри технологічних ознак розвитку молочної залози у корів породи пінцгау. Розроблено методику оцінки технологічності вим'я молочних корів, яка значно прискорює процес відбору тварин, придатних до експлуатації за сучасних технологічних умов. Вивчено оптико-спектральні характеристики компонентів молока, що покладено в основу теоретичних і практичних підходів щодо вирішення проблеми визначення його якості в процесі доїння корів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.97 + П60-64 +
Шифр НБУВ: РА339437

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
17.

Костенко Т. В. 
Оцінка ризиків і підвищення безпеки гірничорятувальних робіт у шахтах, небезпечних за газом: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.26.01 / Т. В. Костенко ; ДВНЗ "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше наведено теоретичне обгрунтування і практичне розв'язання актуальної науково-технічної задачі, яка полягає в підвищенні безпеки й ефективності ведення гірничорятувальних робіт у газових шахтах на підставі прогнозування та управління ризиками за виконання аварійних робіт, використання закономірностей вибуховості трикомпонентних газових сумішей та застосування розроблених способів управління складом атмосфери за допомогою мембранних газовідокремлювальних установок. Виконані дослідження дозволили розпоширити уявлення про процеси, що відбуваються в ізольованих дільницях мережі гірничих виробок у разі придушення пожеж; виявити умови, які призводять до формування вибухонебезпечних газових середовищ. Вперше обгрунтовано підтверджений факт зменшення діапазону горючості трикомпонентної газової суміші за рахунок дисипації теплоти горіння за допомогою флегматизаторів. Визначено мінімальне безпечне значення коефіцієнта флегментації для метаноповітряних сумішей, яке слід ураховувати для розрахунку часу розкриття пожежної дільниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И183.2
Шифр НБУВ: РА382779 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Костенко М.А. 
Педагогічні умови професійно-творчого саморозвитку майбутнього вчителя: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / М.А. Костенко ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено суть, зміст і механізм процесу професійно-творчого саморозвитку особистості майбутнього вчителя у педагогічному вищому навчальному закладі. Уперше розроблено та обгрунтовано просторову динамічну модель даного процесу та спосіб наочно-схематичної побудови його "індивідуальних траєкторій". Теоретично обгрунтовано педагогічні умови, що забезпечують ефективність реалізації даного процесу. Розроблено та еспериментально перевірено технологію реалізації цих умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203 +
Шифр НБУВ: РА329251

Рубрики:

      
19.

Костенко К.А. 
Пошук сполук з анорексигенними і анксіолітичними властивостями серед 3-заміщених похідних 1,4-бенздіазепін-2-ону і 1-арилпіперазинів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.05 / К.А. Костенко ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Експериментальним шляхом знайдено високоактивні речовини з виразними анорексигенними й анксіолітичними властивостями. Доведено, що одержані експериментальні результати дають підстави вважати вивчені похідні 3-аміно-1,2-дигідро-3H-1,4-бенздіазепін-2-ону та 1-арил-4-[4-(N-нафталімідо)алкіл]піперазинів перспективними речовинами з анорексигенними, орексигенними й анксіолітичними властивостями, які у майбутньому можуть бути використані в медичній практиці у випадках лікування аліментарного ожиріння, неврогенної анорексії. Показано, що сполука 4-феніл-1-[4-(2-нафталімідо)]бутилпіперазин - конкурентний антагоніст буспірону може бути використаний як ліганд під час проведення фармакологічних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-29бенздіазепін + Р281.7/9-29арилпіперазин +
Шифр НБУВ: РА343161

Рубрики:

      
20.

Костенко О.О. 
Правове регулювання альтернативних систем оподаткування в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Костенко ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми правового регулювання альтернативних систем оподаткування в Україні. Розглянуто зміст і особливості елементів правового механізму єдиного податку, фіксованого сільськогосподарського податку та прибуткового фіксованого з придбанням патенту. Вивчено їх правову природу й обгрунтовано належність до спеціальних податкових режимів. Наведено визначення суб'єктів малого підприємництва як платників альтернативних податків. Виділено особливості виконання ними податкового обов'язку. Наведено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного податкового законодавства та проекту Податкового кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА359825

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського